Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаМережні засоби операційних систем

Скачати 478.13 Kb.

Мережні засоби операційних систем
Скачати 478.13 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації04.06.2017
Розмір478.13 Kb.
ТипЛабораторна робота
  1   2

Лабораторна робота № 6

Тема: Мережні засоби операційних систем.


Мета: Навчитися розробляти програми керування мережними засобами операційних систем.

Операційна система Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.Обладнання та програмне забезпечення: ПК, операційна система Windows, система програмування С Builder.

Система програмування (programming system) - 1) те ж що й інструментальна система; 2) система автоматичного програмування, що складається з мови програмування, компілятора або інтерпретатора програм, які написані на цій мові, відповідної документації, а також допоміжних засобів для підготовки програм до виконання; Інструментальна система (development environment) - комплекс програмних або програмних і технічних засобів, який використовується фахівцями з програмування як інструмент для розробки програмного забезпечення (програм, програмних комплексів та систем тощо).

Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.


  1   2


Скачати 478.13 Kb.