Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнструкція з експлуатації Aspiring at220

Інструкція з експлуатації Aspiring at220
Дата конвертації28.03.2019
Розмір0.52 Mb.

http://aspiring.ua/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/images/stories/logo/aspiringlogo-201x103.jpg

Інструкція з експлуатаціїAspiring AT220

c:\users\evgen\desktop\aspiring at220 (new).jpg

Офіційний імпортер та дистриб’ютор на території України – ТОВ «Хімекспо»

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Зодчих 26-а

Тел/факс: +380 44 276 09 19 www.aspiring.uaАвторські права © 2010-2018 Всі права захищені.

Без письмового дозволу виробника заборонено копіювання, публікація або передача даного матеріалу.

Вітаємо Вас з придбанням відеореєстратора Aspiring AT220

Уважно прочитайте цю інструкцію з експлуатації перед початком використання відеореєстратора. В ній Ви знайдете детальний опис самого пристрою, повного набору функцій і налаштувань, порядку установки і використання, а також умови гарантійного обслуговування. Приведена інформація призначена для оптимального налаштування пристрою, дозволить уникнути помилок в повсякденному використанні і продовжить термін служби відеореєстратора.

Просимо врахувати, що зовнішній вигляд, конструкція, характеристики пристроїв нами постійно вдосконалюються, тому можливі деякі зміни, не відображені в даному керівництві; також можуть змінюватися без попереднього повідомлення покупця адреси та телефони уповноважених сервісних центрів, актуальну інформацію про яких можна отримати на веб - сайті www.aspiring.ua.

Вступ

1) Будь ласка, використовуйте пристрій тільки при нормальних температурах, не піддавайте пристрій впливу температур, які корпус не може витримати.

2) Не використовуйте пристрій в надзвичайно вологому середовищі, не допускайте потрапляння вологи або дощу на пристрій.

3) Не намагайтеся відкрити корпус пристрою для ремонту, якщо який-небудь вузол несправний. Будь ласка, зверніться до сервісного центру для професійного обслуговування.

4) Не використовуйте сильних хімікатів, розчинників чи миючих засобів для очищення пристрою.

5) Не направляйте камеру безпосередньо на сонце або інші джерела світла з підвищеною яскравістю, щоб уникнути пошкодження оптичних вузлів пристрою.

6) Не використовуйте пристрій в надзвичайно запилених умовах, щоб уникнути забруднення об'єктива та інших вузлів камери, так як це може позначитися на її роботі.

7) Будь ласка, дбайте про чистоту навколишнього середовища, не викидайте пристрій. Також не кидайте даний пристрій у вогонь, щоб уникнути вибуху.Про пристрій

Відеореєстратор – пристрій, призначений для відеофіксації подій, пов'язаних, в основному, з водінням автомобіля. Основне завдання відеореєстратора - як можна повніше і чіткіше зафіксувати будь-які несприятливі події, які можуть зіграти ключову роль у спірних ситуаціях на дорозі. Приділяйте підвищену увагу правильній роботі Вашого відеореєстратора - це у Ваших інтересах. .ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Aspiring AT220 - модель БЕЗ GPS

Перед кожним використанням рекомендується перевіряти поточні налаштування і режим відеозапису.

Рекомендується придбати окрему карту пам'яті, призначену до використання тільки у відеореєстраторі.

Після першої установки карти пам'яті її необхідно відформатувати безпосередньо в самому пристрої. Не зберігайте сторонні файли на карті пам'яті відеореєстратора. Це може привести до збоїв відеозапису. Не витягайте карту пам'яті під час роботи пристрою. Це може привести до втрати даних або виходу карти з ладу.

Використовуйте тільки аксесуари, що входять в комплект відеореєстратора. У разі використання сторонніх аксесуарів можливе ушкодження пристрою.

УВАГА!

Перед експлуатацією обов’язково зарядіть відеореєстратор Aspiring AT220 на 100%.

Примітки по установці пристрою:

Для найкращої відеофіксації пристрій слід встановлювати біля дзеркала заднього виду. Переконайтеся, що лінзи пристрою знаходяться в межах досяжності двірників лобового скла, для отримання якісного запису навіть в умовах дощової погоди. Не торкайтеся лінз відеореєстратора пальцями, оскільки жир може потрапити на лінзи і негативно вплинути на якість запису. Регулярно очищайте лінзи від пилу, що осідає на них. Особливості, на які слід звернути увагу: використовуйте тільки оригінальний заводський зарядний пристрій Не розбирайте прилад самостійно, оскільки це приведе до анулювання гарантії. У разі внесення модифікації в систему електроживлення вашого автомобіля, зверніться до компетентних осіб по допомогу в установці відеореєстратора.Посібник користувача

Функціональні можливості:

Встановлення:

Легко встановлюється: встановіть кріплення на передньому лобовому склі та підключіться до автомобільного зарядного пристрою.Пристрій встановлено:

1. Вставте карту пам'яті: дотримуйтеся правильності установки карти, натисніть на карту до клацання. Вона буде зафіксована. Реєстратор є високошвидкісним записуючим пристроєм, зверніть увагу на те, що карта пам'яті повинна підтримуватися реєстратором (клас вищий ніж СLASS 6).Примітка: нова карта пам'яті, встановлена в пристрій, має бути відформатована.

2. Вилучення карти пам'яті: натисніть на карту для вилучення.Примітка: Не витягайте і/або не вставляйте карту пам'яті в пристрій під час завантаження, це може пошкодити карту пам'яті.

3. Установка біля дзеркала заднього виду автомобіля, на лобовому склі: для установки пристрою, зніміть захисний шар з наклейки і сильно притисніть липку поверхню до лобового скла. Встановіть пристрій в кріплення.


4. Приєднайте шнур живлення до пристрою. Для зручності користувача, живлення пристрою може здійснюватися двома способами. При необхідності підключення автомобільного навігаційного устаткування живлення може здійснюватися від електричної АСС мережі автомобіля через виділений шнур і з'єднання виділеного AV інтерфейсу. Цей спосіб повинен здійснюватися спеціалізованим персоналом. Установка не авторизованими особами забороняється.Примітка: Живлення може також здійснюватися від автомобільного зарядного пристрою, як показано на малюнку.
 1. Схема пристрою

标注111

1 Кнопка Блокування відео/«Повернутися»

2 Кнопка «Моментальне фото»/«Вгору»

3 Кнопка «Вниз»/«Відтворення»

4 Кнопка «ОК» та «Увімкнути»/«Вимкнути»

5 Роз’єм для TF-картки

6 Micro USB

7 Кнопка «Перезавантаження»2 Функціональне призначення клавіш

1 Кнопка «Блокування відео»/«Повернутися»: коротке натискання кнопки під час запису відео, блокує файл відео від перезапису. В меню здійснюється повернення до попередньої функції.

2 Кнопка «Моментальне фото» та функція «Вгору»: здійснюється фотографія; в режимі меню виконується функція «перейти за списком вище».

3 Кнопка «Вниз» та «Відтворення запису»: коротке натискання призводить до переходу в режим відтворення відео. В Режимі меню виконується функція «перейти за списком нижче»

4 Кнопка «ОК» та «Увімкнути»/«Вимкнути»: Кнопка підтвердження вибору в інтерфейсі меню (коротке натискання), Вмикання/Вимикання пристрою (натисніть та утримуйте кнопку натиснутою).

7 Кнопка «Перезавантаження»: натисніть в разі зависання пристрою для його перезавантаження.3Інструкція з встановлення пристрою

 1. Вимкніть двигун автомобіля.

 2. Оберіть положення пристрою всередині автомобіля, встановіть кріплення та закріпіть в ньому реєстратор. Положення встановленої камери не повинно заважати вам керувати автомобілем. Після цього протріть вітрове скло в місці встановлення камери.

 3. Налаштуйте положення об’єктиву пристрою паралельно землі.

 4. Один кінець USB шнура має бути підключений до USB роз'єму пристрою, а інший – до USB роз’єму в автомобілі.

 5. Запустіть двигун та переконайтеся, що пристрій було встановлено правильно.

4Базові інструкції для роботи з фото/відео

Режим відеокамери

Пристрій має функцію запису відео. Під час запису у верхньому лівому кутку екрану пристрою блиматиме відповідна піктограма. Під час запису ви можете натиснути на інтерфейс налаштувань для переходу у відповідний пункт меню.Режим фотокамери

Під час запису, ви можете натиснути кнопку фотографування. В разі зйомки фотографій, пристрій сповістить вас про це відповідним звуковим сигналом (ви почуєте клацання); за допомогою цієї ж кнопки можна перейти в режим відтворення відео/перегляду фото.Режим відтворення фото/відео

Натисніть кнопку в режимі зйомки відео для переходу в режим відтворення.

Коротке натискання кнопки для повернення в інтерфейс відео;

Коротке натискання кнопки для вибору файлу вище за списком;

Коротке натискання кнопки для вибору файлу нижче за списком;

Коротке натискання кнопки для відтворення вибраних файлів;Налаштування меню

У режимі відеофіксації,коротке натискання кнопки здійснює доступ до меню;

Коротке натискання кнопки повернутися до інтерфейсу відео фіксації;

Коротке натискання кнопки для вибору пункту вище за списком;

Коротке натискання кнопки для вибору пункту нижче за списком;

Коротке натискання кнопки для зміни поточного пункту налаштувань;Режим USB

Підключіть шнур USB до персонального комп’ютера, Камера автоматично з’явиться в меню USB. Ви побачите такі опції:

Зберігання: зберігання фото або відеофайлів;

Камера: В цьому режимі пристрій можна використовувати як веб-камеру;

Режим запису: В цьому режимі можна здійснювати запис відео.

5.Інструкція для роботи з мобільними додатками:


 • Встановлення додатку для мобільного телефону

Мобільний телефон з Операційною Системою Android

 1. Відкрийте пошук «Google Play», знайдіть «RoadCam» або виконайте сканування QR-коду для завантаження додатку.Мобільний телефон з Операційною Системою IOS

1. Відкрийте APP Store, знайдіть «RoadCam» або виконайте сканування QR-коду для завантаження додатку

 • WiFi з’єднання

Для першого підключення вам необхідно налаштувати та знайти мережу WiFi та ввести пароль. При повторному з’єднанні пароль вводити не треба.

1. Мобільний пошук WiFi, Назва WiFi-камери “Aspiring”, пароль камери 12345678.

2. Натисніть на з’єднання. Після з’єднання телефону та камери, відкрийте мобільний додаток для перегляду відео з камери.

Особливості використання

Підключення камери

Для iOS.

В налаштуваннях Wi-Fi оберіть мережу та здійсніть підключення. Пароль за замовчуванням - 12345678. Після чого запустіть додаток «RoadCam» та натисніть кнопку «Обновити» для підключення до реєстратора.Для Android.

Відкрийте додаток «RoadCam». Натисніть кнопку «+» для пошуку в реальному часі, оберіть «Aspiring» та здійсніть підключення. Пароль за замовчуванням: 12345678.Примітка:

У разі втрати пароля необхідно здійснити скидання налаштувань до заводських. Для цього натисніть та утримуйте протягом 5 секунд кнопку «Reset» на корпусі реєстратора. Пароль за замовчуванням: 12345678.Особливості використання

1. Віддалене управління

Відеореєстратор підтримує функцію управління через мобільний пристрій на ОС iOS або Android. Для цього завантажте на мобільний пристрій додаток «RoadCam» з Play Mаркет або App Store.2. Підключення камери:

Для Android:
1. Зайдіть в меню відеореєстратора, натиснувши на кнопку «Меню» 2-рази і включіть Wi-Fi
2. У додатку RoadCam з’явиться відео реєстратор. Виберіть його та натисніть на помаранчеву іконку в центрі екрану Зайдіть в параметри камери (восьмикутник в правому верхньому куті екрану) і змініть пароль від WI-FI, автостарт відеозапису і номерний знак з часом. А також датчик руху, якість відеозапису і тд.

Перегляд відео файлів та фото.
- в центрі екрану з’явится дві папки –“ Recorder video” та “Picture” для перегляду знятих відео та фото.

Пересилання відео в соціальні мережі.

1. Зайдіть в редагування відео файлу і натисніть на стрілку щоб поділиться даними відео.


2. Так само ви можете поділитись і фотографією
3. Виберіть куди ви хочете відправити відео або фото WeChat, Facebook або Twitter
c:\users\evgen\desktop\screenshot_2018-07-04-12-45-31-637_com.camera.ligo_20180704_124644652.jpg

c:\users\evgen\desktop\screenshot_2018-07-04-12-45-59-381_com.camera.ligo_20180704_124644406.jpg

6. Технічні характеристики пристрою

Технічні характеристики:

Тип процесора

Jieli 5601

Сенсор відео

BG0806

Екран дисплею

2.7 дюйми, 960*240 RGB

Ефективних пікселів відео матриці

200W

Формат відео

MOV

Мікрофон

Підтримується

Робоча напруга

5V

Пам’ять

Блок SD

Робоча температура (°C)

-20℃- +70 ℃

Функції:

Підтримувані мови

Англійська, іспанська, німецька,

італійська, китайська, російська,

японська, українська


Циклічний запис

1 хвилина, 3 хвилини

Контроль паркування

Підтримується

Сенсор сили тяжіння

Підтримується

Функція блокування однією кнопкою

Підтримується

Функція запису

Підтримується

Примітка: Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію та характеристики пристрою, не повідомляючи про це користувача. В разі виникнення невідповідностей, будь-ласка, ознайомтеся з останніми моделями пристрою.

7. Усунення несправностей:

В разі виникнення несправностей пристрою за нормальних умов його роботи, будь-ласка, ознайомтеся з наведеними варіантами усунення несправностей:Пристрій показує, що пам’ять переповнено та не може здійснювати подальший запис:

1. При першому встановленні нової картки пам’яті в пристрій, останній попереджає вас про необхідність форматування картки. Будь ласка, спочатку відформатуйте картку. В разі, якщо пристрій не повідомляє вам про необхідність такого форматування, відформатуйте картку перед використанням.

2. Перевірте, чи не встановлено Сенсор сили тяжіння в надчутливий режим. В разі, якщо сенсор встановлено в такий режим, вібрація корпусу автомобіля під час руху може спричинити автоматичне блокування файлів від видалення. Заблоковані файли не можуть бути перезаписані автоматично. Заблоковані від видалення/перезапису файли можуть накопичуватися на картці, тим самим, переповнюючи її. Вручну видаліть заблоковані файли.

Уповільнена робота пристрою або реагування кнопок під час запису:

Перевірити, чи є використовувана картка пам’яті карткою Class 10. В разі, якщо використовувати картки пам’яті, не призначені для швидкісної роботи, можуть виникати такі проблеми, як: пропущені секунди запису, проблеми з відтворенням відео, пошкодження файлів та інші збої в роботі пристрою. (В той же час, швидкість роботи карток від різних виробників відрізняється, радимо вам придбати картки пам’яті визнаних виробників).Зображення/відео нечітке

Будь-ласка, перевірте об’єктив на наявність відбитків пальців та/або бруду. Використайте м’яку паперову серветку/ганчірку для очищення об’єктиву та передньої частини вітрового скла.Збій в роботі пристрою

За допомогою тонкого гострого предмету, здійсніть коротке натискання кнопки «Перезавантаження», щоб перезапустити пристрій.Можливі несправності і способи їх усунення

Під час тривалого використання пристрою (більше двох-трьох годин підряд), особливо в умовах прямих сонячних променів, що падають на лобове скло автомобіля, може статися перегрівання пристрою. Пристрій перестане відповідати на органи управління, запис зупиниться, натискання на клавішу Вкл./Вимк. не даватиме результатів. У такому разі Вам треба вдатися до функції примусового перезавантаження RESET.

Озброївшись гострим предметом (краще всього скріпкою), зробіть натискання втопленої клавіші RESET, розташованої на нижньому торці пристрою, поряд з об'єктивом. Дайте пристрою трохи охолонути, прибравши його з прямого сонячного світла, а потім зробіть включення пристрою клавішею Вкл./Вимк. Пристрій повинен включитися в звичайному режимі.

Гарантія

Строк гарантії на даний пристрій – 12 місяців.

Цей пристрій може бути прийнятий в гарантійний ремонт тільки за наявності фірмового гарантійного талона ТОВ "Хімекспо". Гарантійний талон повинен обов'язково містити серійний номер пристрою, дату продажу і відмітку продавця.

Пристрій не підлягає гарантійному сервісному обслуговуванні у разі, якщо:

- відсутній або неправильно заповнений гарантійний талон (не вказана дата продажу, відсутня відмітка продавця, немає фірмової пломби);

- були порушені правила експлуатації пристрою;

-пристрій піддавався механічним ушкодженням, в результаті перегрівання (вогню), аварії, за наявності корозії елементів в результаті дії вологи (води) або агресивних рідин, використання не за прямим призначенням, недбалого використання, некваліфікованих спроб розкриття або ремонту.Просимо врахувати, що зовнішній вигляд, конструкція, характеристики пристроїв нами постійно вдосконалюються, тому можливі деякі зміни, не відображені в даному керівництві; також можуть змінюватися без попереднього повідомлення покупця адреси та телефони уповноважених сервісних центрів, актуальну інформацію про яких можна отримати на веб - сайті www.aspiring.ua.

УВАГА: автореєстратор дуже чутливий до зарядки акумулятора. Якщо акумулятор заряджений менш ніж на 10%, пристрій може не включатися або працювати некоректно. Також пристрій може працювати некоректно, якщо є помилки на карті пам'яті. Ці моменти не є браком. • ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Aspiring AT220 - модель БЕЗ GPS
 • УВАГА! Перед експлуатацією обов’язково зарядіть відеореєстратор Aspiring AT220 на 100%. Примітки по установці пристрою
 • Посібник користувача Функціональні можливості: Встановлення
 • Примітка
 • 2 、 Функціональне призначення клавіш
 • 3 、 Інструкція з встановлення пристрою
 • 4 、 Базові інструкції для роботи з фото/відео Режим відеокамери
 • Режим відтворення фото/відео
 • 5 .Інструкція для роботи з мобільними додатками: Встановлення додатку для мобільного телефону Мобільний телефон з Операційною Системою
 • Мобільний телефон з Операційною Системою IOS
 • Особливості використання Підключення камери Для iOS.
 • Особливості використання 1. Віддалене управління
 • 2. Підключення камери: Для Android
 • Перегляд відео файлів та фото. - в центрі екрану з’явится дві папки –“ Recorder video” та “Picture” для перегляду знятих відео та фото. Пересилання відео в соціальні мережі.
 • 6 . Технічні характеристики пристрою
 • 7 . Усунення несправностей
 • Пристрій показує, що пам’ять переповнено та не може здійснювати подальший запис
 • Уповільнена робота пристрою або реагування кнопок під час запису
 • Зображення/відео нечітке
 • Можливі несправності і способи їх усунення
 • Гарантія Строк гарантії на даний пристрій – 12 місяців.