Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКонкурс профмайстерності з спеціальності «Оператор комп’ютерного набору» 21. 04. 09, початок о 10. 10, каб 319

Скачати 237.79 Kb.

Конкурс профмайстерності з спеціальності «Оператор комп’ютерного набору» 21. 04. 09, початок о 10. 10, каб 319
Скачати 237.79 Kb.
Сторінка 1/3
Дата конвертації 03.04.2017
Розмір 237.79 Kb.
Тип Конкурс
  1   2   3

Міністерство освіти і науки України

Рівненське обласне управління освіти і науки

Рівненський торгово – професійний ліцей

М А Т Е Р І А Л И

тижня професії

«Секретар керівника, оператор

комп’ютерного набору»Підготували і провели: викладачі спец дисциплін Гринчук Л.П.
Дисциплíна (лат. disciplina - навчання, виховання) - багатозначне поняття.
Учи́тель/вчитель (педагог)- людина, яка навчає інших людей (своїх учнів), передає їм певні знання про життя. У вузькому розумінні - спеціаліст, який проводить навчальну та виховну роботу з учнями в загальноосвітніх школах різних типів.
Профе́сія (фах) - відокремлений («окреслений») у рамках суспільного поділу праці комплекс дій та відповідних знань, що вимагає відповідної освіти.
Ліцей - навчальний заклад середньої базової освіти. Назва походить від грец. Λύκειον - район на околиці Стародавніх Афін, де був зведений давній храм Аполлона Лікейського. В афінському лікеї викладав своїм учням Аристотель.
,

Волкова О.А.

План

проведення тематичного тижня групи С-11

за спеціальністю «Секретар керівника,

оператор комп’ютерного набору»

в період 21.04.09-24.04.
Спеціальність (лат. specialis - особливий; від species - род, вид) - комплекс набутих людиною знань і практичних навичок, що дає їй можливість займатися певним родом занять у якійсь галузі діяльності.
09


 1. Конкурс профмайстерності з спеціальності «Секретар керівника» -21.04.09 , початок в 8.30, каб 212

 2. Конкурс профмайстерності з спеціальності «Оператор комп’ютерного набору» - 21.04.09, початок о 10.10, каб 319

 3. Конкурс – демонстрація тематичних презентацій для учнів ліцею – 22.04.09, початок о 14год., актовий зал ліцею

 4. Завершальний конкурс групи С-11 - 23.04.09, початок о 14год., актовий зал ліцею.

 5. Конкурс учнівських газет, розроблених засобами MS Publisher, присвячених тематичному тижню з професії (протягом тижня). Підведення підсумків 24.04.09.Сценарій

заключного конкурсу фахової майстерності

з спеціальності «Секретар керівника,

оператор комп’ютерного набору»
Ведучий.

Доброго дня, дорогі друзі! Сьогодні ми зібралися з вами на заключний конкурс фахової майстерності зі спеціальності «Секретар керівника,

оператор комп’ютерного набору». Вже другий день змагаються наші учасниці за звання кращої з професії, вони вже пройшли перший самий важкий і відповідальний етап конкурсу фахової майстерності, залишився останній крок змагань і демонстрації вмінь та навичок.

Зрозуміло, що весь спектр наших досягнень ми сьогодні проде-

монструвати не зможемо за браком часу, але найкращі та найцікавіші моменти спробуємо показати. А допоможуть нам в цьому кращі учени-ці нашої групи. Нелегка доля очікує сьогодні на вельмишановне журі, котрому доведеться обирати кращу серед кращих. Дозвольте ж представити вам наших професіоналів:

1. Судійства основну методу

Надасть старійшина ліцейного народу!

методист ліцею

ГЕРАСИМЧУК ПЕТРО МАТВІЙОВИЧ
2. Папери править, як коректор

Наш головний суддя – директор!

РУДИК ВІКТОР ЛЕОНІДОВИЧ
3. Шукати різні заковики

В паперах буде сам МУЗИКА!

ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
4. Художньо кожного із нас

Оцінить виховання ас!

Фахіве́ць, спеціаліст, професіонал, майстер (англ. master, foreman, expert, нім. Fachmann) - людина, що володіє спеціальними знаннями й навичками в будь-якій галузі, що має спеціальність; людина, що добре знає будь-що, майстер своєї справи.
Вихова́ння - процес та практика засвоєння дитиною загальноприйнятих у суспільстві норм поведінки.

САМОЇЛ ІРИНА ЄВГЕНІВНА
5. Свій професійний коментар

Надасть нам справжній секретар!

Секрета́р (фр. secretaire, від лат. secretarius - учасник таємних нарад) Службовець, що відає листуванням установи, організації або окремої особи. Особа, що веде протокол зборів, наради, засідання. Виборний керівник партійної або іншої громадської організації чи їхнього керівного органу.

АДЯКІНА ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА
6. А допомогу і підказку

Їм всім надасть ГРИНЧУК, будь ласка!

ЛАРИСА ПЕТРІВНА
З журі ви ознайомлені, а тепер дозвольте представити учасниць конкурсу. Тож зустрічайте їх оплесками!


 1. ПРОХІД-ПРЕДСТАВЛЕННЯ НА СЦЕНУ (під музику)

(ведучий по черзі представляє конкурсантів):

 • старанна і відповідальна – ЮЛІЯ ГАВРИЛЮК;

 • кмітлива і наполеглива – ТЕТЯНА МОРОЗЮК;

 • енергійна і симпатична – ІРИНА ЗВІРЧУК;

 • серйозна і розумна – МАЛІНЕВСЬКА ГАЛИНА;

 • і, нарешті, староста групи та міс ліцею-2009 – СВІНТОЗЕЛЬСЬКА ВІТАЛІНА.

Ну що, і учасниці і журі представлені. Настав час підвести резюме!2. РЕЗЮМЕ

А що таке резюме?

А резюме – це “шлях життя” з латині,

Що підсумком, рекламою зветься нині!

Його складати мусить кожний,

Хто до роботи ще спроможний!

Кожна із наших учасниць теж склала своє резюме. Це було пер-шим конкурсним завданням, до якого дівчата готувалися дома. І от зараз вони представлять на розсуд журі свої документи.
(Дівчата по черзі подають свої резюме журі).

Шановне журі, ви повинні обрати серед запропонованих докумен-тів ОДНЕ, яке отримає найвищий бал “5”. Нагадуємо, що цей конкурс оцінюється по 5-ти бальній системі.

Адже серед великої кількості претендентів на роботу обирають тільки одну людину!

Претендент - спортивне реаліті-шоу виробництва NBC. Перший епізод серіалу вийшов в ефір 7 березня 2005 року. Всього було знято 5 сезонів, а також сеціальний випуск до першого сезону The Contender Rematch: Mora vs.
Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.
Задача - проблемна ситуація з чітко визначеною метою, яку необхідно досягти; в більш вузькому сенсі задачею називають також цю саму мету, що дана в рамках проблемної ситуації, тобто те, що необхідно виконати.
Пра́ця - цілеспрямована діяльність людей зі створення матеріальних і духовних благ, необхідних для задоволення потреб кожного індивіда і суспільства в цілому.
Кількість - в Арістотелівській логіці друга з 10 категорій (класів, розрядів, які спрощують процес розумового визначення будь-якої речі), побічна обставина матеріальних речей , за допомогою якої вони поширюються в просторі, вимірюються якоюсь математичною нормою і здатні бути поділеними на окремі частини.


Поки наші судді займаються своєю справою, нас розважить пісня у виконанні вже відомої вам всім виконавиці, учениці гр. С-11 ОЛЬГИ ЛЮБЧИК!

3 ПІСНЯ-ЗАСТАВКА

(Звучить пісня.)

Гарна була пісня, чи не так?!

Але пісня-піснею, а робота – роботою! Шановні члени журі, назвіть нам, будь-ласка, ім”я тієї єдиної претендентки, яка реально може розраховувати на отримання роботи!

(Оголошення результатів конкурсу “Резюме", учасниця-переможниця підіймається на сцену).

Результат, пі́дсумок, (заст. ску́ток, вислід) - кінцевий наслідок послідовності дій. Можливі результати містять перевагу, незручність, вигоду, збитки, цінність і перемогу. Результат є етапом діяльності, коли визначено наявність переходу якості в кількість і кількості в якість.


Мабуть, всім цікаво, яким же має бути оте золоте резюме, що надає шанс на отримання роботи! Давайте попросимо нашу переможницю зачитати нам свій документ!

(Учасниця зачитує своє резюме).


Дякуємо! І попросимо решту учасниць приєднатися до нас.

Переходимо до другого конкурсного завдання, яке допоможе нам швидко і якісно перевірити ваші знання з основних предметів. 1. БЛІЦ-ТУРНІР

(Виноситься квітка-п”ятицвітка. Дівчата витягують по пелюстці та ознайомлюються з її змістом.


Оголошується номер обраної пелюстки-варіанту для журі.

Ведучий пояснює умови конкурсу):

на столах перед журі лежать запитання, на які нашим конкурсанткам слід швидко дати відповідь.
Питання - форма думки, виражена в мові пропозицією, яку виголошують або пишуть, коли хочуть що-небудь запитати, тобто отримати інформацію, що цікавить. В українській мові, якщо питання виголошують, то використовують питальну інтонацію, а якщо пишуть, то в кінці ставлять знак питання і використовують питальні частки: чи, не… чи, що, як, чи що, то хіба, невже, що якщо, а, так, правда, чи не так, так, але ж, чи не так, вірно; питальні займенникові слова: хто, що, який, який, чий, який, скільки, як, де, куди, звідки, коли, чому, навіщо, наскільки. За допомогою цих засобів будь-яка непитальна пропозиція може стати питанням або перезапитом. Задаючи питання зазвичай чекаємо відповіді. Виняток становить лише риторичне питання, на яке відповідь не потрібна.
Частина запитань вже містить варіанти відповідей, а частина – ні. На обмірковування дається не більше трьох секунд. Мовчання зараховується, як незнання відповіді.

А шановне журі за кожну вірну відповідь надасть дівчатам по одному балу і наприкінці повідомить нам загальний результат.

Максимальна кількість балів – “8”.

І так, починаємо конкурс. Увага! Спочатку будуть задані тільки перші питання, потім – другі і так далі.(Кожна учасниця відповідає спочатку на перше запитання, потім –на друге і так далі. Ведучий коментує правильність відповіді).

(Перелік питань для бліц-турніру по варіантам додаються)
Дякуємо дівчатам за гарні відповіді. Вони, мабуть, втомилися, тож хай відпочинуть за кулісами.

(Дівчата йдуть зі сцени).

Журі працює, конкурсантки відпочивають, а нас розважать такі ж блискавичні, як конкурс частівки.

(Звучать жартівливі частівки.

Жарт - фраза або параграф з гумористичним змістом. Може бути у формі невеликого оповідання або запитання. Жарти можуть використовувати іронію, сарказм, каламбур або інші подібні засоби.
)

Жарти-жартами, проте в кожному жарті є частка істини!

Для вас насмілилися пожартувати:

ОЛЬГА ЛЮБЧИК

ІРИНА МОТРУНІЧ

РУСЛАНА НІКОЛАЙЧУК

Ну що, журі готове для проголошення результатів конкурсу “Бліц-турніру”?

  1   2   3


Скачати 237.79 Kb.

2021