Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЛіцензійна угода щодо програмного забезпечення iTunes для Windows

Скачати 195.03 Kb.

Ліцензійна угода щодо програмного забезпечення iTunes для Windows
Скачати 195.03 Kb.
Дата конвертації 16.03.2017
Розмір 195.03 Kb.

УКРАЇНСЬКА
Apple Inc.

Ліцензійна угода щодо програмного забезпечення iTunes для Windows
Просимо уважно ознайомитися з цією ліцензійною угодою («Ліцензія»), перш ніж використовувати програмне забезпечення Apple. Використовуючи програмне забезпечення Apple, Ви погоджуєтеся дотримуватися умов цієї Ліцензії. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами цієї Ліцензії, не використовуйте це програмне забезпечення. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами цієї Ліцензії, Ви можете повернути програмне забезпечення Apple в пункт продажу, де його було придбано, і Вам відшкодують сплачену суму. Якщо Ви отримали доступ до електронної версії програмного забезпечення, оберіть варіант «Не погоджуюсь/відмовляюсь». Якщо програмне забезпечення Apple входило до комплекту апаратного забезпечення, яке Ви придбали, Вам слід повернути весь комплект програмного/апаратного забезпечення; у такому разі Вам відшкодують сплачену суму.
Увага! У межах, в яких це програмне забезпечення можна використовувати для відтворення матеріалів, Ви отримуєте ліцензію тільки на відтворення матеріалів, не захищених авторським правом, матеріалів, на які Ви маєте авторське право, або матеріалів, на відтворення яких Ви отримали право або маєте законний дозвіл. У разі, якщо це програмне забезпечення буде використовуватися для отримання віддаленого доступу до аудіофайлів, що будуть прослуховуватися на комп’ютерах, віддалений доступ до музики, захищеної авторським правом, надається тільки для правомірного використання або такого використання, на яке Ви маєте законний дозвіл. Якщо Ви не впевнені щодо права на копіювання будь-яких матеріалів або отримання до них доступу, потрібно звернутися до свого консультанта з правових питань.
1. Загальні положення. Програмне забезпечення Apple та сторонніх розробників, їх документація та будь-які шрифти, що надаються разом із цією Ліцензією, незалежно від того, чи були вони надаються вони на диску, у пам'яті постійного зберігання або будь-якому іншому носії та в будь-якій іншій формі (надалі «Програмне забезпечення») не продаються, а надаються Вам за ліцензією Apple Inc. («Apple») для використання тільки на умовах цієї Ліцензії, і компанія Apple зберігає за собою право на всі прямо не надані Вам права. Умови цієї Ліцензії розповсюджуються на будь-які оновлення програмного забезпечення, які постачаються Apple і заміняють та/або доповнюють первісний продукт Програмного забезпечення Apple, окрім випадків, коли таке оновлення супроводжується окремою ліцензією, положення якої у такому випадку мають переважну силу.
Права власності й інтелектуальної власності на будь-який вміст, відображений за допомогою Програмного забезпечення Apple або до якого отримано доступ через Програмне забезпечення Apple, належать відповідним власникам цього вмісту. Такий вміст може бути захищений законом про авторське право чи іншими законами та угодами щодо інтелектуальної власності, і на нього можуть розповсюджуватися умови щодо використання, які встановлені стороннім розробником, що надає цей вміст. Ця Ліцензія не надає Вам жодних прав на використання такого вмісту.
2. Передбачені види використання та обмеження Ліцензії.

A. Згідно з положеннями й умовами цієї Ліцензії, Вам надається обмежена неексклюзивна ліцензія на встановлення та використання Програмного забезпечення Apple. У межах, в яких Програмне забезпечення Apple можна використовувати для відтворення матеріалів, таке використання обмежується відтворенням матеріалів, не захищених авторським правом, матеріалів, на які Ви маєте власне авторське право, або матеріалів, на відтворення яких Ви отримали право або маєте законний дозвіл. Ви не маєте права надавати мережевий доступ до Програмного забезпечення Apple для одночасного його використання на декількох комп’ютерах. Ви можете створити одну копію Програмного забезпечення Apple у формі, придатній для машинного зчитування, виключно в цілях резервного копіювання, за умови, що в цій резервній копії буде збережено всі повідомлення про авторські права та інші відомості про власника прав, що містяться в оригіналі.
Окрім обмежень, що викладені вище, власні бібліотеки Apple («Apple DLLs»), що містяться у Програмному забезпеченні Apple, мають ліцензії на використання тільки з Програмним забезпеченням Apple. Якщо Ви – розробник WebKit, то можете використовувати Apple DLLs для особисто або в межах компанії разом в процесі розробки рушія WebKit згідно з відповідними ліцензіями WebKit .
B. Ви не маєте права копіювати (крім випадків, коли це передбачено Ліцензією), декомпілювати, здійснювати зворотне проектування, розпаковувати, намагатися розкрити початковий код, розшифровувати, змінювати, створювати похідні продукти Програмного забезпечення Apple, чи будь-якої їхньої частини (окрім випадків, коли будь-яке наведене вище обмеження забороняється чинним законодавством, і винятково в межах такої заборони, а також крім випадків, коли такі дії дозволені умовами ліцензії, що регулюють використання компонентів з відкритим кодом, які входять до Програмного забезпечення Apple), а також погоджуєтеся з цими умовами та зобов’язуєтеся не допускати зазначених дій іншими особами. Будь-яка спроба вчинити такі дії є порушенням прав Apple та її ліцензіарів на Програмне забезпечення Apple.
C. Комплект VoiceOver ― автоматичні оновлення. Під час використання комплекту VoiceOver версії 1.3 Програмне забезпечення Apple буде періодично перевіряти ресурси Apple на наявність оновлень правил вимови, що використовуються VoiceOver, для формулювання усних фраз, що лунають, коли Ви користуєтесь функцією VoiceOver. Якщо випущено оновлення вимови, це оновлення автоматично завантажується на Ваш комп’ютер, а коли Ви почнете використання функції VoiceOver, нова версія набору усних фраз буде створена та синхронізована з Вашим iPod. Попередня версія набору усних фраз після цього буде недоступна. При виконанні цих автоматичних оновлень не змінюються мультимедійний вміст (наприклад, подкасти, музичні та відеозаписи), що зберігається на Вашому iPod та у Вашій медіатеці iTunes.
D. Доступ до деяких компонентів Програмного забезпечення Apple і відкритих програмних засобів сторонніх розробників, які є частиною Програмного забезпечення Apple (разом «Компоненти з відкритим кодом»), надавався та може надаватися компанією Apple на веб-сайті Apple, присвяченому програмам із відкритим кодом (http://www.opensource.apple.com/). Ви можете модифікувати або замінювати лише ці Компоненти з відкритим кодом, за умови, що: (i) Програмне забезпечення Apple, що створене в результаті модифікації, використовується замість не модифікованого Програмного забезпечення Apple на одному комп’ютері марки Apple; а також (ii) Ви маєте дотримуватися інших умов цієї Ліцензії та інших відповідних умов ліцензування, які регулюють використання Компонентів з відкритим кодом. Компанія Apple не зобов'язана надавати технічне обслуговування, технічну чи іншу підтримку для подібного модифікованого Програмного забезпечення Apple.
3. Передача прав. Ви не маєте права брати або здавати в оренду, позичати, розповсюджувати або надавати субліцензію на Програмне забезпечення Apple. Однак Ви можете виконати одноразову необоротну передачу всіх своїх ліцензійних прав на Програмне забезпечення Apple третій особі, за умови, що: (a) така передача прав передбачає надання всього Програмного забезпечення Apple, включаючи всі його складові частини, оригінальні мультимедійні матеріали (якщо вони надавались), друковані матеріали та цю Ліцензію; (b) у Вас не залишиться жодних повних або часткових копій Програмного забезпечення Apple, у тому числі копії, що зберігаються на комп'ютері або іншому пристрої зберігання даних; (c) сторона, яка отримує Програмне забезпечення Apple, повинна прочитати та погодитися з умовами цієї Ліцензії.
4. Згода на використання даних.

A. Дані діагностики та використання. Якщо Ви увімкнули функцію збору діагностичної інформації та даних про використання, Ви погоджуєтеся з тим, що компанія Apple, її дочірні підприємства й агенти можуть збирати, зберігати, обробляти та використовувати діагностичну, технічну та супутню інформацію, а також інформацію про використання, зокрема, унікальні системні або апаратні ідентифікатори, інформацію про комп'ютер, системне й програмне забезпечення та периферійні пристрої, яка періодично збирається для надання та покращення продуктів та послуг Apple, полегшення забезпечення оновленнями програмного забезпечення, надання Вам технічної підтримки продукції та інших послуг (якщо такі надаються), що стосуються Програмного забезпечення Apple, та перевірки дотримання умов цієї Ліцензії. Apple може використовувати цю інформацію за умови, що вона зібрана у формі, яка не виявляє Вашу особу у цілях, що зазначені вище.
B. Дані медіатеки. Програмне забезпечення Apple містить функції, які покладаються на інформацію про Вашу медіатеку iTunes. Якщо Ви дозволите Apple отримувати інформацію про Вашу медіатеку iTunes, Ви погоджуєтеся з тим, що компанія Apple, її дочірні підприємства і агенти можуть передавати, збирати, зберігати, обробляти та використовувати цю інформацію (включаючи, зокрема, інформацію про виконавців, альбоми та назви пісень у Вашій медіатеці) для надання та покращення таких функцій. Ви можете в будь-який момент заборонити використання такої інформації. Для цього треба відкрити в Програмному забезпеченні Apple розділ «Настройки» та зняти відповідний прапорець у розділі настройок «Магазин».
C. Реклама від iAd на основі інтересів користувачів. Apple може надавати Вам рекламу на основі Ваших інтересів. Якщо Ви не бажаєте отримувати релевантні рекламні оголошення в Програмному забеспеченні Apple, можна відмовитись від них за допомогою налаштування «Обмежити відстеження для реклами» у Програмному забеспеченні Apple. Якщо Ви відмовитесь від отримання таких оголошень, Ви продовжуватимете отримувати таку ж кількість оголошень, однак вони можуть бути менш релевантними, оскільки вони не ґрунтуватимуться на Ваших інтересах. Ви можете продовжувати перегляд оголошень, пов’язаних із вмістом в програмі або на основі іншої неособистої інформації.
D. Політика конфіденційності. Ваша інформація завжди оброблятиметься згідно з Політикою конфіденційності Apple, яка зазначена у цій Ліцензії в якості посилання: http://www.apple.com/privacy/.
5. iTunes Store та інші послуги.

A. Це програмне забезпечення надає доступ до онлайн-магазину iTunes Store компанії Apple (якщо є така можливість), що пропонує за певну плату завантажувати музику та надає інші послуги, App Store та інших сервісів і веб-сайтів Apple та сторонніх розробників (надалі разом і окремо — «Послуги»). Ці Послуги можуть буди доступні не всіма мовами та не в усіх країнах. Для використання цих Послуг потрібен доступ до мережі Інтернет, а для використання окремих Послуг потрібен ідентифікатор Apple ID. Крім того, може знадобитися прийняття додаткових умов використання для надання послуг та може стягуватися додаткова плата.
B. Використовуючи це Програмне забезпечення разом із обліковим записом iTunes Store, ідентифікатором Apple ID або обліковим записом iCloud, Ви погоджуєтеся з діючими положеннями й умовами надання послуг, що встановлені для цього облікового запису, наприклад з останньою версією Умов і положень iTunes Store, переглянути які можна на сторінці http://www.apple.com/legal/itunes/ww/, або з Положеннями і умовами iCloud, ознайомитися з якими можна на сторінці http://www.apple.com/legal/icloud/ww/. Якщо Ви не погоджуєтесь з діючими положеннями та умовами для такого облікового запису, не використовуйте Програмне забезпечення Apple разом із цим обліковим записом.
C. Ви усвідомлюєте, що в процесі використання будь-яких Послуг Вам можуть зустрітися матеріали, які вважаються образливими, непристойними або неприйнятними, у вмісті яких можна або не можна виявити непристойну лексику. Однак Ви погоджуєтеся використовувати Послуги на власний ризик, і компанія Apple не нестиме перед Вами відповідальності за матеріали, що можуть бути розцінені як образливі, непристойні або неприйнятні. Типи вмісту (у тому числі жанри, піджанри, а також категорії і підкатегорії Подкастів та інші типи) й описи надаються для зручності користування, і Ви усвідомлюєте, що компанія Apple не гарантує їхньої точності, та погоджуєтеся з цим.
D. Певні послуги можуть відображати, містити або надавати доступ до вмісту, даних, інформації, програм або матеріалів сторонніх розробників («Матеріали сторонніх розробників») або генерувати посилання на веб-сайти певних сторонніх розробників. Використовуючи ці Послуги, Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що компанія Apple не зобов’язана вивчати або оцінювати вміст, точність, повноту, актуальність, правомірність, дотримання авторських прав, законність, пристойність, якість чи будь-які інші аспекти таких Матеріалів або веб-сайтів сторонніх розробників. Компанія Apple, її керівництво, філіали та дочірні підприємства не гарантують та не схвалюють, а також не беруть зобов’язання і не нестимуть відповідальність перед Вами або будь-якою іншою особою за будь-які Послуги, Матеріали сторонніх розробників або їхні веб-сайти, або за будь-які інші матеріали, продукти або послуги сторонніх розробників. Матеріали сторонніх розробників та посилання на інші веб-сайти надаються винятково для Вашої зручності. Ви зобов’язуєтеся не використовувати будь-які Матеріали сторонніх розробників у такий спосіб, що приводить до замаху на права або порушення прав будь-якої іншої особи, а також погоджуєтеся з тим, що компанія Apple не нестиме відповідальність за подібні Ваші дії.
E. У межах, в яких ви відвантажуєте будь-який вміст через користування Послугами, ви стверджуєте, що володієте всіма правами або авторизовані чи маєте будь-який інший законний дозвіл відвантажувати такий вміст, та, що такий вміст не порушує жодних умов використання, що поширюються на Послуги. Ви погоджуєтесь з тим, що Послуги (зокрема, графічні зображення, аудіокліпи та редакційний вміст) містять інформацію, матеріали та контент, що є власністю компанії Apple та/або її ліцензіарів, і такі данні захищені законом про права інтелектуальної власності та іншими законами(зокрема, законом про авторські права). Ви зобов’язуєтесь не використовувати такий контент, інформацію або матеріали в будь-який спосіб, окрім дозволених для даних Послуг, або у будь-який спосіб, який суперечить умовам цієї Ліцензії або порушує права на інтелектуальну власність третьої сторони або компанії Apple. Забороняється в будь-якій формі та в будь-який спосіб відтворювати будь-яку частину Послуг. Ви погоджуєтеся не змінювати, не давати та не брати в оренду, не позичати, не продавати, не розповсюджувати та жодним чином не створювати похідних продуктів на основі Послуг. Крім того, Ви не маєте права використовувати Послуги будь-яким недозволеним способом, зокрема, використовувати Послуги для передачі комп’ютерних вірусів, комп’ютерних хробаків, троянських вірусів або інших шкідливих програм або використовувати послуги таким чином, що призводить до зниження пропускної здатності або перевантаження мережі. Ви також погоджуєтеся жодними чином не використовувати Послуги для домагання, образ, переслідування, погроз, наклепу або вчинення інших порушень прав будь-якої іншої особи, а також з тим, що компанія Apple не несе відповідальність за будь-яке таке використання з Вашого боку, а також за можливе отримання Вами внаслідок користування будь-якими Послугами будь-яких повідомлень, які мають надокучливий характер, містять погрози, наклепи, або є образливими, неправомірними чи незаконними.
F. При цьому Послуги та Матеріали сторонніх розробників, до яких можна отримати доступ, перейти та які можна відобразити за допомогою Програмного забезпечення Apple, доступні не всіма мовами і не в усіх регіонах і країнах. Компанія Apple не заявляє, що такі Послуги та Матеріали сторонніх розробників є придатними та доступними для використання в будь-якому конкретному регіоні. Якщо Ви вирішили використовувати такі Послуги чи Матеріали сторонніх розробників або отримати до них доступ, Ви дієте на власний розсуд та несете відповідальність за дотримання норм чинного законодавства, зокрема, норм місцевого законодавства, законів щодо захисту конфіденційності та збору даних. Компанія Apple та її ліцензіари зберігають за собою право в будь-який час без повідомлення змінювати, призупиняти, вилучати будь-які Послуги або забороняти доступ до них. У жодному разі Apple не нестиме відповідальність за вилучення будь-якої Послуги або заборону доступу до неї. Компанія Apple може також за будь-яких обставин і без попередження накладати обмеження на використання певних послуг або доступ до них, та не нестиме за це відповідальність.
6. Припинення дії. Ця Ліцензія діє до моменту її припинення. У разі недотримання Вами будь-якої умови цієї Ліцензії Ви автоматично позбавляєтеся прав, передбачених цією Ліцензією, без відповідного попередження від Apple. Після припинення дії цієї Ліцензії ви маєте повністю припинити використання Програмного забезпечення Apple і знищити частково або повністю всі копії Програмного забезпечення Apple. У такому випадку розділи 4, 5, 6, 7, 8, 11 і 12 цієї Ліцензії залишаються чинними після припинення її дії.
7. Обмеження обсягу гарантій.

A. Якщо Ви – індивідуальний користувач (тобто використовуєте Програмне забезпечення Apple поза сферою своєї підприємницької або професійної діяльності), можливо, у країні проживання Ви маєте законні права, які забороняють застосування до Вас наведених нижче обмежень. У цьому випадку такі обмеження не будуть застосовуватися до Вас. Щоб дізнатися більше про свої права, потрібно звернутися до місцевого товариства з захисту прав споживачів.
B. ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЬ З ТИМ, ЩО У МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ APPLE ТА БУДЬ-ЯКІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ APPLE АБО ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ APPLE НА ВАШ ВЛАСНИЙ РИЗИК, І ЩО НА ВАС ЛЕЖИТЬ ПОВНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАЛЕЖНУ ЯКІСТЬ, ЕФЕКТИВНІСТЬ, ТОЧНІСТЬ І РЕЗУЛЬТАТ ЇХ ВИКОРИСТАННЯ.
C. У МАКСИМАЛЬНО ДОЗВОЛЕНОМУ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ ОБСЯЗІ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ APPLE ТА ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ НА УМОВАХ «ЯК Є» ТА «ЯК ДОСТУПНО», З УСІМА ДЕФЕКТАМИ ТА БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ. КОМПАНІЯ APPLE ТА ЇЇ ЛІЦЕНЗІАРИ (У РОЗДІЛАХ 7 ТА 8 СПІЛЬНО ІМЕНОВАНІ ЯК «APPLE») ЦИМ ДОКУМЕНТОМ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД УСІХ ПРЯМИХ, ПОВ’ЯЗАНИХ ТА ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ЩОДО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСЛУГ APPLE, ЗОКРЕМА, ПОВ’ЯЗАНИХ ГАРАНТІЙ ТА/АБО УМОВ ЩОДО ПРИДАТНОСТІ ДО ПРОДАЖУ, ЗАДОВІЛЬНОЇ ЯКОСТІ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНИХ ЦІЛЕЙ, ТОЧНОСТІ, СПОКІЙНОГО КОРИСТУВАННЯ ТА НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ СТОРОННІХ ВИРОБНИКІВ.
D. APPLE НЕ НАДАЄ ГАРАНТІЙ СТОСОВНО ЗАХИСТУ ВІД ОБСТАВИН, ЯКІ ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ВАШІЙ РОБОТІ З ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ТА ПОСЛУГАМИ APPLE; СТОСОВНО ВІДПОВІДНОСТІ ФУНКЦІЙ І ПОСЛУГ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬСЯ АБО НАДАЮТЬСЯ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ APPLE, ВАШИМ ВИМОГАМ; СТОСОВНО БЕЗПЕРЕБІЙНОГО І БЕЗПОМИЛКОВОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І ПОСЛУГ APPLE; СТОСОВНО ДОСТУПНОСТІ БУДЬ-ЯКИХ ПОСЛУГ; СТОСОВНО СУМІСНОСТІ ТА РОБОТИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСЛУГ APPLE ІЗ БУДЬ-ЯКИМ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ, ПРОГРАМАМИ АБО ПОСЛУГАМИ СТОРОННІХ ВИРОБНИКІВ; А ТАКОЖ СТОСОВНО УСУНЕННЯ ДЕФЕКТІВ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АБО ПОСЛУГ APPLE. УСТАНОВЛЕННЯ ЦЬОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ APPLE МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПРОГРАМ АБО ПОСЛУГ СТОРОННІХ ВИРОБНИКІВ.
E. ВИ ТАКОЖ ВИЗНАЄТЕ, ЩО ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОСЛУГИ APPLE НЕ ПРИЗНАЧЕНІ ТА НЕ ПРИДАТНІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У СИТУАЦІЯХ ЧИ В СЕРЕДОВИЩАХ, КОЛИ ЗБОЇ В РОБОТІ, ЗАТРИМКИ, ПОМИЛКИ АБО НЕТОЧНОСТІ У ВМІСТІ, ДАНИХ АБО ІНФОРМАЦІЇ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ АБО ПОСЛУГАМИ APPLE, МОЖУТЬ ПРИЗВЕСТИ ДО ЛЕТАЛЬНИХ НАСЛІДКІВ, ТРАВМ, ВАЖКИХ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ ЧИ ЗНАЧНОЇ ШКОДИ ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, ЗОКРЕМА, ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ В ЯДЕРНИХ УСТАНОВКАХ, КЕРУВАННЯ ПОВІТРЯНИМИ СУДНАМИ АБО В РАЗІ ВИКОРИСТАННЯ В СИСТЕМАХ ЗВ’ЯЗКУ, СИСТЕМАХ КОНТРОЛЮ РУХУ ПОВІТРЯНОГО ТРАНСПОРТУ, АПАРАТАХ ШТУЧНОГО ПІДТРИМАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ АБО УПРАВЛІННЯ СИСТЕМАМИ ОЗБРОЄНЬ.
F. ЖОДНА УСНА АБО ПИСЬМОВА ІНФОРМАЦІЯ АБО РЕКОМЕНДАЦІЯ, НАДАНА APPLE АБО ЇЇ УПОВНОВАЖЕНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ, НЕ ВВАЖАЄТЬСЯ ГАРАНТІЙНИМ ЗОБОВ’ЯЗАННЯМ. У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ У ПРОГРАМНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ АБО ПОСЛУГАХ APPLE БУДЬ-ЯКИХ НЕДОЛІКІВ, ЇХ УСУНЕННЯ АБО ВСЕ НЕОБХІДНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ВАШ РАХУНОК. У ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ ІСНУЄ ЗАБОРОНА НА ВІДМОВУ ВІД ПОВ’ЯЗАНИХ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ АБО ОБМЕЖЕНЬ НА ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПРАВА СПОЖИВАЧА, ТОМУ ВИЩЕЗАЗНАЧЕНА ВІДМОВА ТА ОБМЕЖЕННЯ МОЖУТЬ ДО ВАС НЕ ЗАСТОСОВУВАТИСЯ.
8. Обмеження відповідальності. У МЕЖАХ, НЕ ЗАБОРОНЕНИХ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, У ЖОДНОМУ РАЗІ APPLE НЕ НЕСТИМЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТРАВМУВАННЯ АБО БУДЬ-ЯКІ ВИПАДКОВІ, СПЕЦІАЛЬНІ, НЕПРЯМІ АБО ОПОСЕРЕДКОВАНІ ЗБИТКИ, ЗОКРЕМА, ЗБИТКИ ЧЕРЕЗ ВТРАЧЕНИЙ ПРИБУТОК, ПОШКОДЖЕННЯ АБО ВТРАТУ ДАНИХ, НЕСПРОМОЖНІСТЬ ПЕРЕДАВАТИ АБО ОТРИМУВАТИ БУДЬ-ЯКІ ДАНІ АБО ІНФОРМАЦІЮ, ПЕРЕРВИ В ГОСПОДАРСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЧИ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ КОМЕРЦІЙНІ ЗБИТКИ АБО ШКОДУ, ЩО ПОВ’ЯЗАНІ АБО ВИНИКАЮТЬ В РЕЗУЛЬТАТІ КОРИСТУВАННЯ АБО НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АБО ПОСЛУГ APPLE, А ТАКОЖ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПРОГРАМ СТОРОННІХ ВИРОБНИКІВ РАЗОМ ІЗ ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ АБО ПОСЛУГАМИ APPLE, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕОРІЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ (З ДОГОВОРУ, ДЕЛІКТУ АБО НА ІНШИХ ПІДСТАВАХ), І НАВІТЬ У ТИХ ВИПАДКАХ, КОЛИ APPLE БУЛО ВІДОМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ЗАВДАННЯ ТАКИХ ЗБИТКІВ. У ДЕЯКИХ ЮРИСДИКЦІЯХ ІСНУЄ ЗАБОРОНА НА ВИКЛЮЧЕННЯ ЧИ ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ТРАВМУВАННЯ АБО ВИПАДКОВІ ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНІ ЗБИТКИ, ТОМУ ЦЕ ОБМЕЖЕННЯ МОЖЕ НЕ ЗАСТОСОВУВАТИСЯ ДО ВАС. У жодному випадку загальний обсяг відповідальності Apple перед вами за всі збитки (крім випадків, коли нормами чинного законодавства може передбачатися відповідальність за нанесення травм фізичній особі) не має перевищувати 50,00 (п’ятдесят) доларів США. Зазначені вище обмеження застосовуватимуться навіть у тому випадку, коли застосування вищевказаного засобу правового захисту не відповідає його меті.
9. Контроль за експортом. Ви не маєте права використовувати або іншим чином здійснювати експорт чи реекспорт Програмного забезпечення Apple, окрім випадків, коли це дозволено законодавством США та законодавством юрисдикції(-ій), в якій(-их) було придбано Програмне забезпечення Apple. Зокрема, Програмне забезпечення Apple без обмежень заборонено експортувати або реекспортувати (а) до будь-якої країни, стосовно якої діє введене США ембарго; або (б) особам, внесених Департаментом фінансів США до переліку громадян особливих категорій або Департаментом торгівлі США до переліку небажаних фізичних чи юридичних осіб. Користуючись Програмним забезпеченням Apple, Ви заявляєте і гарантуєте, що не перебуваєте в жодній такій країні та не входите до жодного з таких переліків. Ви також погоджуєтеся, що не використовуватимете Програмне забезпечення Apple з будь-якими цілями, забороненими законодавством США, зокрема, для розробки, проектування, виготовлення або виробництва ракет, ядерної, хімічної або біологічної зброї.
10. Уряд як кінцевий споживач. Програмне забезпечення Apple та супутня документація є «Комерційними продуктами» згідно з визначенням цього терміну в §2.101 глави 48 Зводу федеральних постанов (C.F.R.), що складаються з «Комерційного комп’ютерного програмного забезпечення» та «Документації до комерційного комп’ютерного програмного забезпечення» згідно з визначенням цих термінів у §12.212 глави 48 C.F.R. або §227.7202 глави 48 C.F.R, залежно від обставин. Як зазначено в §12.212 глави 48 C.F.R. або, залежно від обставин, §227.7202-1 – 227.7202-4 глави 48 C.F.R., на Комерційне комп’ютерне програмне забезпечення та документацію до Комерційного комп’ютерного програмного забезпечення уряду США як кінцевому користувачеві надається ліцензія (a) тільки як на Комерційні продукти та (б) лише в обсязі тих прав, які надаються всім іншим кінцевим користувачам відповідно до умов цієї Ліцензії. Неопубліковані права зберігаються за законодавством США про авторські права.
11. Законодавство, що регулює Ліцензію. Подільність Ліцензії. Положення цієї Ліцензії регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства штату Каліфорнія, не допускаючи відхилень від положень закону. Ця Ліцензія не підпадає під дію Конвенції ООН про договори міжнародної торгівлі товарами, застосування якої чітко виключено. Якщо Ви споживач, що перебуває в Великій Британії, ця Ліцензія регулюється законами юрисдикції місця вашого проживання. Якщо з будь-якої причини компетентна судова установа визнає будь-яке його положення або його частину таким, що не може бути виконаним у примусовому порядку, решта положень цієї Ліцензії залишаються чинними та дійсними в повному обсязі.
12. Цілісність угоди; основна мова угоди.

Ця Ліцензія є цілісною угодою між сторонами щодо використання Програмного забезпечення Apple, ліцензія на яке надається в цьому документі, і замінює собою всі попередні або тимчасові домовленості стосовно предмету даної Ліцензії, окрім додаткових положень і умов, які Вам слід прийняти в тому випадку, якщо Ви вирішене використовувати інтернет-магазин Apple; у такому разі Ваше використання такого магазину та Послуг, які Ви придбаєте в цьому магазині, буде регулюватися такими додатковими положеннями та умовами. Будь-які зміни та доповнення до цієї Ліцензії вважатимуться дійсними тільки в тому випадку, якщо вони будуть оформлені письмово та завірені підписом Apple. Будь-який переклад цієї Ліцензії здійснюється для місцевих потреб, і за наявності розбіжностей між версіями англійською та будь-якою іншою мовою в межах, не заборонених законодавством Вашої країни, пріоритет має англомовна версія цієї Ліцензії.
13. Примітка щодо сторонніх розробників.

A. У деяких частинах Програмного забезпечення Apple використовуються або містить програмне забезпечення сторонніх розробників або інші матеріали, захищені авторським правом. Визнання прав сторонніх розробників, умови ліцензування та відмова від надання гарантій стосовно таких матеріалів містяться в електронній документації до Програмного забезпечення Apple, а використання Вами таких матеріалів регулюється їхніми відповідними умовами.
B. Використання MPEG-4. Ліцензія на цей продукт надається у складі пакета ліцензій для кодування MPEG-4 Systems Patent Portfolio License згідно стандартів MPEG-4, за винятком того, що для кодування необхідні додаткова ліцензія та ліцензійний платіж у зв’язку з (i) даними, що зберігаються або скопійовані у фізичному середовищі, за які здійснюють оплату на основі назв та/або (ii) даними, за які платять на основі назв та які надсилають кінцевому споживачу для постійного зберігання та/або використання. Таку додаткову ліцензію можна отримати від MPEG LA, LLC. Докладнішу інформацію можна знайти на сторінці http://www.mpegla.com.
На цей продукт надається ліцензія відповідно до пакета ліцензій MPEG-4 Visual Patent Portfolio License для особистого та некомерційного використання користувачем з метою (i) кодування відеофайлів відповідно до стандартів MPEG-4 Visual Standard («Відео MPEG-4») та (ii) декодування відеофайлів у форматі MPEG-4, закодованих користувачем для особистого та некомерційного використання та/або отриманих від постачальника відеопродукції, що має ліцензію MPEG LA на постачання відеопродукції у форматі MPEG-4. Ліцензія не надається та не розповсюджується на використання з іншими цілями. Додаткові відомості, зокрема, відомості про рекламу, внутрішнє та комерційне використання і ліцензування можна отримати від MPEG LA, LLC. Див. http://www.mpegla.com.
C. Примітка щодо H.264/AVC. Програмне забезпечення Apple містить функції кодування та декодування формату AVC. Комерційне використання декодера H.264/AVC вимагає додаткового ліцензування, коли застосовується таке положення: ЛІЦЕНЗІЯ НА ФУНКЦІЇ AVC У ЦЬОМУ ПРОДУКТІ НАДАЄТЬСЯ ВИНЯТКОВО ДЛЯ ОСОБИСТОГО ТА НЕКОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ СПОЖИВАЧЕМ ДЛЯ (i) КОДУВАННЯ ВІДЕО ЗГІДНО ІЗ СТАНДАРТАМИ AVC («ВІДЕО AVC») ТА/АБО (ii) ДЕКОДУВАННЯ ВІДЕО AVC, ЗАКОДОВАНОГО СПОЖИВАЧЕМ ДЛЯ ОСОБИСТОГО ТА НЕКОМЕРЦІЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ, ТА/АБО ВІДЕО AVC, НАДАНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКОМ ВІДЕОПРОДУКЦІЇ, ЩО МАЄ ЛІЦЕНЗІЮ НА ПОСТАЧАННЯ ВІДЕО AVC. ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ТА ЛІЦЕНЗУВАННЯ МОЖНА ОТРИМАТИ ВІД MPEG LA L.L.C. ДИВ. HTTP://WWW.MPEGLA.COM.
14. Положення та умови використання програмного забезпечення та послуг сторонніх розробників.

Ліцензійна угода щодо використання Gracenote® кінцевим користувачем.

Це застосування або пристрій містить програмне забезпечення, розроблене корпорацією Gracenote, Inc., яка перебуває в Емерівілі (Emeryville), штат Каліфорнія, США (далі "Gracenote"). Програмне забезпечення Gracenote (далі "Програмне забезпечення Gracenote") дає застосуванню змогу виконувати ідентифікацію дисків і файлів та отримувати відомості про музичні твори (далі "Дані Gracenote"), у тому числі назву, ім'я виконавця, номер запису й заголовок, із серверів в Інтернеті або вбудованих баз даних (далі "Сервери Gracenote"), а також виконувати інші функції. Даними Gracenote дозволено користуватися лише за допомогою призначених для цього функцій кінцевого користувача цього застосування або пристрою.
Ви погоджуєтеся користуватися Даними Gracenote, Програмним забезпеченням Gracenote і Серверами Gracenote лише для особистих некомерційних потреб. Ви погоджуєтеся не переуступати, не копіювати й не передавати Програмне забезпечення Gracenote і будь-які Дані Gracenote третім особам. ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ КОРИСТУВАТИСЯ ДАНИМИ GRACENOTE, ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ GRACENOTE І СЕРВЕРАМИ GRACENOTE ЛИШЕ НА ЗАЗНАЧЕНИХ У ЦІЙ УГОДІ УМОВАХ.
Ви погоджуєтеся з тим, що в разі порушення цих обмежень дія вашої невиняткової ліцензії на використання Даних Gracenote, Програмного забезпечення Gracenote і Серверів Gracenote припиниться. У випадку припинення дії ліцензії ви зголошуєтеся припинити будь-яке використання Даних Gracenote, Програмного забезпечення Gracenote і Серверів Gracenote. Gracenote зберігає усі права, у тому числі права власності, на Дані Gracenote, Програмне забезпечення Gracenote і Сервери Gracenote. За жодних умов Gracenote не несе відповідальності за оплату будь-якої наданої вами інформації. Ви погоджуєтеся з тим, що Gracenote, Inc. від свого імені може зажадати від вас дотримання цих прав відповідно до цієї Угоди.
Сервіс Gracenote використовує унікальний ідентифікатор відстеження запитів для ведення статистики. Довільне призначення числового ідентифікатора дає сервісу Gracenote можливість вести облік запитів без одержання особистої інформації про користувача. Додаткову інформацію див. на веб-сторінці "Політика конфіденційності сервісу Gracenote".
Програмне забезпечення Gracenote і кожний компонент Даних Gracenote надаються в користування "ЯК Є". Gracenote не робить жодних заяв і не дає жодних гарантій, прямих або непрямих, щодо точності будь-яких Даних Gracenote на Серверах Gracenote. Gracenote зберігає за собою право змінювати категорію Даних або видаляти їх зі своїх серверів із будь-якої обґрунтованої для себе причини. Gracenote не дає гарантії безпомилкової або безперебійної роботи Програмного забезпечення Gracenote або Серверів Gracenote. Gracenote не зобов'язується надавати користувачеві будь-які нові вдосконалені або додаткові типи або категорії Даних, які Gracenote за своїм розсудом може надавати в майбутньому, і залишає за собою право припинити сервіси в будь-який час. GRACENOTE ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД НАДАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ПЕРЕЛІЧЕНИМ, НЕПРЯМІ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ, ЗАСТОСОВНОСТІ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ПЕВНОЇ МЕТИ АБО ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПРАВ. GRACENOTE НЕ ГАРАНТУЄ ОДЕРЖАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ GRACENOTE АБО СЕРВЕРІВ GRACENOTE. ЗА ЖОДНИХ УМОВ GRACENOTE НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ФАКТИЧНІ АБО НЕПРЯМІ ЗБИТКИ, ВТРАЧЕНУ ВИГОДУ АБО ВТРАЧЕНІ ДОХОДИ.
EA1068

10.09.2013 p


Скачати 195.03 Kb.

2021