Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнформації щодо грантів та стипендій, конкурсів, форумів та конференцій, літніх та зимових шкіл, тренінгів та семінарів за кордоном! Реєструйтеся на сайті та регулярно отримуйте нові анонси! Тематика семінару

Скачати 51.74 Kb.

Інформації щодо грантів та стипендій, конкурсів, форумів та конференцій, літніх та зимових шкіл, тренінгів та семінарів за кордоном! Реєструйтеся на сайті та регулярно отримуйте нові анонси! Тематика семінару
Скачати 51.74 Kb.
Дата конвертації11.05.2017
Розмір51.74 Kb.
ТипІнформації

ОСВІТНІЙ СЕМІНАР В ШВЕЙЦАРІЇ

«Програми, організація та методи навчання в Swiss Education Group»

18-25 серпня 2017 року,

http://www.

Семінар - форма групових занять з предмета або теми студентів вищих навчальних закладів, учнів школи тощо, що відбувається під керівництвом викладача.
swisseducation.comЗахід відбувається за інформаційного сприяння

Міжнародного науково-освітнього порталу http://galilei.in.ua/

Безліч інформації щодо грантів та стипендій, конкурсів, форумів та конференцій, літніх та зимових шкіл, тренінгів та семінарів за кордоном!

Реєструйтеся на сайті та регулярно отримуйте нові анонси!
Тематика семінару

 1. Swiss Education Group – вища освіта на найкращих традиціях швейцарської гостинності.
  Ко́нкурс (лат. concursus) - змагання, яке дає змогу виявити найгідніших із його учасників або найкраще з того, що надіслане на огляд. Також конкурс - відбір претендентів на заміщення деяких посад. Вибір працівника належить не адміністрації, а проводиться за рішенням колегіального органу (наприклад, вченої ради), яке є обов'язковим для адміністрації. К.
  Конференція - заздалегідь заплановане, організоване зібрання людей для обговорення певної проблематики, яка визначена заздалегідь.
  Стипе́ндія (лат. stipendium - оклад) - постійна грошова виплата, що надається регулярно (зазвичай щомісяця) учням і студентам середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, а також аспірантам та докторантам, за умови успішного навчання.
  Тради́ція - досвід, звичаї, погляди, смаки, норми поведінки і т. ін., що склалися історично і передаються з покоління в покоління; звичайна, прийнята норма, манера поведінки, усталені погляди, переконання когось; узвичаєння, узвичаєність, неписаний закон.
  Швейцарія Швейца́рія (нім. die Schweiz, фр. la Suisse, італ. Confederazione Svizzera, рет. Confederaziun svizra) - нейтральна конфедеративна республіка в Західній Європі.
  Вища освіта Ви́ща осві́та - ступінь знань, що набуваються у вищих навчальних закладах (ВНЗ, вишах) на базі повної загальної середньої освіти, необхідний фахівцям вищої кваліфікації в різних галузях народного господарства, науки і культури.


 2. Академічні програми найвищої якості, акредитовані університетами Великобританії та США.
  Університе́т (нім. Universität, від лат. universitas - «сукупність», universitas magistrorum et scholarium - сукупність, об'єднання тих, хто вчить, і тих, хто навчається) - автономний вищий навчальний заклад, тип якого виробився в Європі за середньовіччя.


 3. Інноваційні методи підготовки. Як досягається ідеальний баланс між практичними та теоретичними знаннями?

 4. Спеціальні програми, заняття по яким розроблені та проводяться в співробітництві з партнерами-лідерами світової індустрії.

 5. Колектив викладачів світового рівня з великим академічним досвідом.

 6. Найвища якість студентського життя. Соціальні та спортивні заходи. Натхнення альпійських пейзажів.

 7. Великі можливості для початку кар’єри та стажування через SEG International Recruitment Forum. Глобальна мережа випускників.
  Атеста́т зрі́лості - свідоцтво про закінчення середньої школи.
  Натхне́ння ( англ. inspiration) - особливий стан людини, типова для творчості риса, її складовий елемент, який характеризується, з одного боку, високою продуктивністю, з другого боку - величезним підйомом і напругою сил людини.
  Академі́зм - стиль і напрям у мистецтві XIX століття, який наголошував на необхідності дотримуватися принципів і правил, визначених визнаними офіційними авторитетами в галузі «високого мистецтва» - насамперед національними академіями мистецтв з використанням спадщини античності та Відродження.
  Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
  Учи́тель/вчитель (педагог)- людина, яка навчає інших людей (своїх учнів), передає їм певні знання про життя. У вузькому розумінні - спеціаліст, який проводить навчальну та виховну роботу з учнями в загальноосвітніх школах різних типів.
  Глоба́льна мере́жа - англ. Wide Area Network,(WAN)- комп'ютерна мережа, що охоплює величезні території (тобто будь-яка мережа, чиї комунікації поєднують цілі мегаполіси, області або навіть держави і містять у собі десятки, сотні а то і мільйони комп'ютерів).


 8. Культурне різноманіття студентської спільноти.
  Спільнота - це група людей, які з будь-якої причини відчувають досить спільного між собою, щоб мати спільні прагнення, цілі та структури.


Учасникам семінару надається відповідний сертифікат за участь у семінарі. Участь у семінарі – безкоштовно. Сплачуються лише послуги туроператора «Алголь» (www.algol.com.ua), який забезпечує трансфер та готельне обслуговування.

Програма трансферу та готельного обслуговування

Львів-Зальцбург-замок Нойшванштайн-Цюрих-Люцерн-Берн-Монтрьо-Женева-Мюнхен-Відень-Будапешт-Львів

1 день. 18 серпня. П’ятниця. Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Зальцбурга.

Готе́ль (від фр. hôtel) - будинок із мебльованими кімнатами для короткочасного проживання приїжджих. Залежно від рівня готелю, в ньому можуть бути додаткові послуги - ресторани, кафе, бари, бібліотеки, спортзали, сауни та інше.
Нічний переїзд (англ. Night Passage) - американський вестерн режисера Джеймса Нілсона 1957 року.

2 день. 19 серпня. Субота. Прибуття вранці в Зальцбург. Поселення в готель. Ночівля.

3 день. 20 серпня. Неділя. Виселення. Сніданок. Відвідування замку Нойшванштайн. Переїзд в Цюріх. Вільний час в Цюріху. Поселення в готель на шляху до Люцерн. Ночівля.

4 день. 21 серпня. Понеділок.

Замок Нойшванштайн (нім. Schloß Neuschwanstein, МФА: [nɔy’ʃvanʃtain] - «Нова лебедина скеля») - замок XIX століття, що знаходиться поблизу містечка Ф'юсен та замку Гоеншванґау в південно-західній Баварії, недалеко від австрійського кордону.
Понеді́лок - день тижня між неділею та вівторком. У давніх римлян та у північногерманських племен був присвячений Місяцю (нім. Mon(d)tag = день Місяця). Слово «понеділок» утворилось від словосполучення «після неділі» (по неділі).
Сніданок. Прибуття в 10.30 в Cesar Ritz Colleges Люцерна. Семінар. Відпочинок в Люцерн. Переїзд в Берн. Поселення. Ночівля.

5 день. 22 серпня. Вівторок. Сніданок. Виселення. Переїзд в Монтрьо. Прибуття в 11.00 в HIM (Hotel Institute Montreux). Семінар. Переїзд в Женеву. Огляд міста. Нічний переїзд в Мюнхен.

6 день. 23 серпня. Середа. Прибуття в Мюнхен. Вільний час в Мюнхені. Поселення в готель. Ночівля.

7 день. 24 серпня. Четвер. Сніданок. Виселення. Прибуття у Відень. Вільний час. Переїзд в Будапешт на огляд нічної ілюмінації. Нічний переїзд у Львів.

8 день. 25 серпня. П’ятниця. Прибуття у Львів (біля обіду 13-14.00).

Вартість послуг туроператора

Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.

Організа́ція (від грец. ὄργανον - інструмент) - цільове об'єднання ресурсів для досягнення певної мети.
Тур́ист (мандрíвник) - особа, яка здійснює подорож по Україні або до іншої країни з не забороненою законом країни перебування метою на термін від 24 годин до одного року без здійснення будь-якої оплачуваної діяльності та із зобов'язанням залишити країну або місце перебування в зазначений термін (із Закону України «Про туризм»).
Відпочи́нок, дозвілля - проведення часу, метою якого є відновлення нормального стану організму.
algol.com.ua). Вартість послуг складає гривневий еквівалент 455 євро, куди входить трансфер комфортабельним автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях зі сніданками (4 ночі) у двомісних та тримісних (за бажанням) номерах.

Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції.

Бронювання місця учасника групи здійснюється за умови попередньої сплати частини від вартості послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у програмі, вартість бронювання не повертається. Виняток – відмова консульства Швейцарії видати візу. Залишок суми, еквівалент 355 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».

Туристичний оператор (туроператор) - юридичні особи, створені згідно із законодавством України, для яких виключною діяльністю є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних та супутніх послуг і які в установленому порядку отримали ліцензію на туроператорську діяльність.
Індиві́д, Індиві́дуум (лат. individuum - неподільний) - окремий організм, який існує самостійно, зокрема людина, особа, одиничний представник роду людського.


Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.

Оформлення віз та відряджень учасників семінару відбувається за офіційним запрошенням представника Swiss Education Group.

Учасникам семінару запрошення на семінар та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання місця в групі та укладення відповідного договору з туроператором.

Учасники семінару можуть брати з собою супроводжуючих. Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, їм запрошення на стажування не надаються.Увага! Коли відбудеться набуття Україною безвізового режиму, нагадуємо, що їм зможуть скористатися тільки власники біометричних закордонних паспортів.
Запрошення Запрóшення - коротке повідомлення про якусь подію і запрошення взяти в ній участь. Суто ділові (на конференцію, форум, з'їзд, нараду, презентацію, виставку тощо) пишуться на фірмових бланках, а до культурно-мистецьких заходів часто виготовляють спеціально художньо оформлені запрошення.
Пáспорт (фр. passeport) - документ, що видається державою для посвідчення особи своїх громадян (первісне значення - дозвіл на проїзд через порт). Паспорт надає право легально перетинати кордон і визначає громадянство його власника.

Всі учасники, які планують взяти участь у семінарі, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.
Електро́н (грец. Ηλεκτρόνιο, англ. electron, нім. Elektron) - стабільна, негативно заряджена елементарна частинка, що входить до складу всіх атомів. Має електричний заряд (-е= −1,6021892(46)×10−19 Кл) і масу (9,109554(906)×10−31 кг).
net
до 20 травня 2017 р.!

Тема листа: Семінар-Швейцарія Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме: • Заявка прізвище (учасника);

 • Паспорт прізвище (учасника).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми семінару та запрошень

консультування надається: confgalilei@ukr.
Автобус - вид комерційного транспорту з кількістю місць для сидіння (більше дев'яти з місцем водія включно), який за своєю конструкцією та обладнанням призначений для перевезення пасажирів та їхнього багажу із забезпеченням необхідного комфорту та безпеки.
net


Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67
ФОРМА ЗАЯВКИ

ЗАЯВКА

на участь у семінарі

«Програми, організація та методи навчання в Swiss Education Group»

18-25 серпня 2017 року, Швейцарія


Прізвище, ім’я, по-батькові українською мовою
Прізвище, ім’я латиницею згідно закордонного паспорта
Дата народження (у форматі дд.мм.рррр)
Серія та номер закордонного паспорта
Дата видачі закордонного паспорта (у форматі дд.мм.рррр)
Назва місця роботи, посада / навчання (університету) українською мовою
Назва місця роботи, посада / навчання (університету) англійською мовою.
Е-mаіl
Моб. телефон
Наявність діючої Шенгенської візи (так/ні)
Номер та адреса відділення «Нової пошти»

Скачати 51.74 Kb.

 • Захід відбувається за інформаційного сприяння Міжнародного науково-освітнього порталу
 • Тематика семінару Swiss Education Group – вища освіта
 • Нойшванштайн
 • Вартість послуг туроператора Трансфер, проживання та організацію вільного часу
 • Всі учасники, які планують взяти участь у семінарі, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну
 • до 20 травня 2017 р. !
 • З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі
 • Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67 ФОРМА ЗАЯВКИ ЗАЯВКА на участь у семінарі