Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКінець талонів за перевищення швидкості! Нова технологія компанії Ford дозволяє автоматично запобігати перевищенню швидкості

Скачати 44.35 Kb.

Кінець талонів за перевищення швидкості! Нова технологія компанії Ford дозволяє автоматично запобігати перевищенню швидкості
Скачати 44.35 Kb.
Дата конвертації21.05.2017
Розмір44.35 Kb.
www.twitter.com/FordEu
www.youtube.com/fordofeuropewww.youtube.com/fordofeurope

Новини описание: описание: logo_ford

Кінець талонів за перевищення швидкості! Нова технологія компанії Ford дозволяє автоматично запобігати перевищенню швидкості


 • Компанія Ford of Europe запускає нову технологію, яка допоможе запобігти перевищенню швидкості і, як наслідок, усуне потребу оплачувати великі штрафи
 • Інтелектуальна система обмеження швидкості Speed Limiter дозволяє автоматично налаштувати максимальну швидкість авто, дозволену за законом; відеокамера реєструє дорожні знаки, а система забезпечує дотримання обмежень швидкості
 • Компанія Ford представить систему в цілком новій моделі авто для активного відпочинку S-MAX.

  Активний відпочинок (англ. Active leisure) - спосіб проведення вільного часу, різновид хобі, в процесі якого відпочиваючий займається активними видами діяльності, що потребують активної фізичної роботи організму, роботи м'язів, всього тіла.

  Доро́жній знак, шляховка́зувач, або дороговка́зувач - стандартизований графічний малюнок, що встановлюється край дороги для повідомлення визначеної інформації учасникам дорожнього руху, один з засобів регулювання дорожнього руху (дорожня розмітка, дорожнє обладнання, світлофор, регулювальник).

  Система також зможе виявляти присутність на дорозі попереду пішоходів і автоматично застосовуватиме гальма, якщо водій не реагуватиме на попередження

Кельн, Німеччина, Березень 2015 року — У результаті порушень обмежень швидкості на водіїв чекають значні витрати у вигляді штрафів чи позбавлення водійських прав. Окрім того, перевищення швидкості часто стають причиною ДТП. Компанія Ford Motor Company запускає у виробництво нову технологію, яка допоможе запобігти перевищенню швидкості як на дорогах рідної країни, так і за кордоном.

Водійське посвідчення, або посвідчення водія - документ особи, що засвідчує право керування транспортними засобами. Для отримання водійських прав необхідно пройти необхідне навчання та скласти іспит. Правила і вимоги, що стосуються ліцензування водіїв, варіюються у різних юрисдикціях.

Форд Мо́тор Ко́мпані (англ. Ford Motor Company) (NYSE: F) - американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів марки «Форд». У 1903 компанію заснував Генрі Форд; штаб-квартира розташована в місті Дірборн (штат Мічиган).


Раніше водії мали можливість встановити максимальну швидкість свого авто. Тепер інтелектуальна система обмеження швидкості Speed Limiter, встановлена на новому авто для активного відпочинку S-MAX, забезпечить автоматичне налаштування максимальної швидкості в допустимих межах.
«Водії не завжди слідкують за швидкістю, інколи вони усвідомлюють, що перевищили, тільки коли отримують штраф поштою або коли їх зупиняють правоохоронці», — говорить Стефан Каппес (Stefan Kappes), відповідальний керівник Відділу активної безпеки компанії Ford of Europe.

Акти́вна безпе́ка (англ. active safety) - сукупність конструктивних якостей транспортного засобу та дороги, що дає змогу шляхом активних дій учасників дорожнього руху запобігти дорожньо- транспортній пригоді чи знизити тяжкість її можливих наслідків.

«Інтелектуальна система обмеження швидкості Speed Limiter допоможе усунути цей неприємний аспект керування. Клієнти можуть бути впевненими, що не перевищують встановлених обмежень».
Щоб встановити максимальну швидкість авто, потрібно активувати інтелектуальну систему обмеження швидкості Speed Limiter за допомогою контрольної панелі керма. Система використовує розташовану на лобовому склі відеокамеру, яка реєструє дорожні знаки. Коли обмеження швидкості нижчі за максимально встановлені, система ISL сповільнює авто наскільки потрібно. У випадку зростання обмежень система дозволяє водієві пришвидшити рух до встановленої швидкості, дбаючи про те, аби нове обмеження не було перевищено.
За останні роки компанія Ford втілила у своїх авто різноманітні технології, які допомагають водіям паркуватися, залишатися на своїй смузі руху та уникати виникнення ДТП на низьких швидкостях.
Інтелектуальна система обмеження швидкості Speed Limiter вперше поєднала в собі такі сучасні технології компанії Ford, як Регульована система обмеження швидкості Adjustable Speed Limiter та Система розпізнавання дорожніх знаків Traffic Sign Recognition, вже доступні в моделях Focus, новій Mondeo та Kuga SUV.
Система ефективно працює на швидкостях 30–200 км/г (20–120 миль/г). Плавне сповільнення досягається в більшій мірі завдяки обмеженню подачі пального у двигун, ніж через застосування гальм. При перевищенні встановленої швидкості під час спуску зі схилу вмикається звуковий сигнал.

Звук - коливальний рух частинок пружного середовища, що поширюється у вигляді хвиль у газі, рідині чи твердому тілі. У вузькому значенні терміном звук визначають коливання, які сприймаються органами чуття людини.


Інтелектуальна система обмеження швидкості Speed Limiter також здійснює обмін даними із системою бортової навігації, підтримуючи таким чином відповідний рівень максимальної швидкості на відрізках із великою відстанню між знаками обмеження швидкості, зокрема, на довгих заміських дорогах. Сильно натиснувши на педаль акселератора, водії можуть тимчасово вимкнути автоматичний режим.
Серед інших передових технологій, якими обладнана нова модель Ford S-MAX, система запобігання зіткненню з перехожими Pre-Collision Assist with Pedestrian Detection, призначена для виявлення людей, які знаходяться на дорозі або можуть перетнути шлях автомобіля, та автоматичного застосування гальм, якщо водій не реагує на попередження.

Ford S-Max - мінівен, який представляє європейська філія американського автовиробника Ford у модельному ряді з 2006 року і займає позицію між Ford C-Max і Ford Galaxy.

Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).


«Ми в компанії Ford розробляємо не тільки автомобілі, а й технології, які роблять керування зручнішим, безпечнішим і, врешті решт, допомагають покращити мобільність у цілому світі», — говорить Пім ван дер Яґт (Pim van der Jagt), технічний керівник підрозділу Наукових досліджень та передового проектування компанії Ford.

Дослі́дження, до́сліди - (широко розуміючи) пошук нових знань або систематичне розслідування з метою встановлення фактів; (вузько розуміючи) науковий метод (процес) вивчення чого-небудь.

«Такі інноваційні системи, як інтелектуальне обмеження швидкості Speed Limiter, запобігання зіткненню з перехожими Pre-Collision Assist with Pedestrian Detection та активна допомога при паркуванні Active Park Assist роблять переваги напівавтономних технологій доступними для кожного».
# # #
Примітки редактора

 • У 2013 році у Великій Британії 15 549 водіїв було оштрафовано на суму щонайменше 100 фунтів стерлінгів

 • У минулому році в Німеччині 93 000 водіїв отримали штрафи за перевищення швидкості впродовж всього 24 годин під час проведеного поліцією загальнонаціонального посилення заходів контролю за перевищенням швидкості

 • Німеччина та Велика Британія за останні два роки підвищили суму штрафів за перевищення швидкості. Зокрема, тепер британські водії за перевищення швидкості на магістралі змушені платити штрафи в розмірі до 13 800 євро (10 000 фунтів стерлінгів).

  Фунт сте́рлінгів або Брит́анський фунт (англ. Pound sterling, British pound) - грошова одиниця Великої Британії. Поділяється на 100 пенні. Символ: £ (лат. Libra - фунт), код валюти: GBP (Great Britain Pounds). • У Франції та Іспанії нещодавно розпочали зниження дозволеного рівня швидкості на вузьких та міських дорогах

 • У деяких країнах розмір штрафу залежить від доходів платника: на початку цього року фінляндського автомобіліста було оштрафовано на 54 000 євро (38 400 фунтів стерлінгів) за рух зі швидкістю 103 км/г (64 милі/г) в зоні з обмеженням 80 км/г (50 миль/г)

* У 2011 році у Великій Британії перевищення швидкості було основною причиною 14 відсотків ДТП із летальними наслідками. Джерело: Міністерство транспорту, www.gov.uk

Для отримання прес-релізів, супутніх матеріалів, фотографій та відео, перейдіть за посиланням www.fordmedia.eu або www.media.ford.com.Також підписуйтеся на нас у Twitter www.twitter.com/FordEu або дивіться на Youtubewww.youtube.com/fordofeurope


Скачати 44.35 Kb.

 • Кінець талонів за перевищення швидкості ! Нова технологія компанії Ford дозволяє автоматично запобігати перевищенню швидкості
 • Кельн , Німеччина, Березень 2015 року