Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКіс держфінпослуг. Техноробочий проект. Керівництво користувача Розділ Призначення та умови застосування

Скачати 67.96 Kb.

Кіс держфінпослуг. Техноробочий проект. Керівництво користувача Розділ Призначення та умови застосування
Скачати 67.96 Kb.
Дата конвертації 16.03.2017
Розмір 67.96 Kb.

КІС Держфінпослуг. Техноробочий проект. Керівництво користувача

Розділ 2. Призначення та умови застосування


Розділ 2Призначення та умови застосування

2.1Види діяльності, функції


Головною метою створення комплексної інформаційної системи Держфінпослуг є забезпечення інформаційно-аналітичної підтримки процесів підготовки, прийняття та контролю виконання управлінських рішень щодо державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг, здійснення регулятивних та наглядових функцій за діяльністю з надання фінансових послуг, протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на основі формування і використання єдиного інформаційного простору, інформаційних ресурсів і сучасних технологій, застосування сучасних засобів автоматизованого моніторингу та управління, підтримки прийняття рішень та електронного документообігу.

Створення КІС Держфінпослуг повинно забезпечити підвищення якості прийняття рішень у сфері забезпечення діяльності і розвитку ринків фінансових послуг в Україні на основі комплексної обробки оперативних, аналітичних, нормативно-довідкових, експертних та статистичних даних, отриманих з різних джерел, сумісності інформації за рахунок використання єдиних принципів побудови баз даних, єдиних класифікаторів та стандартів.


2.1.1Ядро КІС Держфінпослуг


Підсистема призначена для накопичення і довготривалого зберігання даних про Cуб'єктів ринку, а також оперативного пошуку необхідної інформації. Таким чином, це автоматизоване сховище даних з інформацією про Cуб'єктів ринку.

2.1.2Підсистема адміністрування правами доступу, аудиту та контролю працездатності КІС Держфінпослуг


Підсистема призначена для об'єднання всіх налаштувань Системи, а також виконання необхідних функцій адміністрування і контролю працездатності Системи.

2.1.3Модуль завантаження даних, що надаються Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку України з метою створення та впровадження інтегрованої системи обміну інформацією між органами, що здійснюють державний нагляд та контроль у сфері недержавного пенсійного забезпечення


Модуль завантаження даних, що надаються Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку України з метою створення та впровадження інтегрованої системи обміну інформацією між органами, що здійснюють державний нагляд та контроль у сфері недержавного пенсійного забезпечення, призначений для інтеграції в КІС Держфінпослуг даних щодо діяльності НПФ, наданих із ДКЦПФР.

2.1.4Механізм використання електронного цифрового підпису


Механізм використання електронного цифрового підпису інтегрує криптомодулі в КІС Держфінпослуг для забезпечення можливості електронно-цифрового підпису звітності та реєстраційних карток фінансових установ. Носій ЕЦП використовується для ідентифікації і аутентифікації користувачів, для шифрування і підпису документів.

2.1.5Підсистема ліцензування


Підсистема ліцензування призначена для забезпечення і автоматизації діяльності Держфінпослуг щодо видачі піднаглядній установі відповідної ліцензії (атестату). Функції і інтерфейси підсистеми охоплюють весь життєвий цикл ліцензування (атестування).

2.1.6Підсистема планування, проведення та контролю проведення інспекційної діяльності фінансових установ


Підсистема планування, проведення та контролю проведення інспекційної діяльності фінансових установ призначена для автоматизації планування, підготовки і проведення перевірок (планових та позапланових) фінансових установ, а також відстежування усунення виявлених при перевірках недоліків.

2.1.7Підсистема обліку діяльності тимчасових адміністрацій


Підсистема обліку діяльності тимчасових адміністрацій в піднаглядні установи призначена для обліку і контролю введення в піднаглядних установах тимчасових адміністрацій.

2.1.8Підсистема формування, приймання, зберігання та обробки звітних даних фінансових установ із можливістю застосування електронного цифрового підпису - для адміністраторів недержавних пенсійних фондів та недержавних пенсійних фондів, страхових компаній, кредитних спілок та ломбардів


Підсистема формування, приймання, зберігання та обробки звітних даних фінансових установ із можливістю застосування електронного цифрового підпису - для адміністраторів недержавних пенсійних фондів та недержавних пенсійних фондів, страхових компаній, кредитних спілок та ломбардів призначена для автоматизації процесу створення, перевірки та подачі фінансовими установами звітності з використанням ЕЦП в Держфінпослуг, а також для автоматизації функції контролю цих процесів працівниками Держфінпослуг.

2.1.9Підсистема аналітичної обробки звітних даних фінансових установ (для адміністраторів недержавних пенсійних фондів, недержавних пенсійних фондів, страхових компаній, кредитних спілок та ломбардів)


Підсистема аналітичної обробки звітних даних фінансових установ призначена для автоматизації формування звітів за даними звітності, які прийняті в КІС Держфінпослуг. Мета підсистеми – статистична обробка даних звітності (великих масивів первинних звітних даних) та їх зручна візуалізація.

2.2Програмні та апаратні вимоги до Системи

2.2.1Вимоги до програмного забезпечення Системи


Програмне забезпечення Системи складається з системного програмного забезпечення та прикладного програмного забезпечення.
2.2.1.1Системне програмне забезпечення

В якості операційної системи серверу бази даних використовується Windows 2008 server R2 Standart або вище.

В якості операційної системи робочих станцій може використовуватися операційна система Windows XP SP3, Windows 7 та вище.


2.2.1.2Прикладне програмне забезпечення

Прикладне програмне забезпечення складається із клієнтських застосувань, застосувань формування звітності та друку тощо.

Модулі прикладного програмного забезпечення та їх призначення надано в Таблиці 1.Таблиця 1. Модулі програмного забезпечення КІС Держфінпослуг

з/п

Модуль

ПризначенняAudit.dll

Пошук та відображення журналу аудитуDesktop_dfp.dll

Ведення ядра Системи, ліцензій фінансових установ, фінансової звітностіDfpLoginForm.dll

Логірування користувачівDictionary_dfp.dll

Ведення довідниківRptConstraints.dll

Контролі звітності та формули авто заповнення звітностіRptTemplates.dll

Ведення шаблонів звітності та звітів за шаблонамиUtils.dll

Набор загальних функцій, що використовується в Системі (математичні функції, форматування символьних строк тощо)Web.dll

Реалізація ведення даних з використанням ВЕБ-інтерфейсуSisyph.dll

Забезпечення зберігання налаштувань екранних форм користувачаOlympusMain.dll

Загальне вікно Системи, опис та робота головного меню СистемиOlympusCommon.dll

Загальні програмні інтерфейси Системи, їх опис та взаємозв’язокHadesUser.dll

Ведення користувачівHades.dll

Контроль доступу користувачівGefestFilter.dll

Базовий функціонал формування інтерфейсу «фільтр», призначеного для фільтрації сутностей СистемиGefest.dll

Базовий функціонал формування інтерфейсу «картка», призначеного для редагування сутностей СистемиSsmsc.dll

Забезпечує завантаження аних від ДКЦПФРLicenseDFP.dll

Забезпечує ведення ліцензій, виданих в ДержфінпослугInspection.dll

Забезпечує ведення перевірок

2.2.2Вимоги до апаратного забезпечення Системи

2.2.2.1Вимоги до апартного забезпечення центрального та резервного серверів бази даних

Процесор:

CPU: 2 x 4core 64bit processors,

частота не менше 2.5 ГгцОперативна пам’ять:

8Gb або більше

Операційна система:

Windows Server 2008 R2 Standart Edition або вище

Жорсткий диск:


Raid 10 (100 Gb)

DVD-ROM

2.2.2.2Вимоги до апаратного забезпечення до робочих станцій Держфінпослуг


Процесор:

Intel Pentium 2.8 або

частота не менше 1 ГгцОперативна пам’ять:

1 Gb або більше

Операційна система:

Windows XP SP3 або вище

Жорсткий диск:

вільне місце для програми 1 Gb або більше

ТОВ «БМС Консалтінг

Стор. 2-
Скачати 67.96 Kb.

2021