Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКомп’ютери та комп’ютерні технології напрям підготовки 100102 Процеси, машини та обладнання

Скачати 177.5 Kb.

Комп’ютери та комп’ютерні технології напрям підготовки 100102 Процеси, машини та обладнання
Скачати 177.5 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації10.03.2017
Розмір177.5 Kb.
  1   2   3


Комп’ютери та комп’ютерні технології
напрям підготовки 6.100102 "Процеси, машини та обладнання

агропромислового виробництва"
спеціальність 5.
Обла́днання (устаткування) (англ. equipment, нім. ausrüstung) f) - сукупність пристроїв, механізмів, приладів, інструментів або конструкцій, що використовуються в певній сфері діяльності, або з певною метою.
Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).
Виробни́цтво - процес створення матеріальних і суспільних благ, необхідних для існування і розвитку. Створюючи певні блага люди вступають у зв'язки і взаємодію – виробничі відносини. Тому виробництво є завжди суспільним.
10010201 "Експлуатація та ремонт машин і обладнання


агропромислового виробництва"
відділення "Експлуатація та ремонт машин і обладнання

агропромислового виробництва"

Анотація дисципліни "Комп'ютери і комп'ютерні технології"

Навчальна дисципліна "Комп'ютери і комп'ютерні технології" дозволяє успішно використовувати комп'ютерну техніку та сучасне програмне забезпечення та є необхідною для подальшого вивчення фахових дисциплін.

Мета курсу - навчити майбутніх техніків-механіків с.-г. вироб­ництва сучасним методам обробки інформації за допомогою комп'ютерної техніки, використовуючи сучасне програмне забезпечення.
Обробка інформації́ - вся сукупність операцій (збирання, введення, записування, перетворення, зчитування, зберігання, знищення, реєстрація), що здійснюються за допомогою технічних і програмних засобів, включаючи обмін по каналах передачі даних [6.


Студент, який оволодів даною дисципліною, повинен знати:

 • правила техніки безпеки та охорони праці при роботі з комп'ютерною технікою;

 • архітектуру сучасного персонального комп'ютера та його технічні характеристики;

 • загальну структуру локальних і глобальних інформаційних мереж на базі персональних комп'ютерів і особливості їх програмного забезпечення;

 • призначення і можливості сучасних операційних систем;

 • організацію прикладного програмного забезпечення і особливості його застосування;
  Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
  Охорóна прáці (рос. охрана труда; англ. labour protection; нім. Arbeitsschutz m) - це: система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини в процесі трудової діяльності; діюча на підставі відповідних законодавчих та інших нормативних актів система соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, що забезпечують збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці. дозвіл на початок робіт підвищеної небезпеки, який необхідний організації чи підприємству, хто працює в будівництві.
  Операційна система Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.
  Застосунок, застосовна програма, прикладна програма (англ. application, application software; пол. aplikacja; рос. приложение, прикладная программа) - користувацька комп'ютерна програма, що дає змогу вирішувати конкретні прикладні задачі користувача.


 • шляхи проникнення в систему комп'ютерних вірусів та методи боротьби з ними.

Уміти:
  1   2   3


Скачати 177.5 Kb.

 • Мета курсу - навчити майбутніх техніків-механіків с.-г. вироб­ництва сучасним методам обробки інформації
 • Студент, який оволодів даною дисципліною, повинен знати: правила техніки безпеки