Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнформація про виконання Програми економічного І соціального розвитку міста Житомира за 2012 рік Промисловість

Скачати 53.32 Kb.

Інформація про виконання Програми економічного І соціального розвитку міста Житомира за 2012 рік Промисловість
Скачати 53.32 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації25.03.2017
Розмір53.32 Kb.
ТипІнформація
  1   2   3

Інформація про виконання
Програми економічного і соціального розвитку
міста Житомира за 2012 рік


Промисловість


В 2012 році основне коло підприємств, що здійснювали реалізацію промислової продукції в місті, налічувало біля 100 підприємств.

Соціальне забезпечення (соціальний захист) - система суспільно-економічних заходів, спрямованих на матеріальне забезпечення населення від соціальних ризиків (хвороба, інвалідність, старість, втрата годувальника, безробіття, нещасний випадок на виробництві тощо).

Промисло́вість - технічно найдосконаліша галузь матеріального виробництва, основа індустріалізації економіки, яка має вирішальний вплив на розвиток продуктивних сил; сукупність підприємств з виробництва електроенергії, знарядь праці для галузей економіки, видобутку сировини, палива, заготівлі лісу, переробки продукції, випущеної промисловістю або виробленої сільським господарством, видобуток і переробка сировини, виробництво товарів і послуг.

Підприємствами міста реалізовано споживачам продукції на суму


6621,8 млн. грн., це склало 44,5% обласного обсягу.

Зокрема, наростили обсяги реалізації промислової продукції підприємства хімічної ( 30,0%), легкої ( 19,4%) і харчової промисловості ( 11,8%), машинобудування ( 11,6%), виробництва готових металевих виробів ( 9,5%) та паперово-поліграфічної продукції ( 9,0%)

У структурі обсягу реалізації 36,8% складало виробництво та розподілення електроенергії, газу та води, 34,3% - харчові продукти і напої, 7,4% – готові металеві вироби, 6,1% – неметалева мінеральна продукція, 5,9% – товари легкої промисловості, 4,7% – продукція хімічної промисловості, решта (4,8%) – продукція інших видів діяльності.

Про́даж - це оплатна передача майна однією особою у власність іншій особі.

Ї́жа - все, що споживає людина й інші живі істоти для підтримки життя; харчі. Речовини, що їх організм отримує з навколишнього середовища, є для нього будівельним матеріалом і джерелом енергії.

Харчова промисловість Харчова промисловість - галузь переробної промисловості, сукупність виробництв харчових продуктів у готовому вигляді або у вигляді напівфабрикатів, а також тютюнових виробів, мила і миючих засобів, парфюмерно-косметичної продукції.

Хімічна промисло́вість - це галузь важкої промисловості, до якої належить продукція мінеральних добрив, пластмас і хім. композитів, штучного і синтетичного волокна й текстилю, органічних і неорганічних хімікатів, гербіцидів, хімікатів для презервування продуктів харчової промисловості, фото- і кіноплівки та реактивів для упакування, штучної гуми, засобів для миття та дезинфектантів, отрутохімікатів воєнного призначення, а також деяких експозитів.

На промислових підприємствах реалізовано наступні інвестиційні проекти:

ПрАТ «Золотий каравай» - розпочато модернізацію виробничих процесів, що включають проведення ремонтних робіт будівель, заміну котлів на більш енергоекономні, реконструкції лінії аерозоль транспорту та ліній №1,2,3,5.

Виробни́чий проце́с (англ. manufacturing_process) - систематичне та цілеспрямоване змінювання в часі та просторі кількісних та якісних характеристик засобів виробництва і робочої сили, для отримання готової продукції, з вихідної сировини, згідно із заданою програмою.

Інвестиційний проект - це сукупність поєднаних в одне ціле намірів і практичних дій з метою здійснення інвестиційних вкладень, з метою забезпечення визначених конкретних фінансових, економічних, виробничих і соціальних заходів з метою отримання прибутку.

ПАТ «Україна» - впроваджено високопродуктивне енергозберігаюче обладнання для зменшення енерговитрат, зниження собівартості і збільшення випуску конкурентоспроможних панчішно-шкарпеткових виробів.

УПВ УТОГ - впроваджено три одиниці обладнання. Розроблено 10 моделей спецодягу.

ВАТ «Біомедскло» - встановлено фільтр з шаром грануляту Edmeston на трубу від скловарної печі. Спрямовано 1,6 млн.грн. В результаті впровадження заходів зменшено викиди діоксин азоту в 4 рази. На підприємстві впроваджена міжнародна система управління якістю ISO 9001-2008.

Управлі́ння я́кістю - скоординована діяльність, яка полягає у спрямуванні та контролюванні організації щодо якості.

ПАТ «Верстатуніверсалмаш» - реалізується проект по ремонту тролейбусів.

АТЗТ «Фаворит» - введено в дію 5-ти поверховий багатоквартирний житловий будинок. Розпочато будівництво 9-ти поверхового житлового будинку.

Буди́нок - вид будівлі із внутрішнім наземним простором (приміщеннями), що створена та використовується людьми.Каталог: uploads -> documentation -> document -> doc file
uploads -> Ііі міжнародний економічний саміт «Україна І світ. Новий діалог»
uploads -> Інформація про роботодавців Одеси (перелік відсортований за розміром штату співробітників у місті) Компанія Проекти і технології
uploads -> Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни: " Програмування мобільних пристроїв " для студентів напряму підготовки
uploads -> Оголошення про тендер (rfq) Номер rfq: ucbi-062-с дата оголошення: 13 листопада 2015 Кінцевий термін подання: 20 листопада 2015 Опис: Постачання it обладнання для зони митного оформлення в Одесі
uploads -> О. К. Юдін, директор Інституту комп’ютерних інформаційних технологій, д-р техн наук, професор
doc file -> Пояснювальна записка до звіту про виконання бюджету м. Вінниці за 2013 рік
  1   2   3


Скачати 53.32 Kb.