Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКомпанія тов «Ілбуд» Company name llc

Скачати 22.73 Kb.

Компанія тов «Ілбуд» Company name llc
Скачати 22.73 Kb.
Дата конвертації29.03.2019
Розмір22.73 Kb.
ПРОФОРМА–ІНВОЙСPROFORMA-INVOICE ВІДПРАВНИК (SHIPPER) Компанія ………ТОВ «Ілбуд»………………………….………………………………………………... Company name……LLC «Ilbud»…………………………………………………………………………. Адреса… …вул. Ніжинська, 5, офіс 46……………………………………………………………………..
Ні́жин - вузол залізничних та автомобільних шляхів, районний центр Ніжинського району Чернігівської області, друге за величиною місто обласного значення, що розташоване на берегах р. Остер за 80 км від обласного центру.
Address……Nizhynska str.5, office 46……………………………………………………………………… МістоІндекс …Київ10001………………………………………………………….................................. CityPostal code …Kyiv10001 ………..………………………………………………………………….. КраїнаCountry …Україна………………………………………………………………………………… ТелPhone….. 380445555555............................................................................................................................ ОДЕРЖУВАЧ (CONSIGNEE) Company name……LLC «GDS»…………………....……. Contact name … …Lucy Melbourn………………................. Address ……61, Evagora Pallikaride str..……………………. CityPostal сode…Limassol3012…………………………… Country…Cyprus…………………………….. …………… Phone… 1517782445659…………………………..…............ AWB……………………………… К-сть місцьN of Pieces …………. ВагаTotal weight…....................... Повний опис товарів Full description of goods Країна походження Country of origin Кіл-сть Quantity Вартість за одиницю, валюта Unit value & Currency Загальна вартість, валюта Total value & Currency Компакт-диск з діловою документацієюCompact disk with business information Україна Ukraine 2 1 USD 2 USD Вартість для митного декларування Value for customs purpose only …....
Ва́ртість (нім. Wert) - втілена й уречевлена в продукті (певній цінності) суспільна праця (час, сили, знання, досвід тощо); економічна категорія, яка виражає відносини між суб'єктами господарської діяльності, що пов'язані суспільним поділом праці й обміном товарами та послугами.
Ми́тниця - це державна установа, що контролює перевезення товарів через кордон, стягує митні платежі, виконує інші завдання відповідно до законодавства.
Декларування - це заповнення документу за встановленою формою певних даних декларантом. Такий документ називається декларацією.
2 USD.......................................................................... Мета відправлення …Для внутрішнього використання в компанії ……………………………………………………………… Reason for export……For internal company use…………………………………………………………………………………. Я декларую, що в моєму відправленні немає заборонених до пересилання предметів та що інформація, надана вище, є правдивою. Я попереджений, що в країні призначення вантаж підлягає митному оформленню і можливим оплатам митних платежів та податків з боку отримувача. Я попереджений, що в разі відмови отримувача проводити митне оформлення, вантаж буде повернено за мій рахунок до України з подальшим оформленням у митному відношенні згідно чинного митного законодавства України.
Пода́тки - це встановлені вищим органом законодавчої влади обов'язкові платежі, які сплачують фізичні та юридичні особи до бюджету у розмірах і термінах, передбачених законодавством.
Митний платіж - це різновид обов'язкових платежів, що справляються під час переміщення або у зв'язку з переміщенням товарів через митний кордон України та контроль за справлянням яких покладено на митні органи.
Зако́нода́вство Украї́ни - сукупність чинних в Україні нормативно-правових актів.
Я попереджений, що у випадку відмови від придбання послуги «Підвищена відповідальність за транспортування вантажу» у разі пошкодженнявтрати вантажу повністю або частково, компенсація буде дорівнювати вартості, вказаній у проформі-інвойс, або у розрахунку 26 за кілограм фізичної ваги (компенсується менша з двох сум).
Кілогра́м - одиниця маси в Міжнародній системі одиниць (СІ) та деяких інших метричних системах. За означенням один кілограм дорівнює масі міжнародного прототипу кілограма. Кілограм входить до семи основних одиниць СІ, через які визначається багато інших одиниць.
По́слуги - це дії, результат яких споживається в процесі їх надання. Вони становлять собою діяльність індивіда на користь іншої особи. «Цілеспрямована діяльність, результати якої мають прояв у корисному ефекті».
Фі́зика (від грец. φυσικός природний, φύσις природа) - природнича наука, яка досліджує загальні властивості матерії та явищ у ній, а також виявляє загальні закони, які керують цими явищами. Це наука про закономірності Природи в широкому сенсі цього слова.
Транспортування англ. transportation - процес переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше. В логістиці транспортування розглядається, як процес переміщення людей та вантажів, або перевезення.
Підпис Signature ……………………. Дата Date………………………………………
Каталог: content -> dam
content -> Рекомендації щодо системи зовнішніх іспитів з сучасних іноземних мов розробка: д-р Радослав Кухарчик Вступ Дані рекомендації, що стосуються системи зовнішніх іспитів з сучасних іноземних мов, створені у рамках програми «Польська допомога»
content -> К. О. Маковейчук Електронна комерція
content -> Інспекція з питань підготовки та дипломування моряків
content -> Інструкція для розробника курсів в системі дн
dam -> Дорадчий оціночний комітет


Скачати 22.73 Kb.