Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаМетелля Олег Ігорович 21 рік ( 13. 07. 1984 р н.)

Метелля Олег Ігорович 21 рік ( 13. 07. 1984 р н.)
Дата конвертації29.03.2019
Розмір17 Kb.
РЕЗЮМЕ П. І. П.: Метелля Олег Ігорович 21 рік ( 13. 07. 1984 р.н.) тел. дом. : (032) 291-63-88 моб. : 8-067-905-63-08 e-mail: metellja_oleg@hotmail.com ICQ: 163565318 Місто проживання: Львів Сімейний стан - неодружений Освіта: Студент 4-го курсу Національного Університету Львівська політехніка Спеціальність Компютерна інженерія, напрям Компютерні системи і мережі. Досвід роботи у сфері 3D моделювання та багатьох інших сферах графіки (растрова, векторна і т. п.) а також у сфері веб дизайну (розробка, оформлення, налагодження web - сайтів з елементами анімації) понад 5 років. Перелік неофіційних посад з 2001-2006 р. - Фотомонтажник (фотомонтаж будь-якої складності); - WEB дизайнер; - Візуалізатор 3D сцен (Приміщення, транспорт, ландшафти); - Дизайнер-візуалізатор дахів; - Дизайнер-віуалізатор інтерєрів; - Фотограф Вищезгадані посади являлися підробітком на приватних осіб і немають офіційного підтвердження. Офіційні посади: ТзОВ “Пам’ять” – програміст Fozzy Corporation Group – Керівник відділу товарного обліку Знання іноземних мов: - Російська - вільно (спілкування, правопис); - Англійська - технічно, при спілкуванні - середньо; Знання ПК - знання ПК та певного програмного забезпечення на інженерному рівні. - Програмне забезпечення яким володію на професійному рівні: 3D Studio Max;
Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.
Adobe Photoshop, Macromedia Flash, Microsoft (Word, Powerpoint, Outlook), Corel Draw, Pinnacle Studio, Magic Video Deluxe, КОМПАС 3D, Frontpage; На середньому рівні: Archicad, Autocad, Jusc Paint Pro, Adobe Acrobat, Microsoft (Exel, Acces), Sound Forge, HTML.
Sony Sound Forge, також відомий як Sonic Foundry Sound Forge - цифровий аудіоредактор, призначений для професійної та напівпрофесійної роботи.
CorelDraw (стилізовано як CorelDRAW) - це векторний графічний редактор, який розроблений та продається компанією Corel Corporation з Оттави (Канада). Поточну версію продукту - CorelDraw Graphics Suite X8 (доступна тільки для - Microsoft Windows) було випущено в березні 2016 року.
Adobe Flash (вимовляється [флеш]; колишня назва - «Macromedia Flash») - мультимедійна та програмна платформа використовувана для авторської розробки векторної графіки, анімації, ігор і насичених інтернет-застосунків (RIA), які можна переглядати, програвати чи виконувати в Adobe Flash Player.
Adobe Acrobat - програмний продукт виробництва Adobe для роботи з PDF-файлами. Входить до складу декількох пакетів, зокрема Adobe Creative Suite, а також розповсюджується окремо у двох редакціях: Acrobat та Acrobat Reader (Adobe Reader).
Додаткові дані: Приймав участі у конференціях та олімпіадах по компютерній графіці, на кожній з яких отримував призові місця і був нагороджений грамотами і дипломами різних ступеней.  • Програмне забезпечення
  • Macromedia Flash