Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнформація за запитом комерційних пропозицій з надання послуг із добровільного страхування цивільної відповідальності власників або користувачів майна перед третіми особами Шановні учасники ринку страхових послуг!

Скачати 10.79 Kb.

Інформація за запитом комерційних пропозицій з надання послуг із добровільного страхування цивільної відповідальності власників або користувачів майна перед третіми особами Шановні учасники ринку страхових послуг!
Скачати 10.79 Kb.
Дата конвертації21.05.2017
Розмір10.79 Kb.
ТипІнформація

Інформація за запитом комерційних пропозицій

з надання послуг із добровільного страхування цивільної відповідальності власників або користувачів майна перед третіми особами

Шановні учасники ринку страхових послуг!

Відповіда́льність - загальносоціологічна категорія, яка виражає свідоме ставлення особи до вимог суспільної необхідності, обов'язків, соціальних завдань, норм і цінностей. Відповідальність означає усвідомлення суті та значення діяльності, її наслідків для суспільства і соціального розвитку, вчинків особи з погляду інтересів суспільства або певної групи.
По́пит і пропози́ція (правильно українською: попит і пропонування) - економічна модель, що описує процес ціноутворення на ринку. Ця модель вводить поняття попиту та пропозиції як універсальні характеристики ринку та доводить, що, за умовами певних припущень, ці характеристики урівноважуються та приводять до встановлення певної ціни на даний товар.
Страхува́ння - одна з форм охорони майнових й особистих інтересів застрахованих, які сплачують внески (премії) до страхових організацій і дістають відшкодування втрат, що виникають у наслідок стихійного лиха і нещасних випадків (страхування від недуг, страхування від вогню (пожеж), крадіжок, страхування життя та ін.).

Компанія «Нова Пошта» – оператор № 1 на ринку експрес-доставки, яка надає послуги швидкої, зручної та надійної доставки документів, посилок та вантажів у будь-яку точку України. На сьогодні 1328 відділень компанії «Нова пошта» надають послуги експрес-доставки, забезпечуючи зручність відправки та отримання відправлень різної ваги та габаритів.

Компанія «Нова Пошта» зацікавлена в отриманні послуг із добровільного страхування цивільної відповідальності власників або користувачів майна від непередбачуваних витрат у разі заподіяння шкоди майну, життю та здоров’ю третіх осіб під час експлуатації майна, яке використовує компанія «Нова Пошта». У зв’язку з цим просимо Вас надіслати свої пропозиції щодо надання послуг добровільного страхування цивільної відповідальності власників або користувачів майна перед третіми особами.Для отримання детальної інформації та кінцевого терміну подачі пропозицій звертайтеся до Анастасії Рог за телефоном (067) 576-20-50 або на електронну адресу dz@novaposhta.
Електро́н (грец. Ηλεκτρόνιο, англ. electron, нім. Elektron) - стабільна, негативно заряджена елементарна частинка, що входить до складу всіх атомів. Має електричний заряд (-е= −1,6021892(46)×10−19 Кл) і масу (9,109554(906)×10−31 кг).
Телефо́н - вид електрозв'язку, що дає змогу передавати і приймати мовлення на відстань за допомогою електричних сигналів (що передаються дротами) або радіосигналів.
ua.

Скачати 10.79 Kb.