Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаМедичне страхування туристів, виїжджаючих за кордон послуги медичного страхування туристів, виїжджаючих за кордон, надає пат «Страхова Компанія

Скачати 444.39 Kb.

Медичне страхування туристів, виїжджаючих за кордон послуги медичного страхування туристів, виїжджаючих за кордон, надає пат «Страхова Компанія
Скачати 444.39 Kb.
Сторінка 1/3
Дата конвертації 03.04.2017
Розмір 444.39 Kb.
  1   2   3

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ ТУРИСТІВ, ВИЇЖДЖАЮЧИХ ЗА КОРДОН
Послуги медичного страхування туристів, виїжджаючих за кордон, надає ПАТ «Страхова Компанія «Вусо».
Страхування туристів - це система відносин між страховою компанією і туристом по захисту його життя і здоров'я та майнових інтересів при настанні страхових випадків. Одним із основних видів страхування в туризмі є медичне страхування, яке, в основному, покриває всі витрати на медичні послуги, послуги стаціонарного лікування, перевезення машиною швидкої допомоги, придбання ліків, догляд за хворим, а у випадку смерті за кордоном - траспортування тіла на батьківщину. Не менш важливим є страхування від нещасних випадків. Страховим випадком визнаються: смерть застрахованого, яка настала в результаті нещасного випадку, що відбувся із застрахованим під час дії договору страхування; інвалідність, одержана в результаті нещасного випадку; часткова втрата працездатності в результаті нещасного випадку, який мав місце під час дії договору страхування. Стаття 16 Закону України «Про туризм» передбачає, що «Страхування туристів (медичне та від нещасного випадку) обов'язкове і здійснюється суб'єктами туристичної діяльності на основі угод зі страховими компаніями, які мають право на здійснення такої діяльності». Суб'єкт туристської діяльності повинен забезпечувати страхування (медичне та від нещасного випадку) туристів, яким надаються туристичні послуги. Страхування туристів може здійснюватися шляхом складання договору страхування безпосередньо між туристом та страховою організацією або за участю суб'єкта туристичної діяльності, що забезпечує страхування туристів на основі відповідної угоди зі страховою організацією. Угода має бути складено зі страховою організацією, що має відповідні ліцензії на право здійснення діяльності, пов'язаної з організацією медичного страхування та страхування від нещасного випадку.
Медичне страхування - тип страхування від ризику витрат, пов’язаних із отриманням медичної допомоги. У більшості країн є формою соціального захисту інтересів населення в системі охороні здоров'я.


Вирушаючи у відпустку, Ви і Ваші близкі будете почувати себе у безпеці у будь-якій країні світу. Ми гарантуємо надання своєчасної якісної медичної допомоги і компенсацію непередбачених витрат, які виникли в результаті настання страхового випадку під час Вашої подорожі. Страховик несе відповідальність у межах зазначеної в полісі програми страхування.

Страховими випадками є непередбачені витрати (збитки) Застрахованої особи, які виникли внаслідок нещасного випадку, раптового захворювання та інших подій, що відбулися в період і на території дії договору страхування, з настанням якої виникає обов'язок Страховика здійснити страхову виплату Страхувальнику, Застрахованій особі, Вигодонабувачу або іншим третім особам.
Страхова виплата - грошова сума, яка виплачується страховиком відповідно до умов договору страхування при настанні страхового випадку.
Страховий випадок - подія, передбачувана договором страхування або законодавством, яка відбулась і з настанням якої виникає обов'язок страховика здійснити виплату страхової суми (страхового відшкодування) страхувальнику, застрахованій або іншій третій особі.
Неща́сний ви́падок (подія) - тілесні пошкодження або смерть, інколи пошкодження майна, причиною яких є несподіваний збіг обставин. При цьому зазвичай мається на увазі, що негативного імовірнісного результату можливо було уникнути або запобігти, якщо причини, що привели до нещасного випадку, були би розпізнані раніше. 1. ОПИС ПРОГРАМ ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ОСІБ, ЩО ПОДОРОЖУЮТЬ ЗА КОРДОН
  1. Короткий опис програм страхування «Sport B», «Sport B 3», «Sport P 3», наведений у таблиці нижче.

Таблиця 1

Опції страхування

Sport B, Sport B 3, Sport P3

Стаціонарне лікування

так

Амбулаторне лікування

так

Невідкладна допомога

так

Невідкладна акушерська допомога до 28-го тижня вагітності

так

Репатріація останків

так

Позапланове повернення через розлад здоров’я

так

Страхування від нещасних випадків зі страховою сумою 1 000 грн.

так

Страхування фінансових ризиків, пов’язаних зі збитками внаслідок неможливості здійснити подорож

та фінансової спроможності туроператора (25000 грн. / на одну застраховану особу).так


Програма „Sport B” призначена для осіб, які під час подорожі за межами України будуть займатися активним відпочинком (аматорським спортом). Програма „Sport B” передбачає, що особа може займатись будь-яким із видів спорту перелічених у Категорії 1.
Вид спорту - сукупність видів спортивних змагань, об'єднаних за ознаками схожості правил, однієї спортивної федерації тощо.


Програма „Sport B3”призначена для осіб, які під час подорожі за межами України будуть займатися активним відпочинком (аматорським спортом(В). Програма „Sport B3”передбачає, що особа може займатись будь-яким із видів спорту перелічених у Категорії 2 та Категорії 3. Програма „Sport P3”призначена для осіб, які під час подорожі за межами України будуть професійно(Р) займатися спортом (спортивною діяльністю, пов’язаною з інтенсивним навчально-тренувальним процесом, який направлений на досягнення максимальних, рекордних спортивних результатів). Позначення «3» у програмах „Sport B3”та „Sport P3”передбачає, що особа може займатись будь - яким із перелічених в Таблице №2 категорій спорту:

Таблиця 2

ВИД СПОРТУ

Категорія 1. Страховий захист для Застрахованої особини діє під час заняття такими видами професійного або аматорського спорту: бадмінтон, художня гімнастика, спортивне орієнтування, плавання, волейбол, вітрильний спорт, теніс, атлетика, водне поло, рафтінг, джип-сафарі, пляжний футбол і т.п.

Категорія 2. Страховий захист для Застрахованої особи діє під час заняття видами професійного або аматорського спорту, передбаченими для категорії 1, а також акробатикою, стрибками на батуті, велоспортом (трек, шосе), водними лижами, веслуванням, легкою атлетикою, планерним спортом, бейсболом, боротьбою, водним поло, лижним двоборством, пожежно-технічними видами спорту, верховою їздою, спортом із застосуванням моторних машин, стрибками у воду, стрільбою, фехтуванням, фігурним катанням

Категорія 3. Страховий захист для Застрахованої особи діє під час заняття видами професійного або аматорського спорту, передбаченими для категорії 2, а також боксом, гірськолижним спортом, сноубордом, рафтингом, дельтапланеризмом (тільки через організації, які мають ліцензії на цей вид діяльності), ковзанярським спортом, підводними видами спорту (тільки через організації, які мають ліцензії на цей вид діяльності), поло, пішими мандрівками в горах, санним спортом, спідвеєм, хокеєм (всі види), шорт треком, баскетболом, бобслеєм, спортивною гімнастикою, кінним спортом, карате, регбі, сучасним п'ятиборством, футболом
  1. За програмою медичного страхування встановлені підвищувальні коефіцієнти за страхування туристів в залежності від їх віку і цілей подорожі.
   Спортивна гімнастика - олімпійський вид спорту, який включає в себе вправи на спритність, різновид гімнастики.
   Кінний спорт - технічно складний, індивідуальний вид спорту, високий результат в якому досягається завдяки взаємодії людини та коня. Подолання перешкод, виїздка, триборство входять до програми Олімпійських ігор.
   Розміри додаткових оплат для цих випадків вказані в Таблицях №3 i 4.

Таблиця 3

вік туриста

РОЗМІР ДОДАТКОВОЮ ОПЛАТИ ЗА КОЖЕН ДЕНЬ ПОДОРОЖІ

Діти у віці від 0 до 2 років

1.2 USD / EUR*

Особи віком від 60 до 75 років

1 USD / EUR*

Особи віком від 76 і старше

2 USD / EUR*

Таблиця 4

вік туриста

РОЗМІР ДОДАТКОВОЮ ОПЛАТИ ЗА КОЖЕН ДЕНЬ ПОДОРОЖІ

Особи віком від 2 до 59 років

1 USD / EUR*

* залежно від валюти у якій встановлено страхову суму.
Страхова сума - грошова сума, в межах якої страховик відповідно до умов страхування зобов'язаний провести виплату з настанням страхового випадку, а також сума, що виплачується за особистим страхуванням. 1. ДІЇ ЗАСТРАХОВАНОЇ ОСОБИ У РАЗІ НАСТАННЯ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ

2.1 У разі настання події, що може бути визнана страховим випадком, в т. ч. при виникненні у Застрахованої особи потреби в отриманні медичних послуг та (або) додаткових послуг, Застрахована особа зобов’язана:

2.1.1. Негайно, не пізніше 24 годин після настання зазначеної події, звернутися до Асистуючої компанії SMILE Assistance (далі – Асистанс) для отримання інформації щодо подальших дій за телефонами: 38 (044) 287 88 70.

Цілодобові номери телефонів для звернень з усіх країн світу:


Туреччина: 90212932 7171// 902169001939*

Єгипет: 20 22 461 88 21*

Таїланд: 66 2 625 31 77*

Австрія: 43-1-311-94-225*

Болгарія: 359 2 437 24 51*

Греція: 30 231 220 50 05*

Іспанія: 34 91 008 29 70*
* номери на які дзвінки в готелях -безкоштовні

E-mail: [email protected]

Skype : smile.assistance


Якщо у Вас виникли складності при дзвінках на будь-яку місцеву лінію, Ви можете зателефонувати на будь-який інший телефонний номер, зазначений у Пам’ятці, так як усі дзвінки надходять до єдиного контактного центру і швидко обробляються.
Телефо́нний но́мер (також номер телефону; англ. phone number) - це послідовність цифр, що були присвоєні абоненту телефонної мережі, набравши котрі на телефоні, можна йому подзвонити (зателефонувати). Абонентський номер виділяється при укладенні договору про надання послуг телефонного зв'язку.
Отримання да́них (англ. Data Mining) - виявлення прихованих закономірностей або взаємозв'язків між змінними у великих масивах необроблених даних. Зазвичай поділяють на задачі класифікації, моделювання та прогнозування.
Країна Краї́на - це територія з визначеними кордонами й населенням, що являє собою єдине ціле з погляду історії, культури, нації та в політико-географічному відношенні може бути незалежною або залежною. Країна не завжди є державою, наприклад Україна в 1900 р.
Також у разі нагальної необхідності ви можете інформацію надіслати SMS-повідомленням на мобільний номер 38 (067) 4437430, зазначивши перед текстом повідомлення слово «callback», якщо Ви чекаєте зворотного дзвінка від нашого оператора.

Ваш телефонний дзвінок буде прийнятий російськомовним диспетчером. Вам необхідно повідомити таку інформацію: • прізвище та ім’я Застрахованої особи;

 • найменування Страховика, номер цієї Пам’ятки;

 • програму страхування, розмір страхової суми;

 • обставини настання події та характер необхідної допомоги;

 • місцезнаходження Застрахованої особи та номер контактного телефону;

 • іншу інформацію, запитану Асистансом або Страховиком.

Якщо зв’язок із Асистансом (Страховиком) є неможливим внаслідок різкого погіршення стану здоров’я, і Застрахованій особі надана невідкладна медична допомога, вона повинна після стабілізації стану здоров’я за першої нагоди пред’явити представникам медичної служби цю Пам’ятку та негайно зателефонувати до Асистансу або Страховика.
Військова медицина - галузь медицини, яка являє собою систему наукових знань і практичних заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я військовослужбовців з метою максимально підняти професійну здатність армії, а також запобігання бойовим ушкодженням та захворюванням і їх лікування.
Пе́рша меди́чна допомо́га - комплекс невідкладних медичних заходів, які проводяться людині, що раптово захворіла або постраждала, на місці пригоди та під час її транспортування до медичного закладу.

Зазначені дії від імені Страхувальника (Застрахованої особи) може здійснити третя особа (родич, співробітник Застрахованої особи, керівник або член туристичної групи, працівник медичного закладу, лікар тощо);

Якщо Застрахована особа звернулася до Асистансу (Страховика) після або під час отримання медичної допомоги або не узгодила із Асистансом (Страховиком) медичний заклад/лікаря, який надаватиме медичну допомогу, Страховик відшкодовує Застрахованій особі вартість отриманих медичних послуг та (або) додаткових послуг та (або) придбаних медикаментів або витратних медичних матеріалів лише в розмірі, що не перевищує суми, еквівалентної 20 доларів США (євро) за кожним страховим випадком. Вартість отриманих медичних послуг та (або) додаткових послуг та (або) придбання медикаментів або витратних медичних матеріалів, що перевищує 20 доларів США (євро) Застрахована особа оплачує самостійно.

2.1.2. Після звернення до Асистансу виконувати надані ним рекомендації щодо своїх подальших дій;

2.1.3 .Вживати заходів щодо запобігання та зменшення розміру збитків, завданих внаслідок настання страхового випадку;

2.1.4. Проходити лікування за призначенням лікаря, виконувати приписи медичного персоналу, дотримуватися розпорядку медичного закладу, в якому Застрахованій особі надається медична допомога;

2.1.5. Звільнити третіх осіб (лікарів, лікувальні заклади, інші організації, які надавали послуги Застрахованій особі або мають інформацію про подію, що сталася) від обов’язків щодо нерозголошення лікарської та комерційної таємниці стосовно себе, а також дітей, які подорожують разом з ним, або інших осіб, якими він опікується;

Комерці́йна таємни́ця - інформація, яка є секретною в тому розумінні, що вона в цілому чи в певній формі та сукупності її складових є невідомою та не є легкодоступною для осіб, які звичайно мають справу з видом інформації, до якого вона належить, у зв'язку з цим має комерційну цінність та була предметом адекватних існуючим обставинам заходів щодо збереження її секретності, вжитих особою, яка законно контролює цю інформацію.

2.1.6. Передати представникові Асистансу або Страховикові невикористані авіа- або залізничні квитки в період їх чинності, а у разі неможливості це зробити за станом здоров’я – за першої нагоди;

2.1.7. Якщо Застрахована особа з об’єктивних причин (знаходження Застрахованої особи у тяжкому стані, відсутність телефонного зв’язку тощо) не зв’язалася із Асистансом для отримання необхідних послуг та внаслідок цього була вимушена самостійно оплатити медичні та (або) інші послуги, вона зобов’язана погодити це з Асистансом або Страховиком протягом 24 годин після отримання таких послуг;

2.1.8.Якщо Застрахована особа за погодженням із Асистансом (Страховиком) самостійно сплатила вартість отриманих медичних послуг та (або) додаткових послуг та (або) придбала медикаменти або витратні медичні матеріали, вона повинна протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дня повернення з подорожі надати Страховикові документи, що підтверджують факт, причини та обставини настання страхового випадку та розмір збитків відповідно до розділу 8 Пам’ятки.

При цьому Страховик відшкодовує Застрахованій особі вартість отриманих медичних послуг та (або) додаткових послуг та (або) придбаних медикаментів або витратних медичних матеріалів лише в розмірі, що не перевищує суми, еквівалентної 100 доларів США або євро (залежно від валюти у якій встановлено страхову суму). Інші витрати Застрахована особа відшкодовує самостійно.

2.2. При страхуванні від нещасних випадків про настання випадку, що може бути визнаний за Договором як страховий Страхувальник, спадкоємець(ці) Застрахованої особи, інші зацікавлені особи мають повідомити Страховика (Асистанс) про таку подію одразу, як тільки їм стане відомо про цю подію та надати Страховику відповідні документи для здійснення страхової виплати на умовах та у строки визначені цим Договором  1. Надання Застрахованій особі у зв’язку з настанням зазначеної події інструкцій з боку Страховика або його представника, а також вжиття останніми заходів з запобігання та зменшення розміру збитку не є підставою для визнання цієї події страховим випадком.
   Зацікавлені сторони, зацікавлені особи, стейкхолдери (англ. Stakeholders) - фізичні і юридичні особи, які мають легітимний інтерес у діяльності організації, тобто певною мірою залежать від неї або можуть впливати на її діяльність.


  2. Для отримання страхової виплати, крім випадків здійснення страхової виплати шляхом перерахування Страховиком грошових коштів на банківський рахунок Асистансу, медичного або іншого закладу, який за згодою Страховика надав послуги, Застрахована особа (Вигодонабувач) повинен протягом строку, передбаченого розділом 8 Пам’ятки, надати Страховикові документи, що підтверджують факт, причини та обставини настання страхового випадку та розмір збитків.
   Ба́нківський раху́нок - рахунок, на якому обліковуються власні кошти, вимоги, зобов'язання банку стосовно його клієнтів і контрагентів та які дають можливість здійснювати переказ коштів за допомогою банківських платіжних інструментів.
   Гроші Гро́ші - особливий товар, що є загальною еквівалентною формою вартості інших товарів та послуг. Гроші виконують функції мірила вартості та засобу обігу. Крім того, вони є засобами нагромадження та платежу.
   Документи, необхідні для здійснення страхової виплати, надаються Страховикові у формі оригіналів, нотаріально завірених копій, простих копій за умови надання Страховикові можливості звірення копій цих документів з їх оригіналами. Якщо документи, необхідні для здійснення страхової виплати, надані в неповному обсязі та (або) в неналежній формі, або оформлені з порушенням чинних норм (відсутні номер, дата, штамп, є виправлення тексту тощо), страхова виплата не здійснюється до усунення (виправлення) цих недоліків. Про наявність таких невідповідностей, порушень Страховик повідомляє Застрахованій особі, (Вигодонабувачу) в письмовій формі протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання таких документів.

  3. Страховик має право вимагати перекладу українською мовою документів, пов’язаних з подією (довідок, медичного висновку, рахунків тощо) за рахунок Страхувальника (Застрахованої особи, Вигодонабувача).
   Украї́нська мо́ва (МФА: [ukrɑˈjɪnʲsʲkɑ ˈmɔwɑ], історичні назви - ру́ська, руси́нська[* 2]) - національна мова українців. Належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної сім'ї[* 3]. Число мовців - близько 45 млн, більшість яких живе в Україні.


 1. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ
  1. За добровільним страхуванням медичних витрат та від нещасних випадків Страховий захист щодо певної Застрахованої особи за Договором починає діяти з 00 годин 00 хвилин (за київським часом) дати, зазначеної у Пам’ятці як дата початку строку його дії за відповідним видом страхування медичних витрат та від нещасних випадків, але не раніше моменту проходження Застрахованою особою паспортного контролю під час виїзду з країни (місця) постійного проживання.

  2. Страховий захист за Договором щодо певної Застрахованої особи припиняє діяти з 24 годині 00 хвилин (за київським часом) дати, зазначеної в Пам’ятці як дата припинення строку його дії за відповідним видом страхування медичних витрат та від нещасних випадків, але не пізніше моменту проходження Застрахованою особою паспортного контролю під час в’їзду до країни (місця) постійного проживання

  3. За добровільним страхуванням фінансових ризиків, пов’язаних зі збитками внаслідок неможливості здійснити подорож, Страховик несе зобов'язання, щодо кожної Застрахованої особи, зазначеної у Пам’ятці, з 00–00 годин дати зазначеної у Пам’ятці, як дата початку строку його дії за відповідним видом страхування фінансових витрат та діє до дати зазначеної у Пам’ятці як дата завершення строку його дії (співпадає з датою початку дії страхового захисту за добровільним страхуванням медичних витрат та від нещасних випадків), але не пізніше моменту проходження Застрахованою особою прикордонного контролю при виїзді з території України.
   Фінансовий ризик - ризик, пов'язаний з імовірністю втрат фінансових ресурсів (грошових коштів).
   Прикордо́нна заста́ва, також Прикордонний контроль - основний підрозділ, призначений для безпосередньої охорони визначеної ділянки державного кордону, припинення на ній протиправної діяльності, протидію якій віднесено до компетенції Державної прикордонної служби України, а також для пропуску осіб і транспортних засобів через державний кордон.
   Місцем дії Договору за добровільним страхуванням фінансових ризиків, пов’язаних зі збитками внаслідок неможливості здійснити подорож є територія України, окрім невиконання (неналежного виконання) Страхувальником своїх договірних зобов’язань перед Вигодонабувачем внаслідок визнання Страхувальника банкрутом, та недостатності коштів для покриття збитків Вигодонабувача за рахунок гарантії банку або іншої кредитної установи, виданою Страхувальнику для підтвердження фінансового забезпечення своєї відповідальності.

 1. ПЕРЕЛІК СТРАХОВИХ ВИПАДКІВ  1   2   3


Скачати 444.39 Kb.

2021