Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка



Короткий посібник користувача – ukr шановний покупець!

Скачати 366.95 Kb.

Короткий посібник користувача – ukr шановний покупець!




Скачати 366.95 Kb.
Дата конвертації10.03.2017
Розмір366.95 Kb.

КОРОТКИЙ ПОСІБНИК КОРИСТУВАЧА – UKR

Шановний покупець!

Дякуємо за те, що ви обрали наш плеєр. Перш ніж почати експлуатацію пристрою, уважно прочитайте цей посібник, щоб скористатися всіма можливостями плеєра і продовжити термін його служби. Збережіть цей посібник, щоб звернутися до нього, якщо в майбутньому виникне така необхідність.

При́стрій (англ. device, appliance, нім. Vorrichtung f, Einrichtung f) - обладнання, конструктивно завершена технічна система, що має певне функціональне призначення і за допомогою якої виконується яка-небудь робота або спрощується, полегшується певний процес.
Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.
Необхідність - система зв'язків і відносин, що зумовлює зміну, поступальний рух, розвиток у жорстко визначеному напрямку з жорстко визначеними результатами. Іншими словами, необхідність - це такий зв'язок, що обов'язково призводить до певної події.
Майбутнє - суб'єктивна з людського погляду й об'єктивна з погляду стороннього спостерігача часова категорія сприйняття реальності, яка характеризується комплексом явищ і подій, що не здійснились і не відбулися відносно об'єкта, який перебуває в більш ранньому часі.
Зовнішній вигляд зображених на малюнках в керівництві плеєрів може відрізнятися від виду існуючих виробів, оскільки всі ілюстрації дані на основі прототипів наших моделей.

Якщо ви хочете з'єднати цей плеєр з комп'ютером, то спочатку підключіть microUSB-кабель до комп'ютера, а потім до плеєра. Якщо вам потрібно відключити плеєр від комп'ютера, то спочатку слід відключити microUSB-кабель від плеєра. Наша компанія не несе відповідальності за шкоду, заподіяну в результаті застосування плеєра не за призначенням.

Оскільки певні компоненти пристрою можуть зайняти певну область флеш-пам'яті, ємність вільної пам'яті може виявитися менше стандартної.

Прототип (від грец. грец. πρῶτος - перший і τύπος - відбиток, відбиток) - прообраз, зразок, оригінал.
Результат, пі́дсумок, (заст. ску́ток, вислід) - кінцевий наслідок послідовності дій. Можливі результати містять перевагу, незручність, вигоду, збитки, цінність і перемогу. Результат є етапом діяльності, коли визначено наявність переходу якості в кількість і кількості в якість.
Відповіда́льність - загальносоціологічна категорія, яка виражає свідоме ставлення особи до вимог суспільної необхідності, обов'язків, соціальних завдань, норм і цінностей. Відповідальність означає усвідомлення суті та значення діяльності, її наслідків для суспільства і соціального розвитку, вчинків особи з погляду інтересів суспільства або певної групи.
Компонент (англ. component, нім. Komponente f) - різновид, складова частина чогось.



Увага!

Ні в якому разі не відключайте плеєр від комп'ютера в процесі читання, запису або видалення файлів. Використовуйте іконку “Безпечне вилучення пристрою” на панелі завдань для відключення плеєра. Якщо плеєр не включається і не реагує на заряд, перезавантажте його, натиснувши тонким негострим предметом кнопку в отворі RESET.

1 Загальний вигляд плеєра


f:\плееры\m5_buttons_reset.eps

1. Мікрофон; RESET

7. Кнопка відтворення/паузи, вмикання/вимикання живлення

2. Роз'єм для під'єднання micro USB-кабелю

8. Кнопка переходу до попереднього пункту меню / файлу / сторінки

3. Кнопки регулювання рівня гучності

9.Слот для microSD/SDHC-карт

4. Кнопка виходу з пунктів меню, блокування кнопок

10. Кріплення-кліпса

5. Дисплей

11. Роз'єм для під'єднання навушників

6. Кнопка переходу до наступного пункту меню / файлу / сторінки



2 Технічні характеристики


Дисплей

1,8 дюйми TFT

Роздільна здатність дисплея

128х160 пікс.

Розміри (довжина х ширина х товщина)

63х39х17 мм

Маса

28,5 г

Підтримка карт пам'яті

microSD/SDHC (до 32 ГБ)

Живлення

Li - Pol акумулятор

Роз'єм для під'єднання навушників

3,5 мм

Діапазон радіоприймача

87 - 108 МГц

Інтерфейс передачі даних

USB 2.0

3 Комплектність


1. Плеєр ………………………1 шт.

2. Керівництво з експлуатації ………………………1 екз.

Керівн́ицтво - (адміністрування, розпорядництво) є однією з функцій управління, а в умовах командно-адміністративної системи саме тією функцією, що разом з контролем включила в себе всі інші функції.

3. microUSB-кабель ………………………1 шт.

4. Навушники ………………………1 шт.

5. Гарантійний талон ………………………1 екз.

4 Вказівки з експлуатації плеєра


Перелічені нижче вказівки з експлуатації призначені для того, щоб допомогти вам правильно використовувати плеєр і зберігати його в робочому стані. Уважно прочитайте цей розділ і строго дотримуйтеся наведених в ньому інструкцій.

Плеєр слід тримати подалі від зон впливу екстремальних змін температур (вище 35 ° С і нижче 5 ° С), вологи і статичної електрики.

Інструкція - правовий акт, який створюється органами державного управління для встановлення правил, що регулюють організаційні, науково-технічні, технологічні, фінансові та інші спеціальні сторони діяльності та відносин установ, закладів, підприємств, службових осіб.
Воло́гість - міра насиченості речовини водою. У поняття вологості не входить вміст хімічно зв'язаної (конституційної), а також кристалогідратної води.
Еле́ктрика (від грец. ήλεκτρον - бурштин; раніше також громови́на ) - розділ фізики, що вивчає електричні явища: взаємодію між зарядженими тілами, явища поляризації та проходження електричного струму.
Температу́ра (від лат. temperatura - належне змішування, нормальний стан) - фізична величина, яка описує стан термодинамічної системи.

Не кидайте плеєр на тверду поверхню, не вставляйте в нього сторонні предмети, не кладіть на нього важкі предмети і не допускайте контакту плеєра з хімікатами. Не розпилюйте на дисплей і корпус плеєра миючі та чистячі засоби, що містять спирт і аміак.

Уникайте потрапляння плеєра в зони впливу прямого світла або випромінюючих тепло пристроїв; не розміщуйте плеєр в запилену або задимленої середу.

Не розбирайте та не ремонтуйте плеєр самостійно.

Робіть копії файлів, що зберігаються в пам'яті плеєра, оскільки наша компанія не несе відповідальності за будь-які втрати даних.

Використання файлів у форматах МР3 і WMA без попереднього дозволу правовласників є порушенням або посяганням на їх права інтелектуальної власності.

Не слухайте плеєр при їзді на велосипеді або за кермом транспортного засобу..

Тривале прослуховування плеєра при підвищеній гучності може привести до погіршення слуху.

З метою охорони навколишнього середовища просимо вас утилізувати пакувальні матеріали, батареї і непридатні електронні продукти окремо.

Матеріа́л - речовина, або суміш речовин, первинний предмет праці, який використовують для виготовлення виробу (основний матеріал), або які сприяють якимось діям. У останньому випадку уточнюють, що це допоміжний, чи витратний матеріал.
Електро́ніка (від грец. Ηλεκτρόνιο - електрон) - наука про взаємодію електронів з електромагнітними полями і про методи створення електронних приладів і пристроїв, в яких ця взаємодія використовується для перетворення електромагнітної енергії, в основному для передачі, обробки і зберігання інформації.
Велосипе́д (також: зах. укр. ро́вер, схд. укр. ла́йба, закарп. укр. біциґлі) - це транспортний засіб, який приводить в рух сила людських м'язів, що передається на ведуче(і) колесо(а). Зазвичай велосипеди мають два колеса; бувають також триколісні велосипеди та інші, екзотичніші - одноколісні, чотириколісні тощо.
Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.
Інтелектуальна власність, скорочено «ІВ» (англ. intellectual property) - результат інтелектуальної, творчої діяльності однієї людини (автора, виконавця, винахідника та інш.) або кількох осіб.
Охоро́на довкі́лля (англ. environmental protection / control / conservation, нім. Umweltwissenschaften) - система заходів щодо раціонального використання природних ресурсів, збереження особливо цінних та унікальних природних комплексів і забезпечення екологічної безпеки.


5 Вказівки з експлуатації акумуляторної батареї


Для виведення акумуляторної батареї (далі АКБ) на максимальну робочу потужність і ємність, при першому її використанні необхідно 4 рази повністю її розрядити і 4 рази повністю зарядити, тобто послідовно виконати 4 повних цикли розряду і заряду АКБ.
Електри́чний акумуля́тор (від лат. accumulare - «нагромаджувати»), а також, у випадку послідовного чи паралельного включення групи електричних акумуляторів, як електричних елементів живлення - електрична батарея, - акумуляторна батарея (послідовно з'єднані акумуляторні електрохімічні комірки) - хімічне джерело електричного струму багаторазової дії, основна специфіка якого полягає в зворотності внутрішніх хімічних процесів, що забезпечує його багаторазове циклічне використання (через заряд-розряд) для накопичення електричної енергії та автономного електроживлення різноманітних електротехнічних пристроїв та систем. Електричний акумулятор належить до категорії вторинних хімічних джерел струму.

Виробник рекомендує використовувати при першому і наступних зарядах АКБ зарядний пристрій (ЗП) з струмом не менше 0,5 ампера, а зарядку або підзарядку АКБ від USB-порту комп'ютера робити тільки в окремих випадках, як тимчасовий або запасний варіант.


Заряд акумулятора:

Заряджайте АКБ при кімнатній або близькій до неї температурі.

При зарядці / підзарядці АКБ заряджайте її повністю: неповна зарядка АКБ знижує її ресурс.

Найвища температура, досягнута за участі людини, ~ 10 трлн К (що є порівнянним з температурою Всесвіту у перші секунди його існування) була досягнута у 2010 році при зіткненні іонів свинцю, прискорених до світлових швидкостей. Експеримент було проведено на Великому адронному колайдері.

Не заряджайте повністю заряджені АКБ, так як при цьому можливе зниження їх ємності або їх пошкодження. Також не слід заряджати АКБ більше 12 годин поспіль.

Не слід залишати АКБ підключеною до зарядного пристрою на термін більше 12 годин, оскільки перезарядження може скоротити термін служби АКБ.

Не намагайтеся використовувати для заряду АКБ і живлення пристрою будь-який інший блок живлення, крім вхідного в комплектність пристрою або ухваленого виробником пристрою.

Виробни́цтво - процес створення матеріальних і суспільних благ, необхідних для існування і розвитку. Створюючи певні блага люди вступають у зв'язки і взаємодію – виробничі відносини. Тому виробництво є завжди суспільним.
Блок жи́влення - вторинне джерело живлення, призначене для забезпечення живлення електроприладу електричною енергією, при відповідності вимогам її параметрів: напруги, струму, і т. д. шляхом перетворення енергії інших джерел живлення.
Використання іншого ЗП може привести до пошкодження вашого пристрою або псування АКБ.

Технічні характеристики АКБ такі, що відразу після покупки і після тривалого зберігання зарядка АКБ відразу на повну потужність неможлива.

Зберіга́ння - дія за значенням зберігати; технологічний процес.

Якщо повністю заряджену АКБ певний час не використовувати, вона з часом поступово розряджається. Якщо АКБ не використовувалася протягом тривалого терміну, ємність її знижується.

Уникайте впливу на АКБ температур нижче -10 ° С або вище 45 ° С.

Запобіжні заходи:

Ніколи не використовуйте пошкоджений зарядний пристрій або АКБ.

Найвища теоретично можлива температура - планківська температура. Вища температура за сучасними фізичними уявленнями не може існувати, оскільки надання додаткової енергії системі, нагрітої до такої температури, не збільшує швидкості частинок, а лише породжує у зіткненнях нові частки, при цьому кількість частинок у системі зростає й зростає маса системи. Вище за планківську температуру гравітаційні сили між частинками стають порівняними із силами решти фундаментальних взаємодій. Можна вважати, що це температура «кипіння» фізичного вакууму. Вона приблизно дорівнює 1.41679(11)×10 K (~ 142 нонільйони K).

Зарядні пристрої та АКБ слід використовувати тільки за їх прямим призначенням.

Забороняється розбирати, модифікувати чи нагрівати АКБ та ЗП, а також викликати коротке замикання на їх контактах.

Не допускається відрізати, пошкоджувати, зрощувати, модифікувати кабель ЗП або USB-кабель, а також затискати їх або ставити на них важкі предмети. Будь-які подібні дії можуть викликати коротке замикання і призвести до пожежі або ураження електричним струмом.

Електри́чний струм (англ. electric current) - упорядкований, спрямований рух електрично заряджених частинок у просторі.

Використовуйте тільки штатні та рекомендовані виробником пристрою АКБ, зарядні пристрої, кабелі. Використання будь-яких інших комплектуючих, аксесуарів і приладдя, крім зазначених в комплектності пристрою або рекомендованих для даного обладнання його виробником, може призвести до проблем із виробом, травмі і представляти загрозу безпеці.

Аксесуар (фр. accessoire від лат. accessorius - «додатковий») - необов'язковий предмет, супутній до чого-небудь; приналежність до чого-небудь. Може покращити що-небудь.

Забороняється використовувати АКБ з вичерпаним терміном служби (придатності).

Забороняється нагрівати АКБ або кидати її у вогонь - вона може вибухнути.

Забороняється використання АКБ і зарядного пристрою в умовах підвищеної вологості, наприклад, у ванній кімнаті.

Не допускайте падіння АКБ, а також значних механічних впливів на АКБ, які можуть привести до пошкодження її корпусу.

Вибух - надзвичайно швидке перетворення речовини, яке супроводжується миттєвим виділенням великої енергії в невеликому об'ємі. Суттєвою ознакою вибуху є різке збільшення тиску, яке викликає у навколишньому середовищі ударну хвилю.
Обла́днання (устаткування) (англ. equipment, нім. ausrüstung) f) - сукупність пристроїв, механізмів, приладів, інструментів або конструкцій, що використовуються в певній сфері діяльності, або з певною метою.
Механі́зм (грец. μηχανή mechané - машина) - система тіл, що призначена для перетворення руху одного або декількох тіл у потрібний рух інших тіл. Механізм складає основу більшості машин і застосовується в різноманітних технічних об'єктах.
Це може викликати витік електроліту і привести до травми, пошкодження або вибуху АКБ і пристрою.
Електролі́ти (англ. electrolytes, нім. Elektrolyte m pl) - речовини, розплави або розчини яких проводять електричний струм внаслідок дисоціації на іони, проте самі речовини не проводять електричний струм.


6 Можливості


Внутрішня пам'ять 8 ГБ

Bluetooth

Вбудований датчик активності (крокомір)

MP3, WMA, AAC, APE, FLAC, WAV, AVI JPG, BMP, TXT

Слот для microSD/SDHC-карт

Повноколірний 1,8” TFT дисплей, 128x160 пікселів

Радіо, диктофон

Фото/відео/текст

7 налаштувань еквалайзера

Автовимикання

Вбудований інтерфейс USB 2.0

Живлення від вбудованого Li-Pol акумулятора


Формати тексту/аудіо/фото:

Тип

Кодек

Розширення

Максимальні характеристики

Текст

TXT

.txt

Кодування ANSI

Аудіо

MP3

.mp3

320 кб/с, 8-48кГц

APE

.ape

754 кб/с, 8-48кГц

FLAC

.flac

Level 0-8, 1600 кб/с, 8-48кГц

WMA

.wma

384 кб/с 8-48кГЦ до 9.2

WMA1 не підтримується

WAV

.wav

PCM до 48кГц, до 1400 кбіт/c

Фото

JPEG

.jpg

Розд. здатність: 64 МП, 20 Мбайт

Виключення: прогресивний JPEG

BMP

.bmp

Розд. здатність: 25 МП, 32 Біт, 100Мбайт

Формат відео:



Тип

Розширення

Аудіо

Кодек

Максимальні характеристики

Відео

AVI

WAV

MJPEG

160x128, 20 к/с

Бітрейт: 500 кб/с



7 Підготовка до роботи


Перед першим використанням повністю зарядіть акумуляторну батарею плеєра.

Увага!

Перед початком використання плеєра уважно ознайомтеся з правилами експлуатації акумуляторної батареї (див. П. 5).

Уникайте потрапляння сторонніх предметів у роз'єми плеєра.

Після досягнення повного заряду акумуляторної батареї зарядка автоматично припиняється.

Для перегляду файлів з карти пам'яті помістіть її до упору в відповідний роз'єм в корпусі плеєра.

Плеєр підтримує формат карт пам'яті – micro Secure Digital Card (micro SD / SDHC).

Щоб вийняти картку пам'яті злегка натисніть на неї, карта легко вийде з гнізда.

Для підключення плеєра до персонального комп'ютера (далі ПК) використовуйте стандартний microUSB-кабель (входить в комплект поставки).

Станда́рт - нормативний документ, заснований на консенсусі, прийнятий визнаним органом, що встановлює для загального і неодноразового використання правила, настанови або характеристики щодо діяльності чи її результатів, та спрямований на досягнення оптимального ступеня впорядкованості в певній сфері.
Підключіть його спочатку до комп'ютера, а потім до плеєра.



УВАГА!

Ні в якому разі не відключайте плеєр від комп'ютера в процесі читання, запису або видалення файлів. Використовуйте іконку “Безпечне вилучення пристрою” на панелі завдань для відключення плеєра.

Для вилучення microUSB-кабелю акуратно потягніть його на себе, кабель легко від'єднається від плеєра.


8 Вмикання і вимикання живлення; блокування плеєра


Для увімкнення плеєра натисніть і кілька секунд утримуйте кнопку .

Для перезавантаження плеєра натисніть кнопку Reset і повторіть процедуру увімкнення живлення.

Для блокування/розблокування плеєра натисніть і утримуйте кнопку M.

9 Початок експлуатації


Кнопки / використовуються для вибору пунктів меню: Музика, Відео, Запис, Радіо, Фото, Текст, Налаштування, Файли, Крокомір Блютуз.
Текст (від лат. textus - тканина, з'єднання) - загалом зв'язана і повністю послідовна сукупність знаків. Наука, що вивчає тексти називається герменевтикою.

Для входу у відповідний розділ меню натисніть кнопку . Для виходу з розділів меню використовуйте короткочасне натискання кнопки M.


10 Крокомір


У цьому режимі Ви можете переглядати кількість пройдених кроків.
Кількість - в Арістотелівській логіці друга з 10 категорій (класів, розрядів, які спрощують процес розумового визначення будь-якої речі), побічна обставина матеріальних речей , за допомогою якої вони поширюються в просторі, вимірюються якоюсь математичною нормою і здатні бути поділеними на окремі частини.
Кілька разів натисніть кнопку M для виходу у головне меню. За допомогою кнопок / виберіть пункт меню “Крокомір”, для підтвердження вибору натисніть кнопку .

Для початку/зупинки відліку натисніть кнопку .

Для перегляду історії, вибору типу крокоміра (Прогулянка, Пробіжка) натисніть кнопку .

Для виходу з розділу використовуйте кнопку М.


11 Відтворення аудіо


У цьому режимі ви можете відтворювати музичні файли у форматах MP3, APE, FLAC, WMA, WAV. Кілька разів натисніть кнопку M для виходу у головне меню. За допомогою кнопок / виберіть пункт меню “Музика”, для підтвердження вибору натисніть кнопку . Ви перейдете на сторінку відтворення музики.
Відтво́рення - слово, яке, в залежності від контексту застосування набуває різних значень.

11.1 Управління аудіофайлами


Для паузи або поновлення відтворення файлу використовуйте кнопку .

Використовуйте кнопки для регулювання рівня гучності.

Для переходу до наступного аудіофайлу, під час відтворення або паузи, натисніть кнопку .

Цифрові звукові формати - формати файлів для збереження звукових даних у комп'ютерних системах. Файли таких форматів називають також аудіофайлами, або звуковими файлами.
Для переходу до попереднього аудіофайлу натисніть кнопку . Для швидкого перемотування вперед натисніть і утримуйте кнопку . Для швидкого перемотування назад натисніть і утримуйте кнопку .

12 Bluetooth


У цьому режимі ви можете під’єднатися до інших пристроїв через бездротовий зв’язок Bluetooth. Кілька разів натисніть кнопку M для виходу у головне меню. За допомогою кнопок / виберіть пункт меню “Bluetooth”, для підтвердження вибору натисніть кнопку . Ви перейдете до режиму Bluetooth.

Натисніть і утримуйте кнопку для активації пошуку пристроїв.

Bluetooth (англ. Bluetooth) - технологія бездротового зв'язку, створена у 1998 році групою компаній: Ericsson, IBM, Intel, Nokia, Toshiba.
Актива́ція - збудження чогось, наприклад, молекул, атомів; перехід молекули з неактивного стану в стан з енергією, достатньою для здійснення хімічної реакції, наприклад, механохімічна активація .
По закінченні пошуку на екран буде виведений список знайдених пристроїв. За допомогою кнопок / виберіть пристрій для підключення і натисніть кнопку ; буде встановлено з’єднання, на основному екрані з’явиться символ Bluetooth.

Для відключення Bluetooth натисніть і утримуйте кнопку ; щоб забути пристрій натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.

13 Налаштування


У цьому режимі ви можете задавати додаткові налаштування роботи плеєра. Кілька разів натисніть кнопку M для виходу у головне меню. За допомогою кнопок / виберіть пункт меню “Налаштування”, для підтвердження вибору натисніть кнопку . Ви перейдете до режиму налаштувань.

За допомогою кнопок / виберіть пункт меню для зміни налаштувань. Натисніть кнопку для входу в обраний розділ. Використовуйте кнопку M для виходу з розділів.


14 Запис


У цьому режимі, використовуючи вбудований мікрофон, ви можете записувати звукові файли у форматі WAV.
Мікрофон - прилад, що перетворює звукові коливання на коливання сили електричного струму. Мікрофони використовуються у багатьох пристроях, таких як телефони і магнітофони, у звукозаписі та відеозаписі, на радіо і телебаченні, для радіозв'язку, а також для ультразвукового контролю та вимірювання.
Кілька разів натисніть кнопку M для виходу у головне меню. За допомогою кнопок / виберіть пункт меню “Запис”, для підтвердження вибору натисніть кнопку . Ви перейдете до режиму запису.

14.1 Запис з вбудованого мікрофону


Всім файлам, записуваним з вбудованого мікрофона, автоматично присвоюється ім'я REC*****.wav, і записи зберігаються в папку “RECORD” розділу “Файли”.

Для початку/зупинки запису натисніть кнопку . Натисніть кнопку M для закінчення і збереження запису в пам’яті плеєра.

УВАГА!

Для активації функції запису потрібен певний час, тому запис почнеться через кілька секунд після натискання кнопки .

Прослухати і видалити створені записи можна в розділі головного меню “Файли”.


15 Файли


У цьому режимі ви можете переглядати повний список файлів і папок, що зберігаються в пам'яті плеєра і на microSD-карті. Кілька разів натисніть кнопку M для виходу у головне меню. За допомогою кнопок / виберіть пункт меню “Файли”, для підтвердження вибору натисніть кнопку .

15.1 Перегляд файлів


Виберіть джерело файлів і натисніть кнопку . Ви перейдете на сторінку перегляду файлів.

На сторінці перегляду файлів відображається повний список файлів і папок, що зберігаються на обраному джерелі.

Для входу в папку виберіть її в списку і натисніть кнопку .

Для перегляду файлу виберіть його в списку і натисніть кнопку . Управління відтворенням файлів аналогічно управлінню файлами у відповідних розділах.

Анало́гія - (грец. αναλογια - «відповідність») - подібність, схожість у цілому відмінних предметів, явищ за певними властивостями, ознаками або відношеннями.

Для виходу з режиму перегляду натисніть кнопку M.

16 Радіо


Кілька разів натисніть кнопку M для виходу у головне меню. За допомогою кнопок / виберіть пункт меню “Радіо”, для підтвердження вибору натисніть кнопку . Ви перейдете на сторінку радіоприймача.
Радіоприйма́ч - пристрій, призначений для приймання електромагнітних хвиль радіодіапазону (тобто з довжиною хвилі від декількох тисяч метрів до частин міліметра) з наступним перетворенням інформації, яка у них зберігається до вигляду, в якому вона може бути використана.


УВАГА!

В режимі “Радіо” не від'єднуйте навушники, так як вони використовуються в якості антени.

УВАГА!

Для поліпшення якості радіосигналу під час трансляції відключайте підсвічування дисплею.

16.1 Налаштування радіоприймача


На першій сторінці радіоприймача, натисніть кнопку для входу в меню додаткових налаштувань.

За допомогою кнопок / виберіть необхідний пункт меню.

Для виходу з меню натисніть кнопку M.

Використовуйте кнопки для регулювання рівня гучності.


17 Додатки: текст, фото, відео


У цьому режимі ви можете переглядати текстові файли, зображення та відеофайли.
Трансляція (від старофр. translater, від лат. translatus, прикметник минулого часу від transferre - «передавати», «переносити», передача)
Ві́део (від лат. video - дивлюся, бачу) - під цим терміном розуміють широкий спектр технологій запису, обробки, передачі, зберігання й відтворення візуального і аудіовізуального матеріалу на моніторах.

Кілька разів натисніть кнопку M для виходу у головне меню. За допомогою кнопок / виберіть пункт меню “Додатки”, для підтвердження вибору натисніть кнопку .


17.1 Текст


У цьому режимі ви можете переглядати текстові файли у форматі ТХТ.

Для початку перегляду текстового файлу натисніть кнопку . Для виходу з режиму перегляду текстового файлу використовуйте кнопку .

Для переходу до попередньої / наступної текстової сторінки використовуйте кнопки .

Для створення закладки натисніть кнопку . За допомогою кнопок / виберіть номер рядка, під яким потрібно зберегти закладку і натисніть кнопку . Для переходу по збереженій закладці натисніть кнопку . Виберіть закладку і натисніть кнопку .


17.2 Фото


У цьому режимі ви можете переглядати зображення в форматах JPG, BMP.

Використовуйте кнопку для початку перегляду зображень. Для переходу до попереднього/наступного зображення використовуйте кнопки / .

Для виходу з режиму перегляду зображень використовуйте кнопку . Для переходу до попереднього/наступного зображення використовуйте кнопки / .

17.3 Відео


У цьому режимі ви можете відтворювати відео файли у форматі AVI. Перед переглядом відеофайлів необхідно провести їх конвертацію за допомогою відеоконвертера. Файл відеоконвертера записаний в пам'ять вашого плеєра.

Кілька разів натисніть кнопку M для виходу у головне меню. За допомогою кнопок / виберіть пункт меню “Відео”, для підтвердження вибору натисніть кнопку .

Для відтворення/паузи файлу використовуйте кнопку .

Щоб відрегулювати гучність використовуйте кнопки .

Для переходу до наступного відеофайлу натисніть кнопку . Для переходу до попереднього відеофайлу натисніть кнопку .

Для перемотування вперед під час відтворення натисніть і утримуйте кнопку . Для перемотування назад натисніть і утримуйте кнопку .


18 Підключення до комп'ютера


Підключіть micro USB-кабель до комп'ютера, а потім у відповідний роз'єм плеєра.

Використовувати знімний диск плеєра можна точно так само, як і звичайний USB-пристрій для зберігання даних. Можна створювати і видаляти папки, копіювати файли з комп'ютера на плеєр і назад, перейменовувати файли, записані на плеєрі.


18.1 Форматування


У вікні “Мій комп'ютер” клацніть правою кнопкою миші на значок плеєра і у меню що з'явилося оберіть “Форматувати...”.

У наступному вікні натисніть кнопку “Почати” для початку форматування.

Плеєр потрібно форматувати у наступних ситуаціях:

1. В процесі відтворення виникають проблеми, які ви не можете усунути після прочитання розділу “Можливі несправності та методи їх усунення”.

2. Неможливо видалити, відтворити або записати файли або папки, в документах втрачені дані.

Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.

19 Можливі несправності та методи їх усунення


Плеєр не вмикається.

Батарея розряджена.

Зарядіть батарею. Увімкніть живлення плеєра заново.



У навушниках відсутній звук

Навушники не підключені або погано підключені до плеєра. Значення гучності — “0”. Батарея розряджена. Окислений або забруднений штекер. Пошкоджено МР3 або WAV файли.

Підключіть навушники заново. Додайте гучності. Проведіть зарядку батареї. Очистіть штекер. Завантажте відповідні файли заново.



Дисплей відображає незрозумілу інформацію

Невірно вибрана мова інтерфейсу. Мова не підтримується.

Виберіть потрібну мову. Використовуйте в найменуванні файлів, для ID3-тегів іншу мову. Наприклад, англійську.

Англі́йська мо́ва (English, the English language) - мова, що належить до германської групи індоєвропейської сім'ї мов. Одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування.



Неможливо відтворити файл.

Плеєр не відтворює файли даного формату. Файл пошкоджений. Системна помилка.

Збережіть файл в сумісному форматі і знову завантажте його в плеєр. Видаліть пошкоджений файл. Для усунення системних помилок і збоїв відформатуйте плеєр.


20 Умови транспортування та зберігання


Плеєр в упакованому вигляді може транспортуватися в критих транспортних засобах будь-якого виду при температурі від мінус 25 ºС до плюс 35 ºС, з захистом його від безпосереднього впливу атмосферних опадів, сонячного випромінювання і механічних пошкоджень.


Скачати 366.95 Kb.

 • 1 Загальний вигляд плеєра
 • 2 Технічні характеристики
 • 4 Вказівки з експлуатації плеєра
 • 5 Вказівки з експлуатації акумуляторної батареї
 • 8 Вмикання і вимикання живлення; блокування плеєра
 • 11.1 Управління аудіофайлами
 • 14.1 Запис з вбудованого мікрофону
 • 16.1 Налаштування радіоприймача
 • 17 Додатки: текст, фото, відео
 • 18 Підключення до компютера
 • 19 Можливі несправності та методи їх усунення
 • 20 Умови транспортування та зберігання