Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКомплекси вправ для виправлення круглої, сутулої І кругловвігнутої спини

Скачати 40.72 Kb.

Комплекси вправ для виправлення круглої, сутулої І кругловвігнутої спини
Скачати 40.72 Kb.
Дата конвертації28.04.2017
Розмір40.72 Kb.

КОМПЛЕКСИ ВПРАВ

ДЛЯ ВИПРАВЛЕННЯ КРУГЛОЇ, СУТУЛОЇ І КРУГЛОВВІГНУТОЇ СПИНИ
КОМПЛЕКС №1

 1. Ходьба на місці з високим підніманням стегна і широкими вільними рухами рук -1 хв. Дихати рівномірно.

 2. В.п. - О.С., пальці рук переплетені за спиною; 1 -2-піднятися на носки, енергійно відвести руки назад до зведення лопаток (вдих); 3-4 - в.п. (видих). Повторити 10-12 разків.

 1. В.п. - руки за голову; 1 - руки вгору, відводячи їх назад, ліву ногу - назад на носок , прогнутися (вдих); 2 - в.п. (видих): 3-4 те саме правою ногою. Повторити 8-10 разів.

 2. В.п. — сід на п'ятах, тулуб нахилений уперед, руки вперед, долоні на підлозі; 1 -3 - ковзаючи грудьми над підлогою, згинаючи і випростовуючи руки, перейти в упор лежачи на стегнах, голову відвести назад, прогнутися (вдих), 4 - згинаючи ноги, в.п. (видих). Повторити 8-12 разів.

 3. В.п. - упор лежачи на зігнутих руках; ї-2 - випростовуючи руки, упор лежачи на стегнах, прогнутися (вдих), 3-4 - в.п. (видих). Повторити 8-Ю разів.

 4. В.п. - о.с., 1 - піднятися на носки, руки через сторони вгору (вдих);
  2-3 - присід, руки вгору (видих), 4 - в.п. Повторити 6-3 разів.

 5. В.п. - лежачи на грудях, руки зігнуті в ліктях, кисті під підборіддям; 1-2 - ру­ки в сторони, підняти голову, плечі і ноги, прогнутися "ластівка" (вдих),3-4 - в.п. (видих). Повторити 8-10разів.


КОМПЛЕКС 2

1. Ходьба на місці з високим підняттям стегна і широкими вільними рухами рук. Ходьба звичайна в русі, ходьба на носках, п'ятках. Ходьба з зупинкою за командос -1 хв. 1. В.п. - притиснутися до стіни потилицею, спиною, сідницями і п'ятками, на­
  бувши положення правильної постави;
  Сідни́ці (лат. nates, clunes) - великі парні групи м'язів, належать до зовнішньої групи м'язів тазу людини. Розташовані у сідничній і на латеральній поверхні тазу. Виконують важливу функцію підтримки випрямленого положення тіла і переміщення, а також належать до первинних ерогенних зон.
  Підборіддя Підборі́ддя - нижня частина обличчя, розташована донизу від нижньої губи. Форма підборіддя визначається будовою кісток нижньої щелепи, поруч м'язів: підборідній, квадратної м'язом нижньої губи і трикутної, а також жировими відкладеннями.
  Поло́ження - нормативно-правовий або локально-правовий акт, що визначає основні правила організації та діяльності державних органів, структурних підрозділів органу, а також установ, організацій і підприємств (філій), що їм підпорядковуються, тимчасово створюваних комісій, груп, бюро і т. ін.
  1 - крок уперед; 2 - в.п.; З - крок упе­
  ред із заплющеними очима; 4 - в.п. Повторити 5-6 разів.

 2. В.п. - стійка нарізне, руки за голову; 1 - руки в сторони: назад піднятися на
  носки, прогнутися (вдих); 2 - в.п. (вдих). Повторити 10-12 разів. І

 3. В.п. - стійка ноги нарвно, руки перед грудьми; 1-2 - відводячи лікті назад і
  зводячи лопатки, прогнутися в грудній області хребта, підняти голову
  (вдих); 3-4-в.п. (видих). Повторити 8-1 Оразів. .

 4. В.п. - упор стоячи на колінах; 1 - праву руку в сторону, повертаючи тулуб і
  голову праворуч (вдих); 2 - в.п. (видих); 3-4 - те саме в лівий бік. Повторити
  8-10 разів.КОМПЛЕКС З

ВПРАВИ З ГІМНАСТИЧНОЮ ПАЛИЦЕЮ 1. Ходьба на місці з високим підніманням стегна і широкими вільними руха­ми рук. Ходьба звичайна в обхід на носках, на п'ятках, на зовнішньому боці ступні -1 хв.

 2. 2. В.п. - палиця внизу; 1-2 - підняти вгору, підвести на носки (вдих);3-4 - в.п (видих). Повторити 10-12 разів.

 3. В.п. - палиця внизу за спиною; 1-2 - відвести палицю назад, підвестися на носки (вдих); 3-4 - в.п. (видих). Повторити 10-12 разів.

 4. В.п. - палиця вертикально за спиною, руки зігнуті; 1 - присісти (видих), 3-4 -в.п. (вдих). Повторити 3-10 разів.

 5. В.п. - стійка ноги нарізно, палиця внизу; 1-2 - палиця перед грудьми, пово­рот тулуба праворуч з одночасним нахилом назад (вдих); 3-4 - в.п.; 5-8 - те саме в ліву сторону. Повторити 8-10 разів.

 6. В.п. - лежачи на животі, руки вгору, хват палиці за кінці; 1-2 - згинаючи ру­ки, палицю на лопатки, підняти голову і плечі, прогнутися (вдих);3-4 - в.п. Повторити 8-10 разів.

 7. В.п. - лежачи на животі, палиця вгорі, руки розслаблені, відводячи палицю якнайшвидше, прогнутися (вдих); 3-4 — в.п. (видих). Повторити 8-10 разів.

 8. В.п. - стійка ноги нарізно, палиця на лопатках; 1 - поворот тулуба праворуч (вдих); 2 - в.п. (видих); 3-4 - те саме ліворуч. Повторити 10-11 разів.

 9. В.п. - палиця на лопатках; 1-2 - присід палиця вгору (видих); 3-4 -в.п. (вдих). Повторити 8-10 разів.

В.п. - палиця внизу; 1 - випад правою ногою вперед, палиця вгору (вдих); 2- в.п. (видих); 3-4 – те саме лівою ногою. Повторити 8-10 разів

ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ТА КОРЕКЦІЇ ПЛОСКОСТОПОСТІ

1. Ходьба на носках, звичайна ходьба з високим підніманням стегна вперед та назад; ходьба приставним кроком. Ходьба на п'ятках, пальці ніг зігнуті. Ходьба на зовнішніх склепіннях ступні (1 ...

Плоскостопість - викривлення стопи, що полягає в опущенні її склепінь, через що вона стає плоскою. Чому стопа стає плоскою? На перший погляд може здатися, що плоскостопість - це проблема власне кістяка проте основною причиною цієї патології є захворювання зв'язок та м'язів, тобто сполучної тканини, яка підтримує ступню.
Склепі́ння (синонім - звід) - перекриття криволінійних обрисів у перерізі. Склепіння перекривають переважно круглі, багатокутні, еліптичні в плані приміщення, і дозволяють перекривати значні простори без додаткових проміжних опор.
2 хв). 1. В.п. - сидячи на стільці, ноги на ширині ступні. Згинання і розгинання паль­ців ніг. Повторити 30-25 разів.

 2. В.п. - сидячи на стільці, піднімання маленьких предметів (камінців, ґудзиків, шишок) пальцями ніг (2...4 хв).

 3. В.п. - лежачи на животі, повороти гомілок зовні і назовні. Повторити 20-25 р.

 4. В.п. - сидячи на стільці, нот зігнуті в колінах, руки на поясі; 1 - праву ногу поставити на п'ятку, сильно розігнувши її у підйомі, носок вгору; 2 – зігнути ногу в підйомі і торкнутися пальців підлоги; З - повернутися в положення 1; 4 - поставити ногу в.п.; 5-8 - те саме лівою ногою. Повторити 6-8 разів. Спи­ну і голову тримати прямо, дихати довільно.

 5. Стрибки на носках через скакалку, обертаючи її вперед і назад (до Іхв).

 6. Стрибки на носках, на одній та двох ногах на місці, з просуванням уперед і в сторони, з поворотами на 90 градусів (до 35...45 с).
  Просування (англ. promotion) - один з чотирьох елементів маркетинг-міксу, який забезпечує передачу споживачу певної інформації про товар, його переваги, сподіваючись на зворотній відгук у вигляді відвідання торгової точки, звернення до консультанта-продавця чи врешті-решт акту купівлі.


 7. В.п. - сидячи на підлозі "по-турецьки", вставати з опорою на зовнішній край склепіння ступні. Повторити 6-8 разів.

 8. В.п. - носки разом, п'ятки нарізно, руки на поясі; 1-2 - піднятися на носки (вдих); 3-4 - в.п. (видих). Повторити 10-12 разів.

10. В.п. - ноги нарізно, руки на поясі, 1-2 - опертися на зовнішній край лівої сту­пні; 3-4 - в.п.; 5-8 - те саме на правій ступні. Повторити 10-12 разів.

11.В.п. - сидячи на стільці; 1 -2 - пальцями і передньою частиною стопи лівої ноги ковзати внизу вгору по передній гомілці правої ноги; 3-4 - те саме пра­вою ногою. Повторити 5-6 разів.

12.В.п. - о.с. Катання ногою м'яча (до 1 хв).

13.В.п. - стоячи двома ногами на палиці. Катати її вперед і назад (1-2 хв).14.В.п. - стоячи впоперек на палиці. Присідання. Повторити 8-10 разів,

15.В.п. - стоячи впоперек на палиці. Ходьба на місці, наступаючи на палицю середньою частішою стопи однієї і другої ноги (1 хв).


Скачати 40.72 Kb.

 • ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ТА КОРЕКЦІЇ ПЛОСКОСТОПОСТІ