Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаМолодійська сільська рада глибоцького району, Чернівецької області

Молодійська сільська рада глибоцького району, Чернівецької області
Дата конвертації10.03.2017
Розмір27.5 Kb.


УКРАЇНА
МОЛОДІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Глибоцького району, Чернівецької області

60415, с. Молодія, вул. Головна,78, тел. 3-53-94, 3-53-32


VIII СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ Р ІШ Е Н Н Я №
"2011 р. с. Молодія
Заключення договорів на закупівлю продуктів харчування,придбання основних засобів, матеріалів, інвентаря, виконання робіт, послуг, та ін.
Основні́ за́соби (ОЗ) - матеріальні активи, які підприємство утримує з метою використання їх у процесі виробництва чи поставки товарів, надання послуг, здачі в оренду іншим особам чи для виконання адміністративних і соціально-культурних функцій, очікуваний термін корисного використання (експлуатації) яких більше одного року, або одного оборотного періоду.
Черніве́цька о́бласть - область у південно-західній частині України. Утворена 7 серпня 1940 з північної, переважно українцями заселеної, частини Буковини і сусідньої частини Бессарабії (з Хотином). Розташована у межах Карпат, Передкарпаття (Буковинське Прикарпаття) та Покутсько-Бессарабської височини.
Ї́жа - все, що споживає людина й інші живі істоти для підтримки життя; харчі. Речовини, що їх організм отримує з навколишнього середовища, є для нього будівельним матеріалом і джерелом енергії.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сесії Молодійської сільської ради № 03-04/2011 від 12.01.2011р.

Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
«Про сільський бюджет на 2011 р.», сільська рада


вирішила:

1. Затвердити список договорів на закупівлю продуктів харчування, придбання основних засобів, матеріалів інвентаря , виконання робіт, послуг, та ін., які погоджені з постійною комісією з питань економіки, бюджету і фінансів.

Камбоджійці та філіппінці вживають качині яйця із 19-20-денними зародками, в яких проглядаються сформовані дзьоб і кістки. Страва вважається делікатесом. Назва страви - балут.

1). Глибоцький райавтодор, смт. Глибока, вул. радгоспна, 4, на суму -10310 гри. на виконання робіт по поточному ремонту доріг в с. Молодія по вулиці Б.Хмельницького з коштів цільових фондів з-но Положення про цільові фонди, з-но зборів села від 20.01.2011р.

2).П/п Сидорук Максим В"ячеславович, м. Чернівці, вул. Руська, 209, на суму 20000 грн. на придбання метало пластикових конструкцій для Молодійського ДНЗ з коштів капітальних вкладень.

Капіта́льні вкла́дення - частина інвестицій, спрямована на відтворення основних засобів виробничого і не виробничого призначення, на створення нових, реконструкцію і розвиток наявних основних засобів, включаючи об'єкти соціальної сфери.

3). П/п Шевчук Дмитро Михайлович, смт. Глибока, на суму 300 грн. на придбання канцтоварів (папір ксероксний , папки,ручки, файли та ін.) з цільових фондів Зено Положення про цільові фонди, Зено рішення зборів села від 20.01.2011 р.

4). Глибоцька районна друкарня, смт. Глибока, вул. Глибоцька, 5, на суму - 500 грн. на придбання бланків для сільської ради з цільових фондів з -но Положення про цільові фонди, з-но рішення зборів села від 20.01.2011 р.

5). П/п Фолошня Андрій Васильович, смт. Глибока, вул. Глибоцька, 25а, на суму 30000 грн. на придбання продуктів харчування для Молодійського ДНЗ;

на суму 1000 грн. на придбання фарби, прального порошку та інших господарських товарів для Молодійського ДНЗ.

6). Магазин „Комп"ютери Канцтовари" П/п Мармус Дмитро Євгенович на суму 1000 грн. на придбання канцтоварів для установ сільської ради з цільових фондів з-но Положення про цільові фонди, з-но рішення зборів села від 20.01.2011 р.

7). Редакція газети „Новий день" смт. Глибока, вул.Глибоцька, 5, на суму 100 грн. на опублікування об"яви про забруднення атмосферного повітря.

Пральний порошок - спеціально розроблений для чищення текстилю мийний засіб, який являє собою суміш хімічних сполук у твердій формі у вигляді порошку, водний розчин яких здатний відокремлювати забруднення від поверхні текстилю при гідромеханічній обробці, переводити їх у розчин, і утримувати в ньому.
Пові́тря - природна суміш газів, з яких складається атмосфера, тобто повітряна оболонка планети. Спочатку це слово виникло для опису повітря планети Земля, ще в ті часи, коли інші планети мало цікавили людство і тому нині воно все ще вживається саме в такому значенні.

8). TOB „Парус-Захід Плюс" м. Чернівці, вул. 28 червня,44, на суму 600 грн. на послуги по обслуговуванню комп"ютерної техніки для сільської ради з коштів цільових фондів з-но 1 Положення про цільові фонди, з -но рішення зборів села від 20.01.2011 р.

9). TOB „Діавест-Комп"ютерний світ" м. Київ, пр. 40-річчя Жовтня, 46/1 А, м. Чернівці, вул.Воробкевича, на суму 500 грн. на послуги по ремонту та заправці картриджів з коштів цільових фондів з-но Положення про цільові фонди, з-но рішення зборів села від 20.01.2011 р.


2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, бюджету і фінансів.

Молодійський сільський голова С.І.Іфтодій

Каталог: documents
documents -> Програма 5 вересня 2014 року, П’ятниця 09: 00-09: 50
documents -> 3. Департаменту розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (Романенко В. П.), Науково-методичному центру організації розробки та виробництва засобів навчання
documents -> Ubuntu Linux Для операційних систем родини Linux існує багато програм І систем для налаштування pppoE з'єднань. Ми зупинимось на консольній програмі, яка є в комплекті системи
documents -> Перелік питань Операційна система як розширена машина та як розподілювач ресурсів  • Закону України «Про місцеве самоврядування
  • -Комп