Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКомплекс ранкової гімнастики (Вересень) з 1 по 15 вересня «Без предметів»

Комплекс ранкової гімнастики (Вересень) з 1 по 15 вересня «Без предметів»
Дата конвертації25.04.2017
Розмір36.5 Kb.

Комплекс ранкової гімнастики (Вересень)

З 1 по 15 вересня

«Без предметів»

1. «Погріємо руки на сонечку». Вихідне положення (В.

Рука́ - кожна з двох верхніх кінцівок людини і мавпи, від плечового суглоба до кінчиків пальців.
Гімнастика Гімна́стика - фізичні вправи, які спочатку виконувалися для зміцнення здоров'я і тренування (назва походить від вигляду, в якому тренувалися чоловіки древньої Греції: gymnos означає оголений).
Поло́ження - нормативно-правовий або локально-правовий акт, що визначає основні правила організації та діяльності державних органів, структурних підрозділів органу, а також установ, організацій і підприємств (філій), що їм підпорядковуються, тимчасово створюваних комісій, груп, бюро і т. ін.
П): Ноги злегка розставити. Руки завести за спину (на пояс).
Спи́на (лат. dorsum) - задня сторона тулуба, що тягнеться від нижньої частини шиї до попереку.
Руки витягнути вперед, повертати долоні вгору – вниз.
Доло́ня, долонева пове́рхня (лат. palma manus) - область тіла у приматів, що покриває передню (в анатомічній термінології) поверхню кисті. Позбавлена волосся, має папілярні лінії.
Після слова «Гаряче» слід сховати руки за спину. Зберігати стійке положення. Повторити 6 разів.

2. «Хлопок по колінах». В. П.: ноги нарізно, руки опустити на пояс. Нахил уперед, ляснути по колінам, сказати «хлоп», випрямитися, подивитися на стелю, потягнутися. Повторити 5 разів.

3. «Піднялися вище.» В.П.: сидячи на п'ятах, руки опустили на пояс. Встати на коліна, потягнутися, подивилися вгору, повернутися у В.П. опускаючись, сказати «сім». Повторити 5 разів.

4. «Зайчик.» В.П.: ноги злегка розставити, руки вниз (положення рук може бути різне) 8-10 підскакувати і 8-10 кроків. Стрибати легко, м’яко. Дихання вільне. Повторити 3 рози.

З 15 по 30 вересня

«Вправи з прапорцями, султанчиками, брязкальцями»

1.

Коліна (рум. Colina) - село у повіті Тулча в Румунії. Входить до складу комуни Мурігіол.
Прапор або стяг - графічне зображення незалежної країни та її вільних громадян; полотнище правильної геометричної (найчастіше, прямокутної) форми, підвішене на жердині, або щоглі, що зображує певну комбінацію кольорів і символів та зазвичай використовується для ідентифікації (держав, регіонів, міст, організацій, військових з'єднань) та сигналювання.
«Брязкальця.» В. П. : ноги злегка розставити руки вниз. Руки через сторони підняти вгору. Потрясти брязкальцями й через сторони опустити вниз, проговорюючи «дінь-дінь». Стежити за рухами рук.
Сторона́ - слово, яке має різні значення: Сторона (частина) геометричної фігури; Одна з двох сторін грамплатівки, диску, монети; Сторона світу; Місцевість; Сторона договору, правовідносин; Держава у дипломатичних взаєминах.
Рух, Шлях - поняття, яке використовується для позначення будь-яких змін, які відбуваються у Всесвіті. Також рух - це процес переміщення, зміна положення тіла відносно інших тіл у просторі.
Повторити 6 разів.

2. «Покажи і пограй.» В. П. : сидячи на п’ятках, брязкальця біля плечей.

Плече (лат. brachium) - найбільш проксимальний сегмент руки, що прикріпляється до тулуба за допомогою плечового суглоба.
Поворот – показати брязкальця, сказати «ось», сховати за спину. Те саме зробити в іншу сторону. Стежити за рухами рук. Ноги не зрушувати. Повторити 3 рази.

3. «Пограємо і сховаємо.» В. П. : лежачи (сидячи), руки над головою, брязкальця торкаються підлоги. Потрясти брязкальцями, перевести руки до живота й зігнути ноги – сховати, повернутися у В. П. Повторити 6 разів.

4. «Покажемо сусідові.» В. П. : сидячи на п’ятках, брязкальця тримати в зігнутих руках з боків. Поворот вправо (вліво), пограти й випрямитися. Повторити по 3-4 рази.

5. «Брязкальцям весело.» В. П. : ноги злегка розставити,брязкальця тримати за спиною. Кілька пружинок і 10-15 підскакувань, струшуючи брязкальцями перед собою.

Підло́га - верхній або опоряджувальний шар, що накладається на несучу конструкцію перекриття або на ґрунт у будинку.
Шпрот європейський, або кі́лька (Sprattus sprattus) - риба родини оселедцевих.
Повторити 3-4 рази, чергуючи з ходьбою.

6. «Брязкальця відпочивають.» В. П. : те саме. Тихо підняти брязкальця в сторони й так само опускати. Повторити 5 разів.

Комплекс ранкової гімнастики (Жовтень)

З 01 – 15 жовтня

«Горобці»

Вихователь. Сьогодні ми з вами горобці – маленькі добрі пташки.

Ходьба звичайна, одне за одним (10 секунд).

Секу́нда (скорочено с.) - одиниця виміру часу у СІ (колишня МКС) та системі СГС.

Ходьба навшпиньки (10 секунд).

Повільний біг (15 секунд).

За одну секунду:

Швидкий біг (15 секунд).

Ходьба одне за одним (10 секунд).

Утворення кола.

Дихальна вправа «Ах!»

Вдих, затримати дихання, видихаючи, вимовити: «А-а-а-х!»

Повторити двічі.

Вправа «Горобці махають крилами»

В. П.: стоячи, ноги злегка розставлені, руки за спиною. Руки розвести в сторони, помахати всією рукою і кистю руки. Заховати руки за спину. Повторити 5 разів.Вправа «Сховалися горобці »

В. П. : стоячи, ноги злегка розставлені, руки опущені. Сісти, опустити голову, охопити голову руками.

Голова - частина тіла тварини чи людини, в якій містяться мозок, органи зору, смаку, нюху та слуху, а також рот.
Повернутися у В. П.

Повторити 5 разів.

Вправа «Горобці гріються на сонечку»

В. П.: лежачи на спині, руки на підлозі над головою. Перевернутися на живіт. Повернутися у В. П. Повторити 5 разів.Вправа «Горобці радіють»

В. П.: стоячи, ноги злегка розставлені, руки опущені. 8 – 10 підстрибувань на місці, чергуючи з ходьбою на місці. Повторити 3 разів.

Ходьба у повільному темпі (20 секунд).

Дихальна вправа «Дмухаємо на крильця»

Вдих – на 1,2. Видих – на 1, 2, 3, 4 (20 секунд).

Ди́хання - сукупність реакцій біологічного окиснення органічних енерговмісних речовин з виділенням енергії, необхідної для підтримання життєдіяльності організму;це сукупність процесів,які забезпечують надходження в організм кисню,використання його в окиснювальних процесах і видалення з організму вуглекислого газу.З 15 – 31 жовтня

«Кішечка»

Вихователь. Сьогодні до нас у гості завітає кішечка. Давайте пограємо разом із нею.

Ходьба звичайна за кішечкою (15 секунд)

Ходьба навшпиньки (15 секунд)

Біг звичайний(15 секунд)

Ходьба (10 секунд)

Шикування вроздріб.Вправа «Кішечка гріє головку на сонечку»

В. П.: стоячи, ноги злегка розставлені, руки опущені. Повернути голову праворуч. Повернути у В. П. Повернути голову ліворуч. Повернути у В. П. По 3 рази в кожну сторону. Темп повільний.Вправа «Кішечка з'явилася, потім сховалася »

В. П.: Присісти, руки за спиною. Стати навшпиньки, потягнутися, подивитися в гору. Повернутися у В. П. Повторити 5 разів.Вправа «Кішечка дихає»

В. П.: ноги разом, руки опущені. Зробити вдих носом. На видиху протяжно промовити: «М-м-м-м-м», одночасно постукуючи пальцем по крилах носа. Повторити 5 разів.Вправа «Кішечка сердиться і хвилюється»

В. П.: стояти навколішки і на долоньках, голова підведена. Вигнути спину, опустити голову. Повернутися у В. П. Повторити 5 разів.Вправа «Кішечка відпочиває»

В. П. лежачи на спині, руки вздовж тулуба.

Пальцем (нім. Palzem) - громада в Німеччині, розташована в землі Рейнланд-Пфальц. Входить до складу району Трір-Саарбург. Складова частина об'єднання громад Саарбург.
Тулуб (лат. Truncus) - центральна в анатомічному відношенні частина тіла у тварин, що не включає голову, шию, кінцівки і хвіст. Торсом ж називається частина тулуба, розташована нижче живота, що відноситься до частини тіла «тулуб», і вище пояса.
Лягти на правий бік, притиснути ноги до живота. Повернутися у В. П. Лягти на лівий бік, притиснути ноги до живота. Повторити по 3 рази в кожну сторону.


Біг за кішечкою в повільному темпі по колу (15 секунд)

Ходьба звичайна (15 секунд)Кільку разів позіхнути і потягнутися. • З 15 по 30 вересня «Вправи з прапорцями
 • Комплекс ранкової гімнастики (Жовтень) З 01 – 15 жовтня «Горобці»
 • Дихальна вправа «Ах!»
 • Вправа «Сховалися горобці »
 • Вправа «Горобці гріються на сонечку»
 • Вправа «Горобці радіють»
 • Дихальна вправа «Дмухаємо на крильця»
 • З 15 – 31 жовтня «Кішечка»
 • Вправа «Кішечка гріє головку на сонечку»
 • Вправа «Кішечка з явилася, потім сховалася »
 • Вправа «Кішечка дихає»
 • Вправа «Кішечка сердиться і хвилюється»
 • Вправа «Кішечка відпочиває»