Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнформація щодо міжнародної виставки побутових товарів в Ірані

Інформація щодо міжнародної виставки побутових товарів в Ірані
Дата конвертації07.06.2017
Розмір9.2 Kb.
ТипІнформація

Інформація щодо міжнародної виставки побутових товарів в Ірані
За інформацією Мінекономрозвитку, Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні у період з 27 по 30 листопада 2015 року в м.
По́бут - позавиробнича сфера діяльності людей, пов'язана з задоволенням ними своїх власних матеріальних та культурних потреб (житло, одяг, їжа, відпочинок тощо). Побут також охоплює звичаї, обряди, традиції, які відображають особливості життя конкретного класу, нації, народності, етнічної групи.
Листопа́д (падоли́ст) - одинадцятий місяць року в григоріанському календарі, він має 30 днів.
Ісла́м (араб. الإسلام, буквально означає сумирність, покірність Єдиному Богу) - одна з найпоширеніших світових релігій, що сформувалася у 7-му столітті в Аравії. Засновником вважається пророк Магомет (570-632 рр.).
Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбудеться Міжнародна виставки побутових товарів.

Компанія «Zibasazan», яка є виробником пластмасових виробів та кришталевого кухонного посуду, готова забезпечити витрати представників українських ділових кіл, включаючи директорів мереж магазинів та підприємців, що здійснюють оптову торгівлю кухонним посудом в Україні, на проживання в готелі та транспортні витрати на території Ірану.Участь у зазначеному заході надають можливість у розвитку українсько-іранського співробітництва, укладанню контрактів, отриманню нових замовлень та поставок української продукції або надання послуг на ринки Ірану.
По́суд (в однині Посудина) - узагальнена назва різноманітних за формою та оформленням ємностей декоративного або (та) утилітарного призначення. Виготовляються звичайно із глини, скла, металу, пластику тощо.
Можливість Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.


За більш детальною інформацією щодо участі у вищезазначеному заході звертатися до Мінекономрозвитку України e-mail: o.kryvonosova@me.gov.ua та за тел. (044) 596-68-34.