Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаJava сервіс для клієнта

Скачати 28.62 Kb.

Java сервіс для клієнта
Скачати 28.62 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації25.03.2017
Розмір28.62 Kb.
  1   2

31.05.2012 Додатковий опис версії ver 2.0
[ ] Добавлена можливість підключення мобільних телефонів на виділений порт.

Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.

Мобільний телефон Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.

Дає можливість створювати замовлення клієнтом через програму встановлену на телефон (детальніше див. JAVA СЕРВІС ДЛЯ КЛІЄНТА)
[ ] Добавлена можливість розрахунку відстані через сервіс Yandex.


***********************************

Добавлено розрахунок через Yandex
25.04.2012 Додатковий опис версії ver 1.1
[ ] Перероблено під можливість працювати з додатковою таблицею ЗАКРИТІ ЗАМОВЛЕННЯ, куди копіюються всі закриті або знищені замовлення під час роботи. Проблема на рахунок додаткової таблиці постала під час створення великої кількості замовлень (більше 2-3 міліонів замовлень), і вітчутному підторможуванні серверного компютера у випадку багатокористувацького режиму (5-6 компютерів підключених до сервера).

Се́рвер (англ. server - «служка») - у комп'ютерній термінології термін може стосуватися окремого комп'ютера чи програми. Головною ознакою в обох випадках є здатність машини чи програми переважну кількість часу працювати автономно, без втручання людини, реагуючи на зовнішні події відповідно до встановленого програмного забезпечення.

Пра́ця - цілеспрямована діяльність людей зі створення матеріальних і духовних благ, необхідних для задоволення потреб кожного індивіда і суспільства в цілому.

Кількість - в Арістотелівській логіці друга з 10 категорій (класів, розрядів, які спрощують процес розумового визначення будь-якої речі), побічна обставина матеріальних речей , за допомогою якої вони поширюються в просторі, вимірюються якоюсь математичною нормою і здатні бути поділеними на окремі частини.***********************************

01.12.2011 Загальний опис працеспроможної версії ver 1.0
[WebServis.EXE] Модуль підтримки зєднання клієнта з диспетчерською службою в реальному режимі.

Дає можливість самостійного створення замовлення клієнтом і перегляду його стану в реальному часі. Зєднання клієнта через браузерну програму (перевірено IE, Opera, Mozilla Firefox ) з компютером служби в синхронному режимі.

Реальний час - режим роботи автоматизованої системи обробки інформації і керування, при якому враховуються обмеження на часові характеристики функціювання.

Mozilla Firefox Mozilla Firefox (укр. Мозілла Файрфокс, Жар-лис, Вогнелис, Вогняна Лисиця) - вільний безкоштовний веб-оглядач з відкритим кодом, заснований на ядрі Gecko (Проект Mozilla).

Модуль працює як web-серверна програма на компютері (генерує сторінки для браузера на льоту), без потреби купівлі і підтримки хостинга для створення web сторінки для замовлення або влаштувати у готовий сайт як окремий фрейм.

Сервер :
1. При першому запуску створити базу налаштувань

  1   2


Скачати 28.62 Kb.

  • **** **************************** *** 01.12.2011 Загальний опис працеспроможної версії ver 1.0 [ WebServis . EXE
  • Mozilla Firefox