Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКаденський Микола Ярославович

Скачати 16.12 Kb.

Каденський Микола Ярославович
Скачати 16.12 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації03.04.2017
Розмір16.12 Kb.
  1   2

Каденський Микола Ярославович

Аспірант за спеціальністю «Енергетичні системи і комплекси» Інституту технічної теплофізики НАН України.

Стипендіат Президента України для молодих вчених

e-mail: kadenskiy@gmail.com Телефон: (097) 226-64-50

Кризові явища у електроенергетиці України характеризуються суттєвим дефіцитом маневрових потужностей та сталим зростанням пікових навантажень, що негативно впливає на стійкість та надійність енергетичної системи та не відповідають нормам Директив 2005/89/ЕС та 2004/67/ЕС. В Оновленій Енергетичній стратегії України на період до 2030 року, яка затверджена 24 липня 2013 року Кабінетом Міністрів України, зазначено, що для регулювання маневрових навантажень та ущільнення графіку електричних навантажень на особливу вагу заслуговують насамперед споживачі – регулятори.

Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.
Ринок таких технологій (електрохімічні акумуляторні батареї, теплові насоси-регулятори, механічні та термічні технології) у світі суттєво зріс за останні роки, прогнозується його подальше активне зростання, такі технології використовуються для балансування ВДЕ, заповнення нічних провалів споживання та компенсації пікових потреб у електричній енергії та потужності.

Для забезпечення сталого розвитку енергетики України та законодавчої підтримки інвестиційної привабливості для інноваційних проектів електроенергетичного сектору пропоную такі доповнення до проекту Закону України “Про ринок електричної енергії”:1.
Інвестиційна привабливість країни - це сукупність політичних, соціальних, інституціональних, екологічних, макро- і мікроекономічних умов функціонування національної економіки, що забезпечують стабільність інвестиційної діяльності вітчизняних і зарубіжних інвесторів.
Іннова́ція - ідея, новітній продукт в галузі техніки, технології, організації праці, управління, а також у інших сферах наукової та соціальної діяльності, засноване на використанні досягнень науки і передового досвіду, є кінцевим результатом інноваційної діяльності.
Сталий розвиток Ста́лий ро́звиток (англ. Sustainable development) - загальна концепція стосовно необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі.
Електрична ене́ргія, або електроенергія - вид енергії, що існує у вигляді потенціальної енергії електричного й магнітного полів та енергії електричного струму. Завдяки зручній технології виробництва, розподілу й споживання, електрична енергія займає чільне місце серед інших видів енергії, що їх споживає людство.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Доповнити: Розділ 1
Каталог: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> Інформація про роботодавців Одеси (перелік відсортований за розміром штату співробітників у місті) Компанія Проекти і технології
2015 -> Оголошення про тендер (rfq) Номер rfq: ucbi-062-с дата оголошення: 13 листопада 2015 Кінцевий термін подання: 20 листопада 2015 Опис: Постачання it обладнання для зони митного оформлення в Одесі
2015 -> О. К. Юдін, директор Інституту комп’ютерних інформаційних технологій, д-р техн наук, професор
2015 -> Міжнародне науково-технічне співробітництво: принципи, механізми, ефективність
2015 -> Програма юних користувачів персонального комп’ютера основний рівень пояснювальна записка
2015 -> Назва послуги
2015 -> Комп’ютери та комп’ютерні технології напрям підготовки 100102 Процеси, машини та обладнання
2015 -> Ласкаво просимо до електронного кабінету платника податків!
2015 -> Інсталяція мережевої версії Інсталяція серверу Firebird 3
2015 -> Узгоджено затверджую
  1   2


Скачати 16.12 Kb.

  • Кабінетом Міністрів України
  • Закону України