Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКартка проекту назва проекту (не більше 15 слів)

Скачати 76.22 Kb.

Картка проекту назва проекту (не більше 15 слів)
Скачати 76.22 Kb.
Дата конвертації28.03.2019
Розмір76.22 Kb.

РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОЕКТУ


Назва проекту

(не більше 15 слів)Сучасний центр КЗШ №119

«ІТ-Знайка»

Район міста, у якому реалізовуватиметься проект

Саксаганський

Тематичний напрям (напрями), якому/ яким відповідає проект (визначені в пункті Положення 3.7.)

п.п.3.7.2.7 і 3.7.2.8 ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2018 році.

Адреса автора проекту


м.Кривий Ріг, Саксаганський район, м-н Сонячний б.44,кв.96

Телефон, факс, e-mail


096-867-29-41, XILINSKAYA@ HOTMAIL.COM.

Загальний бюджет проекту,

у тому числі:грн.

758 595,00

100%

 • за рахунок коштів міського бюджету;

720 665,00

95

 • за рахунок власного внеску
37 930,00

5
Л.М.Хілінська

Автор проекту
підпис
ініціал, прізвище


датаСучасний центр КЗШ №119

«ІТ-Знайка»


Актуальність

Цікавість школярів до техніки і розваг можна об'єднати з навчанням та розвитком, запропонувавши їм за допомогою гри освоїти алгоритми і написання коду. Вивчення комп'ютерних наук, сприятиме розвитку у дітей логічного і критичного мислення та навчить планувати свої дії, що в подальшому допоможе дітям краще навчатися та розвиватися у школі, також виведе на новий рівень робочий процес педагогічного колективу і дасть можливість дідусям і бабусям учнів КЗШ №119 здобути навички в користуванні комп’ютерною технікою. Тому є необхідність облаштування кабінету інформатики сучасними комп’ютерними меблями, новітньою комп’ютерною технікою та проведенням мережі Інтернет та зони WI-FI.

Перелік заходів в рамках реалізації проекту включає:

 1. Виконання ремонту приміщення.

 2. Закупівля і монтаж сучасних меблів.

 3. Проведення мережі Інтернет і облаштування зони WI-FI.

 4. Закупівля і монтаж сучасного комп’ютерного обладнання.Реалізація проекту дасть можливість забезпечити кабінет інформатики сучасними комп’ютерними меблями, новітньою комп’ютерною технікою, мережею Інтернет та зоною WI-FI, які необхідні для всебічного розвитку і сучасного якісного навчання школярів та зробить заняття цікавими і яскравими, сприятиме поглибленому вивченню інформатики для учнів старшої школи, підвищенню кваліфікації педагогічного колективу, а також оволодіння навичками колективної роботи. Це також дасть можливість проведенню безкоштовних інформаційно-консультаційних послуг в комп’ютерному гуртку дідусям і бабусям учнів КЗШ №119.

Опис проблеми.
Комп’ютерна техніка в загальноосвітній школі з 2003 року, вона морально застаріла і частково не працює, що не дає можливості учням, педагогічному колективу, дідусям і бабусям учнів КЗШ №119 здобувати нові якісні знання і навички, а в умовах сучасного розвитку суспільства і виробництва неможливо собі уявити світ без інформаційних технологій та ресурсів, не менш значимих, ніж матеріальні, енергетичні і трудові. Сучасний інформаційний простір вимагає володіння комп'ютером, який активно увійшов в наше життя, стаючи необхідним і важливим атрибутом не тільки життєдіяльності дорослих, а й засобом навчання дітей. На сьогодні інформаційні технології значно розширюють можливості використання сучасного комп'ютера і дозволяють найбільш повно і успішно реалізувати розвиток здібностей дитини і дорослих. Тому облаштування кабінету інформатики сучасними комп’ютерними меблями, новітньою комп’ютерною технікою, мережею Інтернет та зоною WI-FI допоможе не тільки в виборі майбутньої професії, а й дозволить наситити дитину великою кількістю готових, суворо відібраних, відповідним чином організованих знань, розвине інтелектуальні, творчі здібності, і що дуже актуально - вміння самостійно здобувати нові знання, підвищить кваліфікаційний рівень педагогічного колективу, сприятиме дистанційному навчанню і спрощенню роботи між учнями, вчителями і батьками, і, що досить важливо, дасть можливість надання безкоштовних інформаційно-консультаційних послуг в комп’ютерному гуртку дідусям і бабусям учнів КЗШ №119

Цей проект розрахований на учнів, педагогічний колектив, дідусів і бабусь учнів КЗШ №119.Мета та завдання проекту

Надання систематизованих знань і навичок в області програмування і формування та накопичення інтелектуального потенціалу школяра на базі сучасних комп'ютерних технологій і новітніх методик інтерактивного навчання, що забезпечують дитині конкурентні переваги в отриманні освіти, виборі професійних орієнтирів, успішного кар'єрного росту і всебічного розвитку гармонійної особистості, дають можливість підвищенню кваліфікації педагогічному колективу, сприяють оволодінню навичками колективної роботи і дистанційної роботи з учнями і батьками, надають знання в області комп’ютерної науки дідусям і бабусям учнів КЗШ №119.Проект відповідає пріоритетним напрямам конкурсу, визначеним у пунктах 3.7.2.7 і 3.7.2.8 ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2018 році.


Технологія досягнення цілей


 1. Відкриття класів з профільним та допрофільним вивченням інформатики.

 2. Участь в міських і міжміських конкурсах, олімпіадах, конференціях, турнірах в ІТ-сферах.

 3. Запровадження сучасної системи моніторингу освітнього процесу, тестування та інтерпретація результатів за допомогою сучасної комп’ютерної техніки.

 4. Розвиток міжнародних відносин між учнями нашого закладу та учнями навчальних закладів країн Євросоюзу.

 5. Організація дистанційного навчання на період карантину і канікул.

 6. Підтримка дідусів і бабусь учнів КЗШ №119, шляхом надання безкоштовних інформаційно-консультаційних послуг з питань користування комп’ютерною технікою в комп’ютерному гуртку.

 7. Виконання ремонту приміщення (демонтаж восьми старих вікон і монтаж восьми металопластикових склопакетів, відкосів, купівля та монтаж восьми металевих грат, металевих дверей, демонтаж лінолеуму, вирівнювання підлоги, монтаж лінолеуму й супутніх комплектуючих, проведення електромережі, косметичний ремонт стін, монтаж кондиціонера, підвісної стелі Armstrong).

 8. Проведення мережі Інтернет і облаштування зони WI-FI (проводка локальної комп'ютерної мережі і локальної мережі між комп’ютерами класу, установка комутатора одна шт. та WI-FI роутера одна шт.).

 9. Закупівля і монтаж сучасних меблів (комп’ютерний стіл - 16 шт., комп’ютерний стілець -16 шт., комп’ютерний вчительський стіл - одна шт, комп’ютерний вчительський стілець - одна шт., шафа для кабінету інформатики - одна шт., проектор мультимедійний - одна шт., проекційний екран настінний з механізмом повернення - одна шт., стельове кріплення для проектора – одна шт.).

 10. Закупівля і монтаж сучасного комп’ютерного обладнання (комп’ютер - 16 шт., комп’ютер для вчителя - одна шт., монітор - 17 шт., акустична система - 17 шт., клавіатура - 17 шт., мишка - 17 шт., програмне забезпечення - 34 шт., МФУ - одна шт.).Очікувані результати від виконання проекту:
1. Учні:

  1. Стануть самостійними і цілеспрямованими;

  2. Адаптованими до життя в цифровому світі;

  3. Навчаться справлятися і з технікою, і з між людськими відносинами;

  4. Набудуть знання і навичок в області програмування, починаючи з побудови алгоритмів, закінчуючи підготовкою, спрямованою на вступ до вузів на факультети з програмування, інформаційних систем і технологій;

  5. Прийматимуть участь в міських і міжміських конкурсах, олімпіадах, конференціях, турнірах в ІТ-сферах;

  6. Матимуть можливість спілкуватися з учнями навчальних закладів країн Євросоюзу.

 1. Підвищення кваліфікації педагогічного колективу, оволодіння навичками колективної роботи і дистанційної роботи з учнями і батьками, зацікавить вчителів і спростить навчальний процес.

 2. Безкоштовне навчання в комп’ютерному гуртку на базі загальноосвітньої школи дасть можливість дідусям і бабусям учнів КЗШ №119 здобути знання в області комп’ютерних технологій.Скачати 76.22 Kb.

 • Сучасний центр КЗШ №119 «ІТ-Знайка»
 • Сучасний центр КЗШ №119 «ІТ-Знайка» Актуальність
 • Реалізація проекту
 • Мета та завдання проекту
 • ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2018 році. Технологія досягнення цілей
 • Очікувані результати від виконання проекту