Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКонкурс проводиться в п’яти вікових групах: бобренятечко для учнів 2-3 класів, бобренятко для учнів 4-5 класів, бобреня для учнів 6-7 класів; бобрик для учнів 8-9 класів; бобер для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл

Скачати 16.72 Kb.

Конкурс проводиться в п’яти вікових групах: бобренятечко для учнів 2-3 класів, бобренятко для учнів 4-5 класів, бобреня для учнів 6-7 класів; бобрик для учнів 8-9 класів; бобер для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл
Скачати 16.72 Kb.
Дата конвертації18.05.2017
Розмір16.72 Kb.
ТипКонкурс

14.09.2016 № 01-37/552

Керівникам загальноосвітніх

навчальних закладів

Про участь у Міжнародному конкурсі

з інформатики та комп’ютерної

вправності «Бобер» у 2016/2017 н.р.

Інформа́тика (рос. информатика, англ. informatics, information science; нім. Informatik f) - теоретична та прикладна (технічна, технологічна) дисципліна, що вивчає структуру і загальні властивості інформації, а також методи і (технічні) засоби її створення, перетворення, зберігання, передачі та використання в різних галузях людської діяльності.

Відділ освіти, молоді та спорту доводить до відома лист Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 25.08.2016 № 1922/01-13 «Про участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2016/2017 н.р., лист Міністерства освіти і науки України від 09.06.2016 №2/2-14-1065-16 «Про підсумки Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2015–2016 н.р. та організацію конкурсу «Бобер» у 2016–2017 н.р. та повідомляємо, що 6-8 листопада 2016 року проводитиметься Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» (далі - Конкурс) серед учнів 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс Ко́нкурс (лат. concursus) - змагання, яке дає змогу виявити найгідніших із його учасників або найкраще з того, що надіслане на огляд. Також конкурс - відбір претендентів на заміщення деяких посад. Вибір працівника належить не адміністрації, а проводиться за рішенням колегіального органу (наприклад, вченої ради), яке є обов'язковим для адміністрації. К.

Організа́ція (від грец. ὄργανον - інструмент) - цільове об'єднання ресурсів для досягнення певної мети.

Листопа́д (падоли́ст) - одинадцятий місяць року в григоріанському календарі, він має 30 днів.

Міністе́рство осві́ти і нау́ки Украї́ни (МОН України) - центральний орган виконавчої влади України.

Шко́ла (від грец. σχολή - «відпочинок», пізніше «ті, кого повчають») - навчальний заклад, зазвичай початкової або середньої освіти, але також іноді й вищої (наприклад, Вища школа бізнесу) або спеціальної (наприклад, Київська школа економіки) освіти.

Конкурс проводиться в п’яти вікових групах: БОБРЕНЯТЕЧКО – для учнів 2-3 класів, БОБРЕНЯТКО – для учнів 4-5 класів, БОБРЕНЯ – для учнів 6-7 класів; БОБРИК – для учнів 8–9 класів; БОБЕР – для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Усі матеріали Конкурсу (крім сертифікатів) учням надаються в електронному вигляді.

Електроніка Електро́ніка (від грец. Ηλεκτρόνιο - електрон) - наука про взаємодію електронів з електромагнітними полями і про методи створення електронних приладів і пристроїв, в яких ця взаємодія використовується для перетворення електромагнітної енергії, в основному для передачі, обробки і зберігання інформації.

Завдання учні виконують у визначений час на комп’ютерах у школах (або, як виняток, на домашніх комп’ютерах для учнів 6-11 класів).

Задача - проблемна ситуація з чітко визначеною метою, яку необхідно досягти; в більш вузькому сенсі задачею називають також цю саму мету, що дана в рамках проблемної ситуації, тобто те, що необхідно виконати.

Озна́чення, ви́значення чи дефіні́ція (від лат. definitio) - роз'яснення чи витлумачення значення (сенсу) терміну чи поняття. Слід зауважити, що означення завжди стосується символів, оскільки тільки символи мають сенс що його покликане роз'яснити означення.

Результатом виконання завдання є автоматично створений файл з відповідями учня, який надсилається на перевірку до центрального оргкомітету у м. Львів.

З умовами проведення Конкурсу та з завданнями Конкурсів 2011-2014 років можна ознайомитися на сайті http://bober.net.ua/ .

Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять вчителі інформатики (шкільні координатори).

Навча́льний заклад (осві́тній заклад) - організація, що на постійній і безперервній основі здійснює освітній процес з метою навчання, виховання, розвитку і самовдосконалення особистості.

Усі організаційні питання (оформлення заявок, благочинні внески, матеріали, інструкції, архіви завдань) щодо проведення Конкурсу в 2016/2017 навчальному році шкільні координатори будуть вирішувати через районного координатора.

За більш детальною інформацією звертатися до методиста РМК Бик Олени Сергіївни.


Головний спеціаліст відділу освіти,

молоді та спорту О.В. КоваленкоБик 2 33 28


Скачати 16.72 Kb.

  • Міністерства освіти
  • 6-8 листопада
  • Завдання