Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаМіжнародне співтовариство Організація Сандерленд

Скачати 129.95 Kb.

Міжнародне співтовариство Організація Сандерленд
Скачати 129.95 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації04.05.2017
Розмір129.95 Kb.
  1   2

Що ми робимо?

Міжнародне співтовариство Організація Сандерленд (International Community Organisation of Sunderland)

Ми діємо на благо національних меншин і етнічних груп на північному сході Англії. Ми хочемо змінити негативний образ іммігрантів та етнічних меншин в засобах масової інформації, політичних дебатах чи у свідомості корінних мешканців Великобританії.

Націонáльні менш́ини - групи громадян певної держави, які не є представниками титульного етносу, виявляють почуття національного самоусвідомлення та спільності між собою.
Етнос, народ (запозичено з грецької мови через латинську (старолатинське: ethnicus); грецьке ἐθνικός «племінний; народний; язичницький» є похідним від грец. ἔθνος - «громада; плем'я, народ», етимологічно «група своїх людей») - історично сформована на визначеній території стійка сукупність людей, що має єдину мову, спільні риси й стабільні особливості культури і психології.
Засоби масової інформації (ЗМІ), мас медіа (Mass media) - преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення, інтернет, кінематограф, звукозаписи та відеозаписи, відеотекст, телетекст, рекламні щити та панелі, домашні відеоцентри, що поєднують телевізійні, телефонні, комп'ютерні та інші лінії зв'язку.
Наша діяльність спрямована на те, щоб основні чинності та функціонування в британському суспільстві було краще і простіше для національних меншин та етнічних груп, а також для заохочення інтеграції та співпраці різних національностей. Разом ми творимо „The Sustainable Sunderland Programme", яка покликана допомогти зрозуміти, як сильно впливає наша повсякденна діяльність на навколишнє середовище.
Менши́на (в соціології) - соціальна група, яка не утворює політичної більшості відносно загальної кількості членів даного суспільства. Соціологічна меншість не обов'язково є чисельною меншістю - до неї може належати будь-яка група, що зазнає утисків у порівнянні з домінуючою групою в сенсі соціального статусу, освіти, роботи, статку та політичної сили.
Довкілля, або бюрократично навко́лишнє приро́дне середо́вище - всі живі та неживі об'єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині (наприклад, навколишнє середовище країни). Сукупність абіотичних та біотичних факторів, природних та змінених у результаті діяльності людини, які впливають на живий світ планети.
Пояснити зв'язок між якістю нашого життя, вартістю прожиття і навколишнім середовищем. Разом ми розглянемо, які заходи слід вжити, щоб допомогти навколишньому середовищу, а також покращити якість нашого життя.

Наприклад: 3 серпня ми стали волонтерами, які об'єднаними силами очистили пляж на Hendon. Ми раді зробити щось хороше для Сандерленда і навколишнього середовища. Задоволення було ще більше тому, що наші дії були оцінені перехожими, а також місцевою газетою "Sunderland Echo ", яка опублікувала статтю про нашу акцію прибирання.

Посилання до статті: http://www.sunderlandecho.com/news/local/all-news/cle..
Чому ми це робимо?

Ми хочемо, щоб наше суспільство жило краще. Є багато простих способів заощадити гроші на рахунки за електроенергію, воду чи опалення. На деякі з основних речей ми не звертаємо уваги. Нам здається, що такі дії, як: вимикання світла щоразу, коли ви виходите з кімнати, відключення електроприладів: телевізора, радіо, комп'ютера або відключення зарядних пристроїв від електромережі нічого не змінює. Не правда! Кожен з цих дій впливає на навколишнє середовище, але й також на наші рахунки за допомогою дотримання простих правил щодня, на щорічній основі можна заощадити справді багато грошей. Тому ми вирішили написати перший Newsletter про те "як заощадити".
Зміст:
Що ми робимо і чому 1
Інтерв'ю 2
Режим роботи побутових приладів 3
Поради як заощадити 4
Конкурс
Електричний автомобіль, співпраця 5

ІНТЕРВ'Ю:

1 Чи намагаєшся ти щодня жити екологічно і як ти це розумієш?
Побутова техніка - техніка, що використовується в побуті. Призначається для полегшення домашніх робіт, для створення комфорту в повсякденному житті людини. Класифікується за значимістю (необхідна, бажана, можна обійтися), за розміром (мала побутова техніка і велика побутова техніка), цільовим призначенням тощо.

Концепція екологічного життя включає в себе дуже широкий спектр діяльності і стосується багатьох аспектів життя, про які можна багато говорити, але вважай, що найважливіше - з повагою ставитися до природи, а також до себе, бо ми самі є її частиною. Також важливо розуміти, що бути "ЕКО" може бути корисно, щоб покращити своє здоров'я і стан гаманця.


З моєї сторони це виглядає так, що дуже багато уваги приділяється тому, що їм я і моя сім'я, чим ми “годуємо” нашу шкіру, як утилізуємо певні відходи і намагаємось якомога раціональніше використовувати електроенергію та воду. Я намагаюся багато розмовляти на цю тему з моїми дітьми і заохочувати їх до вживання заходів. І так мої дівчатка вміють читати "склад" деяких продуктів і знають про вплив хімічних речовин, що використовуються в промисловості, на наші організми як і на екосистему. Школа також бере в цьому участь розказуючи дітям про Fairtrade, який захищає працівників, а також навколишнє середовище за допомогою встановлення корисних цін на експортну продукцію і контролю забруднення навколишнього середовища.
Речовина Речовина́ - вид матерії, яка характеризується масою та складається з елементарних частинок (електронів, протонів, нейтронів, мезонів тощо). Характерною властивістю таких частинок є відмінні від нуля баріонний заряд або лептонний заряд.
Забруднення довкілля - процес зміни складу і властивостей однієї або декількох сфер Землі внаслідок діяльності людини. Приводить до погіршення якості атмосфери, гідросфери, літосфери та біосфери. Допустима міра забруднення довкілля в різних країнах регламентується відповідними стандартами, нормативами, законами.


2. Яка різниця між турботою про навколишнє середовище в цій країні і у Великобританії.

Я походжу з родини, де турбота про екосистему завжди була дуже важливою. У нас був власний сад (батьки до сьогодні його доглядають) і компостер на відходи, який збагачував ґрунт у саду. Сортування відходів, яке в 80-90 роках було не так популярне, завжди було областю мого батька, який дуже за цим слідкував. Моя бабуся створювала свою косметику, мазі з ромашки, приймала ванни зі хвощу, завжди мала тисячу історій про кожну рослину. Будучи дитиною я вважала це родинною місією, а тепер сама стараюся жити з турботою про навколишнє середовище і вчу цього моїх дітей. Загалом розбіжностей у турботі про навколишнє середовище в Польщі і у Великобританії я не бачу, можливо це більше питання свідомості, яка виникає з повсякденного життя суспільства, аніж країни в якій ми живемо.3. Останні роки все більше і більше уваги в усьому світі приділяється переробці, чи в твоїй країні цей метод використовується і яким чином? Чи стосується вона виключно сортування відходів – сміття?

Сортувати можна скло, пластмасу та інші пластики, а також рослинні та тваринні відходи у вигляді вищезгаданого компостера. Важливо старатися зменшити кількість відходів у домашніх господарствах, використовувати багаторазові пакети, докупляти економічні упаковки до мила, а не купляти пластикові упакування. Сортування допомагає використовувати ще раз ці відходи і створювати новий продукт. Кожен знає, що бавовняний светр корисний, тому що має добру теплоізоляцію для більш прохолодних днів, але не всі знають що він зроблений з пластикових відходів ПЕТ. Купівля переробленого туалетного паперу також допомагає повторно використовувати перероблені матеріали, тому що вони всі м’які і ароматні, бо виготовляються з целюлози, яка видобувається з бамбука, плантації якого дуже забруднюють ґрунт. Самих дерев також шкода.4. Екологія це економія. Чи знаєте ви який-небудь спосіб, який дбаючи про навколишнє середовище одночасно підвищував би сімейний бюджет і заощаджував гроші? Чи простіше це у Великобританії чи в твоїй країні?

Звичайно є багато способів зекономити гроші і хоч часом людям тяжко в цьому переконатись, що є для мене загадкою, здатних генерувати непогані заощадження. Зменшити витрати електроенергії можна за допомогою люмінесцентних ламп, але ви повинні пам’ятати про їх правильне використання, бо ми не зекономимо вмикаючи і вимикаючи такі лампи без перерви, оскільки їм потрібен час на освітлення, тож там, де світло часто вимикають і знову вмикають раджу купити світлодіодні лампи.

Світлодіо́д (англ. LED - light-emitting diode) - напівпровідниковий пристрій, що випромінює некогерентне світло, при пропусканні через нього електричного струму (ефект, відомий як електролюмінесценція).
Бюдже́т сім'ї́ - це план доходів і витрат сім'ї на певний період (тиждень, місяць, рік).
Люмінесцентна лампа Люмінесце́нтна (флуоресцентна) ла́мпа, лампа денного світла - газорозрядне джерело світла, світловий потік якого визначається в основному світінням люмінофорів під впливом ультрафіолетового випромінювання розряду: широко застосовується для загального освітлення, оскільки світлова віддача і термін служби в кілька разів більший, ніж у ламп з ниткою розжарювання того ж призначення.
Дуже ефективним способом є порівняння що деякий час, я роблю це раз на рік перед сезоном опалення, постачальнням електроенергії і газу. Це не складно, все що потрібно це ввести дані до таблиці або ж якщо ми знайдемо подібні пропозиції, порівняти які інші переваги є в даній пропозиції. Часто це додаткові бали Nectar або клубної карти Tesco при кожному поповненні рахунку оплаченому вами, які пізніше ми можемо витратити в супермаркеті. В Польщі лише почали впроваджувати цю пропозицію для споживачів, але у Великобританії це використовують роками і вибір дійсно широкий. Звичайно, всі ці види діяльності вимагають від нас трохи самосвідомості і знання, але також послідовності і наполегливості, що гарантує нам постійно бути в плюсі у фінансовому плані, а також в питаннях стосовно нашої планети, про яку теж потрібно дбати, а не тільки бездумно експлуатувати.5. Що б могло переконати вас більше турбуватися про навколишнє середовище?

Звичайно мені не чужа доля нашої планети, від неї залежить наша доля і наших нащадків.

Наша доля - щотижнева леґальна газета революційно-демократичного напряму, перша дозволена газета білоруською мовою. Видавалася у Вільнюсі групою діячів Білоруського соціалістичного суспільства.
Наприклад нещодавно гучно обговорювалася тема вимирання бджіл. Через нашу діяльність гинуть розпорошення, а також людська безтурботність. Люди часто надають перевагу бетонуванню своїх садів, щоб якнайменше зусиль вкласти в їх догляд і не розуміють, що шматок за шматком забирають їду у бджіл. Гасло “ коли вони помирають, ми теж ” заохотило мене до більш глибокого аналізу проблеми і виявляється, що завдяки цим малим жовто-чорним створінням у нас є достатньо, щоб поїсти, тому що вони запилюють близько 80% квіткових рослин, 200 видів бджіл живуть на межі вимирання. Зі свого боку я зробила куток для бджіл у моєму саду і кущ, який я майже вирізала переїжджаючи до цього дому, був врятований. Виявилося, що він приваблює багато бджіл і джмелів, які є основними запилювачами у світі комах. Слід також розширити свої знання на теми пов’язані з екологією, тому що тільки в наших руках доля планети, на якій ми живемо, а використовуємо у власному інтересі.Чи знаєте ви?

3/4 земної поверхні покриті водою.

Покритонасінні, або квіткові рослини (Angiospermae, або Magnoliophyta), зав’язко́ві, вкритонасі́нні - таксон вищих рослин, які формують квітки. Ця найважливіша група наземних рослин налічує понад 165 порядків, 540 родин, більше 13 000 родів і, ймовірно, не менше 250 000 видів.
Географі́чна оболо́нка (англ. geography envelope; нім. geografischer Mantel, m) - верхня комплексна оболонка Землі, що утворилася внаслідок взаємопроникнення і складної взаємодії окремих геосфер - літосфери, гідросфери, атмосфери і біосфери.


Наше тіло на 75% складається з води.
97% води на Землі складає солона вода і тільки 3% прісна вода.
Прісні води (англ. fresh (sweet) water; нім. Süsswasser n) - природні води з мінералізацією до 1 ‰ (проміле), вода з вмістом солі, меншим за 1‰ (1 г/дм³ або 1000 мг/дм³). Крижані масиви в полярних регіонах і льодовики містять в собі найбільшу частину прісної води землі.

59% прісної води використовується для виробництва електроенергії.
Електроенерге́тика (англ. power engineering) - провідна галузь енергетики, що охоплює виробництво, передачу та розподіл електроенергії.

Приймаючи 10-хвилинний душ використовують 30-38 літрів води
Для купання у ванні потрібно 115-150 літрів води.
Для ручного миття посуду потрібно 38 літрів води.
Машинне прання використовує 75-115 літрів води.
  1   2


Скачати 129.95 Kb.

  • Посилання до статті
  • Зміст: Що ми робимо і чому 1 Інтервю 2 Режим роботи побутових приладів
  • Чи знаєте ви 3/4 земної поверхні