Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнструкція з експлуатації Грілка електрична «Чудесник» Шановна покупниця, шановний покупець!

Скачати 39.15 Kb.

Інструкція з експлуатації Грілка електрична «Чудесник» Шановна покупниця, шановний покупець!
Скачати 39.15 Kb.
Дата конвертації12.05.2017
Розмір39.15 Kb.

Інструкція з експлуатації

Грілка електрична «Чудесник»
Шановна покупниця, шановний покупець!
Спасибі за придбання виробу, який ми випускаємо.

Ми виробляємо продукцію для поліпшення здоров'я і самопочуття людей.


Прочитайте, будь ласка, уважно цей посібник із експлуатації:
1. Використання за призначенням.

Ця електрогрілка призначена для обігріву людського тіла. За допомогою електричної грілки можна цілеспрямовано застосовувати тепло. Тепло інтенсифікує кровообіг і розслаблює мускулатуру. Ця електрогрілка не призначена для використання в лікарнях або для комерційного використання. Забороняється використовувати для грудних дітей і дітей молодшого віку, нечутливих до тепла людей або осіб, котрі знаходяться в безпорадному стані, а також для тварин. Щоб уникнути забруднення або пошкодження електрогрілки, ми рекомендуємо використовувати її разом із чохлом, особливо при застосуванні ефірних масел і мазей. При першому використанні електрогрілка може виділяти запах пластмаси, який зникає через короткий час.


2. Техніка безпеки при експлуатації грілки електричної «Чудесник».
Недотримання наведених нижче вказівок може призвести до травм людей або матеріального збитку (ураження електричним струмом, опіків шкіри, пожежі).
Майнова́ шко́да - зменшення майнової сфери особи (учасника правовідносин, потерпілого) внаслідок пошкодження чи знищення її майна або внаслідок порушень її особистих немайнових прав.
Охорóна прáці (рос. охрана труда; англ. labour protection; нім. Arbeitsschutz m) - це: система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини в процесі трудової діяльності; діюча на підставі відповідних законодавчих та інших нормативних актів система соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, що забезпечують збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці. дозвіл на початок робіт підвищеної небезпеки, який необхідний організації чи підприємству, хто працює в будівництві.
Електричний струм Електри́чний струм (англ. electric current) - упорядкований, спрямований рух електрично заряджених частинок у просторі.
Описані нижче вказівки служать не тільки для захисту вашого здоров'я та здоров'я інших людей, але і для захисту самого виробу. Тому суворо дотримуйтеся цих вказівок і передавайте цю інструкцію новому користувачеві при передачі виробу.
• Використовуйте цю електрогрілку тільки з метою, описаною в цій інструкції.
• Ця електрична грілка не призначена для використання в лікарнях.
• Ця електрогрілка не призначена для використання особами (у т. ч. дітьми) з обмеженими фізичними, сенсорними або розумовими здібностями чи браком досвіду та/або знань, за винятком випадків, коли вони перебувають під постійним наглядом відповідальних за них осіб.
• Не використовуйте для людей, котрі знаходяться в безпорадному стані, грудних дітей або осіб, які нечутливі до тепла (наприклад, діабетиків, осіб зі змінами шкіри, викликаними захворюваннями, або з ділянками шкіри, що зарубцювалися, в області застосування, після прийому болезаспокійливих засобів чи алкоголю).
Анальгетики - препарати, що зменшують біль. Опіати знижують сприйняття болю й ефективні для подавлення «глибокого» внутрішнього болю. Неопіати, типу аспірину, парацетамолу і нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП), знижують м'язово-кістяковий біль та перешкоджають запаленню в м'яких тканинах.

• Занадто тривале застосування може призвести до опіків шкіри.
• Увага! В жодному випадку не засинати, якщо грілка працює.
• Не використовуйте грілку на запалених, пошкоджених або набряклих частинах тіла. У випадку сумнівів перед використанням треба проконсультуватися з лікарем.
При відомих обставинах, електромагнітні поля, які виходять із цього приладу, можуть порушувати роботу стимулятора ритму серця. Але їх характеристики значно нижчі від граничних значень: напруга електричного поля: макс. 5000 В/м, напруга магнітного поля: макс.
Магніт Магніт (або Магнет) - тіло, що має власне магнітне поле, магнітний диполь. Можливо, слово походить від дав.-гр. Μαγνῆτις λίθος (Magnētis líthos), «камінь з Магнесії» - від назви регіону Магнісія та давнього міста Магнесія в Малій Азії, де в давнину були відкриті поклади магнетиту.
80 А/м, величина магнітної індукції: макс.
Магні́тна інду́кція - векторна фізична величина, основна характеристика величини і напрямку магнітного поля. Вектор магнітної індукції зазвичай позначають латинською літерою B } .
0,1 мТл. Тому перед використанням цього приладу проконсультуйтеся з лікарем та виробником кардіостимулятора ритму серця.
• Електрогрілку:
– приєднувати тільки до зазначеної на приладі напруги;

не експлуатувати без нагляду;

– не включати в скрученому або складеному вигляді;

– не затискати;

– не перегинати під гострим кутом;

– не використовувати для тварин;

– не використовувати у вологому стані;

– не допускати потрапляння вологи на перемикач і підвідні лінії.


• Електронні вузли у вимикачі електрогрілки при використанні викликають легкий нагрів вимикача. Тому під час роботи вимикач не повинен бути перекритий або лежати на грілці.
• Не тягнути, не скручувати і не перегинати мережеві кабелі.
• Не встромляти в грілку голки або інші гострі предмети.
• Дітям забороняється користуватися цією електрогрілкою, за винятком випадків, коли вимикач попередньо відрегульований батьками або вихователями, або коли дитина достатньо проінформована про безпечне використання.
• Щоб уникнути ігор із електрогрілкою, діти повинні перебувати під наглядом.
• Грілку часто перевіряти щодо того, чи немає ознак зносу або пошкоджень. При виявленні подібних ознак або пошкодження кабелів і у випадку неправильного використання електрогрілки перед повторним використанням її необхідно відправити виробнику або в торговельну організацію.
• Ремонт дозволяється виконувати тільки фахівцям ТОВ «СЕЛКОМ ЛТД», оскільки потрібні спеціальні інструменти. Через неправильно виконаний ремонт може виникати серйозна небезпека для користувача. У випадку поломки виробу прохання звертатися за телефонами, вказаними в гарантійному талоні.
• При виникненні питань щодо користування приладами зверніться в нашу консультаційну службу, телефони вказані в гарантійному талоні.
3.2. Вибір температури.

Найшвидшого нагріву грілки ви досягнете, встановлюючи з самого початку найбільший температурний режим.

Температура Температу́ра (від лат. temperatura - належне змішування, нормальний стан) - фізична величина, яка описує стан термодинамічної системи.
Пізніше, при необхідності, можна виконати перемикання на нижчий температурний режим.


При тривалому використанні електрогрілки ми рекомендуємо вибирати найнижчий температурний режим.
4. Очищення і догляд.
Найвища теоретично можлива температура - планківська температура. Вища температура за сучасними фізичними уявленнями не може існувати, оскільки надання додаткової енергії системі, нагрітої до такої температури, не збільшує швидкості частинок, а лише породжує у зіткненнях нові частки, за цієї обставини кількість частинок у системі зростає й зростає маса системи. Вище за планківську температуру гравітаційні сили між частинками стають порівняними із силами решти фундаментальних взаємодій. Можна вважати, що це температура «кипіння» фізичного вакууму. Вона приблизно дорівнює 1.41679(11)×10 K (~ 142 нонільйони K).
Найвища температура, досягнута за участі людини, ~ 10 трлн К (що є порівнянним з температурою Всесвіту у перші секунди його існування) була досягнута у 2010 році під час зіткнення іонів свинцю, прискорених до світлових швидкостей. Експеримент було проведено на Великому адронному колайдері.

• Перед очищенням електрогрілки завжди витягуйте штепсель із розетки.
• Чохол варто очищати згідно з піктограмою на етикетці, його потрібно для цього попередньо зняти.
• Врахуйте, що саму грілку забороняється піддавати машинному сушінню, хімічному чищенню, віджимати або гладити праскою.
• Невеликі плями можна видалити ганчіркою або вологою губкою, використовуючи трохи рідкого миючого засобу.
• Використання грілки дозволяється тільки після того, як грілка і чохол повністю висохнуть.
5. Зберігання.

Якщо електрогрілку не використовують протягом тривалого періоду, рекомендується зберігати її в оригінальній упаковці в сухих умовах, не ставлячи зверху інших предметів. Перш ніж запакувати, дайте їй охолодитися.


Скачати 39.15 Kb.

  • 1. Використання за призначенням.
  • 2. Техніка безпеки
  • 3.2. Вибір температури.