Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЛьвів на травневі "Секрети королівської Жовкви" 1 день. Тур "Львів на травневі" 2017

Скачати 34.63 Kb.

Львів на травневі "Секрети королівської Жовкви" 1 день. Тур "Львів на травневі" 2017
Скачати 34.63 Kb.
Дата конвертації28.04.2017
Розмір34.63 Kb.

Львів на травневі "Секрети королівської Жовкви"

1 день. Тур "Львів на травневі" 2017

Прибуття до Львова. Трансфер в готель. Поселення згідно з правилами готелю після 14:00.

Наше знайомство зі Львовом розпочнеться з екскурсії по історичній частині міста. Ми побачимо шедеври, які вже давно оцінені в світі і занесені до світової спадщини ЮНЕСКО.

Організа́ція Об'є́днаних На́цій з пита́нь осві́ти, нау́ки і культу́ри, скорочено ЮНЕСКО (англ. United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization, UNESCO) - міжнародна організація, спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй, яка при співпраці своїх членів-держав у галузі освіти, науки, культури сприяє ліквідації неписьменності, підготовці національних кадрів, розвитку національної культури, охороні пам'яток культури тощо.
Історія Львова розпочинається.
Львів - найбільше місто Західної України, що протягом багатовікової історії було, і є нині, науковим, культурним та національним центром регіону.
Отже, перед Вами - колекція чудес Львова, що знаходяться під захистом ЮНЕСКО. Важко сказати, коли був заснований Львів, але розкопки вказують що ще в 7 столітті н.е. на місці Львова було велике, на ті часи, торгове місто. Починаємо нашу подорож з площі Ринок.

Ми побачимо архітектурні споруди дивовижної краси і величі і дізнаємося традиції і закони життя городян і патриціїв: • Вірменську церкву (1367р),

 • Домініканський і Бернардинський собори,

 • Єзуїтський костел,

 • Латинський катедральний собор,

 • Старовинний театр імені графа Скарбека

У Львові травневі свята і тому вільний час після екскурсії у Вас буде зайнятим.
Собор - особливий статус християнського храму, який надають зазвичай через якесь його особливе становище. Тобто, собором називають кафедральний храм (храм, в якому є єпископська кафедра і де зазвичай служить єпископ).
Концерти, фестивалі, день Батяра, свято пива. Самі невгамовні можуть взяти участь в повному марафоні. До вечора, Вам буде чим зайнятися.

Для бажаючих вечірня прогулянка "Нічна містерія". Розмова піде про вечірнє та нічне життя міста, про улюблених і закоханих.2 день. Тур "Львів на травневі" 2017

10:00 збір і виїзд в Жовкву, "ідеальне місто", яке будувалось як королівське місто мрії. Історія починається з 1594р, з будівництва польським гетьманом Станіславом Жолкевським замку, який назвав своїм ім'ям. За кількістю архітектурних пам'яток Жовква займає друге місце після Львова.

Ми дізнаємося про історію, про його вишуканих відвідувачів (Мазепа, Ян III Собеський, Петро I і ін.) І побачимо:


 • замок Жолкевських (1594р), який був резиденцією польського короля Яна III Собеського;

 • комплекс Домініканського монастиря з костелом, збудованим у стилі раннього бароко (1655р);
  Король Польщі - титул, що вживався для ознаменування правителів Королівства Польського, а згодом Речі Посполитої. Першим польським королем був Болеслав I Хоробрий. Цей титул існував від 1025 року - дати коронування Болеслава Хороброго і до 1795 року включно, поки його не заборонила Російська імперська влада.
  Станісла́в Жолкéвський (також Жолкєвський; іноді Жулкевський пол. Stanisław Żółkiewski, 1547, Туринка - 7 жовтня 1620, Цецора) - польський державний і військовий діяч. Його пращури походили з Мазовії. Засновник Колегіуму єзуїтів у Львові.
  Баро́ко (від порт. barroco ісп. barrueco та фр. baroque - перлина неправильної форми) - стиль у європейському мистецтві (живописі, скульптурі, музиці, літературі) та архітектурі початку XVI століття - кінця XVIII століття.


 • синагогу (1692р);

 • кафедральний костел Святого Лаврентія (1606р) з падаючою дзвіницею та некрополем сім'ї Собеських та Жолкевських;

 • Василіянський монастир із Храмом Серця Христового (1612р) і мощами святого Партенія, унікальними розписами в стилі українського модерну;

 • Звіринецькі і Глинські ворота; міські стіни і башти.

Обід за додат. плату.

Далі ми відвідуємо Крехівський монастир.

Святий Лаврентій († 258, Рим, Італія) - римський святий, ранньо-християнський мученик, один із семи дияконів Римської Церкви.
Крехівський монастир святого Миколая Отців Василіян - монастир ЧСВВ УГКЦ у селі Крехів на Львівщині. Заснований як православний у 1612 році. Монастирський ансамбль - пам'ятка архітектури національного значення 17 - 18 століть.
Тут все красиве і сам монастир і мальовничі панорами серед пагорбів, покритих буковим лісом. Церква Святого Миколая з двома чудотворними іконами - Крехівської Пресвятої Богородиці та Святого Миколая;
Святи́й Микола́ Чудотворець; Микола Уго́дник; Святи́тель Миколай(270 /286(бл.275) - 6 грудня 326 /342/351), (грец. Νικόλαος, Hagios Nikólaos, лат. Sanctus Nicolaus) - єпископ Мир (Лікія, сучасне Демре, Анталія, Туреччина), християнський святий.
Чудотворні ікони (образи) - зображення святих, пов'язані з чудами. Чудотворні ікони вміщувано у храмах для прилюдного вшанування; у визначені церквою дні до цих ікон відбувалися прощі. Чудотворні ікони оздоблювано коштовними прикрасами, що спричинило нищення ікон під час конфіскацій церковних ціннощів у СССР.
Ді́ва Марі́я, Богоро́диця, Ма́тір Бо́жа, Марія (дав-євр. מרים Miryam) - мати Ісуса Христа (Лк. 1:26-56, Лк. 2:1-7, Мт. 1:16-25). Із Нового Заповіту відомо, що жила в Назареті (Мр. 1:9) у Галілеї із своїм чоловіком Йосипом.
дерев'яна церква Покрови Пресвятої Богородиці. Поруч з монастирем знаходиться джерело з цілющою водою, печерна церква та келії Св.Йоіл.

Повернення до Львова близько 16:00. Вільний час. Але свято триває!

3 день. Тур "Львів на травневі" 2017

Сніданок. Туристи триденного туру звільняють номери до 12:00. Речі до від'їзду здаємо в безкоштовну камеру зберігання готелю.

Вільний день. Але бажаючі можуть самостійно відвідати Шевченківський гай, або додаткові екскурсії:


 • Львів Австрійський (автобусна 3 години);

 • Одноденний тур по замкам Львова (автобусний 09:30-18:00);

 • Таємниці підземель Львова (пішохідна 2 години);

 • Вечірня містерія (пішохідна увечері 2 години);

4 день. Тур "Львів на травневі" 2017

Сніданок. Звільняємо номери до 12:00. Речі здаємо в безкоштовну камеру зберігання готелю.

До від'їзду є час купити подарунки та сувеніри, випити чашечку кави. Найбільш колоритні кав'ярні для туристів "Кавова копальня", "Мануфактура кави", "Львівська мапа", які можна знайти в межах одного середньовічного кварталу від площі ринок.

!!!Компанія ЛК тур вітає Вас з травневими святами і бажає чудовою весни !!!Інформація по туру та типи розміщення

Що входить у вартість туру:


 • Трансфер вокзал-готель;

 • Проживання у Львові (3-4 дні);

 • Сніданки (стандарт-розміщення);

 • Пішохідна екскурсія "Середньовічний Львів"

 • Заміська автобусна екскурсія "Королівське місто Жовква";

 • Супровід гіда-екскурсовода;

 • Безкоштовне раннє заселення в готель при наявності вільного заброньованого номера


Що не входить у вартість туру

 • вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

 • факультативні екскурсії;

 • особисті витрати (сувеніри, проїзд у громадському транспорті);
  Грома́дський тра́нспорт - мережа пасажирського транспорту, яка обслуговує широкий загал на противагу приватному транспорту, наприклад, приватним автомобілям або автомобілям на прокат. За рідкісним винятком, послуги громадського транспорту надаються за певну плату через придбання спеціалізованих одноразових (на одну поїздку) квитків або проїзних (проїзних документів, карток) на визначений термін (1 місяць, 3 місяці, 6 місяців, рік).
Скачати 34.63 Kb.

 • Львів на травневі "Секрети королівської Жовкви" 1 день. Тур "Львів на травневі" 2017
 • 2 день. Тур "Львів на травневі" 2017
 • Святого Миколая
 • 3 день. Тур "Львів на травневі" 2017
 • 4 день. Тур "Львів на травневі" 2017
 • Компанія ЛК тур вітає Вас з травневими святами і бажає чудовою весни !!! Інформація по туру та типи розміщення Що входить у вартість туру
 • Що не входить у вартість туру