Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаКовток свіжого повітря для алергіків – новий Ford Mondeo очищає повітря майже від усіх забруднень, пилку та запахів

Скачати 167.18 Kb.

Ковток свіжого повітря для алергіків – новий Ford Mondeo очищає повітря майже від усіх забруднень, пилку та запахів
Скачати 167.18 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір167.18 Kb.

Новини logo_ford

Ковток свіжого повітря для алергіків – новий Ford Mondeo очищає повітря майже від усіх забруднень, пилку та запахів


  • Компанія Ford представляє нову систему очистки повітря, яка полегшує життя людей з алергією або захворюваннями на астму чи поліноз.

    Ford Mondeo - це автомобілі середнього класу (Клас D), що виробляються європейською філією концерну Ford. Вони виготовляються з 1993 року.


  • Фільтр у два рази ефективніший, ніж його попередник в уловлюванні ультрадрібних частинок розміром менше товщини людської волосини, фільтруючи практично весь оксид азоту та пилок.
  • У цілком оновленій моделі Mondeo вперше використана краща в своєму сегменті система фільтрації, порівняно з технологіями, що зустрічаються у авто класу люкс.Кельн, Німеччина, 21 жовтня 2014 року – За словами експертів, керування для людей з алергією може мати серйозні наслідки. Чхання, сверблячі очі і кашель можуть на третину підвищити ймовірність потрапляння в аварію хворих на поліноз. *
Компанія Ford Motor Company представляє новий повітряний фільтр, який уловлює до 99 відсотків пилку і оксиду азоту – основних тригерів астми, а також газоподібних забруднювачів і запахів.

Повітряний фільтр - фільтр для очищення повітря від завислих частинок в побуті та на виробництві.

Форд Мо́тор Ко́мпані (англ. Ford Motor Company) (NYSE: F) - американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів марки «Форд». У 1903 компанію заснував Генрі Форд; штаб-квартира розташована в місті Дірборн (штат Мічиган).


Розроблений інженерами Європейського дослідницького центру компанії Ford в Аахен, Німеччина, новий фільтр сконструйовано з активованого вугілля, який використовується також у протигазах, респіраторах і космічних скафандрах і має значно більшу площу поверхні.

Скафа́ндр (від грец. σκάφος - човен, судно + ανδρός - родовий відмінок від ανήρ - людина. Буквально - «човнолюдина» - спеціальне спорядження, призначене для ізоляції людини (або тварини) від зовнішнього середовища - від тиску або вакууму, температури (високої та низької), випромінювань.

Активо́ване вугі́лля (лат. Carboneum activatum, англ. activated coal, нім. Aktivkohle) - пориста вуглецева речовина з високими адсорбційними властивостями та гідрофобністю. Містить величезну кількість пор і тому має дуже велику поверхню (1 г вугілля має поверхню 600–1200 м²), унаслідок чого має високу адсорбцію.

Сенсор якості повітря визначає рівні чадного газу та оксиду азоту за межами авто і відключає подачу повітря. За необхідності він автоматично вмикає підвищену фільтрацію і рециркуляцію повітря.
«Команда здійснила тест-драйв районами з інтенсивним рухом і підвищеним рівнем забруднення повітря, такими як тунелі, а також заїхала далеко в сільську місцевість, – говорить Волкер Шір, технічний експерт відділу здоров'я та охорони навколишнього середовища компанії Ford of Europe .

Моноокси́д вуглецю́, також відомий як карбону (II) оксид, монооксид карбону, чадни́й газ - безбарвний, дуже отруйний газ без запаху. Утворюється внаслідок неповного згоряння пального в автомобільних двигунах та опалюваних приладах, які працюють на вугіллі або на інших видах природного палива.

Забру́днення атмосферного пові́тря - один з основних типів антропогенного забруднення. Полягає у викиді в атмосферу хімічних речовин, твердих частинок і біологічних матеріалів, здатних викликати шкоду для людини та інших живих організмів.

Сільська́ місце́вість, сільський район (англ. Rural area) - місцевості за межами міст, або території, які не є урбанізовані. Території з домінуючою сільськогосподарською діяльністю. В сільських місцевостях не завжди проживають (чи мають проживати) люди.

Пло́ща пове́рхні - площа заданої поверхні. Грубо кажучи, є числовою характеристикою «кількості» поверхні. Вимірюється в квадратних одиницях довжини.

Охоро́на довкі́лля (англ. environmental protection / control / conservation, нім. Umweltwissenschaften) - система заходів щодо раціонального використання природних ресурсів, збереження особливо цінних та унікальних природних комплексів і забезпечення екологічної безпеки.

– Отримана технологія фільтрації має якість, очікувану від авто класу люкс. Також фільтр більш довговічний – період між замінами вдосконаленої системи очистки повітря у новій моделі Mondeo складає два роки / 30000 кілометрів пробігу».
Технологія буде особливо корисна людям з алергією на пилок, а це більше чверті всіх європейців **, які повинні переносити подовжений сезон пилення, який продовжується 10 місяців на рік, до кінця жовтня.**
Дослідженнями виявлено, що напади полінозу під час керування можуть знижувати якісні здатності водія до рівня, що наближений до припустимих меж, встановлених у багатьох європейських країнах, і дорівнює присутності 0,04% алкоголю у крові.

Євро́па (іноді Евро́па) - частина світу в Північній півкулі.

*** Чхання під час керування на швидкості 95 км / ч (60 миль / год) може стати результатом «сліпого» керування на відрізку в 20 метрів. ****
Ув Бергер, науковий керівник досліджень пилку, Віденського Медичного Університету, який також є координатором веб-сайту www.polleninfo.org, говорить: «Зміна клімату і постійне підвищенні рівня забруднення означають, що алергіки тепер стикаються із довшим сезоном цвітіння із січня по жовтень. Веб-сайт надає інформацію про рівні вмісту пилку в повітрі в Європі у реальному часі.

Реальний час - режим роботи автоматизованої системи обробки інформації і керування, при якому враховуються обмеження на часові характеристики функціювання.

«Зменшення впливу пилку значно підвищує безпеку та комфорт».
Цілком оновлена модель Mondeo, яка надходить у продаж Європі вже цього року, матиме кращу в своєму сегменті систему очистки повітря на рівні з іншими новими технологіями, такими як передаварійний механізм гальмування Pre-Collision Assist із системою виявлення перехожих Pedestrian Detection. Система також буде доступна на подальших моделях автомобілів компанії Ford, включаючи цілком оновлену модель S-MAX, стильне та інноваційне оновлення, що встановлює моду на семимісні спортивні автомобілі для активного відпочинку.

Активний відпочинок (англ. Active leisure) - спосіб проведення вільного часу, різновид хобі, в процесі якого відпочиваючий займається активними видами діяльності, що потребують активної фізичної роботи організму, роботи м'язів, всього тіла.

Спортивний автомобіль або спорткар (англ. sports car) - це автомобіль, що сконструйований задля ефективної їзди. Більшість спорткарів задньопривідні, мають два сидіння, двоє дверей та розроблені для чіткішого керування, прискорення та естетики.


# # #

* На основі дослідження, проведеного AvD (Automobilclub von Deutschland)

** Уве Е. Бергер, голова відділу інформаційного дослідження аеробіологіі і пилку при Віденському Медичному Університеті

*** Фуурман EФПM, Фуурман ЛЛ, Латгенс І, Кремер Б. Алергічний риніт як фактор ризику безпеки руху Allergy 2014; 69: 906-912

**** Виходячи з дослідження, проведеного компанією Halfords Autocentres
# # #
Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні.

Безпе́ка доро́жнього ру́ху - це сукупність факторів, що утворюють безпечну дорожню обстановку, в якій не виникає небезпечних ситуацій, що в свою чергу не переходять в ДТП.

Land Rover (вимовляється як Ленд Ро́вер) - британська автомобільна компанія, яка спеціалізується на виготовленні позашляховиків та SUV. Є самостійним відділенням індійського концерну Tata Motors.

Не́жить, (кáтар або рині́т у медицині,; від грец. ρινο - ніс, носовий; також використовують в медичній термінології лат. nasum) - запалення слизової оболонки носа, що супроводжується закладеністю носа або надмірним виділенням носового слизу.

Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.

Дилерська мережа (англ. Dealer network) - торговельні фірми, що здійснюють продаж продукції підприємства кінцевому покупцю. Агентів дилерської мережі називають дилерами.

  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua.winner logo


За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з реклами та PR Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

Нові прес-релізи, пов‘язані матеріали, фотографії та відео ролики розміщені на сайті www.media.ford.uaСлідкуйте за новинами на https://www.facebook.com/uaFord або https://www.twitter.com/fordukraine


Каталог: code -> img -> pressrelease
pressrelease -> Рішення для майбутньої мобільності, тепер отримали необхідне фінансування для пришвидшення їх розвитку та підтримки у досягненні успіху від Techstars Mobility, driven by Detroit
pressrelease -> Інформація для змі компанія Ford поділиться своїм баченням міста майбутнього І розповість про наступні кроки у сфері забезпечення мобільності та зв’язку на Світовому конгресі мобільних технологій
pressrelease -> Нові технології рятують дітей від нудьги під час подорожей. Мобільний Wi Fi дає можливість переглядати фільми, грати в ігри та слухати музику онлайн під час руху
pressrelease -> Компанія Ford презентує новий s-max; спортивний автомобіль для активного відпочинку було оновлено І тепер він став ще стильнішим, технологічнішим І якіснішим у керуванні
pressrelease -> Компанія ford представила оновлений концепт s-max, продукцію vignale та унікальні пропозиції для клієнтів, а також новий концепт mondeo vignale франкфурт, Німеччина, 10 вересня 2013 року
pressrelease -> Ford презентував нову модель Galaxy; розкішний семимісний автомобіль для першокласних подорожей, який поєднує ще більше зручності та практичності
pressrelease -> Нова модель Ford Mondeo – ще більше комфорту завдяки новітнім технологіям, інноваційній рамі та шумопоглинаючому кузову
pressrelease -> Ford випустила тримільйонний європейський дизельний двигун малого об’єму
pressrelease -> Оновлені s-max, c-max та Ford Mustang європейської комплектації очолюють новий модельний ряд Ford у Парижі
pressrelease -> Боїтесь темряви? Повірте, як І багато хто з нас. Страх є причиною стресу під час поїздок


Скачати 167.18 Kb.

  • Кельн, Німеччина, 21 жовтня 2014 року
  • Ford Motor Company
  • Алергічний риніт
  • За додатковою інформацією звертайтесь