Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнформація про виконання завдання Причина невиконання завдання Актуальність питання Назва пріоритету Вижицький район

Інформація про виконання завдання Причина невиконання завдання Актуальність питання Назва пріоритету Вижицький район
Сторінка1/4
Дата конвертації06.04.2017
Розмір0.61 Mb.
ТипІнформація
  1   2   3   4


Виконання пріоритетних напрямів розвитку районів та міст області,

передбачених Стратегією розвитку Чернівецької області за 2006-2015 роки


Пріоритетний напрям розвитку,

передбачений СтратегієюІнформація про виконання завдання

Причина невиконання завдання

Актуальність питання

Назва пріоритету

Вижицький район

Створення умов для розвитку промислового комплексу деревообробних підприємств з поглибленою переробкою деревини

Районною державною адміністрацією створено інформаційну базу даних вільних виробничих приміщень, земельних ділянок з метою залучення інвесторів в район. Завдяки інформаційній базі на території району з 2006 року на 30% збільшилась кількість підприємств деревообробної галузі. Найбільш потужними з яких є ДП «Берегометське ЛМГ», Вижницький ДСЛГ АПК, ТзОВ «Здоровий сон», ПП «Екопелет Україна», ТзОВ «Пелет-Груп Еко».Залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій у розвиток промислового виробництва:

- відновлення виробництва нерудних матеріалів на ЗАТ “Буковина - Молдагропромбуд”
  • - завершення будівництва і введення в експлуатацію ТОВ “Буковинська лісова компанія”

- будівництво та реконструкція цегельних заводів у с. Волока, с. ВовчинецьНа території району в добувній галізі працюють Іспаська філія «Клесівський кар»єр Нерудних копалин «Технобуд», ТОВ «Вижницька біопаливна компанія», які в повній мірі забезпечують потреби району в гравійно-піщаній суміші.

В приміщенні ТОВ “Буковинська лісова компанія” розпочало господарську діяльність підприємство деревообробної галузі ПП «СЕШ», яким створено 50 нових робочих місць.

На території району здійснюють господарську діяльність 2 цегельних заводи в с Карапчів та с.Замостя, які забезпечують потреби району.
Не відновлено роботу ЗАТ “Буковина-Молдагропромбуд”

в зв»язку з процесом ліквідації.
В зв»язку з заборгованістю до бюджетів усіх рівнів дане підприємство знаходиться в стадії банкрутства.

За період 2006-2014 року не було зацікавлених осіб щодо інвестування в будівництво та реконструкцію цегельних заводів у с. Волока, с. Вовчинець.


Забезпечення сталого розвитку туристичної галузі

За період 2006-2014 роки в районі спостерігалася динаміка розвитку туристичної галузі, розширення мережі об’єктів з надання туристичних послуг. Станом на 01.12.2014 року туристичні послуги надаються 53 суб’єктами туристичної діяльності, з них 19 об’єктів туристично-рекреаційного призначення і 34 садиби сільського зеленого туризму, що вдвічі більше 2006 року.у т.ч. розвиток лікувально-оздоровчого туризму

В районі займаються лікувально-оздоровчою діяльністю пансіонат з лікуванням матері і дитини „Зелені пагорби”, пансіонат з лікуванням «Черемош». Спеціалізація цих закладів направлена на профілактично-оздоровче лікування органів шлунково-кишкового тракту, органів дихання нетуберкульозного характеру. На території району знаходяться джерела мінеральних вод. Районною державною адміністрацією розроблено інвестиційні анкети з метою залучення інвесторів для будівництва лікувально-оздоровчих закладів.Розвиток мережі побутових закладів у сільській місцевості

За період 2006 – 2014 років в районі розширилась мережа підприємств побуту. Станом на 01.12.2014 року їх налічується 60 одиниць, що на 25% більше 2006 року. Найбільша кількість підприємств надають перукарські послуги, послуги по пошиву та ремонту одягу, ремонту взуття та ремонту автотранспортних засобів.Добудова шкіл у с. Мигово, с.Черешенька, с. Вовчинець, спортивного залу у с. Банилів

В 1989р.

Черніве́цька о́бласть - область у південно-західній частині України. Утворена 7 серпня 1940 з північної, переважно українцями заселеної, частини Буковини і сусідньої частини Бессарабії (з Хотином). Розташована у межах Карпат, Передкарпаття (Буковинське Прикарпаття) та Покутсько-Бессарабської височини.

розпочато будівництво ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Мигове. В 2008 році введено в експлуатацію І та ІІ чергу будівництва. Школа взята на баланс відділом освіти райдержадміністрації, балансова вартість якої становить 11329,0 тис.

Бала́нсова ва́ртість акти́вів (англ. Book Value) - вартість основних та оборотних коштів підприємства на певний час. Розраховується, як початкова вартість придбаного капіталу (об’єкта), за якою він обліковується у балансі за мінусом нагромадженої суми зносу.

грн.

В 1990 р. розпочато будівництво ЗОШ І-ІІІ ст. в с.Черешенька. Станом на 01.01.2014 року введено в експлуатацію І черга будівництва.

Че́рга будівни́цтва - визначена проектною документацією сукупність об'єктів будівництва, що входять до складу комплексу (будови), введення в дію яких частково забезпечує випуск продукції або надання послуг, їх безпечну експлуатацію та самостійне функціонування.

Школа взята на баланс відділом освіти райдержадміністрації, вартість незавершеного будівництва становить 1401,0 тис.грн.

В 2007 році завершено будівництво спортзалу Банилівської ЗОШ І-ІІІ ст. фінансування будівництва здійснювалось за рахунок коштів обласного бюджету, ПАТ «Укрнафта».


У звяз’ку із відсутністю бюджетних коштів по Вижницькому районі будівництво ЗОШ І-ІІ ст. в с.Вовчинець призупинено.
Розширення площ вирощування озимого ріпаку на зерно до 500 га

За період 2006-2014 років площі посівів озимого ріпаку по всіх категоріях господарств збільшено з 800 до 2281 га. В результаті отримано валової продукції на 20,0 млн. грн.Залучення до сільськогосподарської обробки та покращення малопродуктивних земель на площі 1500 га

З метою покращення обробки малопродуктивних земель залучено інвестора ТОВ «Мрія Глибоччини», який на даний час обробляє на території Вижницького району 3500 га малопродуктивних земель, що в 2 рази більше ніж у 2006 році.

Крім того, за період з 2006 по 2014 роки обласною радою, згідно Програми охорони і раціонального використання земель , було виділено 297,0 тис. грн. на проведення вапнування малопродуктивних земель на площі 2,5 тис. га.

Герцаївський район

Газифікація району

На території району з 2006 - 2009 рр. газифіковано 10 населених пунктів Герцаївського району.

Герца́ївський райо́н (рум. Raionul Herţa) - один із 11 районів Чернівецької області України.

Населений пункт Населений пункт - населене місце (оселище, селище, поселення), первинна одиниця розселення людей у межах однієї забудованої земельної межі (городище (град), місто, містечко, селище міського типу, село, хутір, станиця та ін.).

При проведенні газифікації району підключено 2820? абонентів (домогосподарств) і 43 організацій та установ.

З метою продовження газифікації району розроблено проектно-кошторисні документації та здійснено ряд робіт щодо проведення розподільчих газопроводів у відповідних населених пунктах:

- Підвідний газопровід високого тиску Мольниця - Буківка (села: Канатівка, Хряцька, Валени, Мала Буда, Велика Буда, Підвальне, Байраки, Петрашівка, Буківка) ( І черга) кошторисна вартість становить 28051,602 тис.

Мала́ Бу́да - село в Україні, в Чернівецькій області, Герцаївському районі.

Вели́ка Бу́да - село в Україні, в Чернівецькій області, Герцаївському районі. Село розташоване на висоті 209 метрів, у західній частині району. Центр сільради, якій підпорядковані також села Круп'янське і Мала Буда.

грн.. Прокладено газопровід на суму 964,325 тис.грн. за кошти підрядника, що становить 3,4% від загальної вартості.

- Підвідний газопровід високого тиску Радгоспівка, Маморниця, Цурень кошторисна вартість складає - 1041,0 тис. грн.

- Підвідний газопровід високого тиску Мольниця-Могилівка кошторисна вартість складає - 2383,972 тис. грн. Проведення газопроводу становить 66,1% .


Призупинено будівництво

підвідного газопроводу високого тиску Мольниця-Буківка (на села: Канатівка, Хряцька, Валени, Мала Буда, Велика Буда, Підвальне, Байраки, Петрашівка, Буківка),

підвідного газопроводу високого тиску Мольниця-Буківка (на села: Тернавка, Дяківці, Куликівка, Круп"янськ), підвідного газопроводу високого тиску Радгоспівка, Маморниця, Цурень та підвідного газопроводу високого тиску Мольниця-Могилівка у зв’язку з відсутністю коштів.


Питання газифікації району залишається актуальним. Продовження газифікації забезпечить покращення соціально-побутових умов у 16 населених пунктах.

Асфальтування центральних доріг до населених пунктів та до контрольно-пропускного пункту з Румунією у с. Дяківці

В 2011 році відбулася реконструкція міжнародної траси «Чернівці – Герца – Дяківці» (Т2604). Реконструкцію провели до с. Молниця протяжністю 18 км. Також відбулося оновлення асфальтування до населених пунктів району: Остриця, Цурень, Радгоспівка, Горбова, Банчени, Мольниця.

Здійснювалися поточні та капітальні ремонти асфальтованих доріг до м. Герца.Незабезпечено асфальтування доріг загального значення до інших 17 населених пунктів району і державної дороги до с. Дяківці у зв’язку з відсутністю коштів.


Питання залишається актуальним, оскільки асфальтування доріг до населених пунктів району та дороги до пропускного пункту (12 км) з реконструкцією міжнародного пункту пропуску (с.Дяківці) забезпечить розвиток інфраструктури і покращення соціальне побутове становище населення в прикордонній зоні

Завершення будівництва ІІ – черги районної лікарні у м. Герца

За 2006-2010 рік проведено будівельні роботи ІІ черги районної лікарні у м.

Будіве́льні робо́ти - роботи, що виконуються на будівельному майданчику (об'єкті) при зведенні будівель і споруд.

Герца на суму 9384,90 тис. грн. (фізіологічне родильне відділення на 10 лікарняних місць, реанімаційне відділення на 6 ліжок, гінекологічне відділення на 15 ліжок, частина поліклінічного відділення).

ІІ черга районної лікарні у м. Герца експлуатується з 25 жовтня 2010 року.

В 2014 р. Герцаївською районною державною адміністрацією розпочата робота щодо можливості зміни проектно-кошторисної документації, яка надасть можливість здійснити будівельні роботи та забезпечити повну здачу об’єкту в експлуатацію.

Прое́ктно-кошто́рисна документа́ція (рос. проектно-сметная документация, англ. design specifications and estimates, designing estimates; нім. Entwurfs- und Kostenunterlagen f pl) - комплекс документів, що визначають місце будівництва (реконструкції) майбутнього об'єкта, його архітектурне, планувальне і конструктивне рішення, потребу в кадрах, будівельних матеріалах, машинах і обладнанні, коштах.Герцаївська ЦРЛ нездана в експлуатацію у зв’язку з потребою добудови перехідної галереї з іншим корпусом та забезпечення пожежних норм. Потреба в коштах відповідно до ПКД складає 24000,0 тис.грн.


Дане питання залишається актуальним, оскільки будівництво прохідної галереї дозволить будівництво ІІ черги центральної районної лікарні ввести в експлуатацію, що забезпечить надання якісного медичного обслуговування району з населенням 32,9 тис. людей.

Реконструкція залізобетонного мосту через р. Прут

У 2008 році розроблено ПКД щодо відновлення даного мосту (будівництво нового залізобетонного мосту)

2008-2011 рр. освоєно 71900,0 тис. грн.

У 2008 році побудовано тимчасовий міст орієнтовною вартістю 1500,0 тис. грн. У 2014 році використано 220,0 тис. грн. на поточний ремонт тимчасового мосту.


Будівництво залізобетонного мосту через р. Прут (дорога загальнодержавного значення Маршинці – Герца - Глибока) призупинено у зв’язку із відсутністю фінансування.

Питання будівництва залізобетонного мосту через р. Прут залишається актуальним. Будівництво мосту полегшить сполучення між Новоселицьким, Герцаївським і Глибоцьким районами. Відкриття мосту також забезпечить транспортний зв'язок з державною трасою Чернівці – Київ, що значно полегшить сполучення.

Будівництво та реконструкція дитячих садків у с. Велика Буда, с. Буківка, с. Лунка

06.09.2009 капітально відремонтований дитячий садок с. Лунка на суму 2300,0 тис. грн.

В 2009 р. виготовлена відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації проектно-кошторисна документація і отриманий висновок ДП «Укрдержбудекспертиза» на документацію для будівництва ДНЗ у с. Велика Буда на 100 місць, на суму 12200,0 тис. грн.Будівництво ДНЗ в с. Велика Буда та реконструкція ДНЗ в с. Буківка не здійснено у зв’язку з відсутністю фінансування .

Питання будівництва дитячих садків у с. Велика Буда та с. Буківка залишається актуальним, оскільки будівництво ДНЗ дозволить надати якісну дошкільну освіту у с. Велика Буда і с. Буківка.

Будівництво та реконструкція будинків культури у с. Великосілля, с. Остриця, с. Петрашівка, с. Велика Буда, с. Мала Буда, с. Байраки, с. Букова, с. Куліковка,

с. Дяківці, с. ПідвальнеПобудовано та експлуатується за сприяння Фонду соціальних інвестицій клуб у с. Петрашівка.

Після стихії 2008 року здійснено відновлювальні роботи по клубах с. Мала Буда (220,0 тис. грн.), с Куликівка (670,5 тис. грн.), с. Дяківці (505,4 тис. грн.).

У 2013 році з метою закінчення відновлювальних робіт клубу в с. Дяківці виділено кошти в сумі 320,0 тис. грн.. для завершення відновлювальних робіт необхідне фінансування в розмірі 439,0 тис. грн.


Будівництво клубів с. Великосілля, с. Остриця, с. Велика Буда, реконструкція клубів с. Байраки, с. Буківка, с. Підвальне не здійснювалося у зв’язку з відсутністю фінансування.

Питання будівництва клубів с. Великосілля, с. Остриця, с. Велика Буда, реконструкції клубів с. Байраки,

с. Буківка, с. Підвальне залишається актуальним. Вирішення цього питання надасть змогу сільському населенню (9823 чол.) Герцаївського району глибше розвивати національні і культурні цінності, забезпечить активний і культурний розвиток населення.
Глибоцький район

Сільське господарство

В 2006 році у всіх категоріях господарств виробництво зерна становило 43,3 тис.тонн, а в 2014 році біля 70,0 тис.тонн, що на 27,3 тис.тонн більше (або на 162%). Урожайність зернових культур збільшилась відповідно на 17,0 цнт/га (52,8 цнт/га в 2014 році проти 35,8 цтн/га в 2006 році).

Зернові́ культу́ри (також, хлібні рослини) - найважливіша група вирощуваних однорічних трав'янистих рослин, оброблюваних для отримання зерна - основного продукту харчування людини, сировини для багатьох галузей промисловості, та використовується для виробництва корму для тварин.

Пшениці в 2014 р. зібрано 19,5 тис.тонн, що на 10,2 тис.тонн більше в порівняні з 2006 роком, кукурудзи на зерно зібрано біля 42,0 тис.тонн., що на 17,8 тис.тонн більше в порівнянні з 2006 роком.

В 2014 році валовий збір соняшнику, який почали вирощувати з 2011 року, становить 1,1 тис.тонн. Значно збільшилось виробництво сої та ріпаку на зерно. Валовий збір сої в 2014 році становив 1,56 тис.тонн проти 0,1 тис.тонн в 2006 році, ріпаку на зерно 1,1 тис.тонн проти 0,8 тис.тонн в 2006 році.

В зв’язку з залученням в аграрний сектор району іноземних інвесторів, які займаються виробництвом сільськогосподарської продукції (ПП «Купа - Бюлд», ТзОВ «Кам`янка Аграр»), в районі значно обновився парк сільськогосподарської техніки новими потужними тракторами - 18 та комбайнами -10 переважно іноземного виробництва.

Сільське́ господа́рство Украї́ни - одна з провідних галузей економіки України.

Сільськогосподарська техніка, сільгосптехніка - широкий спектр технічних засобів, призначених для підвищення продуктивності праці в сільському господарстві шляхом механізації і автоматизації окремих операцій або технологічних процесів.

В період з 2006 по 2014 рік в сільськогосподарських підприємствах району посаджено біля 180 га молодих садів.

В галузі тваринництва у всіх категоріях господарств збільшено виробництво м`яса в живій вазі на 2,0 тис.тонн., та становить 7,3 тис.тонн. Виробництво яєць збільшено на 100,3 млн.штук (159,2 млн.штук в 2013 році проти 58,8 млн.штук в 2006 році). Спостерігається незначне зменшення виробництва молока. З метою покращення генофонду сільськогосподарських тварин в районі збільшено кількість пунктів штучного осіменіння великої рогатої худоби.

Шту́чне осімені́ння - введення сперми самця, взятої з банки або від донора, спеціальними інструментами в статеві органи самки для її запліднення; метод контрольованого відтворення шляхом введення раніше відібраної сперми самця, спеціальними інструментами в статеві органи самиці для її запліднення.

Твари́нництво, або скота́рство - галузь сільського господарства, що займається розведенням і використанням сільськогосподарських тварин. Воно забезпечує людей харчовими продуктами (молоко, масло, сир; близько 60% білків, що їх споживає людина, - продукти тваринництва), дає сировину для легкої (вовна) і харчової, а також фармацевтичної промисловості, тяглову силу (кінь, віл), основне органічне добриво - гній. Продукти тваринництва легко збувати, і вони за нормальних обставин часто бували основою бюджету українського селянина.

Бик свійськи́й, або коро́ва (Bos taurus) - вид ссавців роду Бик родини бикових (Bovidae). Слово «корова» позначає самицю виду, а «свійський бик» або «домашній бик» - самця. Розводять для здобуття м'яса, шкіри та молока.

Протягом останніх років додатково відкрито 3 таких пункти. Таким чином в 2014 році в районі налічується 12 пунктів штучного осіменіння ВРХ.

Більш інтенсивно останнім часом розвиваються так звані більш скороспілі галузі тваринництва, зокрема, свинарство, птахівництво та рибництво.

Так, в 2014 році поголів’я свиней в порівняні з 2006 роком збільшено на 2,8 тис.голів, та становить 162%, поголів’я птиці збільшено на 66,8 тис.голів та становить 124%.Розвиток промисловості


У 2006 році промисловими підприємствами основного кола реалізовано продукції на 14401,5 тис.

Промисло́вість - технічно найдосконаліша галузь матеріального виробництва, основа індустріалізації економіки, яка має вирішальний вплив на розвиток продуктивних сил; сукупність підприємств з виробництва електроенергії, знарядь праці для галузей економіки, видобутку сировини, палива, заготівлі лісу, переробки продукції, випущеної промисловістю або виробленої сільським господарством, видобуток і переробка сировини, виробництво товарів і послуг.

грн. За підсумками 2013 року - 39566,24 тис.грн., що у 2,75 рази більше, порівняно з 2006 р.

За 10 місяців 2014 року - 49709,2 тис. грн., що на 14242,5 тис. грн. (на 40,2%) більше, порівняно з показником за 10 місяців 2013 року.

На ТзОВ “Техно плюс”, починаючи з серпня 2007 року, впроваджено технології виробництва бетону, бетонних розчинів та черепиці за німецькою технологією, виготовлення столярних виробів (вікон та дверей) і нарощено обсяги виробництва ліжкових рам і сіток з впровадженням нових енерго - і ресурсозберігаючих передових технологій.

Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).

В 2013 році ДП «Чернівецький лісгосп» на лісництвах, які підпорядковані підприємству, запроваджено електронний облік відпускної деревини. Вартість проекту – близько 300,0 тис. грн. Це дає змогу вести чіткий облік та контроль рубки деревини.

На даний час проводиться активний пошук інвесторів з метою реалізації інвестиційного проекту «Створення цеху з виробництва клеєного щита, встановлення паркетної лінії та двох сушильних камер» вартістю 580 тис.

Інвестиційний проект - це сукупність поєднаних в одне ціле намірів і практичних дій з метою здійснення інвестиційних вкладень, з метою забезпечення визначених конкретних фінансових, економічних, виробничих і соціальних заходів з метою отримання прибутку.

євро.

У 2013 році ПП «Труд» здійснено інвестиції в основні фонди.

Основні́ за́соби (ОЗ) - матеріальні активи, які підприємство утримує з метою використання їх у процесі виробництва чи поставки товарів, надання послуг, здачі в оренду іншим особам чи для виконання адміністративних і соціально-культурних функцій, очікуваний термін корисного використання (експлуатації) яких більше одного року, або одного оборотного періоду.

Кошти спрямовані на придбання основних засобів на загальну суму 70,94 тис.дол. США. У цьому ж році завершено добудову деревопереробного цеху.

ПП «Бурак» (виробник шпону, фанери) у 2013 році розпочало будівництво цеху з виробництва ламелей, гнуто-клеєних деталей та фанери на завершальній стадії. Вже придбано відповідне обладнання. Загальна вартість будівельних робіт та обладнання складає близько 1 млн. дол. США. На даний час тривають роботи по реконструкції та оновленню басейнів для обпарювання деревини (вартість складає близько 0,8-1,0 млн. грн.).

В районі успішно працює ТОВ «Галс ЛТД» - виробник соків та плодоовочевої консервації. З 2006 року підприємство постійно вдосконалює виробництво, покращує якісні характеристики продукції та розширює асортимент. З квітня 2009 року впроваджено і на даний час використовуються скляні європляшки для закупорки соків. У 2012 році підприємством розроблено і впроваджено систему менеджменту безпечності харчових продуктів відповідно до вимог міжнародної схеми сертифікації, що дає змогу реалізовувати продукцію закордоном. На даний час підприємство експортує продукцію в: Польщу, Румунію, Францію, Чехію, Угорщину та США. Починаючи з 2009 року підприємство бере участь у щорічних виставках «Агро» (м. Київ). З 2009 – 2014 роки отримувало найвищу оцінку – золоту медаль «Кращий продукт року». Продукція представлена під торговими марками: ТМ «Глибкон», ТМ «Spring drops», ТМ «Панська легенда».

Ї́жа - все, що споживає людина й інші живі істоти для підтримки життя; харчі. Речовини, що їх організм отримує з навколишнього середовища, є для нього будівельним матеріалом і джерелом енергії.

Знак для товарів і послуг, також товарний знак, торгова марка, торговельна марка, англ. trademark - позначення, знак за яким товари та послуги одних осіб відрізняються від товарів та послуг інших осіб.

В районі працює приватна пекарня ПП Чоботар (ПП Чоботар) (з 2013 року входить в основне коло промислових підприємств, які звітують про виробництво промислової продукції). Підприємство виготовляє хлібобулочні та кондитерські вироби.

Конди́терські ви́роби (солодощі, ласощі) - висококалорійні та легкі у засвоюванні харчові продукти із великим вмістом цукру, чи фруктози, що вживаються завдяки приємному смаку та запаху. Основними продуктами для приготування солодощів служать тісто, молокопродукти, цукор, мед або фруктоза, желатин, сухофрукти та різноманітні ароматизатори.

З метою нарощення показників, покращення характеристик продукції у 2013 році - змонтовано лінію з виготовлення батонів (вартість - 40,0 тис.Євро).

- проведені роботи по розширенню кондитерського цеху (12,0 тис.Євро),

- обладнано склад для охолодження готової продукції (1,5 млн.

Гото́ва проду́кція - продукція (товар), вироблена з використанням давальницької сировини (крім тієї частини, що використовується для проведення розрахунків за її переробку) і визначена як кінцева у контракті між замовником і виконавцем.

грн),

- придбано обладнання для додаткової лінії з виробництва круасанів. На даний час тривають роботи по його встановленню (18,0 тис.грн.).

З метою нарощення потужностей промислового комплексу у 2013 році на території району збудовано новий цех по виготовленню виробів з пінополістиролу та отримано документи на предмет введення об’єкта в експлуатацію. Виробничий процес заплановано розпочати в І кварталі 2015 року та створити 30 робочих місць.

В І півріччі 2014 року видано декларацію про готовність до експлуатації об’єкта «Реконструкція існуючого корівника №4 під цех по виготовленню виробів з композитних матеріалів (с.

Виробни́чий проце́с (англ. manufacturing_process) - систематичне та цілеспрямоване змінювання в часі та просторі кількісних та якісних характеристик засобів виробництва і робочої сили, для отримання готової продукції, з вихідної сировини, згідно із заданою програмою.

Компози́тний матеріа́л (КМ), або компози́т - гетерофазний матеріал, окремі фази якого виконують специфічні функції, забезпечуючи йому властивості, яких не має жодний з компонентів окремо. Зазвичай отримують поєднанням двох або більше компонентів, які нерозчинні або малорозчинні один в одному і мають властивості, що сильно відрізняються.

Чагор). Підприємство планує розпочати роботу у 2015 році.

В 2007 році в с. Чагор розпочалось будівництво промислового об’єкту по виготовленню метало пластикових вікон та дверей (ПП Графом М.Є.). Виробничий об’єкт включатиме 3 переробні цехи. У 2014 році 1-й цех збудовано.У 2015 році підприємство планує розпочати виробництво і з цією метою буде створено 13 нових робочих місць.

Протягом 2013 – 2014 років відбувається нарощення виробництва кукурудзяних паличок ПП Дуган П.Г. с.Купка. На даний час ведеться будівництво нового цеху у смт. Глибока, де буде створено нові робочі місця у 2016 року.

Робо́че мі́сце - елементарна одиниця виробничої структури, що містить частину простору виробничого підрозділу, яка потрібна для здійснення трудової операції та оснащена матеріально-технічними засобами, що використовуються у процесі праці.Туристично-рекреаційна сфера

За період 2006-2014 рр. в районі проведено низку заходів з метою розвитку туристично-рекреаційної сфери, а саме:

1.Створено єдиний кадастр рекреаційних ресурсів туризму району.

2. Частково проведено інвентаризацію природних та історико-культурних ресурсів.

3. Визначено і встановлено межі охоронних зон усіх видів об’єктів природного заповідного фонду та резервування територій для рекреаційного комплексу та туризму.

4. Існує база даних приватних садиб.

Для покращення транспортної інфраструктури, що є невід’ємною умовою розвитку туристичної галузі в 2008 році - відкрито залізничної станції «Вадул – Сірет» (після капітального ремонту).

Відповідно до проекту «Реалізація інноваційної моделі розвитку туристичної інфраструктури світового духовного центру старообрядництва Біла Криниця», який фінансувався за рахунок Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України, місцевого бюджету і організацій-партнерів, у 2006 році зведено музейний комплекс в селі Біла Криниця, де проживає громада старообрядців.

Капіта́льний ремо́нт або ка́премонт (рос. капитальный ремонт; англ. overhaul; нім. Generalreparatur f, Generalüberholung f) - ремонт, що виконується для відновлення справності та повного або близького до повного ресурсу виробу з заміною або відновленням будь-яких його частин, включаючи базові.

Місце́вий бюдже́т - бюджет адміністративно-територіальної одиниці - області, району, міста, селища, села, затверджений відповідною радою. Місцевий бюджет області об'єднує обласний бюджет, бюджет районів і міст обласного підпорядкування.

Тури́зм - тимчасовий виїзд особи з місця постійного проживання в оздоровчих, пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях без здійснення оплачуваної діяльності в місці перебування.

Музе́ї (від дав.-гр. τὸ Μουσεῖον - «дім Муз») - культурно-освітні та науково-дослідні заклади, які призначено для вивчення, збереження та використання пам'яток природи, матеріальної і духовної культури, прилучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.

На будівництво витрачено близько 300 тис. грн.

Протягом 2012-2013 років реалізовувався транскордонний проект «Підвищення цінності туристичного потенціалу між містом Сіретом та Глибоцьким районом». У 2013 році реалізацію проекту завершено. В результаті чого:

- встановлено шість інформаційних щитів біля пам'яток архітектури;

- встановлено п'ять туристичних дорожніх вказівників;

- партнерами з міста Сірет надано 3 тис. туристичних брошур, 1,8 тис. туристичних карт, 300 туристичних гідів та майже 6 тис. туристичних збірок про пам'ятки та місця для відпочинку в Глибоцькому районі та місті Сірет;

- в селищі Глибока створено туристично-інформаційний центр при відділі правової роботи та залучення інвестицій Глибоцької районної ради, де всі туристи та гості зможуть знайти всю цікаву та корисну інформацію.

З метою формування виставково-ярмаркових та інших заходів на базі Чернівецької торгово-промислової палати, розроблено презентацію Глибоцького району.


У зв’язку з відсутністю фінансування

реставраційні роботи Свято – Успенського Собору старообрядництва в с. Біла Криниця та роботи по створенню відповідної інфраструктури не проводились.Розвиток малого бізнесу

У 2006 році зареєстровано 477 фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності та 52 юридичних осіб.

Туристи́чно-інформаці́йний центр (ТІЦ) - це місце де надається інформація про туристично-рекреаційні можливості, в тому числі місця, ресурси, обраного туристами регіону.

Торгово-промислова палата (також Господарча палата) - є формою бізнесової мережі (об'єднання підприємств), спрямованої на представлення, захист та лобіювання інтересів учасників. Формуються за галузевим, територіальним або загальнонаціональним принципом.

Капіталі́зм - суспільний лад, економічна система виробництва та розподілу, заснована на принципах приватної власності, особистої ініціативності, раціональності та ефективності використання наявних ресурсів, максимізації прибутку (капіталу).

Юриди́чна осо́ба - організація, суб'єкт права, здатний від свого імені набувати майнових і особистих немайнових прав і нести обов'язки та самостійно брати участь у правовідносинах, бути позивачем та відповідачем у суді.

У 2006 році кількість малих підприємств становила на 13 одиниць менше. У 2013 році зареєстровано фізичних осіб на 286 та на 34 юридичних осіб менше. За січень-листопад 2014 року зареєструвалося на 4 особи менше фізичних осіб, а юридичних на 2 особи.

За січень-листопад 2014 року скасовано реєстрацію 503 фізичних осіб, що в порівнянні з відповідним періодом 2013 року на 280 осіб більше,що пов’язано із змінами до Закону у частині припинення діяльності. На даний час тенденція до припинення реєстрації, порівняно, зупинена.

В районі працює дозвільний центр, районна організація роботодавців, районний фонд підтримки підприємництва та центр надання адміністративних послуг, де постійно надається консультаційна та методична допомога суб’єктам підприємницької діяльності.

Підприє́мництво, підприє́мницька дія́льність - самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) - державні установи з надання різноманітних адміністративних послуг за принципом "єдиного вікна" та "прозорого офісу". Створюються при місцевих радах з метою комфортності та протидії корупції в надані послуг фізичним та юридичним особам.

За період з 01.01.2012 року по 01.12.2014 року до дозвільного центру надійшло біля 1125 звернень від суб'єктів господарювання, з яких 935 отримали документи дозвільного характеру та зареєстровано 205 декларацій.

З 15 липня 2013 року працює Центр надання адміністративних послуг.

Адміністративні послуги - це публічні (державні та муніципальні) послуги, що надаються органами виконавчої влади, виконавчими органами місцевого самоврядування та іншими уповноваженими суб'єктами, і надання яких пов'язане з реалізацією владних повноважень.

За 2013 рік центром надано 398 адміністративних послу, за січень-листопад 2014р. надано 726 послуг.

Проводяться зустрічі з представниками районної організації роботодавців, галузевих рад.

Підготовлений на затвердження проект програми розвитку малого і середнього підприємництва в Глибоцькому районі на 2015-2016 роки та розроблені заходи з реалізації та напрямки діяльності програми.
Будівництво

В 2006 році відбулося відкриття газопроводу-відводу Сторожинець – Глибока, будівництво якого розпочато ще в 1991 році (кошторисна вартістю об'єкта складає понад 15 млн.грн, протяжність 26,1 км), а також введення в експлуатацію підвідного газопроводу до смт. Глибока. В кінці року до газопостачання було підключено кілька осель, а загалом на сьогоднішній день більше 300 осель готові до підключення газової труби. Протягом 2006 року проводилися роботи по газифікації сіл Коровія, Луковиця, Чагор та інших сіл приміської зони. На даний час в Глибоцькому районі з 38 населених пунктів газифіковано 7.

Протягом 2006 -2007 років із 15-ти об’єктів здано в експлуатацію після капремонту та побудовано «з нуля» 8 об’єктів соціально-культурної сфери.

Протягом 2006-2013 років по району прийнято в експлуатацію 246,8 тис.м2 загальної площі житла (у смт. Глибока – 39,7 у сільській місцевості – 207,1);

Протягом 2006-2013 років після реконструкції та капітального ремонту введено в експлуатацію 56 об’єктів.

Частково виконані ремонтні роботи під’їздів житлових будинків комунальної власності в мікрорайоні «Черьомушки» (смт. Глибока).


У зв’язку з відсутністю фінансування:

- роботи по газифікації населених пунктів на даний час не проводяться;

- будівництво підвідних газопроводів не проводилось;

- роботи по реконструкції очисних споруд каналізації потужністю 800 м3/добу в смт. Глибока не завершені;

- не проведені роботи по реконструкції водозабірної станції смт. Глибока;
  1   2   3   4  • Мала Буда , Велика Буда
  • ТзОВ “Техно плюс”
  • ДП «Чернівецький лісгосп»
  • У 2013 році ПП «Труд»
  • ТОВ «Галс ЛТД» - виробник соків та плодоовочевої консервації.