Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКафедра системного аналізу І теорії прийняття рішень (сатр) Історія розвитку

Скачати 26.76 Kb.

Кафедра системного аналізу І теорії прийняття рішень (сатр) Історія розвитку
Скачати 26.76 Kb.
Дата конвертації16.03.2017
Розмір26.76 Kb.КАФЕДРА СИСТЕМНОГО АНАЛІЗУ І ТЕОРІЇ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ (САТР)

Історія розвитку


проф. Наконечний О.Г.

В 1988 році, з ініціативи та за підтримки директора Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова академіка В.С. Михалевича, на базі кафедри моделювання складних систем, була заснована кафедра теорії автоматизованих систем (ТАС). Її очолив відомий український вчений, професор В.Л. Волкович.

З 1996 р. по сьогодні кафедру очолює доктор фізико-математичних наук, професор, академік Академії Наук Вищої школи Наконечний Олександр Григорович.


З 1998 року рішенням Вченої ради Київського університету кафедру ТАС переіменовано на кафедру системного аналізу та теорії прийняття рішень (САТР).

Члени кафедри САТР

Підготовка випускників

Сьогодні на кафедрі САТР працює 4 професори та 7 доцентів. Кафедра здійснює підготовку бакалаврів за професійним спрямуванням “Кібернетика та системний аналіз” і на цій основі готує спеціалістів та магістрів за спеціальністю "Системний аналіз" на денній формі навчання. Сучасний "Системний аналіз" – це наука про застосування математичних методів та інформаційних технологій до розв’язання задач прийняття рішень при комплексному дослідженні соціально-економічних, екологічних, демографічних проблем та аналізі фінансових і бізнес процесів.

Випускники кафедри працюють провідними спеціалістами та фахівцями в наукових центрах НАН України, в галузевих інститутах та підприємствах, аналітичних центрах, фірмах та банках в якості розробників математичних моделей та алгоритмів, спеціалістів з теорії прийняття рішень та оптимізації систем, системних аналітиків та системних інтеграторів, менеджерів та консультантів по розробці та впровадженню інформаційних технологій.

Основні нормативні курси та спецкурси


Наукова робота

В науково-дослідному секторі кафедри працює 1 доктор наук, 3 кандидати наук та 4 інженери. Співробітники кафедри та науково-дослідного сектора виконують наукові роботи по фундаментальній тематиці “Проблеми прийняття рішень в умовах невизначеності” за напрямками:Кафедра є одним з організаторів щорічної міжнародної конференції “Прийняття рішень в умовах невизначеності”. Конференції проводилась в Києві, Каневі, Алушті, Тернополі, Бердянську, Львові, Чернівцях.

Міжнародні наукові зв’язкиСкачати 26.76 Kb.

  • Підготовка випускників
  • Основні нормативні курси та спецкурси
  • Наукова робота
  • Міжнародні наукові зв’язки