Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнструкція з монтажу водостічної системи bryza

Скачати 38.97 Kb.

Інструкція з монтажу водостічної системи bryza
Скачати 38.97 Kb.
Дата конвертації 10.06.2017
Розмір 38.97 Kb.

Інструкція з монтажу водостічної системи BRYZA:

Правильний монтаж водостічної системи з ПВХ гарантує її надійне функціонування.

Монта́́ж (фр. montage) - комплекс робіт, що виконуються на місці експлуатації машини, з її складання, встановлення в робоче (проектне) положення, налагодження та здачу в експлуатацію.
Монтаж і експлуатація водостічної системи ПВХ відрізняється від традиційної водостічної системи тим, що враховує явище теплового розширення компонентів системи. Це досягається за рахунок відповідної конструкції з'єднувачів, що забезпечують компенсацію зміни довжини жолоба і водостічної труби при різних температурах. Зміни довжини жолоба компенсуються завдяки рухомим зєднувачам, які оснащені гумовими прокладками, а у водостічних трубах за рахунок монтажного люфту на стику труба-з'єднувач труби. Крім того такі елементи, як тримачі ринви і хомути труби дозволяють зміщення жолобів і водостічних труб при теплових впливах.
Кі́лькість теплоти́ (кі́лькість тепла́) або просто теплота́ - це фізична величина, що відповідає енергії, перенесення якої між двома тілами (різними ділянками тіла) здійснюється за рахунок різниці температур без виконання механічної роботи і не зв'язана з перенесенням речовини від одного тіла до іншого.
Температу́ра (від лат. temperatura - належне змішування, нормальний стан) - фізична величина, яка описує стан термодинамічної системи.
Компонент (англ. component, нім. Komponente f) - різновид, складова частина чогось.
Тради́ція - досвід, звичаї, погляди, смаки, норми поведінки і т. ін., що склалися історично і передаються з покоління в покоління; звичайна, прийнята норма, манера поведінки, усталені погляди, переконання когось; узвичаєння, узвичаєність, неписаний закон.
Ри́нва (від пол. rynna Жолоби повинні кріпитися нижче лінії, яка є продовженням площині даху так, щоб не було ризику обтяження їх снігом, сповзаючим з даху при таненні. Якщо конструкція даху виключає можливість такого монтажу жолобів, то необхідно додатково встановлювати снігові бар'єри.
Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.


Монтаж тримачів:

З метою правильного відводу води жолоб повинен мати нахил у напрямку водостічної лійки, мін.2 мм .на 1 м.


Спочатку монтуємо тримач, розташований в далекій точці від стояка, а наступний тримач біля водостічного стояка. Між Тримачами розтягуємо два шнурка, один внизу тримача, а другий в верхній точці фронтальної сторони і встановлюємо правильний нахил жолоба.

http://www.rynnybryza.pl/files/cms/img/1.jpg

Тримачі ПВХ монтуємо безпосередньо до вітрової дошки. Відстань між гаками має становити 40-50 см.http://www.rynnybryza.pl/files/cms/img/2.jpg

Тримачі (кронштейни) ПВХ з кріпильною планкою прямий або бічний, а також металеві тримачі, кріпимо безпосередньо до обрешітки даху або крокв. Відстань між тримачами 40-50 см.


Кріплення ринви у тримачі:

http://www.rynnybryza.pl/files/cms/img/3.jpg

A - виступ задній


B - виступ передній

http://www.rynnybryza.pl/files/cms/img/4.jpg

Обрізати жолоб на відповідну довжину звичайною пилкою з дрібними зубцями.http://www.rynnybryza.pl/files/cms/img/5.jpg

Монтаж ринви в тримачі починаємо з вкладення закругленими назовні виступу жолоба в передній виступ тримача, а далі закріплюєм внутрішній край ринви під задній виступ.

Під час з'єднання ринви потрібно звернути увагу на правильне положення ущільнювачів, що знаходяться у лійках, муфтах і кутах, а також на обмежувачі, що знаходяться на внутрішній поверхні цих елементів:

http://www.rynnybryza.pl/files/cms/img/6.jpg

Монтаж заглушок жолоба починаємо з вкладення заглушки в передній заокруглений виступ жолоба, а далі закріплюєм в задній виступ жолоба.

Ущі́льнення (защільнювач) - пристрій, що усуває або зменшує витікання рідини або газу через зазори між деталями машин і апаратів, а також захищає деталі від попадання на них бруду та пилу. Спільними елементами защільнювачів різних видів є поверхні защільнення стикування деталей з'єднання та защільника, що забезпечує герметичність.
Вкладення у математиці - це спеціального вигляду відображення одного екземпляру деякої математичної структури у інший екземпляр того ж типу. А саме, вкладення деякого об'єкту X у Y визначається ін'єктивним відображенням, яке зберігає деяку структуру.
Поло́ження - нормативно-правовий або локально-правовий акт, що визначає основні правила організації та діяльності державних органів, структурних підрозділів органу, а також установ, організацій і підприємств (філій), що їм підпорядковуються, тимчасово створюваних комісій, груп, бюро і т. ін.
Звертаємо увагу на правильне вкладення заглушок!

http://www.rynnybryza.pl/files/cms/img/7.jpg

Кутові елементи і муфту ринви з'єднуємо з жолобом вдавлюючи передній закруглений виступ жолоба в муфту, а далі задню частину жолоба закріплюєм. Краї жолоба повинні знаходитися близько 5 мм перед обмежувачами:http://www.rynnybryza.pl/files/cms/img/8.jpg

Монтаж водостічних труб:

Водостічні труби з'єднуємо муфтами шляхом вкладення один в одного. У муфті труби залишаємо 10 мм для термічного розширення труб. Під муфтою монтуємо хомут труби. Хомути на водостічній трубі потрібно монтувати не рідше як на 2 - 2,5 м.http://www.rynnybryza.pl/files/cms/img/9.jpg 

Якщо покрівля виступає більш ніж 10 см над стіною, продовження стоку з'єднуємо частиною труби.http://www.rynnybryza.pl/files/cms/img/10.jpg

Над землею монтуємо люк для чищення (ревізію), який дозволяє чистити систему і отримувати дощову воду в окремі резервуари. Кінець водостічної труби з'єднуємо з резервуаром дощової води або монтуємо коліно для відводу води:http://www.rynnybryza.pl/files/cms/img/11.jpg


Скачати 38.97 Kb.

2021