Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка«Компанія Ензим» презентувала інноваційний проект очисних споруд на міжнародному екологічному форумі у четвер, 19 листопада, Прат «Компанія Ензим»

Скачати 24.72 Kb.

«Компанія Ензим» презентувала інноваційний проект очисних споруд на міжнародному екологічному форумі у четвер, 19 листопада, Прат «Компанія Ензим»
Скачати 24.72 Kb.
Дата конвертації24.05.2017
Розмір24.72 Kb.

c:\users\olha-pr\google диск\pr\ензим\enzym.png

19 листопада 2015 року Прес-реліз www.press.enzym.lviv.ua
«Компанія Ензим» презентувала інноваційний проект очисних споруд на міжнародному екологічному форумі

У четвер, 19 листопада, ПрАТ «Компанія Ензим» взяла участь у міжнародній конференції «Львівський екофорум: Вода та Енергія».
Очисні споруди Очисні́ спору́ди (рос. очистные сооружения, англ. pollution control facilities, нім. Kläranlagen f pl, Reinigungsanlagen f pl);- інженерні споруди системи каналізації для очищення, знешкодження й знезараження стічних вод.
Серед іноземних експертів з доповіддю «Локальні очисні споруди: досвід, приклад, інновації. Очищення стоків – це вигідно: власний біогаз. Приклад співпраці бізнесу з містом» виступив директор технічної служби «Компанії Ензим» Микола Шустер.

Сучасний комплекс очисних споруд «Компанії Ензим» — єдиний у Львові та області, який застосовує біологічні методи очистки стічних вод відповідно до світових технологій. Капітальні інвестиції у власні очисні споруди «Компанії Ензим» за 2004-2014 рр.

Інвести́ція, капіта́льні вкла́дення (від лат. invest, вкладення коштів) - господарська операція, яка передбачає придбання основних фондів, нематеріальних активів, корпоративних прав та цінних паперів в обмін на кошти або майно.
склали 9 млн €. А цього року на підприємстві облаштовують додаткову анаеробну технологічну лінію.

«Вартість вже зреалізованого за попередні роки проекту близько 9 млн євро. На етапі, який ми зараз реалізуємо, витрачено 2,5 млн євро лише за цей рік. Нові очисні споруди дадуть можливість покращити якісь очистки стоків підприємства, зменшити навантаження на міські очисні споруди. Для нас – збільшити кількість отриманого біогазу вдвічі у відношенні до тієї кількості, яку отримуємо сьогодні, – близько 7000 м. куб. біогазу/доба, яким ми плануємо заміщати 70% природного газу. Ми соціально-відповідальне і одне з найбільших підприємств у Львові, тому прагнемо бути у тренді у сфері екології, бути тими, на кого треба рівнятися іншим підприємствам», — зазначив Микола Шустер.

В облаштуванні станції очищення стоків підприємство скористалося досвідом компаній з Голландії, Франції та Польщі.

«Польська компанія «Wawatech» у Львові впроваджувала новітню технологію та розробляла проект технологічної лінії очищення стоків для львівського дріжджзаводу «Компанії Ензим». Це технологічна лінія очищення стічних вод без використання повітря. Анаеробний реактор дасть можливість здійснювати глибоке очищення стічних вод. Тобто на комунальні очисні споруди будуть транспортуватись очищені стоки. Це означає, що міські очисні споруди Львова будуть заощаджувати електроенергію на доочищення. Це буде справді відчутна економія для міста. Також в результаті очищення стоків «Компанія Ензим» буде отримувати біогаз», – інформував Роберт Зажицькі, представник компанії «Wawatech».

Також як соціально-відповідальне підприємство ПрАТ «Компанія Ензим» плідно співпрацює з містом. Цього року компанія виділила 6 млн грн на модернізацію каналізаційного господарства Львова. «Компанія не стоїть осторонь питань міста, і ми вирішили інвестувати кошти для покращення ситуації на міських очисних спорудах. Фактично ми вже інвестували ці кошти, вони освоєні, придбано певні матеріали, трубопровід, виконаний певний об’єм робіт на міських очисних спорудах. Інвестиції дріжджового підприємства дадуть можливість розвантажити та покращити роботу львівських міських очисних споруд», — розповів Микола Шустер.Додамо, «Львівський екофорум: Вода та Енергія» – перша спеціалізована конференція, присвячена інноваціям у сфері водопідготовки, очищенню стічних вод і обробки осаду. Сьогодні у міжнародній екологічній конференції також взяли участь високопосадовці Міністерства регіонального розвитку, Міністерства екології, профільного комітету Верховної Ради, члени Комісії охорони навколишнього середовища Республіки Польща, представники ЄБРР, Світового банку, NEFCO, керівники Польсько-Української Господарської Палати, Національного фонду охорони навколишнього середовища Польщі, а також представники різних підприємств Норвегії, Польщі, Німеччини та інші.
Каталог: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> Інформація про роботодавців Одеси (перелік відсортований за розміром штату співробітників у місті) Компанія Проекти і технології
2015 -> Оголошення про тендер (rfq) Номер rfq: ucbi-062-с дата оголошення: 13 листопада 2015 Кінцевий термін подання: 20 листопада 2015 Опис: Постачання it обладнання для зони митного оформлення в Одесі
2015 -> О. К. Юдін, директор Інституту комп’ютерних інформаційних технологій, д-р техн наук, професор
2015 -> Міжнародне науково-технічне співробітництво: принципи, механізми, ефективність
2015 -> Програма юних користувачів персонального комп’ютера основний рівень пояснювальна записка
2015 -> Назва послуги
2015 -> Комп’ютери та комп’ютерні технології напрям підготовки 100102 Процеси, машини та обладнання
2015 -> Ласкаво просимо до електронного кабінету платника податків!
2015 -> Інсталяція мережевої версії Інсталяція серверу Firebird 3
2015 -> Узгоджено затверджую


Скачати 24.72 Kb.

  • Капітальні інвестиції