Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнформація щодо проведення онлайн-аукціону на закупівлю it-техніки

Скачати 8.17 Kb.

Інформація щодо проведення онлайн-аукціону на закупівлю it-техніки
Скачати 8.17 Kb.
Дата конвертації 21.05.2017
Розмір 8.17 Kb.
Тип Інформація
Електро́н (грец. Ηλεκτρόνιο, англ. electron, нім. Elektron) - стабільна, негативно заряджена елементарна частинка, що входить до складу всіх атомів. Має електричний заряд (-е= −1,6021892(46)×10−19 Кл) і масу (9,109554(906)×10−31 кг).
Запрошення Запрóшення - коротке повідомлення про якусь подію і запрошення взяти в ній участь. Суто ділові (на конференцію, форум, з'їзд, нараду, презентацію, виставку тощо) пишуться на фірмових бланках, а до культурно-мистецьких заходів часто виготовляють спеціально художньо оформлені запрошення.
com. Торги будуть проводитися 28 березняоб 11:00.

Для отримання детальної інформації та кінцевого терміну подачі пропозиційзвертайтеся до Такала Артема Петровича за номером телефону (067) 539-42-37 або на електронну адресу takalo.
По́пит і пропози́ція (правильно українською: попит і пропонування) - економічна модель, що описує процес ціноутворення на ринку. Ця модель вводить поняття попиту та пропозиції як універсальні характеристики ринку та доводить, що, за умовами певних припущень, ці характеристики урівноважуються та приводять до встановлення певної ціни на даний товар.
[email protected]

Інформація щодо проведення онлайн-аукціону на закупівлю IT-техніки

Шановні учасники ринку IT-обладнання!

Компанія «Нова Пошта» – оператор № 1 на ринку експрес-доставки, яка надає послуги швидкої, зручної та надійної доставки документів, посилок та вантажів у будь-яку точку України. На сьогодні кожне відділення компанії забезпечує зручність відправки та отримання відправлень різної ваги та габаритів.

ТОВ «Нова Пошта» зацікавлена в закупівлі IT-обладнання для подальшого використання. Придбання вищезазначеної продукції буде проводитися шляхом проведення онлайн-аукціону на базі Електронної торгової площадки https://electool.com. Для участі в онлайн-аукціоні необхідно після отримання запрошення зареєструватися на ресурсі https://electool.

Проду́кція (рос. продукция, англ. production, output, produce, нім. Produktion f, Erzeugnisse n pl, Produkte n pl, Güter n pl) - матеріальний результат трудової діяльності або виробничих процесів, що має корисні властивості і призначений для використання споживачем.


Скачати 8.17 Kb.

2021