Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКомерційна пропозиція з придбання торгівельного центру в Рівненській обл

Скачати 19.62 Kb.

Комерційна пропозиція з придбання торгівельного центру в Рівненській обл
Скачати 19.62 Kb.
Дата конвертації11.05.2017
Розмір19.62 Kb.

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

З придбання торгівельного центру в Рівненській обл.
Рі́вне (1939-1991 - Ро́вно) - місто обласного значення в Україні, обласний центр Рівненської області, центр Рівненського району Рівненської області. Населення: 247,6 тис. мешканців (2016 р.).


d:\база_піб\висновки\заключения\інтермаркет\інтермаркет\рівне\100_6059_resize.jpg

d:\база_піб\висновки\заключения\інтермаркет\інтермаркет\рівне\100_6060_resize.jpg

d:\база_піб\висновки\заключения\інтермаркет\інтермаркет\рівне\100_6061_resize.jpg

d:\база_піб\висновки\заключения\інтермаркет\інтермаркет\рівне\100_6063_resize.jpg

Загальна характеристика

“Арсен” – мережа супермаркетів європейського зразка, робота яких ґрунтується на західному досвіді та українській гостинності.

Кожний “Арсен” - це потужний торговий комплекс, який пропонує відвідувачам широкий асортимент товарів та високий рівень обслуговування.

Асортимéнт (фр. assortiment - набір, комплект) - Склад і співвідношення окремих видів продукції підприємства, галузі виробництва або групи товарів. Асортимент продукції характеризує її склад щодо сортності та якості.

Перший “Арсен” відкрився у Львові у червні 2002 року.

Сьогодні супермаркети “Арсен” – відмінно зорганізована та максимально пристосована до вітчизняних ринкових умов торгова мережа. Розташовані поблизу густозаселених районів, із зручним транспортним сполученням.
Характеристика ТЦ «Арсен» в м. Рівне

Торгова площа супермаркету складає 5,157 тисячі квадратних метрів, асортимент продукції значно ширший, ніж в інших супермаркетах міста, представлена продукція всіх відомих українських брендів.

Проду́кція (рос. продукция, англ. production, output, produce, нім. Produktion f, Erzeugnisse n pl, Produkte n pl, Güter n pl) - матеріальний результат трудової діяльності або виробничих процесів, що має корисні властивості і призначений для використання споживачем.
Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.
Квадра́тний ме́тр - одиниця площі, площа квадрату зі стороною в один метр. Квадратний метр складається з 10 тисяч квадратних сантиметрів.
Загалом асортимент налічує понад тридцять тисяч найменувань.

“Арсен” якісно відрізняється від усіх торгових об’єктів, які представлені у Рівному.

У будівництві “Арсена” використані нові технології, нестандартні дизайнерські рішення та найкращі матеріали для оздоблення та освітлення.

Матеріа́л - речовина, або суміш речовин, первинний предмет праці, який використовують для виготовлення виробу (основний матеріал), або які сприяють якимось діям. У останньому випадку уточнюють, що це допоміжний, чи витратний матеріал.
Дизайн - це творчий метод, процес і результат художньо-технічного проектування промислових виробів, їхніх комплексів і систем, орієнтований на досягнення найповнішої відповідності створюваних об'єктів і середовища загалом потребам людини, як утилітарних, так і естетичних.
Будівництво - галузь матеріального виробництва, в якій створюються основні фонди виробничого і невиробничого призначення: готові до експлуатації будівлі, будівельні конструкції, споруди, їх комплекси.

Близько 70% від загальної торгової площі займає якірний продуктовий супермаркет «Арсен». Інші площі здаються в оренду наступним орендаторам (по групам товарів): хімчистка, фотопослуги, послуги мобільного зв’язку, преса, дитячі товари, сувенірна продукція і т.д.

Сувені́р (фр. souvenir від лат. subvenio «приходжу») - подарунок на згадку або річ, пов'язана зі спогадами.

Завантаженість торгових площ ТЦ складає 100%.Місце розташування на карті міста.Найменування:

Торговий центр «Арсен»

Адреса:

Рівненська область, м. Рівне, вул. Коновальця Є., 20

Загальна площа:

5 157,6 кв.м.,

К-сть місць для стоянки

700

Статус земельної ділянки

Підписаний договір оренди на 49 років

вартість, грн:

16 000 000 грн.

Контактні тел.:

044-207-55-80


Скачати 19.62 Kb.

  • Загальна характеристика
  • Місце розташування на карті міста.
  • Найменування: Торговий центр «Арсен» А дреса
  • Загальна площа: 5 157,6 кв.м., К-сть місць для стоянки
  • Контактні тел.