Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНа модульну контрольну роботу №1

Скачати 78.19 Kb.

На модульну контрольну роботу №1
Скачати 78.19 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації08.05.2017
Розмір78.19 Kb.
  1   2

НАЦІОНАЛЬНИЙ

АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


ЗАТВЕРДЖУЮ


Зав. кафедри АНС

________ В.П.Харченко

“____”__________ 2012р.

ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ БІЛЕТ № 1


на модульну контрольну роботу №1

Дисципліна: ”БОРТОВЕ ОБЛАДНАННЯ ЗВ’ЯЗКУ ТА ОБМІНУ ДАНИМИ”  1. Характеристика мережі передавання даних ACARS, архітектура протокольного стеку.

  2. Характеристики каналів та принципи побудови супутниковій лінії передачі даних Aeronautical Mobile Satellite Service (AMSS).

3.Характеристики транспортної мережі передачі даних цивільної авіації, технології побудови цифрової мережі передачі даних SDH

4.

Передача даних (обмін даними, цифрова передача, цифровий зв'язок) - фізичне перенесення даних цифрового (бітового) потоку у вигляді сигналів від точки до точки або від точки до множини точок засобами електрозв'язку каналом зв'язку; як правило, для подальшої обробки засобами обчислювальної техніки.

Цивільна авіація Циві́льна авіа́ція - перевезення пасажирів, багажу, вантажів і пошти; виконання авіаційних робіт в різних галузях економіки (сільському господарстві, будівництві, для охорони лісів, обслуговування експедицій тощо); надання медичної допомоги населенню і проведення санітарних заходів; експериментальних і науково-дослідних робіт; навчальних, культурно-просвітніх і спортивних заходів, а також пошуково-рятувальних і аварійно-рятувальних робіт і надання допомоги у разі стихійних лих.

Транспорт Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.

Категории оптических секцийЕкзаменатор _________________________________
НАЦІОНАЛЬНИЙ

АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


  1   2


Скачати 78.19 Kb.

  • ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ БІЛЕТ № 1