Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЛаскаво просимо до електронного кабінету платника податків!

Скачати 12.74 Kb.

Ласкаво просимо до електронного кабінету платника податків!
Скачати 12.74 Kb.
Дата конвертації13.03.2017
Розмір12.74 Kb.

Ласкаво просимо до електронного кабінету платника податків!

Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що на офіційному веб-порталі ДФС України існує сервіс електронний кабінет платника податків.

Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та Державної фіскальної служби України з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Державна фіскальна служба України Державна фіска́льна служба (ДФС) - центральний орган виконавчої влади України, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України.

Так, за допомогою даного сервісу платник податків має змогу:Для роботи з кабінетом платника податків необхідно мати:

  • комп’ютер з встановленою операційною системою Windows (версії від Windows XP SP3 до Windows 8), підключений до мережі Інтернет;
    Операційна система Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.
    Податкова звітність - один з видів бухгалтерської звітності. Подається у вигляді податкових декларацій (розрахунків) платником податків (у тому числі відокремленими підрозділами у випадках, визначених Податковим Кодексом України) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.
    Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.


  • електронні ключі, видані Акредитованим центром сертифікації ключів;

  • бажано мати встановленим Microsoft.NET версії 4.0 або вище (у разі відсутності, Вам буде запропоновано встановити її автоматично).

До початку роботи ознайомтесь з інструкцією по експлуатації.

Спеціаліст з питань комунікацій

Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області


Скачати 12.74 Kb.

  • Державної фіскальної служби України