Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнструкція по встановленню програмного забезпечення по формуванню податкової звітності

Скачати 34.42 Kb.

Інструкція по встановленню програмного забезпечення по формуванню податкової звітності
Скачати 34.42 Kb.
Дата конвертації10.03.2017
Розмір34.42 Kb.
ТипПрограма
Інструкція

по встановленню програмного забезпечення по формуванню податкової звітності
Програмне забезпечення по формуванню податкової звітності функціонує під керування операційних систем Microsoft Windows 98/ME/2000/XP.

Пода́тки - це встановлені вищим органом законодавчої влади обов'язкові платежі, які сплачують фізичні та юридичні особи до бюджету у розмірах і термінах, передбачених законодавством.

Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.

Windows - узагальнююча назва операційних систем для ЕОМ, розроблених корпорацією Microsoft. Перші версії були не повноцінними операційними системами, а лише оболонками до ОС MS-DOS. На 2014 рік, за даними сайтів NetApplications та GoStats, Microsoft Windows встановлена більш як на 90% персональних комп'ютерів світу.

Для коректної роботи повинні бути встановлені компоненти і програми: 1. компонент Microsoft Windows Script 5.6 (оновлення КВ917344)

 2. компонент Windows Installer

 3. компонент MS XML 4 SP2

 4. Internet Explorer версії не нижче 6.0

 5. Java Runtime Environment версії не нижче 5.0 Update 6

 6. Adobe Acrobat Reader версії не нижче 5.0

Інсталяції Internet Explorer, Java Runtime Environment та Adobe Acrobat Reader знаходяться на диску, що ви отримали в інспекції, або на сайті ДПА України (www.

Microsoft Internet Explorer - графічний веб-оглядач (браузер), який розробляє корпорація Microsoft.

sta.gov.ua).

Програма інсталяції самостійно визначає тип операційної системи і запускає відповідні компоненти.
УВАГА !!!!

Звертаємо Вашу увагу на необхідність постійного оновлення системи.

Необхідність - система зв'язків і відносин, що зумовлює зміну, поступальний рух, розвиток у жорстко визначеному напрямку з жорстко визначеними результатами. Іншими словами, необхідність - це такий зв'язок, що обов'язково призводить до певної події.

Оновлення програми виходять майже щомісяця в зв’язку з затвердженням нових форм і версій документів, виправленням помилок або доопрацюванням програмного забезпечення.

Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.Приклад встановлення програмного забезпечення по формуванню податкової звітності на комп’ютер з операційною системою WINDOWS XP
Для того, щоб встановити програмне забезпечення по формуванню податкової звітності потрібно запустити файл opzfull-1.15-setup.exe.

Натискаємо клавішу «Далі».

Вам буде запропоновано переглянути інструкцію по встановленню програмного забезпечення по формуванню податкової звітності
Натискаємо клавішу «Далі».

Інструкція - правовий акт, який створюється органами державного управління для встановлення правил, що регулюють організаційні, науково-технічні, технологічні, фінансові та інші спеціальні сторони діяльності та відносин установ, закладів, підприємств, службових осіб.
 1. Перевірка встановлення Microsoft Windows Script 5.6 (КВ917344).

З’явиться вікно та система запропонує встановити компонент Microsoft Windows Script 5.6, якщо у Вас не встановлено його або перевстановити, у разі його наявності. Для встановлення натисніть «Встановити Microsoft Windows Script 5.6», якщо цей компонент у вас встановлено – натисніть «Далі».

… установка закінченна.
2. Перевірка встановлення компонента Windows Installer 3.

Компоне́нт (від лат. componens, родовий відмінок componentis - складаючий) - складова частина, елемент чого-небудь.

1
(КВ893803)
З’явиться вікно та система запропонує встановити компонент Windows Installer 3.1, якщо у Вас не встановлено його або перевстановити, у разі його наявності. Для встановлення натисніть «Встановити Win Installer», якщо цей компонент у вас встановлено – натисніть «Далі».… установка закінчена.
3. Перевірка встановлення компонента MS XML 4.0 SP2

З’явиться вікно та система запропонує встановити компонент MS XML 4.0 SP2, якщо у Вас не встановлено його або перевстановити, у разі його наявності. Для встановлення натисніть «Встановити MSXML4_SP2», якщо цей компонент у вас встановлено – натисніть «Далі».

4. Перевірка встановлення Java Runtime Environment

Якщо у вас не встановлено Java Runtime Environment, програма повідомить вас про це і вам потрібно буде встановити цю програму по завершенню установки.


5. Перевірка встановлення Acrobat Reader

Якщо у вас не встановлено Acrobat Reader, програма повідомить вас про це і вам потрібно буде встановити цю програму по завершенню установки.
6. Встановлення системи по формуванню податкової звітності

Якщо ви хочете мати ярлик на робочому столі залиште помітку.Оберіть теку (папку) куди ви бажаєте встановити систему.

Вкажіть основні дані вашого підприємства, натисніть «Встановити» і дочекайтеся закінчення процесу установки.

Підприє́мство - самостійний суб'єкт господарювання, зареєстрований компетентним органом державної влади або органом місцевого самоврядування, для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності в порядку, передбаченому Господарським кодексом України та іншими законами.
Після завершення установки бажано провести перевантаження комп’ютера.


Особливості встановлення програмного забезпечення по формуванню податкової звітності на комп’ютерах з операційною системою WINDOWS 98
При встановленні системи по формуванню податкової звітності на комп’ютери з операційною системою WINDOWS 98 необхідно врахувати такі відмінності:

При виникненні проблем з друком документів під ОС Windowx98/ME необхідно перевірити:

1. Чи виділена додаткова пам’ять для змінних оточення. У файлі


system .ini (системний каталог операційної системи, наприклад: C:\WINDOWS\) в секції [NonWindowsApp] має бути прописано параметр CommandEnvSize, (наприклад CommandEnvSize=2424).

2. У властивостях сеансу MS DOS повинна бути обрана опція «Закривати вікно після закінчення сеансу».


Скачати 34.42 Kb.

 • УВАГА !!!! Звертаємо Вашу увагу на необхідність
 • Приклад встановлення програмного забезпечення по формуванню податкової звітності на комп’ютер з операційною системою WINDOWS XP
 • Перевірка встановлення Microsoft Windows Script 5.6 (КВ917344).
 • Перевірка встановлення компонента
 • 3. Перевірка встановлення компонента MS XML 4.0 SP2
 • 4. Перевірка встановлення Java Runtime Environment
 • 5. Перевірка встановлення Acrobat Reader
 • 6. Встановлення системи по формуванню податкової звітності
 • Особливості встановлення програмного забезпечення по формуванню податкової звітності на комп’ютерах з операційною системою WINDOWS 98
 • При виникненні проблем з друком документів під ОС Windowx98/ME необхідно перевірити