Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЛьвівська обласна рада порядок денний 59 засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації

Скачати 147.19 Kb.

Львівська обласна рада порядок денний 59 засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації
Скачати 147.19 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації19.04.2017
Розмір147.19 Kb.
  1   2


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

порядок денний 59 засідання комісії

з питань екології, природних ресурсів та рекреації

22.01.2013 каб. № 329 поч. об 11.00 год.

Склад комісії:

Кадикало Микола Олегович – заступник голови комісії;

Магур Осип Мар'янович – секретар комісії;

- члени комісії:

Дубневич Богдан Васильович

Дейнека Анатолій Михайлович

Ярема Ігор Іванович

Стефанишин Ігор Богданович

Білас Всеволод Омелянович

Ганущин Олександр Олександрович

Хомин Ярослав Михайлович

Козак Тарас Романович

Титикало Михайло Федорович

Зірченко Юрій Петрович

Тістик Володимир Зіновійович

Чорна Галина Михайлівна

Рісний Олег ПетровичЗапрошені:

Колодій Петро Несторович – голова Львівської обласної ради;

Природні ресурси - це сукупність об'єктів та систем живої та неживої природи, компоненти природного середовища, що оточують людину, які використовуються в процесі суспільного виробництва для задоволення матеріальних і культурних потреб людини та суспільства.

Льві́вська о́бласть - адміністративно-територіальна одиниця на заході України. Є однією з трьох областей історично-культурного регіону Галичина, частиною Карпатського єврорегіону. Одна з найрозвиненіших областей країни в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямках.

Львівська обласна рада - представницький орган місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст, у межах повноважень, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» й іншими законами, а також повноважень, переданих їм сільськими, селищними, міськими радами.

Дуброва Євгенія Михайлівна – міський голова м. Соснівки;

Хом’як Мирослав Степанович – начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області;

Держа́вне управлі́ння (публічне управління, англ. public administration) - є видом діяльності держави, здійснення управлінського організуючого впливу шляхом використання повноважень виконавчої влади через організацію виконання законів, здійснення управлінських функцій з метою комплексного соціально-економічного та культурного розвитку держави, її окремих територій, а також забезпечення реалізації державної політики у відповідних сферах суспільного життя, створення умов для реалізації громадянами їх прав і свобод. Державне управління є складовою політичного управління, тобто є процесом реалізації державної виконавчої влади як засобу функціонування будь-якої соціальної спільноти. У деяких країнах (наприклад, у Хорватії) цією діяльністю держави відає окреме міністерство.

Довкілля, або бюрократично навко́лишнє приро́дне середо́вище - всі живі та неживі об'єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині (наприклад, навколишнє середовище країни). Сукупність абіотичних та біотичних факторів, природних та змінених у результаті діяльності людини, які впливають на живий світ планети.

Замлинний Мирослав Євгенович – сільський голова Ясниської сільської ради з представниками громади;

Волочій Ярослав Юрійович – директор ДМСК ДК "УкрДЕО"Радон";

Титаренко Олексій Федорович – начальник головного управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської обласної державної адміністрації;

Лебега Валерій Анатолійович – генеральний директор компанії "Шеврон Україна";

Надзвичайна ситуація (НС) - порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об'єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою,епідемією, стихійним лихом , епізоотією, епіфітотією, великою пожежею, застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат.

Голова (як посада) - особа, найчастіше обрана, що керує засіданням, зборами. У поєднанні з назвою установи чи органу - офіційне найменування очільника, головної посадової особи цієї установи чи органу, наприклад: голова комісії, голова уряду, голова ради директорів тощо.

Генеральний директор (ГД) - термін для деяких корпоративних службовців в бізнес операціях. Крім того може бути офіційною назвою деяких керівників підприємств, найчастіше в закладах громадського харчування.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю Львівської обласної ради; ЗМІ.
І. Звернення міського голови м. Соснівки п. Є. Дубрової від 26.12.2012 № 849 (вх № 02-11224 від 21.12.2012 ) щодо ситуації, яка склалася у м. Соснівка у зв’язку із продовженням гірничих робіт ДВАТ "Шахта "Надія".

Запрошені:

Колодій Петро Несторович – голова Львівської обласної ради;

Дуброва Євгенія Михайлівна – міський голова м. Соснівки.
ІІ. Про стан експлуатації пункту захоронення радіоактивних відходів Львівського ДМСК ДК "УкрДЕО"Радон", розташованого на території с. Буда Яворівського району Львівської області.

Я́ворівський райо́н - район України на північному заході Львівської області. На південному сході району примикає до міста Львова. Районний та адміністративний центр - місто районного значення Яворів.Запрошені:

Замлинний Мирослав Євгенович – сільський голова Ясниської сільської ради з представниками громади;

Волочій Ярослав Юрійович – директор ДМСК ДК "УкрДЕО"Радон".

IІІ. Про розгляд звернень, скерованих в комісію.


 1. Звернення генерального директора компанії "Шеврон Україна" п. В. Лебеги від 14.01.2013 № 006 (вх № 02-337 від 16.01.2013) щодо проведення інформативно-роз’яснювальних семінарів у Львівській області на тему: "Виробництво природного газу зі сланцевих порід".

Запрошений:

Лебега Валерій Анатолійович – генеральний директор компанії "Шеврон Україна".
 1. Звернення засновника науково-виробничого підприємства "Геотест" п. М. Благого від 27.12.2012 № 07-р (вх № 02-3 від 02.01.2012) щодо видобування сланцевого газу Олеського родовища у Львівській області.

  Сланцевий газ (природний) (англ. natural shale gas) - природний газ (до 95% метану), що міститься у незначних кількостях (2-3% об'ємних) в низькопористих і погано проникних глинисто-алевритових осадових гірських породах на глибинах від 1 до 5-6 км. 2. Звернення голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності п. Я. Качмарика від 11.12.2012 № К-01-вн-52 щодо надання пропозицій до Обласної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2012–2017 роки.

Звернення начальника ГТУ МНС України у Львівській області п. С. Дмитровського від 17.12.2012 № 58/2/4941 (вх № 02-11072 від 21.12.2012) щодо підтримки проекту "Обласної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки".

Доповідає: Титаренко Олексій Федорович – начальник головного управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської обласної державної адміністрації.


 1. Про погодження клопотання для отримання спеціального дозволу дочірній компанії "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (Макунівське родовище).

 2. Інформація начальника головного управління економіки та промислової політики Львівської обласної державної адміністрації п. Д. Шмигаля від 24.12.2012 № 1/22/4583 (вх № 02-11138 від 25.12.2012) щодо стану фінансування першочергових природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2012 році.

 3. Інформація начальника головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області п. П.

  Акціонерне товариство (англ. Joint-stock company, нім. Aktiengesellschaft) - один з різновидів господарських товариств. Акціонерним товариством визнається комерційна організація, статутний капітал якої розділений на визначене число акцій, що засвідчують права та обов'язки учасників товариства ( акціонерів ).

  Державна казначейська служба України Державна казначейська служба України (до 28.03.2011 р. - Державне казначейство України) - центральний орган виконавчої влади України, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.

  Могиляка від 25.12.2012 № 7-16/12428 (вх № 02-11250 від 28.12.2012) щодо стану фінансування першочергових природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2012 році.

 4. Інформація начальника головного фінансового управління Львівської обласної державної адміністрації п. О. Демківа від 25.12.2012 № 03-42/4290 (вх № 02-11231 від 27.12.2012) щодо стану фінансування першочергових природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2012 році.

 5. Звернення начальника головного управління економіки та промислової політики Львівської обласної державної адміністрації п. Д. Шмигаля від 25.12.2012 № 1/22/4595 (вх № 02-11172 від 26.12.2012) щодо проекту Порядку формування та використання коштів обласного цільового фонду ОНПС, проекту Плану природоохоронних заходів, що фінансуються з обласного цільового фонду ОНПС у складі обласного бюджету на 2013 рік та переліку поданих замовниками заходів.

 6. Інформація начальника головного управління економіки та промислової політики Львівської обласної державної адміністрації п. Д. Шмигаля від 26.12.2012 № 1/22/4605 (вх № 02-11205 від 27.12.2012) щодо внесення змін у кошторисні призначення.

 7. Звернення директора ТзОВ "Водолій С.П." п. Я. Притули від 19.12.2012 № 76 (вх № 02-11004 від 19.12.2012) щодо погодження матеріалів на отримання спеціального дозволу на користування надрами, з метою геологічного вивчення Модрицької ділянки підземних вод, у тому числі дослідно-промислової розробки свердловини № 2, яка розташована у Дрогобицькому районі Львівської області.

  Дрого́бицький райо́н - район України на південному заході Львівської області. Районний та адміністративний центр - місто обласного значення Дрогобич. Населення становить 74 539 осіб (на 1 серпня 2013). 8. Звернення голови фермерського господарства "Птиця" п. А.

  Ферма - приватне сільськогосподарське підприємство, що займається комерційними поставками сільськогосподарської продукції на ринок.

  Ручковського від 26.12.2012 № 6/12 (вх № 02-11215 від 27.12.2012) щодо погодження матеріалів на надання спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку Трибоковецького водозабору прісних підземних вод (джерело № 1), який розташований в с. Трибоківці Жидачівського району Львівської області.

 9. Звернення сільського голови Жулинської сільської ради Стрийського району п. М. Юрківа від 28.11.2012 № 80 (вх № 02-11026 від 20.12.2012) щодо видобування прісних вод на території Жулинської сільської ради.

 10. Звернення в. о. директора НПП "Північне Поділля" п. Ю. Сиротюка від 28.11.2012 № 398/1 (вх № 02-11076 від 21.12.2012) щодо виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2012 році на виконання заходу: "Проведення робіт з організації та встановлення меж території національного природного парку "Північне Поділля" (підготовчий етап)" в сумі 99,90 тис.

  Стрий (МФА: [strɪj]) - місто обласного значення у Львівській області, районний та адміністративний центр Стрийського району. Один із головних та найбільших транспортних вузлів Західної України, важливий економічний та культурний центр Львівської області.

  Національний природний парк - категорія природно-заповідного фонду в Україні та світі, територія, звичайно визначена у законі та у державній власності, що охороняється від більшості типів людської діяльності та забруднення.

  грн.

 11. Звернення президента Корпорації "Енергоресурс-інвест" п. І. Ніроновича від 21.12.2012 № 999 (вх № 02-11116 від 24.12.2012) щодо проведення експертних робіт по оцінці стану інженерного господарства в населених пунктах Львівської області та вибору пріоритетів спрямування коштів, а також підготовки регіональних програм вирішення екологічних проблем.

  Населений пункт - населене місце (оселище, селище, поселення), первинна одиниця розселення людей у межах однієї забудованої земельної межі (городище (град), місто, містечко, селище міського типу, село, хутір, станиця та ін.). 12. Звернення сільського голови Соколянської сільської ради п. Н. Стецини (вх № 02-11181 від 26.12.2012) щодо надання в користування мисливських угідь ТзОВ "Квік" та ТзОВ "Мисливське господарство "Квік" на території Соколянської сільської ради Мостиського району.

  Мисливські угіддя - ділянки суші та водного простору, на яких перебувають, або можуть перебувати мисливські тварини і які передані належним чином у користування для ведення мисливського господарства

  Мости́ський райо́н - район України на заході Львівської області. Районний та адміністративний центр - місто районного значення Мостиська. Населення становить 57 361 особу (на 1 серпня 2013). Площа району 845 км².Звернення сільського голови Арламівськоволянської сільської ради п. І. Балича (вх № 02-11180 від 26.12.2012) щодо надання в користування мисливських угідь ТзОВ "Квік" та ТзОВ "Мисливське господарство "Квік" на території Арламівськоволянської сільської ради Мостиського району.

Звернення сільського голови Малнівськоволянської сільської ради п. М. Даниляка від 10.12.2012 (вх № 02-11179 від 26.12.2012) щодо надання в користування мисливських угідь ТзОВ "Квік" та ТзОВ "Мисливське господарство "Квік" на території Малнівськоволянської сільської ради Мостиського району.

Звернення сільського голови Малнівської сільської ради п. І. Корпесьо від 11.12.2012 № 472 (вх № 02-11182 від 26.12.2012) щодо надання в користування мисливських угідь ТзОВ "Квік" та ТзОВ "Мисливське господарство "Квік" на території Малнівської сільської ради Мостиського району.


 1. Звернення керівника КП "Східницькі джерела" п. Н. Федьків (вх № 02-11206 від 27.12.2012) щодо погодження матеріалів для отримання дозволів на користування надрами:

– Східницького родовища мінеральних вод типу "Нафтуся" в смт. Східниця Дрогобицького району Львівської області – видобування мінеральних вод;

Ділянок мінеральних вод, де розташовані свердловини № 2с, № 4с та джерела №№ 3, 5, 6, 13, 15, 21, 25, 26 в смт. Східниця Дрогобицького району Львівської області – геологічне вивчення.Відповідь селищного голови Східницької селищної ради м. Борислава п. І. Піляка (вх № 02-9921 від 09.11.2012) на лист комісії № К-03-564 від 19.10.2012 стосовно звернення директора КП "Східницькі джерела" п. Н. Федьків від 04.05.2012 № 19 (вх № 02-4394 від 04.05.2012).

 1. Звернення сільського голови Берездівецької сільської ради п. А. Мелешка від 20.12.2012 № 530 (вх № 02-11191 від 26.12.2012) щодо прийняття мір для унормування екологічної ситуації на територіях хвостосховищ та відстійників, залишених сірчаним виробництвом на території Берездівецької та Підгірцівської сільської ради Миколаївського району.

 2. Інформація прокурора Львівської області п. О. Василенка від 27.12.2012 № 07/1/4-769 вих-12 (вх № 02-11262 від 28.12.2012) про стан додержання на території Львівщини вимог природоохоронного законодавства у сфері поводження з відходами.

 3. Звернення першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації п. Б. Матолича від 25.12.2012 № 5/7-10569/0/2-12/1-11 (вх № 02-11176 від 26.12.2012) щодо проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік.

 4. Звернення генерального директора ПАТ "Галичина" п. В. Петрини від 02.01.2013 № 04 (вх № 02-67 від 03.01.2013) щодо погодження матеріалів для отримання спеціального дозволу (ліцензії) на дослідно-промислову розробку Радехів–Галичанського родовища прісних підземних вод, яке розташоване у м. Радехові Львівської області.

 5. Звернення директора Роздільського ДГХП "Сірка" п. В. Венчака від 03.01.2013 № 11-7 (вх № 02-97 від 03.01.2013) щодо проекту "Ліквідація сірчаних кар’єрів, відновлення екологічної рівноваги і ландшафту в зоні діяльності Роздільського ДГХП "Сірка", який фінансується по програмі 2601090 за рахунок коштів Державного бюджету.

  Екологічна рівновага - це відносний баланс стійкості видового складу живих організмів, їх чисельності, продуктивності, просторового розміщення, сезонних змін, біотичного кругообігу речовин та інших біологічних процесів у природних або змінених людиною екологічних системах.

  Державний бюджет - це система грошових відносин, яка виникає між державою, з одного боку, і підприємствами, фірмами, організаціями та населенням, з іншого, з метою формування та використання централізованого фонду грошових ресурсів для задоволення суспільних потреб. 6. Звернення директора Львівського обласного дитячого еколого-натуралістичного центру п. А. Кийка від 02.01.2013 № 1 (вх № 02-172 від 09.01.2013) щодо фінансування заходів у 2013 році, які внесені безпосередньо до Регіональної програми екологічної освіти та виховання Львівщини на 2010-2014 р.р.

  Екологічна освіта (англ. environmental education) - це організовані зусилля для вивчення особливостей функціонування природних середовищ та, зокрема, здатності людини управляти поведінкою й екосистемами для сталого розвитку та життя. 7. Інформація начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства п. А. Дейнеки від 29.12.2012 № 2333/03 (вх № 02-145 від 09.01.2013) щодо надання в користування мисливських угідь мисливському господарству "Корчівське".

 8. Інформація першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації п. Б. Матолича від 08.01.2013 № 5/7-123/0/2-13/1-11 (вх № 02-179 від 09.01.2013) щодо виконання рішення Львівської обласної ради від 05 квітня 2011 року 102 "Про Регіональну програму забезпечення діяльності регіональних ландшафтних парків області на 2011-2013 роки".

  Мисливство - спеціальне використання тваринного світу шляхом добування мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі або утримуються в напіввільних умовах у межах мисливських угідь.

  Регіональний ландшафтний парк Регіона́льні ландша́фтні (пейзажні) па́рки (РЛП) - окрема категорія територій і об'єктів природно-заповідного фонду. 9. Звернення першого заступника директора ДП "Західукргеологія" п. Т. Теслюка від 10.01.2013 № 02-04/10 (вх № 02-189 від 10.01.2013) щодо розгляду питання погодження матеріалів для отримання спеціального дозволу на геологічне вивчення надр ділянки Любельська № 4-5 Львівсько-Волинського кам’яновугільного басейну в Жовківському та Сокальському районах Львівської області.

 10. Звернення міського голови Стебницької міської ради п. В. Пецюха від 10.01.2013 № 25 (вх № 02-199 від 10.01.2013) щодо виділення коштів Стебницькій міській раді в сумі 250,0 тис. грн для оплати у 2013 році придбання машини для збору, транспортування твердих побутових відходів (сміттєвоза).

  Сока́льський райо́н - район України на північному заході Львівської області. Районний та адміністративний центр - місто районного значення Сокаль. Площа району - 1573 км² (7,2% від площі області). Утворено 1939 року.

  Сте́бник - місто, яке адміністративно є частиною міста Дрогобич. Розташоване у Львівській області в Дрогобицько-Бориславському промисловому районі за 8 км на південний захід від районного центру Дрогобича, за 4 км від Трускавця.

  Побуто́ві відхо́ди - тип відходів, що створюються у житлово-комунальному господарстві (побуті). 11. Звернення голови Львівського обласного товариства пасічників п. В. Горішника (вх № 02-248 від 14.01.2012) щодо питання законності вирубки медоносів в Сасівському, Золочівському, Гаївському, Райлівському лісництвах та забезпечення їх відновлення на раніше вирубаних лісових масивах.

 12. Звернення генерального директора ТзОВ "Гірхімпром" п. М. Юнка від 14.01.2013 № 01/19 (вх № 02-286 від 14.01.2013, № 02-314 від 15.01.2013) щодо фінансування природоохоронних заходів в зоні діяльності гірничохімічних підприємств у 2013 році за списком.

 13. Інформація директора Регіонального ландшафтного парку "Верхньодністровські Бескиди" п. С. Зумера від 02.01.2013 № 1 (вх № 02-280 від 14.01.2013) щодо стислого звіту про проведену роботу у 2012 році установами природно-заповідного фонду Львівської області.

  Ліс - це сукупність землі, рослинності, в якій домінують дерева та чагарники, тварини, мікроорганізми та інші природні компоненти, що в своєму розвитку біологічно взаємопов'язані, впливають один на одного і на навколишнє середовище.

  Природно-заповідний фонд Львівської області становить 347 об'єктів і території ПЗФ, які розташовані на території площею 148566,864 га. З них загальнодержавного значення - 25 об'єкти площею понад 64,563 тис. 14. Звернення депутата Рудківської міської ради п. М. Бурданова від 15.01.2013 № 20 (вх № 01-Б-46 від 17.01.2013) щодо вирізки дерев у парку біля будівлі Рудківської міської ради.

  1   2


Скачати 147.19 Kb.

 • Запрошені: Колодій Петро Несторович – голова Львівської обласної ради
 • Державного управління
 • ІІ. Про стан експлуатації пункту захоронення радіоактивних відходів Львівського ДМСК ДК "УкрДЕО"Радон", розташованого на території с. Буда Яворівського району
 • IІІ. Про розгляд звернень, скерованих в комісію.
 • Державної казначейської служби України
 • Сокальському районах