Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаМ. Київ, 18 вересня 2014

М. Київ, 18 вересня 2014
Дата конвертації19.04.2017
Розмір0.53 Mb.


м. Київ, 18 вересня 2014


Вступ

Працевлаштування нашої молоді сьогодні є справжнім викликом не тільки для суспільства, але і для економіки. Для вирішення кризи молодіжного безробіття у Європі в листопаді 2013 року Nestlé заснувала «Nestlé Needs YOUth» – ініціативу з працевлаштування молоді. До 2016 року ми зобов’язалися створити 20 тисяч робочих місць і можливостей для професійної підготовки молодих спеціалістів віком до 30 років.

Робо́че мі́сце - елементарна одиниця виробничої структури, що містить частину простору виробничого підрозділу, яка потрібна для здійснення трудової операції та оснащена матеріально-технічними засобами, що використовуються у процесі праці.

Професі́йна підгото́вка - здобуття кваліфікації за відповідним напрямом підготовки або спеціальністю.

Сьогодні, більше 8 тисяч молодих людей вже приєдналися до нас.

Мо́лодь - соціально-демографічна група, відокремлена на основі сукупності вікових характеристик і особливостей соціального стану. Молодість як певна визначена фаза, етап життєвого циклу біологічно універсальна, але її конкретні вікові рамки, пов'язаний з нею соціальний статус і соціально-психологічні особливості мають соціально-історичну природу і залежать від суспільного ладу, культури та властивих даному суспільству закономірностей соціалізації.

Наша молодь – це майбутнє Європи. Сьогодні ми об’єднуємо зусилля з близько 200 іншими компаніями, щоб запровадити другий етап ініціативи - «Альянс заради молоді».
«Альянс заради молоді» є результатом нашого зобов’язання перед європейськими молодими людьми. Він символізує наше спільне прагнення будувати майбутнє, сповнене надії для Європи.

c:\users\uakoroloye\desktop\infonest 2014\q 1, 2014\final_laurent freixe_message to emploeeys_article_2\фото\laurent freixe_signature.jpg

Лоран Фрекс,

Виконавчий віце-президент Nestlé S.A.

Зона Європа
#ALLiance4YOUth


NESTLÉ та партнери відкриють більше ніж 100 тисяч можливостей для працевлаштування у Європі

Близько 200 компаній об'єднали зусилля в рамках ініціативи Nestlé «Альянс заради молоді», для подолання безробіття серед молоді в Європі. Вони взяли на себе зобов'язання створити понад 100 тисяч робочих місць для молоді в найближчі роки.

В контексті складних економічних умов «Альянс заради молоді» прагне працювати пліч-о-пліч з політиками та освітянами для стимулювання працевлаштування та створення робочих місць.

«Разом із більше ніж 200 компаніями по всій Європі «Альянс заради молоді» став першим загальноєвропейським бізнес-орієнтованим рухом, метою якого є допомога молодим людям приготуватися до занурення у професійне ділове суспільство та збільшити шанси у здоланні конкурентів на ринку вакансій», - зазначив Виконавчий віце-президент Nestlé S.A, керівник Зони Європа Лоран Фрекс.

Ключове питання для молоді

Згідно з новим дослідженням, проведеним компанією Nielsen, 23% молодих людей в Європі вважають безробіття найбільшою проблемою, з якою зіткнеться суспільство протягом найближчих 5-10 років. Опитування проводилося за ініціативою Альянсу. Близько 55% опитаних, які були безробітними, сказали, що у відсутності робочих місць для молоді винні уряди. В опитуванні взяли участь близько двох тисяч молодих людей у віці від 18 до 29 років з Великобританії, Німеччини, Франції, Італії та Іспанії. Результати також показали, що 40% опитаних у віковій групі 21 – 24 років побоювалися, що перспективи працевлаштування в своїй країні не покращаться протягом наступних 12 місяців.

Зобов’язання «Альянсу заради молоді»

Компанії, що приєдналися до «Альянсу заради молоді» зобов'язуються розробити ряд спільних та індивідуальних ініціатив, щоб дати молодим людям значний досвід роботи та стажування та створити більш ніж 100 тисяч робочих місць і можливостей для навчання.

Nestlé створила майже 8 тисяч можливостей за останні вісім місяців.

Компанії також будуть заохочувати своїх співробітників, щоб пригорнути увагу суспільства до проекту і допомогти молодим людям підготуватися до роботи, запропонувати практичні поради, пояснити, як створити резюме та підготуватися до проходження інтерв'ю.

Партнери «Альянсу заради молоді» будуть активними членами «Європейського Альянсу для учнівства» Європейського Союзу, сприятимуть навчанню та виступатимуть як посли професійної освіти по всій Європі.

Професі́йно-техні́чний навча́льний за́клад - це заклад освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров'я.#ALLiance4YOUth
ГЛОБАЛЬНІ ТА ЛОКАЛЬНІ ПАРТНЕРИ З УСІЄЇ ЄВРОПИ

У червні минулого року разом з 14 європейськими діловими партнерами і 13 португальськими партнерами Nestlé оголосила про створення «Альянсу заради молоді» в Лісабоні. Інші місцеві ділові партнери будуть оголошені 18 вересня.

Компаніями-засновниками стали: рекрутингова агенція Adecco, страхова агенція AXA, міжнародна група продуктів харчування Cargill, логістичні групи CHEP та DS Smith, консалтингова група Ernst & Young, соціальні мережі компанії Facebook та парфумерну компанію Firmenich.

Соціа́льна мере́жа - соціальна структура, утворена індивідами або організаціями. Вона відображає розмаїті зв'язки між ними через різноманітні соціальні взаємовідносини, починаючи з випадкових знайомств і закінчуючи тісними родинними зв'язками.

Ї́жа - все, що споживає людина й інші живі істоти для підтримки життя; харчі. Речовини, що їх організм отримує з навколишнього середовища, є для нього будівельним матеріалом і джерелом енергії.

Компанія Google, що займається розробкою інформаційних технологій, дослідна група Нільсен, що займається вивченням уподобань споживачів, комунікаційна компанія Publicis Groupe, технологічна компанія Salesforce, платформа для обміну інформацією Twitter та юридична фірма White & Case також вже зареєструвалися в проекті «Альянс заради молоді».

Юриди́чна фі́рма - форма юридичної практики, пов'язана з організованим наданням юридичних послуг на оплатній основі. Також може називатись наступними назвами - юридична компанія, юридична контора, адвокатська фірма, адвокатське бюро, колегія адвокатів.

Комуніка́ція (від лат. communicatio - єдність, передача, з'єднання, повідомлення, пов'язаного з дієсловом лат. communico - роблю спільним, повідомляю, з'єдную, похідним від лат. communis - спільний) - це процес обміну інформацією (фактами, ідеями, поглядами, емоціями тощо) між двома або більше особами, спілкування за допомогою вербальних і невербальних засобів із метою передавання та одержання інформації.

Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.

Тринадцять компаній – підприємства-партнери Nestlé в Україні - приєдналися до Альянсу: ТОВ «Видавничий Дім «УКРПОЛ», ТзОВ фірма «Астарта-Київ», ТзОВ «ОВОСТАР», Фермерське господарство «Інтегровані агросистеми», ПАТ «Укрпластик», ТОВ «Рабен Україна», ТОВ «Полікам Хай Тек», ТОВ «ІСТ-Захід-Логістик», ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат», ТОВ «Трипільський пакувальний комбінат», Група компаній «AGAMA Communications», Рекламно-комунікаційний холдинг «Publicis Groupe Ukraine», ТОВ «АСНІЛЬСЕН ЮКРЕЙН».

Ферма - приватне сільськогосподарське підприємство, що займається комерційними поставками сільськогосподарської продукції на ринок.

Холдинг або голдинґ (англ. holding - утримання, зберігання) - сукупність материнської компанії та контрольованих нею дочірніх компаній. Крім простих холдингів, що являють собою материнське товариство і одне або декілька контрольованих ним дочірніх товариств (про яких говорять, що вони у відношенні один до одного є «сестринськими» компаніями) існують і складніші холдингові структури, в яких дочірні товариства самі виступають як материнські компанії у відношенні до інших компаній. При цьому материнська компанія, що стоїть на чолі всієї структури холдингу, іменується холдинговою компанією. Контроль материнської компанії за своїми дочірніми товариствами здійснюється як за допомогою домінуючої участі в їхньому статутному капіталі, так і за допомогою визначення їхньої господарської діяльності (наприклад, виконуючи функції їхнього одноосібного виконавчого органу), так і іншим чином, передбаченим законодавством.


«Альянс заради молоді» є четвертим пунктом європейської ініціативи Nestlé з працевлаштування молоді «Nestlé Needs YOUth», старт якої було оголошено в Афінах у листопаді 2013 року.#ALLiance4YOUthПрограма

11:00-11:30 Привітальна кава • Директор з корпоративних питань Nestlé в Україні Геннадій Радченко: про проект.

11:30-11:45 Пряма трансляція прес-конференції «Працевлаштування молоді. Європейські виклики» • Виконавчий віце-президент Nestlé S.A, керівник Зони Європа Лоран Фрекс.

11:45-13:30 Прес-конференція Nestlé в Україні • Генеральний директор Nestlé в Україні Яна Міхайлова: «Альянс заради молоді».

 • Начальник відділу управління персоналом Ірина Старостіна: «Ініціатива з працевлаштування молоді в Україні».

  Управлі́ння персона́лом (менеджмент персоналу) - систематично-організаційний процес відтворювання і ефективного використання персоналу. • Випускник програми стажування Віктор Олійник: «Історія успіху».

 • Голова Правління ПАТ «УКРПЛАСТИК» Ірина Мірошник: «Партнерство в «Альянсі заради молоді».

 • Менеджер з персоналу ТОВ «ІСТ-Захід-Логістик» Оксана Щур: «Партнерство в «Альянсі заради молоді».

 • Підписання угоди про партнерство.

 • Запитання-відповіді.

13:30-14:30 Фотосесія та інтерв’ю / Ланч
#ALLiance4YOUthСпікери

Nestlé в УкраїніЯна Міхайлова - Директор Nestlé в Україні та Молдові

З 2012 року обіймає посаду генерального директора Nestlé в Україні та Молдові. Яна Міхайлова розпочала кар’єру в Nestlé на посаді регіонального менеджера з продажу. З 2000 по 2004 рік працювала у відділі маркетингу кондитерських виробів. З 2005 року розвивала напрямок кормів для домашніх улюбленців. До приїзду в Україну Яна Міхайлова працювала керівником бізнесу Nestlé Purina Petcare на ринках Росії, України, країн СНД.
c:\users\uakoroloye\appdata\local\microsoft\windows\temporary internet files\content.word\starostina irina str.jpg


Ірина Старостіна – Начальник відділу управління персоналом Nestlé в Україні та Молдові
На початку кар’єри Ірина Старостіна працювала керівником відділу управління персоналом московського офісу продажів Nestlé Waters «Святой источник». З січня 2004 року керувала відділом управління персоналом фабрики «Нестле Жуковський». З жовтня 2008 року працювала у відділі управління персоналом центрального офісу Nestlé в Росії.


c:\users\uakoroloye\desktop\img_6380_resize.jpg


Геннадій Радченко – Директор з корпоративних питань Nestlé в Україні та Молдові
До роботи в Nestlé Україна Геннадій Радченко обіймав посаду Віце-президента Національної телерадіокомпанії України. З 2000 по 2002 рік - виконуючий обов’язки керівника торгівельної місії у складі посольства України у Чеській Республіці. До 2002 року працював у представництві корпорації «Mitsubishi» в Україні.

c:\users\uakoroloye\desktop\yei launch\oliinyk (1).jpg

Віктор Олійник – Фахівець з планування виробництва Nestlé в Україні та Молдові


Кар’єру в Nestlé Україна розпочав у рамках комерційного напрямку програми стажування після закінчення Національного університету харчових технологій. Під час стажування працював у відділах продажів, фінансів, логістики.


#ALLiance4YOUth

Спікери

Постачальники
c:\users\uakoroloye\desktop\yei launch\мирошник ирина.jpg

Ірина Мірошник – Голова Правління ПАТ «УКРПЛАСТИК», Заслужений працівник промисловості України


З травня 2013 року Ірина Мірошник виконує обов’язки Голови Правління ПАТ «УКРПЛАСТИК».

Правлі́ння - колегіальний виконавчий орган акціонерного товариства або іншої колективної особи.

Заслужений працівник промисловості України - державна нагорода України - почесне звання України, яке надається Президентом України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України». Первісна назва - заслужений працівник промисловості Української РСР.

З 1998 до 2013 року на посаді Голови Наглядової Ради здійснювала загальний контроль за дотриманням прав акціонерів та займалася організацією та контролем за фінансово – економічною діяльністю акціонерного товариства «УКРПЛАСТИК».

Акціонерне товариство (англ. Joint-stock company, нім. Aktiengesellschaft) - один з різновидів господарських товариств. Акціонерним товариством визнається комерційна організація, статутний капітал якої розділений на визначене число акцій, що засвідчують права та обов'язки учасників товариства ( акціонерів ).

До 1992 року працювала у Міністерстві водного господарства України.

Во́дне господа́рство - галузь економіки, що розробляє і здійснює заходи щодо використання поверхневих і підземних вод для різних галузей економіки, а також здійснює охорону вод і боротьбу з їх шкідливою дією.

Навчалась у аспірантурі Інституту економічного прогнозування НАН України.

Методи прогнозування в економіці - це сукупність наукових методик, які використовуються фахівцями для розробки оптимальних алгоритмів подальшого розвитку різноманітних сфер економіки кожної конкретної держави, або світової економіки в цілому.

З 1992 року займала посаду заступника голови Правління ПрАТ «НВО «Агрокомплекс».

c:\users\uakoroloye\desktop\yei launch\iryna_kapral_354__.jpg

Оксана Щур – менеджер з персоналу ДТЕП «ІСТ-Захід», співзасновник Львівського HR бізнес-клубу «HR-кав`ярня».


Оксана Щур працює у підприємстві більше шести років. За цей період побудувала та розробила у ДТЕП «ІСТ-Захід» всі процеси, що стосуються роботи з персоналом. Оксана Щур є також співзасновником Львівського HR бізнес-клубу «HR-кав`ярня».

#ALLiance4YOUth
Каталог: asset-library -> documents • Лоран Фрекс, Виконавчий віце-президент Nestlé S.A. Зона Європа
 • NESTLÉ та партнери відкриють більше ніж 100 тисяч можливостей для працевлаштування у Європі
 • Пряма трансляція прес-конференції «Працевлаштування молоді. Європейські виклики»
 • Прес-конференція Nestlé в Україні
 • Фотосесія та інтерв’ю / Ланч
 • Голова Правління