Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКартка адміністративної послуги №1 Видача державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів

Скачати 57.33 Kb.

Картка адміністративної послуги №1 Видача державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів
Скачати 57.33 Kb.
Дата конвертації10.06.2017
Розмір57.33 Kb.

Додаток 1

до наказу Державного агентства України з питань кіно

від 21.02.2013 № 19

Інформаційна картка адміністративної послуги № 1
Видача державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів1.


Орган, що надає послугу

(місцезнаходження,

режим роботи,

довідковий телефон та адреса електронної пошти)

Державне агентство України з питань кіно

01010, м. Київ, вул. Лаврська, 10.

Відділ державного регулювання кіновідеопрокату Управління державного регулювання та реалізації кінопроектів.

Адміністративні послуги - це публічні (державні та муніципальні) послуги, що надаються органами виконавчої влади, виконавчими органами місцевого самоврядування та іншими уповноваженими суб'єктами, і надання яких пов'язане з реалізацією владних повноважень.
Держа́вне регулюва́ння - це сукупність інструментів, за допомогою яких держава встановлює вимоги до підприємств і громадян. Воно включає закони, формальні і неформальні розпорядження і допоміжні правила, що встановлюються державою, а також недержавними організаціями або організаціями саморегулювання, яким держава делегувала регуляторні повноваження; - це набір здійснюваних державними структурами заходів, направленими на контроль за поведінкою індивідів або груп, які потрапляють під контроль цих структур. Воно включає закони і допоміжні інструменти, що створюються державою, а також правила, що встановлюються державними і недержавними агентствами в рамках делегованих повноважень.

Прийом та видача документів здійснюється:
вівторок з 900 до 1800

середа з 900 до 1800

четвер з 900 до 1800
тел. (044) 280-15-72

marinik@dergkino.gov.ua

веб-сайт: www.dergkino.gov.ua


2.

Перелік документів необхідних для отримання прокатного посвідчення

Для отримання державного прокатного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів заявник подає:


- заяву про видачу державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, в якій зазначаються назва фільму мовою оригіналу та українською мовою, країна і студія-виробник, рік випуску;
Украї́нська мо́ва (МФА: [ukrɑˈjɪnʲsʲkɑ ˈmɔwɑ], історичні назви - ру́ська, руси́нська[* 2]) - національна мова українців. Належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної сім'ї[* 3]. Число мовців - близько 45 млн, більшість яких живе в Україні.

- нотаріально засвідчені копії (ксерокопії) угод (контрактів, договорів), інших документів, які підтверджують право даної особи на розповсюдження і демонстрування фільму, починаючи від першого власника майнових авторських прав. До копій документів, складених іноземною мовою, додаються засвідчені копії цих документів у перекладі на українську мову;
- коротку анотацію фільму, довідку про основний творчий склад знімальної групи та про метраж і тривалість фільму, засвідчені підписом власника відповідних прав на фільм;
- фільмокопію на кіноплівці - для власників кінотеатральних прав, на інших носіях - для власників телевізійних прав, прав домашнього відео, яка відповідає технічним вимогам для перегляду, дубльована (озвучена, субтитрована) українською мовою.
Відео Ві́део (від лат. video - дивлюся, бачу) - під цим терміном розуміють широкий спектр технологій запису, обробки, передачі, зберігання й відтворення візуального і аудіовізуального матеріалу на моніторах.

Документи подаються до Державного агентства України з питань кіно особисто, через уповноваженого представника, або направляються поштою.


3.

Платність адміністративної послуги

(розмір та порядок внесення плати)
Розмір плати за видачу державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів встановлено у розмірах (неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), визначених пунктами 15, 18, 19 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

Кожному власнику відповідних прав на фільм видається 10 примірників. Додаткова кількість державних посвідчень на право розповсюдження і демонстрування фільмів видається із справлянням плати у розмірі 0,02 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян за кожний додатковий примірник.

Неоподатковуваний мінімум доходів громадян - грошова сума розміром у 17 гривень, встановлена пунктом 5 підрозділу 1 розділу XX Податкового кодексу України, яка застосовується при посиланнях на неоподаткований мінімум доходів громадян в законах або інших нормативно-правових актах, за винятком норм адміністративного та кримінального законодавства у частині кваліфікації злочинів або правопорушень, для яких сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової соціальної пільги.


Оплата:

Фільми що подані на реєстрацію для:

Вартість однієї назви, серії, Грн.

ТЕЛЕВІЗІЙНЕ ПРАВО.
ЗА ОДИН ХУДОЖНІЙ ФІЛЬМ (ОДНУ СЕРІЮ)


80

ПОВНОМЕТРАЖНИЙ

НЕІГРОВИЙ, ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ, НАУКОВО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ТРИВАЛІСТЮ 50 ХВ.41


ЗА ОДИН ХУДОЖНІЙ ТЕЛЕФІЛЬМ:

ДО 5 СЕРІЙ82


З 5 ДО 20 СЕРІЙ


163,20

БІЛЬШЕ 20 СЕРІЙ


170

ЗА ОДИН ПОВНОМЕТРАЖНИЙ НЕІГРОВИЙ ТЕЛЕФІЛЬМ (ОДНУ СЕРІЮ ТРИВАЛІСТЮ 50 ХВ.


41

ПОВНОМЕТРАЖНІ АНІМАЦІЙНІ ТРИВАЛІСТЮ 50 ХВ.


30

КІНОТЕАТРАЛЬНЕ ПРАВО

80

ДОМАШНЄ ВІДЕО

ЗА ОДИН ХУДОЖНІЙ ФІЛЬМ, ТЕЛЕСЕРІАЛ
80

ЗА ОДИН ПОВНОМЕТРАЖНИЙ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ, НАУКОВО – ПРОСВІТНИЦЬКИЙ АБО ІНШИЙ НЕІГРОВИЙ ФІЛЬМ ТА/АБО ЗА ПРОГРАМУ ТАКИХ ФІЛЬМІВ ТРИВАЛІСТЮ 50 ХВ.


30

ЗА ОДИН ПОВНОМЕТРАЖНИЙ АНІМАЦІЙНИЙ ФІЛЬМ ТА/АБО ЗА ОДНУ ПОВНОМЕТРАЖНУ ПРОГРАМУ АНІМАЦІЙНИХ ФІЛЬМІВ ТРИВАЛІСТЮ 50 ХВ.

30

Плата за фільми дубльовані, озвучені або субтитровані українською мовою справляється із знижкою 50% від вище зазначених сум.

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок ГУДКСУ у Печерському районі м.

Ба́нківський раху́нок - рахунок, на якому обліковуються власні кошти, вимоги, зобов'язання банку стосовно його клієнтів і контрагентів та які дають можливість здійснювати переказ коштів за допомогою банківських платіжних інструментів.
Печерськ - історична місцевість у центрі Києва. Розташована між Липками, Кловом, Звіринцем і Дніпровими схилами. Проте у наш час[Коли?] Липки, Звіринець та Клов вже стали частиною Печерську, тобто Печерського району Києва і будь-які, навіть умовні кордони, цих історичних місцевостей (урочищ) стерті.
Києва № 311 130 287 000 07. Банк отримувача: ГУДКСУ у м. Києві, МФО 820 019, ЄДРПОУ 38 004 897. Призначення платежу: код надходжень 220 12 500, за видачу прокатного посвідчення.

Плата за видачу державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів на фільми, вироблені в Україні (крім фільмів з індексом "Х21"), не справляється.


4.


Термін виконання

(днів)

10 днів.
5.


Результат послуги

Рішення Держкіно України про видачу або відмову у видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.
6.


Спосіб отримання відповіді (результату)

Особисто, або через уповноваженого представника.
7.


Законодавчі підстави (базовий закон та за потреби – нормативний акт який найбільш детально врегульовує процедуру і умови отримання послуги)

 

Закон України «Про кінематографію», Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 №1315.

Скачати 57.33 Kb.

  • : www . dergkino . gov . ua 2.
  • Фільми що подані на реєстрацію для: Вартість однієї назви, серії, Грн. ТЕЛЕВІЗІЙНЕ ПРАВО