Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКонкурс «Податки очима дітей»

Скачати 22.71 Kb.

Конкурс «Податки очима дітей»
Скачати 22.71 Kb.
Дата конвертації10.04.2017
Розмір22.71 Kb.
ТипКонкурс

Нагороджено переможців другого етапу дитячого конкурсу «МАЙБУТНЄ КРАЇНИ – У МРІЯХ ДИТИНИ»


Щороку, починаючи з 2002 року податковою службою проводиться всеукраїнський конкурс «Податки - очима дітей». Цьогоріч всеукраїнський конкурс проводився під назвою «Майбутнє країни – у мріях дитини». Вже не перший рік наш район займає призові місця на обласному етапі. Цього року, на обласному рівні, перемогу вибороли 5 учнів з Воловецького району.

Воловецький район Волове́цький райо́н - гірський район північної частини Закарпаття. Площа - 544 км². Населення - 27,5 тис. осіб. 98 % жителів - українці, 1,3 % - росіяни, 0,9 % - національні меншини. Районний центр смт Воловець.

Переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини » у Закарпатській області стали :в номінації художній твір:

учениця Завадської загальноосвітньої школи I-II ст.Голянич Євгенія посіла друге місце

учень Гукливської загальноосвітньої школи I-II ст. Щобак Юрій виборов третє місце.

в номінації літературний твір:
Другі місця вибороли в різних вікових категоріях:

учениця Канорської загальноосвітньої школи I-II ст.

Худо́жній твір - термін, яким позначають твір, що має передусім естетичну або розважальну цінність. Здебільшого цей термін використовується, коли мова йде про твори літератури й кіно, тоді як картини, статуї тощо частіше називають витворами мистецтва.

Закарпатська область Закарпа́тська о́бласть - область на південному заході України в межах західної частини Українських Карпат та Закарпатської низовини. На півночі межує з Львівською, на сході з Івано-Франківською областями України.

Література Літерату́ра (від лат. litterae - буква, літера), іноді книжництво, письменство - сукупність писаних і друкованих творів певного народу, епохи, людства. Література відображає та зберігає знання й культуру народу та певного історичного періоду.

Кінч Аліна та учениця Жденіївської загальноосвітньої школи I-III ст. Курах Мар’яна .

Третє місце виборов учень Нижньоворітської загальноосвітньої школи I-III Коростовський Юліан.

Урочиста церемонія нагородження переможців обласного та лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Очима дитини про бюджет країни» відбулася у залі засідань Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Переможці отримали Дипломи та цінні подарунки, а також цікаву екскурсію до Ужгородського замку .

Звертаючись до переможців Вікторія Сливка, голова журі та викладач Закарпатського художнього інституту, зауважила, що з кожним роком якість, майстерність та глибина дитячих робіт збільшується.

Церемо́нія нагоро́дження - кульмінаційна подія конкурсу, урочистий захід вручення нагороди переможцю конкурсу, змагань, або лауреату премії. Церемонія нагородження відбувається по завершенню всіх заходів із визначення переможця.

Подарунок - це річ, яку дарувальник за власним бажанням безкоштовно віддає у володіння іншої особи з метою задовольнити її вподобання. Слово «подарунок» за смисловим значенням схожий з такими поняттями як «дар» та «пожертва».

Закарпатський художній інститут - державний вищий навчальний заклад України, розташований у м. Ужгороді. Інститут був створений на базі Ужгородського коледжу мистецтв ім. А. Ерделі, який увійшов до його складу, з метою розвитку та збереження закарпатської художньої школи.

Зокрема, велика напруга та переживання за майбутнє України відчувається в цьогорічному конкурсі. Адже події, що відбуваються в країні об’єднують українців та прищеплюють патріотизм.

Нагороджуючи переможців, керівник ГУ ДФС Закарпаття Олександр Петріченко наголосив, що крізь призму свого сприйняття діти демонструють те, як вони розуміють та вболівають за майбутнє країни і, можливо, навіть більше, ніж дорослі, переймаються державними видатками на освітню, культурну, оздоровчу, спортивну та інші сфери, вкрай необхідні для існування повноцінного суспільства.

Очільник Закарпатської митниці зазначив, що проведення конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини» сприяє підвищенню податкової культури маленьких громадян, що є однією з характерних рис цивілізованої розвинутої держави. За його словами творчий підхід до розуміння сплати податків та економіки прививає почуття відповідальності за майбутнє нашої країни.Нагадуємо, що у конкурсі «Очима дитини про бюджет країни» можуть взяти участь учні всіх загальноосвітніх навчальних закладів та вікових категорій від 9 до 15 років.

Відповіда́льність - загальносоціологічна категорія, яка виражає свідоме ставлення особи до вимог суспільної необхідності, обов'язків, соціальних завдань, норм і цінностей. Відповідальність означає усвідомлення суті та значення діяльності, її наслідків для суспільства і соціального розвитку, вчинків особи з погляду інтересів суспільства або певної групи.

Загальноосві́тня шко́ла - масовий тип навчально-виховних закладів, які дають загальну освіту.

Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності на податкову та митну тематику: художні твори; літературні твори; комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація).


Скачати 22.71 Kb.

  • Воловецького району
  • Закарпатській області
  • Щобак Юрій
  • Кінч Аліна
  • Коростовський Юліан.