Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНа фоні ряду інтелектуальних інновацій новий Ford Mondeo першим пропонує нову технологію виявлення пішоходів від Ford

Скачати 169.08 Kb.

На фоні ряду інтелектуальних інновацій новий Ford Mondeo першим пропонує нову технологію виявлення пішоходів від Ford
Скачати 169.08 Kb.
Дата конвертації07.06.2017
Розмір169.08 Kb.

Новини logo_ford

На фоні ряду інтелектуальних інновацій новий Ford Mondeo першим пропонує нову технологію виявлення пішоходів від Ford


 • Нова система Pre-Collision Assist з системою виявлення пішоходів від компанії Ford здатна виявляти людей на дорозі попереду, або людей, чий шлях може перетнутися із траєкторією руху автомобіля, і автоматично гальмує, якщо водій не реагує на попередження


 • Технологія, що дебютувала в новому Ford Mondeo, потенційно здатна зменшити серйозність наслідків наїздів на пішоходів або допомогти водіям взагалі уникнути аварії. Система, обладнана радаром та відеокамерою, звіряє отриману інформацію із базою даних "силуетів пішоходів", щоб відрізнити людей від придорожніх об'єктів
 • Сьогодні компанія Ford також оголосила про те, що пропонуватиме новий Ford Mondeo з потужним 210-сильним 2.0-літровим двигуном TDCi, основною особливістю якого є подвійний послідовний турбонаддув
 • Mondeo отримав суттєві переваги завдяки використанню більш легких та високоміцних матеріалів. Високотехнологічне гідроформування для високоміцної сталі, а також магнію та спеціальної пластмаси, знижують загальну вагу автомобіля та підвищують його міцність • Задня підвіска на нероз'ємних шарнірах, жорсткіше шасі і нові гальма забезпечують найкращу у своєму класі динаміку та коротший гальмівний шлях.

  Високоміцна́ сталь (англ. high-strenth steel ) - конструкційна легована сталь з границею міцності понад 1500 МПа (найміцніші досягають σв = 3000 МПа), що забезпечується підбором хімічного складу та оптимальною термічною обробкою.

  Чудова вдосконалена модель, рівень шуму в салоні якої було додатково знижено на 3 дБ і яку оснащено найкращою у своєму класі системою охолодженняКЕЛЬН, Німеччина, Вересня 2014 року - Ford Motor Company оголосила, що новий Ford Mondeo буде першим автомобілем компанії у всьому світі, в якому запропоновано нову технологію виявлення пішоходів, що здатна допомогти зменшити серйозність наслідків аварій або допомогти водіям взагалі уникнути аварій.

Форд Мо́тор Ко́мпані (англ. Ford Motor Company) (NYSE: F) - американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів марки «Форд». У 1903 компанію заснував Генрі Форд; штаб-квартира розташована в місті Дірборн (штат Мічиган).


Сьогодні компанія Ford також повідомила ще одну новину про новий Mondeo, зокрема, про потужний дизельний двигун, який очолить лінійку ефективних бензинових двигунів EcoBoost та дизельних двигунів TDCi.

Бензи́новий двигу́н - двигун, який як паливо використовує різні типи бензинів. Як паливо бензинових двигунів також може використовуватись горючий газ, різні типи спиртів. Використовується як рушій в транспортних засобах, бензопилах, газонокосарках, електрогенераторах, компресорах.

Ди́зельний двигу́н - двигун внутрішнього згорання, у якому використовується легке нафтове пальне. Це поршневий двигун типу бензинового, але тільки повітря (а не пально-повітряна суміш) заходить у циліндр при першому такті поршня.


Нова технологія Pre-Collision Assist від компанії Ford з системою виявлення пішоходів здатна виявляти на дорозі попереду, або людей, чий шлях може перетнутися із траєкторією руху автомобіля, і автоматично гальмує, якщо водій не реагує на попередження. Система обробляє інформацію, отриману від камери на лобовому склі і радара в бампері, та звіряє її із базою даних "силуетів пішоходів", щоб відрізнити людей від типового пейзажу та придорожніх об'єктів.
"Новий Mondeo є найбільш технологічно прогресивним автомобілем Ford, який коли-небудь було представлено в Європі", заявив Ульріх Кьостерс (Ulrich Koesters), директор відділу модельного ряду компанії Ford у Європейському регіоні.

Євро́па (іноді Евро́па) - частина світу в Північній півкулі.

"Такі характерні особливості, як система Pre-Collision Assist із системою виявлення пішоходів, надають водіям додаткову безпеку та захист в умовах метушливого міста."
Система виявлення пішоходів відноситься до маси нових технологічних особливостей та вдосконалень, про які компанія Ford сьогодні докладно розповідає і які роблять новий Mondeo ще кращим. Система є частиною пакету Pre-Collision Assist, в якому також впроваджено систему активного гальмування (Active Braking), яка здатна самостійно гальмувати, щоб допомогти пом'якшити наслідки ДТП внаслідок зіткнення двох автомобілів, що рухаються один за одним, навіть на максимальній швидкості транспортного засобу.

Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.


Топовий дизельний двигун у своїй серії
Компанія Ford також оголосила про те, що за додаткову плату в новому Mondeo пропонуватиметься потужний 2,0-літровий дизельний двигун TDCi в комплекті зі здвоєним послідовним турбонаддувом, здатний видавати 210 к.с. і 450 Нм крутного моменту.

Крутний моме́нт (рос. момент вращательный, момент крутящий; англ. torque; нім. Drehmoment n) - момент внутрішніх сил у перерізі об'єкта відносно заданої осі, нормальної щодо площини перерізу, що характеризує обертальний ефект сили при дії на тверде тіло, як наприклад, на обертовий вал.

Новий Mondeo надійде в продаж у дилерські центри по всій Європі як чотиридверний седан, п'ятидверний хетчбек або вагон наприкінці цього року. Потужний дизель з'явиться у продажі на початку 2015 року.
Відчуваючи небезпеку
Система виявлення пішоходів ідентифікує людей та зменшує серйозність наслідків зіткнень на швидкості до 80 км/год (50 миль на годину).
Якщо система виявляє перед автомобілем пішохода і зіткнення стає неминучим, спочатку водій отримає звукове та візуальне попередження. Після цього, якщо водій не відреагує, система скорочує час, необхідний для спрацьовування гальм, зменшуючи відстань між гальмівними колодками та дисками. Якщо до цього моменту жодної реакції із боку водія досі не отримано, гальма спрацьовують самостійно і швидкість автомобіля знижується.
Інженери випробовували систему на закритих кільцевих дорогах із використанням спорядження у вигляді манекенів у натуральну величину. Вони також витратили багато місяців на випробовування і вдосконалення системи на автошляхах по всьому світу, щоб довести надійність системи в реальних умовах.
"Вирішальне значення мали випробування в реальних умовах. Пішоходи відрізняються за зростом та статурою і можуть приймати безліч поз", сказав Грегор Аллексі (Gregor Allexi), інженер відділу розробки технологій активної безпеки компанії Ford у Європейському регіоні.

Акти́вна безпе́ка (англ. active safety) - сукупність конструктивних якостей транспортного засобу та дороги, що дає змогу шляхом активних дій учасників дорожнього руху запобігти дорожньо- транспортній пригоді чи знизити тяжкість її можливих наслідків.

"Ми проїхали понад 500 тисяч кілометрів, щоб переконатися у тому, що випробували систему виявлення пішоходів на якомога більшій кількості людей та в усіх можливих ситуаціях."
Новий Mondeo також буде застосовувати автоматичне гальмування, щоб пом'якшити або уникнути зіткнення з транспортним засобом, що рухається попереду. Система Active City Stop працює на швидкостях до 40 км/год (25 миль на годину). На вищих швидкостях нова система Pre-Collision Assist використовує радар і відеокамеру для сканування шляху до 200 метрів вперед, і може самостійно застосовувати гальма аж до повного гальмівного зусилля, щоб допомогти водію пом'якшити або уникнути ДТП внаслідок зіткнення двох автомобілів, що рухаються один за одним.
Крім того, технологія радару дозволяє використовувати нову функцію індикації відстані та технологію адаптивного круїз-контролю. Індикація відстані має інтуїтивно зрозумілий візуальний інтерфейс для інформування водія про часовий інтервал між ним та автомобілем, що рухається попереду. Адаптивний круїз-контроль автоматично підтримує обрану відстань до автомобіля, що рухається попереду.

Круї́з-контро́ль (раніше був відомий під маркетинговими назвами англ. Cruise control, нім. Tempomat) - пристрій, що підтримує постійну швидкість автомобіля, автоматично додаючи її при зниженні швидкості руху і зменшуючи швидкість при її збільшенні, приміром, на спусках, без участі водія.


Крім того, камера, що встановлюється у передній частині авто, забезпечує роботу системи допомоги збереження курсу в межах своєї смуги руху (Lane Keeping Aid), яка застосовує момент повороту керованих коліс автомобіля, спрямовуючи новий Mondeo назад у свою смугу, якщо було виявлено випадкове зміщення від смуги безпеки; а також системи розпізнавання дорожніх знаків (Traffic Sign Recognition), яка надає водієві інформацію про останнє виявлене обмеження швидкості, знаки скасування і правила обгону на дисплеї групи приладів.

Сму́га ру́ху (англ. traffic lane) - поздовжня смуга на проїзній частині завширшки щонайменше 2,75 м, що позначена або не позначена дорожньою розміткою і призначена для руху нерейкових транспортних засобів.

Доро́жній знак, шляховка́зувач, або дороговка́зувач - стандартизований графічний малюнок, що встановлюється край дороги для повідомлення визначеної інформації учасникам дорожнього руху, один з засобів регулювання дорожнього руху (дорожня розмітка, дорожнє обладнання, світлофор, регулювальник).


Паркуватися та їздити вночі стало простіше
Завдяки тому, що компанія Ford представила в Європі свою технологію адаптивних світлодіодних фар, водії Mondeo зможуть бачити чіткіше. Досконала технологія поєднує повністю світлодіодні фари, які видають чисте світло, що імітує природне освітлення, з адаптивною системою переднього освітлення від Ford, яка регулює кут розсіювання пучка світла фар та його інтенсивність відповідно до конкретної обстановки під час водіння.

Приро́дне осві́тлення - це освітлення приміщень світлом неба (природним або денним світлом) та сонячними променями, які проникають крізь світлові отвори в зовнішніх загороджувальних конструкціях. Денне (природне) світло - теплове випромінювання Сонця, що пройшло крізь атмосферу.

Система може обрати одне з семи налаштувань залежно від швидкості автомобіля, умов природного освітлення, кута повороту рульового колеса, відстані до транспортного засобу, що рухається попереду, та активації склоочисників вітрового скла.
Mondeo також задумано з метою допомогти водієві заїхати в місце для паркування та виїхати з нього. Вдосконалена версія системи Active Park Assist з технологією перпендикулярного паркування (Perpendicular Parking) дає водієві змогу виявити підходяще за розміром вільне місце і автоматично керувати автомобілем при русі назад для заїзду у паркувальне місце паралельно дорозі або паралельно іншим автомобілям.
Цю передову функцію паркування будуть підтримувати як система Park-Out Assist, яка допомагає водієві виїхати з паралельного паркувального місця; так і система Side Parking Aid, яка виводить на екран інформацію та подає звукові сигнали про відстань від перешкод до боків автомобіля, а також до його передньої та задньої частини.

Звукові́ сигна́ли - передаються різним числом і поєднанням звуків різної тривалості та передають певну інформацію.


Різнопланова лінійка двигунів
Новий потужний 2,0-літровий двигун TDCi з турбонаддувом у 2015 році запропонує 210 к.с. та 450 Нм крутного моменту, який забезпечується за рахунок 2000 оборотів за хвилину - з суттєво зменшеним рівнем викидів CO2 у порівнянні з попереднім 200-сильним 2.2-літровим двигуном TDCi.
"Новий потужний дизельний двигун TDCi демонструє тенденцію до зменшення розмірів, яку ми впровадили за рахунок нашої технології бензинових двигунів EcoBoost. Двигуни меншого об'єму забезпечують паливну економічність та меншу кількість викидів, і водночас ми не втрачаємо потужності завдяки використанню новітніх технологій", відзначив Ендрю Брамлі (Andrew Brumley), головний інженер у проектах з розробки нових двигунів компанії Ford.

Головни́й інжене́р - це один з керівників компанії, що відповідає за технічну політику і напрями технічного розвитку підприємства в умовах ринкової економіки.

"Здвоєний послідовний турбонаддув забезпечує безперебійну динаміку, якої клієнти потребують щодня, за будь-яких умов, і завдяки впровадженню цієї технології провал тяги на низьких оборотах залишився у далекому минулому."
Здвоєний послідовний турбонаддув з електронним управлінням забезпечує вищу швидкість реакції двигуна. Маленька малоінерційна турбіна використовується для швидкого реагування на початковий запит на підвищення потужності, в той час як більша турбіна з великим моментом інерції здатна витримати більший тиск наддуву для максимальної продуктивності.

Моме́нт іне́рції (одиниця виміру в системі СІ [кг м²]) - в фізиці є мірою інертності при обертальному русі, аналогічно масі для поступального.


Турбокомпресори зі змінною геометрією підтримують як заряджене повітряне охолодження, так і водно-повітряне охолодження, для ефективнішої подачі повітря у двигун;

Повітряне охолодження - охолодження деталий машин, агрегатів або інших елементів, яке досягається за рахунок теплообміну між об'єктом охолодження та повітрям. Ефективність охолодження визначається кількістю теплової енергії, яка відводиться від охолоджуваної поверхні, яка, в свою чергу, визначається різницею температур повітря і охолоджуваної поверхні, та площею охолоджуваної поверхні.

система активного управління температурою зменшує час прогріву двигуна шляхом охолодження конкретних деталей на вимогу для швидшого досягнення максимальної продуктивності; а також масляний насос змінної продуктивності, що знижує паразитні втрати шляхом збільшення тиску масла на вимогу.
Вдосконалений 2,0-літровий дизельний двигун TDCi з технологією одиночного турбокомпресора зі змінною геометрією видає 150 к.с. і 180 к.с. Всі три варіанти 2,0-літрових двигунів TDCi оснащено модифікованим блоком циліндрів, вони мають нову конструкцію головок блоку циліндрів та системи впорскування пального, а також вбудовану систему остаточної обробки вихлопних газів із фільтрацією закису азоту, розробленою компанією Ford, для ще нижчого рівня викидів CO2.

Блок цилі́ндрів (англ. cylinder block) - група циліндрів поршневої машини, виготовлених в одному загальному виливку, який є основною деталлю дво- і більше циліндрового поршневого двигуна внутрішнього згоряння або поршневого компресора.

Окси́д азо́ту(I), нітроге́н(I) окси́д - неорганічна сполука складу N2O. За звичайних умов є безбарвним газом із солодкуватим запахом. Він може підтримувати горіння; проявляє слабкі окисні та відновні властивості.


Дизельні двигуни на 150 к.с. та 180 к.с. будуть пропонуватись з інтелектуальною системою повного приводу (Intelligent All-Wheel Drive) від Ford, яка забезпечує плавний перехід між продуктивністю переднього приводу та повного приводу, щоб у разі необхідності автоматично підвищити тягу і стійкість руху.

Повний привод (4x4, 4WD, AWD) - конструкція трансмісії автомобіля, коли крутний момент, що створюється двигуном, передається на всі колеса.

Система постійно (кожні 16 мс) виміряє силу зчеплення коліс автомобіля із покриттям дороги і може регулювати передачу потужності на окремі колеса з затримкою у 100 мс.
Новий Mondeo також буде першим автомобілем у своєму сегменті, який буде оснащено 1,0-літровим бензиновим двигуном. 1.0-літровий двигун EcoBoost, що є власною розробкою компанії Ford, у 2014 році та безпрецедентно, третій раз поспіль, отримав звання Міжнародний Двигун Року, і на початку 2015 року приєднається до лінійки двигунів Mondeo з 125 к.с.

Премія «Міжнародний двигун року» («International Engine of the Year») - це щорічний конкурс, в якому журі, що складається з автомобільних журналістів, обирає найкращі двигуни всього світу у різних категоріях.

та рівнем викидів CO2 у 119 г/км*. Налаштування двигуна було покращено з метою забезпечення оптимальної продуктивності для габаритнішого автомобіля.
До того ж, в Mondeo вперше з'явиться новий 1,5-літровий двигун EcoBoost від Ford потужністю 160 к.с. та рівнем викидів CO2 у 134 г/км*, поряд із наявним 2,0-літровим двигуном EcoBoost потужністю 203 к.с. та 240 к.с. відповідно.
Також у продаж надійде модель з технологією ECOnetic з силовим приводом у вигляді 1,6-літрового дизельного двигуна з очікуваним найкращим у своєму класі рівнем викидів CO2 для дизельних двигунів у 94 г/км*.
Новий Mondeo є найновішим автомобілем від компанії Ford, який дає клієнтам можливість вибору з низки економічних бензинових двигунів EcoBoost, дизельних двигунів TDCi, а також гібридних силових агрегатів для електротранспортних засобів.
Перший Mondeo Hybrid
Новий Mondeo Hybrid стане першим гібридним електромобілем від Ford, який буде виготовлятися в Європі поряд з лінійкою бензинових та дизельних Mondeo на ультрасучасному заводі компанії Ford у Валенсії, Іспанія. Його рівень викидів CO2* становитиме 99 г/км завдяки використанню спеціального 2.0-літрового бензинового двигуна у поєднанні з двома електромоторами - один для приведення у рух коліс, а інший - для постачання струму в систему рекуперативної підзарядки - і літій-іонним акумулятором на 1,4 кВт/год з прогнозованим строком служби 10 років і 240 000 км пробігу (150 000 миль).
Mondeo Hybrid представляє собою третє покоління глобальної технології виготовлення гібридних двигунів компанії Ford, і в ньому використовується акумуляторна батарея, програмне забезпечення управління та технологія безступінчастої трансмісії власного виробництва.

Літій-іонний акумулятор (англ. Lithium-ion battery, скорочено Li-ion) - один з двох основних типів літієвих електричних акумуляторів з категорії вторинних електричних батарей, який різниться з літій-полімерним акумулятором лише типом електроліту, що використовується при їх виготовленні.

Електри́чний акумуля́тор (від лат. accumulare - «нагромаджувати»), а також, у випадку послідовного чи паралельного включення групи електричних акумуляторів, як електричних елементів живлення - електрична батарея, - акумуляторна батарея (послідовно з'єднані акумуляторні електрохімічні комірки) - хімічне джерело електричного струму багаторазової дії, основна специфіка якого полягає в зворотності внутрішніх хімічних процесів, що забезпечує його багаторазове циклічне використання (через заряд-розряд) для накопичення електричної енергії та автономного електроживлення різноманітних електротехнічних пристроїв та систем. Електричний акумулятор належить до категорії вторинних хімічних джерел струму.

Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

Він також є першим поколінням гібридних автомобілів Ford у світовому масштабі, який працює без приводів допоміжного обладнання двигуна для суттєвого зменшення лобового опору.

Гібри́дне авто́ - високоекономічне авто, котре рухається завдяки системі «електродвигун - двигун внутрішнього згорання» (надалі двигун), споживаючи як пальне, так і заряд електроакумулятора. Головна перевага гібридного авто - зменшення споживання пального та шкідливих викидів.


Паливну економічність ще більше покращено, а рівень викидів - ще більше знижено у всій лінійці за рахунок поліпшених аеродинамічних характеристик, завдяки яким лобовий опір було зменшено на 10 відсотків;

Аеродинамі́чний (лобови́й) о́пір - складова аеродинамічної сили, з якою газ (повітря) діє на тіло, що рухається в ньому. Виникає внаслідок незворотливого переходу кінетичної енергії тіла в кінетичну енергію частинок газу в сліді за тілом та в теплову енергію. А. о.

технології Active Grille Shutter; розумної рекуперативної підзарядки; та електронного підсилювача рульового управління і технології Auto-Start-Stop в усіх силових агрегатах.
"Новий Mondeo надає клієнтам можливість вибору з найрізноманітнішого ряду варіантів трансмісій, який ми коли-небудь пропонували для автомобіля у цьому сегменті", зазначив Брамлі.
Міцніший та безпечніший
У новому Ford Mondeo використовуються складні матеріали і технології виробництва, що забезпечує більшу міцність і поліпшену безпеку зі зменшеною вагою та підвищеною стійкістю.

Електронний підсилювач - підсилювач електричних сигналів, у підсилювальних елементах якого використовується явище електричної провідності у газах, вакуумі та напівпровідниках. Електронний підсилювач може являти собою як самостійний пристрій, так і блок (функціональний вузол) у складі якої-небудь апаратури - радіоприймача, магнітофона, вимірювального приладу тощо.

Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).


Вперше гідроформована високоміцна сталь використовується для виробництва передніх стійок, центральних стійок та рейлінгів. Новий магнієвий внутрішній каркас задніх дверей для чотиридверних і п'ятидверних моделей важить приблизно вдвічі менше, ніж традиційний сталевий еквівалент. Крім того, передній поглинач енергії, виготовлений із використанням вторинної сировини, допомагає знизити вагу на 115 кг для моделі з 1,5-літровим двигуном EcoBoost, що дає змогу розумно використати зекономлену вагу в інших деталях; це перша розробка компанії Ford, яка виготовлена з урахуванням вимог щодо захисту пішоходів як у США, так і в Європі.
"Вагу, яку було знижено у процесі розробки, було дбайливо компенсовано у вигляді систем економії пального, таких як обтічники та технологія Auto-Start-Stop; функцій забезпечення комфорту та зручності; а також міцнішого та безпечнішого каркасу кузова", сказав Кьостерс. "Ми покращили міцність зон, що є критичними з міркувань безпеки, на 40 відсотків, і перевірили їх ефективність в процесі багатьох тисяч комп'ютерних моделювань і більше, ніж 180 реальних випробувань на удар при зіткненні."
У процесі гідроформування використовується робоча рідина під високим тиском, яка виштамповує у металі складніші форми, ніж це можливо з використанням традиційних методів штампування, з отриманням кращого співвідношення міцності до ваги та більшої жорсткості при згинанні.
Гідроформовані рейлінги в Mondeo збираються із меншої кількості секцій та монтуються із застосуванням лазерного зварювання; завдяки цьому усуваються шви, які можуть виявитися слабкими місцями, а також зменшується вага - на 2,5 кг з кожної сторони. Конструкція центральної стійки дає змогу зменшити ступінь деформації всередину внаслідок бічного удару на 64 мм та зменшує вагу на 6 кг.

Каркас кузова Mondeo на 61 відсоток складається із високоміцної сталі. У конструкції даху використовується сталь, загартована в печі, щоб зменшити вагу ще на 0,5 кг.


До інших конструктивних вдосконалень належать:

 • Стабілізатор поперечної стійкості розроблено спеціально для обмеження зміщення коробки передач при будь-якому зіткненні, мінімізуючи рух рульової рейки

 • Пороги виконано з мартенситної бористої сталі для покращеного захисту від бокового удару

 • Спеціальні елементи в бампері, що деформуються при аварії, оптимізовано для поглинання енергії та приведено у відповідність з характеристиками поперечини шасі

 • Конструкція переднього капота дозволяє йому згинатись від удару для більшого поглинання енергії

 • Інтегрований у задню частину днища з'єднувач колісної арки з поперечиною, який збільшує жорсткість на кручення на 25 відсотків порівняно з традиційною конструкцією

У новому Mondeo дебютуватиме у Європі перша в своїй галузі технологія надувних ременів безпеки задніх сидінь від Ford. Це буде перший автомобіль у своєму сегменті, який оснащено ременями безпеки, які в разі аварії швидко збільшуватимуться в обсягах за 40 мс, щоб у п'ять разів краще розосередити навантаження від удару по ділянці тіла у порівнянні зі звичайними ременями безпеки.


Надувні ремені безпеки задніх сидінь поєднуються ще з дев'ятьма подушками безпеки, включаючи подушку безпеки у вигляді валика для колін водія, оптимізовану подушку безпеки для захисту грудної клітини водія, а також глибше вмонтовані бічні подушки безпеки, форма яких дозволяє забезпечити ефективніший захист пасажирів і направити їх у сторону від зони удару.

Поду́шка безпе́ки - система пасивної безпеки (SRS, Supplementary Restraint System) в транспортних засобах.

Ре́мінь безпе́ки (англ. seat belt) - засіб пасивної безпеки, що призначений для утримання пасажира (водія) автомобіля (чи іншого транспортного засобу) на місці у випадку аварії або раптової зупинки.

Грудна клітка, груди (лат. Thorax) - утворюється грудиною, ребрами, грудним відділом хребта. Грудна клітка має форму конусу, широка частина якого знаходиться знизу, а вужча зверху.


Передова динаміка у своєму класі
У першій моделі для Європи, що буде побудована на базі нової глобальної платформи CD-сегмента від компанії Ford, абсолютно новому Mondeo, вперше буде представлено нову конфігурацію задньої підвіски на нероз'ємних шарнірах, розроблену інженерами компанії Ford для кращого згладжування вібрацій від нерівностей дороги та вдосконалення динамічних характеристик.
Нова конструкція підвіски відповідає стандартам для більшого комфорту, зберігаючи при цьому поперечну жорсткість для покращення керованості та управління. Вона також дозволяє колесу рухатися у зворотному напрямку при наїзді на дорожні нерівності. Це забезпечує поліпшену амортизацію ударів для плавнішої їзди та зниження рівня шуму.
Поєднання нової платформи та каркасу кузова дає на 10 відсотків більше жорсткості у порівнянні з попередньою моделлю, забезпечуючи досі небачені враження від найбільш чутливого та універсального водіння Mondeo. Шасі було покращено завдяки використанню активних систем, включаючи систему контролю крутного моменту (Torque Vectoring Control), систему компенсації тягового зусилля та просковзування (Pull-Drift Compensation), систему активної компенсації "клювання носом" (Active Nibble Compensation), систему безперервного управління амортизацією (Continuous Control Damping) та систему компенсації силового підрулювання (Torque Steer Compensation).
Також у Mondeo вперше впроваджено систему електронного підсилювача рульового управління, яка дозволяє адаптувати навантаження при управлінні кермом залежно від відповідних налаштувань режимів шасі "комфорт", "нормальний" і "спортивний" системи безперервного управління амортизацією від компанії Ford. Водії помітять більшу різницю між характеристиками шасі, що забезпечуються трьома режимами налаштувань.
Оптимізована антиблокувальна система гальм допомагає зменшити гальмівний шлях більше, ніж на 1 метр при гальмуванні на швидкості 100 км/год (62 милі на годину).

Антиблокува́льна систе́ма (АБС) (нім. Antiblockiersystem, англ. Anti-lock braking system, ABS) - система активної безпеки, що запобігає блокуванню коліс транспортного засобу при гальмуванні. Основне призначення системи - забезпечення оптимальної гальмівної ефективності (мінімального гальмівного шляху) при збереженні стійкості і керованості автомобіля.


"Ми спеціально налаштували новий Mondeo для задоволення потреб європейських водіїв та збереження передової у своєму класі динаміки їзди, яку забезпечує кожне покоління Mondeo", зазначив Геерт ван Ноєн (Geert van Noyen), керівник відділу динаміки автомобіля компанії Ford у регіоні Європа. "Ми п'ять разів змінювали конструкцію одних лише втулок задньої підвіски . На кожну модернізацію йшло два місяці перш, ніж ми залишилися задоволені результатом, а також приділяли багато уваги налагодженню рульового управління для отримання потрібної гладкості і плавності, відповідно забезпечивши найкращі у своєму класі враження від водіння."
Вдосконалення вищої якості
Водій та пасажири Mondeo отримають задоволення від спокійнішої та вишуканішої атмосфери в салоні, яка дає змогу комфортніше розмовляти навіть на високій швидкості.
Зниження дорожнього шуму на близько 3 дБ у задній частині автомобіля та 2 дБ у його передній частині стало можливим завдяки новій задній підвісці на нероз'ємних шарнірах та додатковому шару звукоізолюючого матеріалу на панелях у нижній частині кузова, у втулках колісних арок, а також у передніх і задніх дверях, щоб заглушити шум від шин. Число отворів у каркасі кузова також було зменшено для зведення шуму до мінімуму.
Шум зустрічного потоку повітря було знижено до рівня, який раніше можна було випробувати виключно у преміальному сегменті, за рахунок оптимізації віконної стійки та форми дверного дзеркала заднього огляду, вдосконаленого дверного та віконного ущільнення, а також покращеного поглинання шуму в салоні. Товщину заднього скла було збільшено на 0,4 мм, що дало змогу зменшити шум від інших транспортних засобів для пасажирів задніх сидінь.

Тра́нспортний за́сіб - пристрій, призначений для перевезення людей і вантажу.


Між капотом і передніми крилами було встановлено додаткові ущільнення, а матеріал звукоізоляції відсіку двигуна було змінено зі склопластику на піну, за рахунок чого було знижено вагу на 1,5 кг, що водночас сприяло зниженню рівня шуму від трансмісії, що передається у салон, на 1,5-2 дБ.
Крім того, новий Mondeo оснащено датчиком вологості, що дозволяє вжити попереджувальних заходів проти миттєвого запотівання внутрішньої частини скла і забезпечує найкраще в своєму класі охолодження з 55°С до 18°С за 15 хвилин.
Mondeo підвищить комфорт і зручність для водіїв завдяки впровадженню таких функцій, як перша у своєму класі колонка рульового управління із регульованою потужністю та режимами пам'яті; задні відкидні двері з силовим приводом; рульове колесо з підігрівом; а також мультиконтурні сидіння із підігрівом та охолодженням та унікальною функцією масажу Active Motion.
Кращі можливості взаємодії із системами SYNC і MyKey
Система підключення і взаємодії SYNC 2 від Ford з передовою функцією голосового управління та 8-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм дозволить водіям здійснювати управління телефоном, розважальними функціями, кліматичною та навігаційною системами за допомогою простої діалогової мови.

Голосове́ керува́ння - спосіб взаємодії з пристроєм за допомогою голосу. На відміну від розпізнавання мови, голосове керування призначене для введення керівних команд - наприклад, «відкрити файл», «показати погоду на завтра», «вимкнути звук».

Водії можуть навіть вивести на екран список місцевих ресторанів за допомогою голосової команди "Я зголоднів".
Перша у своєму сегменті вдосконалена технологія MyKey дозволить власникам Mondeo програмувати ключ - зазвичай це актуально для молодих водіїв. Система MyKey тепер може блокувати вхідні телефонні дзвінки, а також обмежити максимальну швидкість; перешкодити деактивації систем допомоги водієві та засобів безпеки; зменшити максимальну гучність аудіосистеми і взагалі відключити аудіосистему, якщо водій та пасажири не пристебнуті ременями безпеки.
Вишуканий дизайн
Новий Mondeo забезпечить кращу, ніж будь-коли, якість і майстерність виготовлення як у вишуканому, елегантному, спортивному і вкрай виразному екстер'єрі, так і в салоні, який відзначається оптимізованою ергономікою та комфортом, з преміальними матеріалами оздоблення та обладнанням.
Профіль спортивного купе з низькою лінією даху включає висувний панорамний скляний дах для кузова вагон. Форма похилого бокового профілю призначена передати ідею "візуальної легкості", в той час як складна та високотехнологічна передова конструкція відрізняється виразнішими трапецієподібними ґратами Ford, сповненим поважності капотом та адаптивними витонченими фарами з обробкою лазером.
У салоні водіїв Mondeo зустрічає цифровий аналог традиційної групи приладів, у той час як елегантна вигнута центральна консоль забезпечує відчуття, наче ви перебуваєте в кабіні спортивного автомобіля.

Спортивний автомобіль або спорткар (англ. sports car) - це автомобіль, що сконструйований задля ефективної їзди. Більшість спорткарів задньопривідні, мають два сидіння, двоє дверей та розроблені для чіткішого керування, прискорення та естетики.

Приладова панель, виконана з використанням м'яких на дотик матеріалів, а також центральна передня зона зберігання із напиленням і бокс для рукавичок, є яскравим свідченням високої якості матеріалів та майстерності виконання у всіх відношеннях. Розумна конструкція передніх сидінь передбачає наявність тонших спинок, що дозволяє пасажирам задніх сидінь отримати задоволення від додаткового простору для ніг, не жертвуючи при цьому комфортом для водія та переднього пасажира.
"Це найбільш елегантний і високоякісний Mondeo, який до того ж зберігає спортивні риси; ми хотіли, щоб його власники, які будуть мити свій автомобіль в обідню пору неділі, могли високо оцінити його витончену рельєфну форму, яка, власне, надає йому цієї спортивності", відзначив Крістофер Гамільтон, головний конструктор Mondeo.
# # #

Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні.

Land Rover (вимовляється як Ленд Ро́вер) - британська автомобільна компанія, яка спеціалізується на виготовленні позашляховиків та SUV. Є самостійним відділенням індійського концерну Tata Motors.

Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.

Дилерська мережа (англ. Dealer network) - торговельні фірми, що здійснюють продаж продукції підприємства кінцевому покупцю. Агентів дилерської мережі називають дилерами.

  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua.winner logo


За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з реклами та PR Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua


Нові прес-релізи, пов‘язані матеріали, фотографії та відео ролики розміщені на сайті www.media.ford.uaСлідкуйте за новинами на https://www.facebook.com/uaFord або https://www.twitter.com/fordukraine


Каталог: code -> img -> pressrelease
pressrelease -> Рішення для майбутньої мобільності, тепер отримали необхідне фінансування для пришвидшення їх розвитку та підтримки у досягненні успіху від Techstars Mobility, driven by Detroit
pressrelease -> Інформація для змі компанія Ford поділиться своїм баченням міста майбутнього І розповість про наступні кроки у сфері забезпечення мобільності та зв’язку на Світовому конгресі мобільних технологій
pressrelease -> Нові технології рятують дітей від нудьги під час подорожей. Мобільний Wi Fi дає можливість переглядати фільми, грати в ігри та слухати музику онлайн під час руху
pressrelease -> Компанія Ford презентує новий s-max; спортивний автомобіль для активного відпочинку було оновлено І тепер він став ще стильнішим, технологічнішим І якіснішим у керуванні
pressrelease -> Компанія ford представила оновлений концепт s-max, продукцію vignale та унікальні пропозиції для клієнтів, а також новий концепт mondeo vignale франкфурт, Німеччина, 10 вересня 2013 року
pressrelease -> Ford презентував нову модель Galaxy; розкішний семимісний автомобіль для першокласних подорожей, який поєднує ще більше зручності та практичності
pressrelease -> Нова модель Ford Mondeo – ще більше комфорту завдяки новітнім технологіям, інноваційній рамі та шумопоглинаючому кузову
pressrelease -> Ford випустила тримільйонний європейський дизельний двигун малого об’єму
pressrelease -> Ковток свіжого повітря для алергіків – новий Ford Mondeo очищає повітря майже від усіх забруднень, пилку та запахів
pressrelease -> Оновлені s-max, c-max та Ford Mustang європейської комплектації очолюють новий модельний ряд Ford у Парижі


Скачати 169.08 Kb.

 • КЕЛЬН, Німеччина, Вересня 2014 року - Ford Motor Company
 • Топовий дизельний двигун у своїй серії
 • Адаптивний круїз-контроль
 • Паркуватися та їздити вночі стало простіше
 • Різнопланова лінійка двигунів
 • Міцніший та безпечніший У новому Ford Mondeo використовуються складні матеріали і технології виробництва
 • Передова динаміка у своєму класі
 • Вдосконалення вищої якості
 • Кращі можливості взаємодії із системами SYNC і MyKey Система підключення і взаємодії SYNC 2 від Ford з передовою функцією голосового управління
 • Про компанію
 • За додатковою інформацією звертайтесь