Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНачальнику Департаменту боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми мвс україни

Скачати 11.94 Kb.

Начальнику Департаменту боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми мвс україни
Скачати 11.94 Kb.
Дата конвертації 19.03.2017
Розмір 11.94 Kb.

Начальнику Департаменту боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми МВС України

Кучеру Ю.М.
Вих. № 125

від 28 липня 2010 р.


Шановний Юрію Михайловичу!


Прошу Вашого дозволу на присутність на засіданні Робочої групи з питань взаємодії громадських організацій і державних структур з протидії кіберзлочинності Пахомова Руслана Володимировича та Даниленко Миколи Петровича.

Засідання відбудеться в 10:00 у четвер, 29 липня 2010 р. у приміщенні Інтернет Асоціації України за адресою м.

Грома́дська організа́ція - об'єднання громадян, яке створюється для спільної реалізації спільних інтересів (культурних, економічних, вікових, гендерних, регіональних, релігійних, професійних, соціальних тощо).

Торгі́вля людьми́ - протизаконна торгівля людськими істотами в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці: це сучасна форма рабства. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі і пов'язана з незаконною торгівлею зброєю, як другою за величиною після торгівлі наркотиками.

Інтернет асоціація України (ІнАУ; за українським правописом - інтернет-асоціація) - торгово-промислова асоціація, що об'єднує зусилля підприємств-членів у розвитку Інтернету в Україні.

Київ, вул. Гончара 15/3, оф.22.

В ході засідання буде розглянуте питання розробки методичних рекомендацій щодо зняття електронних даних з комп’ютерних систем, огляду комп’ютерних систем, вилучення речових доказів у вигляді елементів комп’ютерних систем у встановлених законодавством випадках збору доказів про відповідні правопорушення та завдання Робочої групи, які випливають з рішень круглого столу «Механізми ефективної протидії незаконному втручанню у роботу мереж операторів і провайдерів телекомунікацій» від 21.07.2010 р.

Участь представників Департаменту боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми МВС України у засіданні Робочої групи буде сприяти налагодженню співпраці державних органів України та громадськості в питаннях розвитку вітчизняного ринку інформаційних та комунікаційних технологій.

Органи державної влади - це ланка (елемент) механізму держави, що бере участь у виконанні функцій держави й наділений при цьому владними повноваженнями.

Комуніка́ція (від лат. communicatio - єдність, передача, з'єднання, повідомлення, пов'язаного з дієсловом лат. communico - роблю спільним, повідомляю, з'єдную, похідним від лат. communis - спільний) - це процес обміну інформацією (фактами, ідеями, поглядами, емоціями тощо) між двома або більше особами, спілкування за допомогою вербальних і невербальних засобів із метою передавання та одержання інформації.

З повагою,Виконавчий директор

Інтернет Асоціації України Володимир Куковський


Скачати 11.94 Kb.

2021