Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКонкурсах «Олімпіс 2017 Весняна сесія»

Скачати 29.73 Kb.

Конкурсах «Олімпіс 2017 Весняна сесія»
Скачати 29.73 Kb.
Дата конвертації22.04.2017
Розмір29.73 Kb.
ТипКонкурс

Шановна адміністрація,

Запрошуємо учнів 1—11 класів і їхніх вчителів взяти участь у Міжнародних дистанційних освітніх конкурсах «Олімпіс 2017 – Весняна сесія».

З 1 до 31 березня відбудуться 5 конкурсів з таких предметів: українська мова і література, англійська мова, математика, інформатика, біологія (природознавство).

Ко́нкурс (лат. concursus) - змагання, яке дає змогу виявити найгідніших із його учасників або найкраще з того, що надіслане на огляд. Також конкурс - відбір претендентів на заміщення деяких посад. Вибір працівника належить не адміністрації, а проводиться за рішенням колегіального органу (наприклад, вченої ради), яке є обов'язковим для адміністрації. К.
Інформа́тика (англ. Computer Science, нім. Informatik) - наукова дисципліна, що вивчає методи та процеси створення, перетворення, зберігання, передачі інформації та використання її в різних галузях людської діяльності.
Адміністрáція - це: «державна адміністрація» у значенні певних органів державного управління. Розрізняють - А. центральну (Президент, Кабінет Міністрів, інші центральні відомства) та місцеву (решта органів державного управління); із запровадженням інституту президентства створено апарат при Президентові України, який має назву «Адміністрація Президента України».
Учи́тель/вчитель (педагог)- людина, яка навчає інших людей (своїх учнів), передає їм певні знання про життя. У вузькому розумінні - спеціаліст, який проводить навчальну та виховну роботу з учнями в загальноосвітніх школах різних типів.
Украї́нська мо́ва (МФА: [ukrɑˈjɪnʲsʲkɑ ˈmɔwɑ], історичні назви - ру́ська, руси́нська[* 2]) - національна мова українців. Належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної сім'ї[* 3]. Число мовців - близько 45 млн, більшість яких живе в Україні.

Мета конкурсів – підвищення мотивації учнів до навчання.

Мотива́ція (з лат. movere) - спонукання до дії; динамічний процес фізіологічного та психологічного плану, керуючий поведінкою людини, який визначає її організованість, активність і стійкість; здатність людини діяльно задовольняти свої потреби.
Це не олімпіада, в конкурсах є завдання різної складності, тому в них можуть брати участь всі учні без винятку. Завдання конкурсів відповідають українській навчальній програмі. Ознайомитися з прикладами завдань можна в демонстраційній версії конкурсів на сайті www.olimpis.com.uaВсі учасники конкурсів отримають друковані іменні дипломи і грамоти (буде надіслана бандероль або посилка на адресу школи). Учні з класів, у яких візьмуть участь більше 10 учнів, додатково отримають закладки «Олімпіс». Призовий фонд: планшетні комп’ютери, ел. книга і цифровий мікроскоп.
Друка́рство - принцип одержання відбитків письмових знаків за допомогою тиснення. Отримані таким чином роботи можна використовувати у великих кількостях - що і стало суттю друкарства. До цього винаходу, на створення та відтворенням рукописних документів і книг мали монополію лише невелика кількість фахівців (особливо освічені ченці монастирях).
Мікроско́п - прилад для розглядання дрібних, невидимих для неозброєного ока, предметів у збільшеному зображенні.

Куратори конкурсів, які зареєструють учнів і оплатять їхню участь, отримають сертифікат організатора конкурсів та грошову компенсацію до 30% від суми внесків за участь (до 15 грн. за учня) у вигляді знижки.

Вчителі участників, які отримають дипломи 1—3 ступенів, отримають електронні свідоцтва, які підтверджують ці досягнення учнів.

Електро́н (грец. Ηλεκτρόνιο, англ. electron, нім. Elektron) - стабільна, негативно заряджена елементарна частинка, що входить до складу всіх атомів. Має електричний заряд (-е= −1,6021892(46)×10−19 Кл) і масу (9,109554(906)×10−31 кг).

Конкурси «Олімпіс» будуть проходити з 1 до 31 березня на сайті www.olimpis.com.ua Брати участь можна в будь-який зручний час, краще – в комп’ютерному класі (рекомендуємо), а якщо не буде такої можливості – вдома.

Під час конкурсів буде працювати служба підтримки 38 (099) 559-15-86 та info@olimpis.com.ua

Загальна вартість участі одного учня в конкурсах (від 1 до 5 конкурсів) – 50 грн.

Просимо Вас поінформувати про конкурси учнів і вчителів такими способами:


 1. Вивісити оголошення в учительській і на дошці оголошень.
  Пра́ця - цілеспрямована діяльність людей зі створення матеріальних і духовних благ, необхідних для задоволення потреб кожного індивіда і суспільства в цілому.
  Можливість Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
  Оголошення Оголошення - це короткі текстові повідомлення, котрі містять різну за призначенням інформацію. Переважно оголошення містять інформацію приватного рекламного характеру. Це пропозиція певних товарів чи послуг приватними особами, або малими приватними підприємствами.


 2. Опублікувати інформацію про конкурси на сайті школи.

 3. Якщо школа користується ел. щоденником, поінформувати вчителів, учнів і батьків.
  Щоде́нник (застар. діаріуш, діяріуш, діарій) - літературно-побутовий жанр, фіксація побаченої, почутої, внутрішньої пережитої події, яка щойно сталася. Щоденник може бути фрагментарним, веденим тільки у певний період (творчого піднесення, фіксація зустрічей з уславленою особою, частіще, у періоди закоханості), а може бути постійним і слугувати переліком тем для статей чи літературних творів.

Докладна інформація про конкурси – www.olimpis.com.ua

З повагою,
організатори освітніх конкурсів «Олімпіс» - ЗАТ «Адвертіс»
Тел. 38 (099) 559-15-86, ел. пошта info@olimpis.com.ua

Відгуки про конкурси «Олімпіс»

В освітніх конкурсах «Олімпіс 2016 — Осіння сесія» взяли участь понад 8 тисяч учнів з 700 шкіл.

Одразу після участі у конкурсах учням було запропоновано відповісти на запитання «Чи рекомендував (-ла) б ти конкурси «Олімпіс» своїм друзям?» і залишити відгук про конкурс. 94% учнів відповіли «Так», що не може не радувати нас, організаторів конкурсів. Також понад 2000 учнів написали свої відгуки про конкурс, з якими Ви можете ознайомитися на сторінці www.olimpis.com.ua/vidguki.


Переваги конкурсів «Олімпіс» • Внесок учасника дає можливість брати участь не в одному, а у всіх 5 конкурсах.

 • Всі учасники отримають друковані (не електронні) іменні грамоти і дипломи.

 • Кураторам не потрібно вводити відповіді учнів або надсилати їх поштою.

 • Куратори отримають сертифікати і компенсацію у вигляді знижки, а вчителі-предметники – свідоцтва.

Компенсація для кураторівЩоб компенсувати витрати часу кураторів на організацію конкурсів до 30% від суми внесків за участь використовується як компенсація для кураторів у вигляді знижки.
Кура́тор (лат. curator від curare - піклуватися) організує систему відносин через різноманітні види виховної діяльності академічної групи, створює умови для індивідуального самовиразу кожного студента і розвитку кожної особистості.
Організа́ція (від грец. ὄργανον - інструмент) - цільове об'єднання ресурсів для досягнення певної мети.
Розмір компенсації залежить від кількості учнів, які зареєстровані куратором: чим більше учнів зареєструє куратор, тим більший відсоток компенсації.

Кількість учнів

Розмір компенсації

1-9

5%

10-24

10%

25-49

15%

50-74

20%

75-99

25%

100 і більше

30%

Розмір компенсації вираховується автоматично. В рахунку на оплату сума вказується з урахуванням компенсації. Наприклад, при реєстрації 100 учнів сума рахунку буде не 5000 грн., а 3500 грн.

Докладніше – www.olimpis.com.ua


Скачати 29.73 Kb.

 • Всі учасники конкурсів
 • Кількість учнів Розмір компенсації