Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаМультимедійна dvd система-комп'ютер Hits an2D001 Посібник користувача головне меню

Мультимедійна dvd система-комп'ютер Hits an2D001 Посібник користувача головне меню
Дата конвертації10.03.2017
Розмір6.52 Mb.

Мультимедійна DVD система-комп'ютер

Hits AN2D001

c:\users\distr\desktop\безымянный.jpg

Посібник користувача

ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Меню Android з усіма основними функціями відображається на екрані. Іконки можуть рухатися по дисплею з ліва на право, так само користувач може самостійно додавати інші застосування з лівого боку екрану, шляхом прямого натискання. До складу фіксованого меню входять наступні позиції: Навігація, DVD, Радіо, ВТ і налаштування.

Додавання - бінарна арифметична операція, суть якої полягає в об'єднанні математичних об'єктів.
Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.
Навіга́ція (від {лат. navigare - керувати кораблем та санскр. navgathi - майстерність керманича). Галузь знань про керування транспортним засобом для спрямування його до цілі. Використовується на воді, на землі, в повітрі, а також останній час і в космосі.
Також за бажанням можна активізувати наступні застосування: Навігація IGO, Навігаційні карти Google, Skype, Facebook, MSN, Twitter, QQ, WhatsApp Youtube, Місця, Електронне повідомлення, Всесвітні новини, ТБ гід, Галерея, GPS Тест плюс, Рульове управління, Еквалайзер, Aux, Календар, ES редактор файлів, Браузер, Android Маркет, Управління переднього діодного підсвічування, Фото і Відео з камери заднього виду, Пошта, Google пошук, Голос для живого Google GPS пошуку, Годинник, Калькулятор, Погода, Завантаження ПО, HicesHvac, Музика, ТБ і тд.

Як опція можна вибрати Систему стеження, згідно якої система Android відстежує магнітолу в автомобілі при підключеному 3G інтернеті.

Світло́пис або Фотогра́фія (від грецького φώς (φωτός) - світло та γράφω - пишу) - сукупність різноманітних науково-технічних засобів і технологій, які мають на меті реєстрацію одиничних довготривалих зображень об'єктів за допомогою світла.
Го́лос - звук, який відтворює людина, використовуючи голосові зв'язки. Людина використовує голос для розмови, співу, крику, сміху, плачу. Голосоутворення відбувається шляхом видихання повітря з легень через рот та ніс, при чому голосові зв'язки вібрують і створюють у повітрі звукові хвилі.
Електро́н (грец. Ηλεκτρόνιο, англ. electron, нім. Elektron) - стабільна, негативно заряджена елементарна частинка, що входить до складу всіх атомів. Має електричний заряд (-е= −1,6021892(46)×10−19 Кл) і масу (9,109554(906)×10−31 кг).
Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.

У цій системі, ви можете записувати і прослуховувати більше 1000 пісень. Також за бажанням можна вибирати будь-яку "живу" картинку як заставку.

Підключення до інтернету може здійснюватися за допомогою Wifi з будь-якого пристрою або 3G модему через з'єднання з сим-картой.

При́стрій (англ. device, appliance, нім. Vorrichtung f, Einrichtung f) - обладнання, конструктивно завершена технічна система, що має певне функціональне призначення і за допомогою якої виконується яка-небудь робота або спрощується, полегшується певний процес.
ДОДАВАННЯ НА ДОМАШНІЙ ЕКРАН

Ви можете додавати наступні ярлики на домашній екран: SHORTCUT (Ярлик), WIDGET (Віджет), FOLDER (Тека), WALLPAPER (Шпалери).

Натисніть на будь-яке порожнє місце на екрані і утримуйте протягом декількох секунд, поки не з'явиться позначення "add to home screen icon" ("додати іконку на екран").

Користувач може використовувати будь-який з даних для головного меню:

Ярлик = > Багато застосувань

Виджет = > Аналогові години, Календар, Facebook, Пошук Google.

Тека = > Телефонні контакти, ВТ контакт, Тека

Шпалери = > Можна вибирати Налаштування фонового екрану

Галерея = > з SD карти або USB на ES редактор файлів

Живі шпалери = > Galaxe, Grass, Magic Smoke і інші.

МЕНЮ BLUETOOTH

За допомогою функції BLUETOOTH в магнітолі на системі Android ви можете набирати номер з мобільного телефону через магнітолу, відхиляти дзвінки, відповідати на вхідні дзвінки.

Bluetooth (англ. Bluetooth) - технологія бездротового зв'язку, створена у 1998 році групою компаній: Ericsson, IBM, Intel, Nokia, Toshiba.
Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.

Також присутній A2D2 переміщення музики з телефону на DVD.

IGO, GOOGLE і ІНШІ КАРТИ

Підключення до GPS може здійснюватися таким чином:

Через передвстановлені в систему карти IGO або інші карти, де необхідно встановлювати шлях GPS або Живих карт Google, якщо є доступ до 3G інтернет або WIFI будь-якого провайдера.

Переміщення - зміна положення якогось матеріального об'єкту. В фізиці - це переміщення фізичного тіла. Переміщенням також називають вектор, який характеризує цю зміну. Має властивість адитивності. Абсолютна величина переміщення, тобто довжина відрізка, що сполучає початкову й кінцеву точку, вимірюється в метрах у системі СІ та в сантиметрах у системі СГС.
Провайдер (від англ. provider - постачальник) - компанія, постачальник будь-яких послуг.

Карти IGO заздалегідь встановлюються в систему, тому користувачеві не варто хвилюватися із цього приводу у разі втрати SD карти. Виберіть іконку IGO, карт автоматично переходить в систему GPS. Для входу користувача в систему пропонуються наступні варіанти: Destination (Призначення), My Route (Мій маршрут), Setting (Налаштування).

Destination (Призначення) : Пошук адреси, Пошук місця, Пошук на карті, Кохані.

My Route (Мій маршрут) : Налаштування маршруту, Більше опцій на вибір, Альтернативний маршрут, Імітація маршруту (GPS має бути відключений), Додати "Призначення" в "Кохані", Карта маршруту.

Setting (Налаштування) : Налаштування маршруту, Звук і Попередження, 3D транспортний засіб, Кольори і Теми, Налаштування сканування, РОІ, Стартові позиції, Зміст, Початок конфігурацій Wizard, Перезавантаження, Розширені налаштування, які мають детектор камери швидкості.

Також є налаштування для вибору регіональної мови і вибір звуку.

Сканер (англ. scanner) - пристрій, призначений для створення зображень певних об'єктів шляхом обробки променів, які відбиваються від поверхні об'єкта або проходять крізь об'єкт. В більш вузькому значенні - пристрій для отримання комп'ютерного цифрового зображення.
Альтернати́ва (фр. alternative, рос. альтернатива, англ. alternative, нім. Alternative) -
Тра́нспортний за́сіб - пристрій, призначений для перевезення людей і вантажу.
Регіона́льна мо́ва - мова, яка має певне поширення і правовий статус якої (яких) закріплений в одному або кількох адміністративно-територіальних суб'єктах (областях, провінціях, краях, штатах, районах, муніципалітетах або інших регіонах держави) поряд з офіційною/державною мовою, яка діє на території всієї держави.

За допомогою іконки "MAP" через карти Google користувач дістає доступ до будь-якої потрібної країни, при цьому немає проблем з ліцензією, і усі карти є реальними картинками, знятими супутником.

Ліце́нзія (лат. licentia - дозвіл) - у загальному значенні - це документ, що демонструє певний дозвіл. Документ державного зразка, що засвідчує право ліцензіата на провадження зазначеного в ньому виду господарської діяльності протягом визначеного строку за умови виконання ліцензійних умов.
При цьому має бути включений звук, щоб можна було чути звук навігації. Виберіть шлях і Опції в GPS, шляхом тривалого натиснення на кнопку МЕНЮ. На нижній панелі відобразиться ADD (додати)

Якщо користувачеві потрібні інші карти, є спосіб установки доступу за допомогою старанного файлу = > Nav Setting.НАЛАШТУВАННЯ ДОСТУПУ в 3G ІНТЕРНЕТ

Доступ в інтернет може здійснюватися за допомогою 3G модему або WIFI.

Для WIFI, при його активації, на екрані відображується інформація про оператора зв'язку.

Актива́ція - збудження чогось, наприклад, молекул, атомів; перехід молекули з неактивного стану в стан з енергією, достатньою для здійснення хімічної реакції, наприклад, механохімічна активація .
Виберіть його, введіть пароль, і увійдіть до інтернету.

Шлях налаштування : WIFI Setting (WIFI Налаштування), потім Wireless and Network Setting (Безпровідні налаштування і Налаштування мережі), далі до WIFI і WIFI Setting (WIFI Налаштування). Якщо налаштування WIFI доступні, вони відображується на екрані.

Доступ через 3G модем: при підключенні до модему, на екрані з'явиться 3G іконка, і автоматично відкривається доступ до інтернету. Якщо необхідно настроювати підключення, залежно від країни розміщення, необхідно ввести APN і телефонний номер.

Телефо́нний но́мер (також номер телефону; англ. phone number) - це послідовність цифр, що були присвоєні абоненту телефонної мережі, набравши котрі на телефоні, можна йому подзвонити (зателефонувати). Абонентський номер виділяється при укладенні договору про надання послуг телефонного зв'язку.
Як тільки 3G іконка відображується вверху екрану, доступ до інтернету відкритий.

Звернетеся до безпровідних налаштувань і налаштувань мережі, перейдіть до мобільних налаштувань, потім введіть ім'я доступу APN. Вверху екрану повинно відобразитися APN ім'я і 3G іконка.

Функція Tethering & Portable Hotspot дозволятиме магнітолі генерувати вихід WIFI усередині автомобіля, щоб дозволити іншим пристроям в салоні автомобіля діставати доступ до WIFI і інтернету, коли з магнітолою використовується 3G модем.

УПРАВЛІННЯ З КЕРМА

Контроль управління з керма здійснюється з керма транспортного засобу, опір, що використовує тільки.

Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.

Функції, які можуть задаватися на кермі автомобіля, : DVD, Радіо, ТБ, Беззвучний режим, Гучність , Гучність -, Відповідь на дзвінок через Bluetooth, Відхилення дзвінка через Bluetooth, FF/Наступний, FB/ Попередній, Живлення, Aux, Режими, Bluetooth.

Для транспортних засобів з Can Bus, Ланковий системою або Системою GMC, повний блок Can Bus і дроти надаються в комплекту, щоб забезпечити нормальну роботу пристрою.БАГАТОКОЛІРНА ПЕРЕДНЯ КНОПКА

У усіх магнітолах надана функція вибору безлічі кольорів основної кнопки для забезпечення відповідності колірності підсвічування передньої панелі автомобіля.

Після вибору кольору, натисніть на колір для підтвердження і поверніться в основне меню, шляхом натиснення кнопки повернення в правій верхній стороні екрану.

МЕНЮ РАДІО

У режимі налаштувань радіо виберіть Scan ("сканувати"), щоб почати пошук усіх доступних каналів, які відображуватимуться вверху екрану.

Виберіть Scan Preset Set Station (Сканування встановлених станцій) для пошуку найкращої якості мовлення радіостанції.

Ра́діо - область науки й техніки, пов'язана з передаванням на відстань електромагнітних коливань високої частоти - радіохвиль, з допомогою яких здійснюється зокрема радіомовлення - передача через радіо сигналів, мови, музики для необмеженої кількості слухачів.
Після виявлення сканування припиняється на 5 сік, щоб дозволити користувачеві оцінити якість мовлення.

Ви можете включати і відключати функцію LOC при виникненні шумів при мовленні радіо станцій.SKYPE, QQ, MSN В СИСТЕМІ ANDROID

Користувач може використовувати інтернет для доступу до програм спілкування, серед яких SKYPE, QQ, MSN, Facebook і інші.

Усе ПО доступно при безкоштовному завантаженні через BlackMart Alphe.ЗАПИС З КАМЕРИ ПЕРЕДНЬОГО І ЗАДНЬОГО ВИДУ

Ця функція дозволяє виробляти запис відео і фото з камер переднього і заднього виду. Увесь знятий матеріал зберігається в пам'яті системи, тому користувач може у будь-який момент проглянути його або ж передати через SKYPE,, Facebook або поштою.

Матеріа́л - речовина, або суміш речовин, первинний предмет праці, який використовують для виготовлення виробу (основний матеріал), або які сприяють якимось діям. У останньому випадку уточнюють, що це допоміжний, чи витратний матеріал.

Передусім, необхідно вибрати іконку на екрані, зйомку, що означає відео, або фото.

Запис з передньої камери задається безпосередньо через клік кнопки F. CAM на передній панелі, яка означає "Передня камера". Запис відео або фото із задньої камери починається автоматично при включенні заднього ходу.

Після зйомки, інформація зберігається з пам'яті пристрою. При натисненні іконки фото у верхньому кутку на екрані відображується меню відео або фото для вибору і відтворення потрібного матеріалу.

Відтво́рення - слово, яке, в залежності від контексту застосування набуває різних значень.

Зображення і фото можна перевертати і міняти місцями шляхом натиснення кнопки "Edject" ("Змінити").

Також за бажанням, окрім передньої і задньої камери, можна додати внутрішньосалонову камеру. При цьому вимагаються додаткова камера і адаптер для здійснення цієї функції.

МУЗИКА І ІНФОРМАЦІЯ З USB і SD

Усі 1000 пісень, і навіть більше, з USB або SD карти можуть копіюватися, завантажуватися в систему, і за бажанням користувача, відтворюватися.

Також можна копіювати і завантажувати фотографії, які потім встановлювати як фонову заставку.

Усі файли на USB, SD карті, жорсткому диску можуть записуватися.

Тверди́й диск або Тверди́й магні́тний диск, або Накопичувач на магнітних дисках (англ. Hard (magnetic) disk drive, англ. HDD), у комп'ютерному сленгу - «вінчестер» (від англ. winchester), - магнітний диск, основа якого виконана з твердого матеріалу.
Завантажуватися, копіюватися, віддалятися, перейменовуватися і тд. Для перенесення в систему.
Перене́сення, або Енжамбема́н (фр. enjambement) - віршовий прийом, який полягає у перенесенні фрази або частини слова з попереднього рядка у наступний, зумовлений незбіжністю ритмічної паузи зі смисловою, хоч рядок при цьому втрачає свою інтонаційну викінченість.

Зовнішня пам'ять пристрою на системі Android складає 4 G байта пам'яті. Вона використовується для GPS, програмних файлів, зображень з камери, запису пісень. Коли пам'ять заповнена, попередні файли віддаляються автоматично або ж, запис зупиняється, і користувач повинен видалити непотрібні файли вручну.СПЕЦІАЛЬНІ ЗАСТОСУВАННЯ

Існує багато застосувань, які можуть завантажуватися користувачем через Android маркет.

Через інтернет користувач може діставати доступ до електронних газет і миттєвих новин зі всього світу. Також можна завантажити і встановити ТБ програму, щоб уникнути проблем з якістю трансляції через аналогове або цифрове ТБ під час руху автомобіля

УСТАНОВКИ ГОДИНІ І ДАТИ

При первинному використанні пристрою, користувачеві необхідно задати час, дату, часову зону і формат.

Трансляція (від старофр. translater, від лат. translatus, прикметник минулого часу від transferre - «передавати», «переносити», передача)

При першому використанні дані задаються з БМУ пристрою, а потім, після установки часу і дати в Android, вони можуть мінятися через системні налаштування.

При використанні GPS, час може відрізнятися від заданого через систему Android.

Визначення часу синхронізуватиметься через GPS час. Але при цьому слід пам'ятати, що перевага в правильності часу віддаватиметься даним, встановленим в системі (як примітка).НАЛАШТУВАННЯ ДОДАТОК

Усі налаштування можуть бути видимими і виводитися на екран, серед яких Завантаження файлів, Усі файли, USB пристрій, Переміщення файлів.

УСТАНОВКА ЛОГОТИПУ АВТОМОБІЛЯ НА ЕКРАНІ DVD

Усі логотипи автомобілів можуть встановлюватися і відображуватися на екрані магнітоли.

Автомобі́ль, авто́ (від грец. αὐτός - сам і лат. mobilis - той, що рухається) - самохідна колісна машина, яка приводиться в рух встановленим на ній двигуном і призначена для перевезення людей, вантажу, буксирування транспортних засобів, виконання спеціальних робіт та перевезення спеціального устаткування безрейковими дорогами.
Користувач може вибрати будь-який логотип на свій вибір, оскільки вони вже завантажені в систему.МЕНЮ DVD

Представлено нове меню, що здійснює наступні функції, : відтворення DVD дисків, зупинка, перемотування назад і вперед, меню, установки.ЗБЕРЕЖЕННЯ

Інформація по збереженню знаходитися в налаштуваннях системи.

Надане 4G пам'яті, куди можна зберігати IGO карти, МР3 файли, записувати відео і фото з передньої і задньої камери.

При збереженні 1000 пісень і карт займається близько 2 G пам'яті. Якщо система використовує 900 kb, пам'ять, що залишилася, може використовуватися для збереження даних з камер, фотографій, інформації з USB і SD карти.НАСТРОЙК ЗВУКУ

У пристрої представлені налаштування звуку для системи Android і DVD системи, які синхронізуються між собою і забезпечують надійну роботу системи.

МІСЦЕРОЗТАШУВАННЯ GPS І БЕЗПЕКА

Користувач може самостійно регулювати своє місцерозташування і безпеку, шляхом включення і виключення GPS, при необхідності, відключаючи отримання сигналу супутника і виконуючи імітацію ведення GPS.

Інші параметри безпеки, такі як Sim карта і пароль вже тут встановлені.

Супутник-2 (рос. Спутник-2) - другий космічний апарат, запущений на орбіту Землі 3 листопада 1957 року, і перший апарат з живою істотою на борту, собакою Лайкою.
Пара́метр (від дав.-гр. παραμετρέω) - відмірюю, розмірюю)(рос. параметр, англ. parameter, нім. Parameter m, Kennwert m, Kenngrösse f, Kennzahl f) - величина, що нею характеризують якусь властивість, стан, розмір або форму об'єкта, робочого тіла, процесу, явища або системи тощо.
КОНТРОЛЬ USB, IPHONE, IPAD, IPOD

Треки з INHONE, IPAD, IPOD можуть відтворюватися на цьому пристрої. За допомогою USB кабелю підключите IPHONE, IPAD, IPOD до USB роз'єму магнітоли, увесь список треків відобразитися на екрані, користувач зможе вибрати будь-який трек для відтворення.

Відео файли або фотографії можуть з IPHONE, IPAD можуть відтворюватися на екрані без використання декодоване ПІ (Функція буде доступна як опція в недалекому майбутньому).

Майбутнє - суб'єктивна з людського погляду й об'єктивна з погляду стороннього спостерігача часова категорія сприйняття реальності, яка характеризується комплексом явищ і подій, що не здійснились і не відбулися відносно об'єкта, який перебуває в більш ранньому часі.

Телефони на системі Android або HTC можуть синхронізуватися з цією магнітолою. Пристрій має бути заданий як USB пристрій, і воно діятиме як USB по відношенню до цієї системи Android. Усі треки з телефону відображуватимуться на екран і можуть відтворюватися.МОВА

Користувач може вибирати і міняти мову меню і клавіатури, голосовий вхід і вихід.

Клавіату́ра (англ. keyboard) - сукупність розміщених у певному порядку клавіш пристрою, що використовується для введення і редагування даних, а також керування виконанням окремих операцій.
Деякі мови завантажені в систему, але за бажанням, користувач може завантажити з сайту більше мов на вибір.

WIFI

Безпровідні налаштування і налаштування мережі

Є вбудовані внутрішній WIFI, в якому користувач може задати налаштування для активації WIFI системи.


  1. Активація WIFI.

  2. Налаштування WIFI.

  3. Вибір WIFI Network (система WIFI), введення пароля, за запитом.

  4. Після завершення, з'являється індикація "connect" ("підключено"), тепер можна користуватися інтернетом.
    Індикація (рос. индикация, англ. indication, нім. Indikation f) -


МОНТАЖНА СХЕМА

Монтажна схема для DVD з функцією кан-шины або без неї.

Мультимедийная DVD система-компьютер

Hits AN2D001

c:\users\distr\desktop\безымянный.jpg

Руководство пользователя

ГЛАВНОЕ МЕНЮ

Меню Android мо всеми основными функциями отображается на экране. Иконки могут двигаться по дисплею с лева вправо, так же пользователь может самостоятельно добавлять другие приложения с левой стороны экрана, путем прямого касания. В состав фиксированного меню входят следующие позиции: Навигация, DVD, Радио, ВТ и настройки. Также по желанию можно активизировать следующие приложения: Навигация IGO, Навигационные карты Google, Skype, Facebook, MSN, Twitter, QQ, WhatsApp Youtube, Места, Электронное сообщение, Всемирные новости, ТВ гид, Галерея, GPS Тест плюс, Рулевое управление, Эквалайзер, Aux, Календарь, ES редактор файлов, Браузер, Android Маркет, Управление передней СИД подсветки, Фото и Видео с камеры заднего вида, Почта, Google поиск, Голос для живого Google GPS поиска, Часы, Калькулятор, Погода, Загрузка ПО, HicesHvac, Музыка, ТВ и тд.

В качестве опции можно выбрать Систему слежения, согласно которой система Android отслеживает магнитолу в автомобиле при подключенном 3G интернете.

В этот системе, вы можете записывать и прослушивать более 1000 песен. Также по желанию можно выбирать любую «живую» картинку в качестве заставки.

Подключение к интернету может осуществляться с помощью Wifi из любого устройства или 3G модема через соединение с сим-картой.ДОБАВЛЕНИЯ НА ДОМАШНИЙ ЭКРАН

Вы можете добавлять следующие ярлыки на домашний экран: SHORTCUT (Ярлык), WIDGET (Виджет), FOLDER (Папка), WALLPAPER (Обои).

Нажмите на любое пустое место на экране и удерживайте в течении нескольких секунд, пока не появится обозначение «add to home screen icon» («добавить иконку на экран»).

Пользователь может использовать любой из данных для главного меню:

Ярлык = > Много приложений

Виджет = > Аналоговые часы, Календарь, Facebook, Поиск Google…

Папка = > Телефонные контакты, ВТ контакт, Папка

Обои = > Можно выбирать Настройки фонового экрана

Галерея = > из SD карты или USB на ES редактор файлов

Живые обои = > Galaxe, Grass, Magic Smoke и другие.

МЕНЮ BLUETOOTH

С помощью функции BLUETOOTH в магнитоле на системе Android вы можете набирать номер с мобильного телефона через магнитолу, отклонять звонки, отвечать на входящие звонки.

Также присутствует A2D2 перемещение музыки с телефона на DVD.

IGO, GOOGLE и ДРУГИЕ КАРТЫ

Подключение к GPS может осуществляться следующим образом:

Через предустановленные в систему карты IGO или другие карты, где необходимо устанавливать путь GPS или Живых карт Google, если есть доступ к 3G интернет или WIFI любого провайдера.

Карты IGO предварительно устанавливаются в систему, поэтому пользователю не стоит волноваться по этому поводу в случае потери SD карты. Выберите иконку IGO, карт автоматически переходит в систему GPS. Для входа пользователя в систему предлагаются следующие варианты: Destination (Назначение), My Route (Мой маршрут), Setting (Настройки).

Destination (Назначение): Поиск адреса, Поиск места, Поиск на карте, Любимые.

My Route (Мой маршрут): Настройки маршрута, Больше опций на выбор, Альтернативный маршрут, Имитация маршрута (GPS должен быть отключен), Добавить «Назначение» в «Любимые», Карта маршрута.

Setting (Настройки): Настройки маршрута, Звук и Предупреждение, 3D транспортное средство, Цвета и Темы, Настройки сканирования, РОІ, Стартовые позиции, Содержание, Начало конфигураций Wizard, Перезагрузка, Расширенные настройки, которые имеют детектор камеры скорости.

Также имеются настройки для выбора регионального языка и выбор звука.

С помощью иконки «MAP» через карты Google пользователь получает доступ к любой нужной стране, при этом нет проблем с лицензией, и все карты представляют собой реальные картинки, отснятые спутником. При этом должен быть включен звук, чтобы можно было слышать звук навигации. Выберите путь и Опции в GPS, путем длительного нажатия на кнопку МЕНЮ. На нижней панели отобразится ADD (добавить), Manager App (Приложение Менеджера), Wallpaper (Обои), Search

(Поиск), Notification (Извещение), Setting (Настройки)…

Лучше всего доступ к картам Google осуществляется через WIFI магнитолы или 3G интернет.

Керівни́к, також мéнеджер - найманий робітник, зайнятий професійною організаторською діяльністю в органах керування підприємства, фірми, установи, наділений суб'єктом власності визначеними повноваженнями.

Если пользователю нужны другие карты, есть способ установки доступа с помощью исполнительного файла = > Nav Setting.НАСТРОЙКИ ДОСТУПА в 3G ИНТЕРНЕТ

Доступ в интернет может осуществляться с помощью 3G модема или WIFI.

Для WIFI, при его активации, на экране отображается информация об операторе связи. Выберите его, введите пароль, и войдите в интернет.

Путь настройки: WIFI Setting (WIFI Настройки), затем Wireless and Network Setting (Беспроводные настройки и Настройки сети), дальше к WIFI и WIFI Setting (WIFI Настройки). Если настройки WIFI доступны, они отображается на экране.

Доступ через 3G модем: при подключении к модему, на экране появится 3G иконка, и автоматически открывается доступ к интернету. Если необходимо настраивать подключение, в зависимости от страны размещения, необходимо ввести APN и телефонный номер. Как только 3G иконка отображается вверху экрана, доступ к интернету открыт.

Обратитесь к беспроводным настройкам и настройкам сети, перейдите к мобильным настройкам, затем введите имя доступа APN. Вверху экрана должно отобразиться APN имя и 3G иконка.

Функция Tethering & Portable Hotspot будет позволять магнитоле генерировать выход WIFI внутри автомобиля, чтобы позволить другим устройствам в салоне автомобиля получать доступ к WIFI и интернету, когда с магнитолой используется 3G модем. Это будет следующая ближайшая функция данного устройства на системе Android.

УПРАВЛЕНИЕ С РУЛЯ

Контроль управления с руля осуществляется с руля транспортного средства, использующее только сопротивление.

Функции, которые могут задаваться на руле автомобиля: DVD, Радио, ТВ, Беззвучный режим, Громкость , Громкость -, Ответ на звонок через Bluetooth, Отклонение звонка через Bluetooth, FF/Следующий, FB/ Предыдущий, Питание, Aux, Режимы, Bluetooth.

Для транспортных средств с Can Bus, Звеновой системой или Системой GMC, полный блок Can Bus и провода предоставляются в комплекту, чтобы обеспечить нормальную работу устройства.МНОГОЦВЕТНАЯ ПЕРЕДНЯЯ КНОПКА

Во всех магнитолах предоставлена функция выбора множества цветов основной кнопки для обеспечения соответствия цветности подсветки передней панели автомобиля.

После выбора цвета, нажмите на цвет для подтверждения и вернитесь в основное меню, путем нажатия кнопки возврата в правой верхней стороне экрана.

МЕНЮ РАДИО

В режиме настроек радио выберите Scan (“сканировать”), чтобы начать поиск всех доступных каналов, которые будут отображаться вверху экрана.

Выберите Scan Preset Set Station (Сканирование установленных станций) для поиска наилучшего качества вещания радиостанции. После обнаружения сканирование прекращается на 5 сек, чтобы позволить пользователю оценить качество вещания.

Вы можете включать и отключать функцию LOC при возникновении шумов при вещании радио станций.SKYPE, QQ, MSN В СИСТЕМЕ ANDROID

Пользователь может использовать интернет для доступа к программам общения, среди которых SKYPE, QQ, MSN, Facebook и другие.

Все ПО доступно при бесплатной загрузке через BlackMart Alphe.ЗАПИСЬ С КАМЕРЫ ПЕРЕДНЕГО И ЗАДНЕГО ВИДА

Эта функция позволяет производить запись видео и фото с камер переднего и заднего вида. Весь отснятый материал сохраняется в памяти системы, поэтому пользователь может в любой момент просмотреть его или же передать через SKYPE, , Facebook или по почте.

Прежде всего, необходимо выбрать иконку на экране, обозначающую видео съемку или фото.

Запись с передней камеры задается напрямую через клик кнопки F. CAM на передней панели, которая обозначает «Передняя камера». Запись видео или фото с задней камеры начинается автоматически при включении заднего хода.

После съемки, информация сохраняется с памяти устройства. При нажатии иконки фото в верхнем углу на экране отображается меню видео или фото для выбора и воспроизведения нужного материала.

Изображения и фото можно переворачивать и менять местами путем нажатия кнопки “Edject” («Изменить»).

Также по желанию, кроме передней и задней камеры, можно добавить внутрисалонную камеру. При этом требуются дополнительная камера и адаптер для осуществления данной функции.

МУЗЫКА И ИНФОРМАЦИЯ С USB и SD

Все 1000 песен, и даже больше, с USB или SD карты могут копироваться, загружаться в систему, и по желанию пользователя, воспроизводиться.

Также можно копировать и загружать фотографии, которые затем устанавливать в качестве фоновой заставки.

Все файлы на USB, SD карте, жестком диске могут записываться. Загружаться, копироваться, удаляться, переименовываться и тд. Для перенесения в систему.

Внешняя память устройства на системе Android составляет 4 G байта памяти. Она используется для GPS, программных файлов, изображений с камеры, записи песен. Когда память заполнена, предыдущие файлы удаляются автоматически либо же, запись останавливается, и пользователь должен удалить ненужные файлы вручную.СПЕЦИАЛЬНЫЕ ПРИЛОЖЕНИЯ

Существует много приложений, которые могут загружаться пользователем через Android маркет.

Через интернет пользователь может получать доступ к электронным газетам и мгновенным новостям со всего мира. Также можно загрузить и установить ТВ программу, во избежание проблем с качеством трансляции через аналоговое или цифровое ТВ во время движения автомобиля

УСТАНОВКИ ВРЕМЕНИ И ДАТЫ

При первоначальном использовании устройства, пользователю необходимо задать время, дату, временную зону и формат.

При первом использовании данные задаются с БМУ устройства, а после, после установки времени и даты в Android, они могут меняться через системные настройки.

При использовании GPS, время может отличаться от заданного через систему Android.

Определение времени будет синхронизироваться через GPS время. Но при этом следует помнить, что предпочтение в правильности времени будет отдаваться данным, установленным в системе (как примечание).НАСТРОЙКИ ПРИЛОЖЕНИЕ

Все настройки могут просматриваться и выводиться на экран, среди которых Загрузка файлов, Все файлы, USB устройство, Перемещение файлов.

УСТАНОВКА ЛОГОТИПА АВТОМОБИЛЯ НА ЭКРАН DVD

Все логотипы автомобилей могут устанавливаться и отображаться на экране магнитолы. Пользователь может выбрать любой логотип на свой выбор, так как они уже загружены в систему.МЕНЮ DVD

Представлено новое меню, осуществляющее следующие функции: воспроизведение DVD дисков, остановка, перемотка назад и вперед, меню, установки.СОХРАНЕНИЕ

Информация по сохранению находиться в настройках системы.

Предоставлено 4G памяти, куда можно сохранять IGO карты, МР3 файлы, записывать видео и фото с передней и задней камеры.

При сохранении 1000 песен и карт занимается около 2 G памяти. Если система использует 900 kb, оставшаяся память может использоваться для сохранения данных с камер, фотографий, информации с USB и SD карты.НАСТРОЙК ЗВУКА

В устройстве представлены настройки звука для системы Android и DVD системы, которые синхронизируются между собой и обеспечивают надежную работу системы.

МЕСТОРАСПОЛОЖЕНИЕ GPS И БЕЗОПАСНОСТЬ

Пользователь может самостоятельно регулировать свое месторасположение и безопасность, путем включения и выключения GPS, при необходимости, отключая получение сигнала спутника и выполняя имитацию ведения GPS.

Другие параметры безопасности, такие как Sim карта и пароль уже здесь установлены.

КОНТРОЛЬ USB, IPHONE, IPAD, IPOD

Треки с INHONE, IPAD, IPOD могут воспроизводиться на данном устройстве. С помощью USB кабеля подключите IPHONE, IPAD, IPOD к USB разъему магнитолы, весь список треков отобразиться на экране, пользователь сможет выбрать любой трек для воспроизведения.

Видео файлы или фотографии могут с IPHONE, IPAD могут воспроизводиться на экране без использования декодированного ПИ (Функция будет доступна как опция в скором будущем).

Телефоны на системе Android или HTC могут синхронизироваться с данной магнитолой. Устройство должно быть заданно как USB устройство, и оно будет действовать как USB по отношению к данной системе Android. Все треки с телефона будут отображаться на экран и могут воспроизводиться.

ЯЗЫК

Пользователь может выбирать и менять язык меню и клавиатуры, голосовой вход и выход. Некоторые языки загружены в систему, но по желанию, пользователь может загрузить с сайта больше языков на выбор.WIFI

Беспроводные настройки и настройки сети

Имеется встроенные внутренний WIFI, в котором пользователь может задать настройки для активации WIFI системы.


  1. Активация WIFI.

  2. Настройки WIFI.

  3. Выбор WIFI Network (система WIFI), ввод пароля, по запросу.

  4. После завершения, появляется индикация “connect” (“подключено”), теперь можно пользоваться интернетом.МОНТАЖНАЯ СХЕМА

Монтажная схема для DVD с функцией кан-шины или без нее.