Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКорисні сервіси та інструменти

Скачати 45.67 Kb.

Корисні сервіси та інструменти
Скачати 45.67 Kb.
Дата конвертації13.03.2017
Розмір45.67 Kb.

Корисні сервіси та інструменти

Для того, щоб ваша з учнями проектна діяльність була ефективнішою та цікавішою, рекомендуємо використовувати корисні сервіси та інструменти, які ми згрупували у тематичні блоки:Планування, структурування інформації

Doodle

http://www.doodle.com/

Інструмент для планування заходів та зустрічей

FreeMind

http://sourceforge.net/projects/freemind/

Безкоштовна програма для створення діаграм зв’язків (правильна назва поняття, відомого як «карти пам’яті» чи «mind maps»). Ця програма дозволяє візуалізувати великі обсяги інформації чи складні концепції – подавати їх у структурованій формі для кращого сприйняття.

Робота з фото та відео, малювання

Flickr

http://www.flickr.com/

Сервіс, призначений для зберігання та подальшого використання користувачами цифрових фотографій і відеороликів.

Picasa

https://picasaweb.google.com

Фотохостинг для зберігання та обміну фотографіями.

Photocat

http://web.photocat.com/

Сервіс, що пропонує стандартний набір основних функцій редагування фото з додаванням різних варіантів створення колажу.

Windows movie maker та Windows Live Movie Maker (вона ж Кіностудія Windows)
Прості програми для створення/монтажу/редагування відеороликів чи фільмів. Windows movie maker можна знайти серед переліку базових програм комп’ютера (новіших версій Windows), або ж скачати безкоштовно. Кіностудія Windowsвдосконалена версія Windows movie maker – входить в склад пакету основних компонентів Windows.

FastStone Screen Capture
Програма, яка дозволяє редагувати графічні файли, а також робити знімки з екрану чи навіть «знімати з екрану» невеликі шматки відео.

Video/Audio Converters
Сервіси, які дозволяють конвертувати відео та аудіо файли з одних форматів на інші. Це може знадобитися під час створення фільмів (наприклад, конвертувати відео зняте на мобільний телефон у формат відео, який підходить для монтажу). Приклад сайту безкоштовного відеоконвертера з додатковими сервісами для створення фільмів та колажів: http://www.freemake.com/ru/free_video_converter/)

Tux Paint

http://tuxpaint.org/

Безкоштовна програма для розвитку творчого потенціалу дітей віком від 3 до 12 років. Дитина отримує на екрані «чисте полотно» для малювання, яке оснащене більше сотнею візуальних ефектів та різних інструментів для малювання. Малюнок також можна доповнити звуковими ефектами.

Робота в команді, реалізація проекту

Glogster

http://www.glogster.com/

Соціальна мережа, що дозволяє користувачам безкоштовно створювати інтерактивні плакати – «Glogs».»Glog» – скорочено від «графічний блог» – інтерактивне мультимедійне зображення.

Google Maps

https://maps.google.com/

Сервіс, що пропонує користувачам карту та супутникові знімки планети Земля та дозволяє здійснити онлайн-подорожу в різні куточки світу.

Moodle

https://moodle.org

Система управління курсами (CMS), також відома як система керування навчанням (LMS) чи віртуальне навчальне середовище (VLE). Це безкоштовний веб-додаток, що дає можливість вчителям створювати ефективні сайти для онлайн-навчання.

MyСoted

http://www.mycoted.com

Сайт, присвячений креативності, що містить короткий огляд великої кількості креативних методик, вправ, головоломок.

AnyMeeting

http://www.anymeeting.com

Онлайн-сервіс для проведення вебінарів в режимі реального часу для різної аудиторії – від невеликих груп до 200 учасників.

Wallwisher

http://padlet.com/

Сайт, на якому кілька людей можуть завантажувати зображення, музику, відео, залишати нотатки, поздоровляти з днем народження, обговорювати ідеї та ін. Це чудовий інструмент для спільних проектів. Функціонує за принципом онлайн-стіни (подібним до стіни в соцмережах).

Magazine Factory

http://magazinefactory.edu.fi/

Це зручний інструмент, який дозволяє школярам спробувати себе в ролі редакторського колективу - спільно створювати власний веб-журнал (webzine, web magazine).


Voice Thread

https://voicethread.com/

Онлайн-сервіс для створення слайд-шоу з використанням звукового коментаря до кожної фотографії. Створеними роботами можна поділитися у соцмережах, а також отримати код для розміщення їх на сторінках сайтів та блогів. Можна також організувати групове коментування роботи і окремих слайдів.

Google Диск 

Це служба для збереження, створення, редагування та публікації файлів та папок. Гугл диск дозволяє зберігати також музику, фотографії та відео.

У Google Документах, Таблицях чи Презентаціях можна створювати, змінювати чи публікувати текстові документи, таблиці та презентації.Всі ці файли будуть збережені в мережі і доступ до них ви матимете в будь-який час з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі інтернет.
Редагува́ння - це приведення об'єкта редагування у відповідність із чинними у певний час у конкретному суспільстві нормами, а також його творча оптимізація, метою яких є отримання заданого соціального ефекту.
Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.
Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.
Також ви можете надати доступ до документів іншим користувачам.
Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.
Це дозволяє спільно та одночасно створювати чи редагувати документи на диску.

Вивчення іноземних мов

MYLO

http://www.hellomylo.com

Сервіс для вивчення французької, німецької, іспанської та китайської мов.

Voki

http://www.voki.com/

Безкоштовний сервіс, що дозволяє створювати аватари, які можуть розмовляти – вашим голосом чи текстом, який ви надрукуєте, або ж голосом з аудіофайлу, який ви завантажите. Створені аватари можна розміщувати в будь-які блоги, веб-сайти чи про файли.


Скачати 45.67 Kb.

  • Планування, структурування
  • Робота з фото
  • Windows movie maker та
  • FastStone Screen Capture
  • Video /Audio Converter s
  • Робота в команді, реалізація проекту Glogster
  • Magazine Factory
  • Google Диск Це служба для збереження, створення, редагування
  • Вивчення іноземних мов MYLO