Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКомунальний вищий навчальний заклад

Скачати 78.52 Kb.

Комунальний вищий навчальний заклад
Скачати 78.52 Kb.
Дата конвертації15.05.2017
Розмір78.52 Kb.


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИКОМУНАЛЬНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ»

Код ЄДРПОУ 24983906

вул.

Вищий навчальний заклад (ВНЗ,, виш, вуз) - окремий вид установи, яка є юридичною особою приватного або публічного права, діє згідно з виданою ліцензією на провадження освітньої діяльності на певних рівнях вищої освіти, проводить наукову, науково-технічну, інноваційну та/або методичну діяльність, забезпечує організацію освітнього процесу і здобуття особами вищої освіти, післядипломної освіти з урахуванням їхніх покликань, інтересів і здібностей.
Володимира Антоновича, 70, м.
Антоно́вич Володи́мир Боніфа́тійович (18 січня 1834(18340130), Махнівка, Київська губернія, Російська імперія - 8 березня 1908, Київ, Київська губернія, Російська імперія) - український історик, археолог, етнограф, археограф, член-кореспондент Російської АН з 1901; професор Київського університету з 1878; співорганізатор Київської Громади, член Київського товариства старожитностей і мистецтв.
Дніпро, 49006, тел/факс (056) 732-48-48

е-mail: doippo.adm@gmail.com www.doippo.dp.ua


13.09.2016 663

_____________________________ Управлінням, відділам освіти

міст та районів

Про участь у І Міжнародній грі

«Sunflower»-2016

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.06.

Міністе́рство осві́ти і нау́ки Украї́ни (МОН України) - центральний орган виконавчої влади України.
2016 № 1/9 «Про проведення І Міжнародної гри «Sunflower»-2016» інформуємо , що 30.11.2016 відбудеться І Міжнародна гра «Sunflower»-2016.

З метою впровадження нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю та розвитку творчих здібностей учнів Українською асоціацією викладачів зарубіжної літератури спільно з Творчим об’єднанням «Соняшник» розроблено концепцію проведення щорічної Міжнародної гри зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower»-2016 для учнів І-ІІ класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, яку планується провести 30 листопада 2016 року.

Професі́йно-техні́чний навча́льний за́клад - це заклад освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров'я.

Гра зі світової літератури «Sunflower» розроблена передовсім для активного долучення учнівського загалу до найвищих досягнень світової літератури і культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, виховання естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, вироблення імунітету проти низькопробних явищ масової культури, формування навичок аналізу літературного матеріалу, а також для допомоги учням в опрацюванні методик роботи із тестовими формами контролю навчальних досягнень.

Світова́ літерату́ра- сукупність літератур усіх народів світу від давнини до сьогодення. Зародження літератури в кожній країні пов’язане з виникненням писемності і художньої творчості в царині мистецтва слова, що відбувалося неодночасно в різних регіонах, державах тощо.
Духовні цінності - це духовні уявлення, явища, поняття, вимоги, що притаманні людині, спільноті або науковому чи етичному вченню.
Ма́сова культу́ра (або: маскульт, маскультура, по́п-культу́ра, популярна культу́ра) - культура, популярна серед широких верств населення в даному суспільстві та переважно комерційно успішна, елементи якої знаходяться повсюди: в кулінарії, одязі, споживанні, засобах масової інформації, в розвагах (наприклад, у спорті і літературі) - контрастуючи з «елітарною культурою».

З правилами проведення гри, порядком реєстрації на участь у ній та матеріалами для підготовки можна ознайомитись на сайті гри: gra- sunflower.com.ua.

Отримати інформацію щодо умов проведення гри можна за телефонами: (095)945 60 90; (063)11 300 33; (067)789 56 42.

Див.додаток .
Ректор М.І.Романенко
Чубарова М.Є.732-47-58

Додаток


До уваги шкільного координатора I Міжнародної гри зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower»-2016

1. Законодавче підґрунтя організації та проведення гри «Sunflower» - 2016

Організація та проведення гри «Sunflower» здійснюється відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.06.2016 року №  1/9-286 «Про проведення I Міжнародної гри «Sunflower» - 2016» (з текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua у розділі «Правила та документи» або ТУТ).2. Реєстрація у грі - з 01.09.2016 до 04.11.2016

Участь у грі можуть брати учні 1-11 класів.

Реєстрація на участь у грі здійснюється одним із 2-х шляхів:

- у програмі реєстрації. Сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль (у разі відсутності логіну-паролю Ви можете їх отримати в оргкомітеті гри, надіславши листа в довільній формі на електронну адресу оргкомітету gra.

Електро́нна по́шта або е-пошта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми використовуючи цифрові пристрої, такі як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).
sunflower@gmail.com із зазначенням назви закладу, району та області. У відповідь протягом однієї доби Ви отримаєте логін-пароль. Логін-пароль постійні).

за телефонами оргкомітету: (099)-505-20-44, (073)-464-11-65, (067)-789-56-42, (067)-721-46-77.

У 2016-2017 н. р. безкоштовно беруть участь у грі: сироти, напівсироти, діти-інваліди та діти загиблого батька під час АТО. Обов’язково під час реєстрації надішліть на електронну адресу оргкомітету gra.sunflower@gmail.com сканкопії документів, що підтверджують статус дитини-пільговика (для сиріт – копія єдиного квитка про надання пільг дитині, позбавленої батьківського піклування, або ж розпорядження районної/міської адміністрації про встановлення опікунства над цією дитиною; для напівсиріт – копія свідоцтва про смерть одного з батьків і копія свідоцтва про народження дитини; для інвалідів – копія посвідчення про інвалідність або довідка з лікарні про надання інвалідності дитині). Довідки адміністрацій навчальних закладів до розгляду не приймаються!

Навча́льний заклад (осві́тній заклад) - організація, що на постійній і безперервній основі здійснює освітній процес з метою навчання, виховання, розвитку і самовдосконалення особистості.

Увага! Якщо в останні дні реєстрації школа закрита на карантин реєстрація подовжується на два тижні після завершення карантину.3. Оплата оргвнесків – з 01.09.2016 до 04.11.2016 

Розмір оргвнеску в грі у 2016 році:

- до 200 учасників зі школи/об’єднання - 16,50 грн./учн.;

- 201 - 400 учасників зі школи/об’єднання - 16,00 грн./учн.;

- понад 400 учасників зі школи/об’єднання - 15,50 грн./учн.

З цих коштів у школі на накладні витрати лишається 1,0 грн./учн.

Реєстрація учасників, які беруть участь у грі безкоштовно, оргкомітетом відбувається ЛИШЕ за наявністю довідок, що підтверджують їх пільговий статус. Для цього відправте до 04.11.2016 року до оргкомітету електронною поштою за адресою: gra.sunflower@gmail.com сканкопії відповідних документів із зазначенням класу дитини.

Увага! Прохання уникати сплати оргвнесків Укрпоштою через труднощі з отриманням коштів та ідентифікацією платника.

Оплату проводьте за реквізитами, що зазначені у квитанції у програмі реєстрації або у смс-повідомленні, що надійшло на Ваш мобільний телефон після реєстрації телефоном.

Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.
 4. Отримання у районного (міського) методиста завдань гри – з 08.11.2016 р. до 20.11.2016 

Матеріали гри Ви отримуєте у районного (міського) методиста, що опікується питаннями гри «Sunflower». Нагадуємо, що його дані та номери телефонів розміщено на сторінці координатора у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль).

З датою відправки завдань гри районному методисту можна ознайомитися у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль → «Головна»).

5. ГРА! І Міжнародна гра зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower» – 30.11.2016 

- Увага! Якщо в день проведення гри школа закрита на карантин, гра відбувається в зручний для адміністрації школи день після відновлення занять.

- Якщо учень не встиг долучитися до заявки від школи, координатор може зробити ксерокопії завдань та бланку відповідей, оплату здійснити на той же рахунок, що й оргвнесок від усієї школи.

- Якщо зареєстрований учасник гри відсутній у день проведення гри, або заповніть бланк відповідей його прізвищем та ім`ям (цей учасник отримує сертифікат) або запропонуйте іншим незареєстрованим учням взяти участь замість нього.

- З повними текстами інструкцій координатора та адміністратора можна ознайомитися у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль → кнопки «Інструкція координатора» та «Інструкція адміністратора»).

- Фотографії чи короткі відеосюжети святкового проведення гри можна надсилати в електронному вигляді до оргкомітету на адресу:gra.sunflower@gmail.com .6. Відправка бланків відповідей та супутніх документів до оргкомітету Гри – до 07.12.2016 

До конверта, який надійшов до оргкомітету (це конверт із завданнями з адресою оргкомітету), вміщуються:

- заповнені бланки та списки;

- оригінал заяви на участь у грі з підписом представника адміністрації навчального закладу й печаткою або координатора школи (заявку можна роздрукувати у програмі реєстрації: сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль → кнопка «Друк заявки»).

Заповнений конверт з матеріалами гри ретельно заклейте з усіх боків скотчем (при поштовому пересиланні конверти рвуться, а бланки відповідей псуються або губляться). Не пізніше 07 грудня 2016 року лише РЕКОМЕНДОВАНИМ листом (прості відправлення пошта часто втрачає) відправте заповнений конверт до оргкомітету гри за адресою: Творче об`єднання «Соняшник», а/с 3182, м.Харків, індекс 61115. Зберігайте оригінал поштового чека, який підтверджує відправлення рекомендованого листа з бланками до дня отримання оргкомітетом гри бланків відповідей (інформацію щодо їх отримання можна переглянути в програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.

Рекомендоване відправлення - реєстроване поштове відправлення (лист, листівка, бандероль, секограма, дрібний пакет, мішок «М»), що приймається для пересилання без зазначення суми оголошеної цінності вкладення з видачею відправникові розрахункового документа про прийняття і вручається адресатові під розписку.
com.ua → Ваш логін-пароль → «Сторінка координатора»).

У разі відправки бланків відповідей транспортною компанією «Нова пошта» (отримувач: Творче об`єднання «Соняшник», телефон отримувача:067-789-56-42, адреса: м.Харків, склад № 38) обов`язково повідомте в оргкомітет СМС-повідомленням номер декларації.7. Перегляд на персональних сторінках програми реєстрації електронних відомостей учасників гри – з 05.01.2017 

Електронна розгорнута відомість гри буде розміщена у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль → кнопка «Відомість гри») з 05.01.2017 року.8. Отримання в районного (міського) методиста пакету дипломів та подарунків – з 05.02.2017 до 21.02.2017

Подарунки Ви отримуєте у районного (міського) методиста, що опікується питаннями гри «Sunflower». Нагадуємо, що його дані та номери телефонів розміщено на сторінці координатора у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль).9. Організація та проведення церемоній нагородження шкільних переможців та учасників гри - до 26.05.
Церемо́нія нагоро́дження - кульмінаційна подія конкурсу, урочистий захід вручення нагороди переможцю конкурсу, змагань, або лауреату премії. Церемонія нагородження відбувається по завершенню всіх заходів із визначення переможця.
2017 

- Фотографії чи короткі відеосюжети святкового нагородження учасників можна надсилати в електронному вигляді до оргкомітету на адресу:gra.sunflower@gmail.com .

Зі щирою подякою, повагою та сподіванням на подальшу співпрацю,

Оргкомітет Міжнародної гри «Sunflower».Телефони оргкомітету: (099)-505-20-44, (073)-464-11-65, (067)-721-46-77.

 


Скачати 78.52 Kb.

  • ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ