Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНаказ №1112 Про проведення навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І європейських іграх

Скачати 69.76 Kb.

Наказ №1112 Про проведення навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І європейських іграх
Скачати 69.76 Kb.
Дата конвертації30.03.2019
Розмір69.76 Kb.
ТипНаказ
МІНІСТЕРСТВО молоді та спорту УкраїниНАКАЗ
17.04.2015 м. Київ № 1112

Про проведення навчально-тренувального збору

заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів

до складу національної збірної команди України зі

стрибків у воду до участі у І Європейських іграх
Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2015 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 14.02.2015 № 397 (зі змінами), та доповідної записки директора департаменту олімпійського спорту Вірастюка Р. Я. від 06.04.2015 № 718/5.2/15
НАКАЗУЮ:


 1. Провести з 04 по 18 травня 2015 року у м. Києві на базі ДП “Олімпійський навчально-спортивний центр “Конча-Заспа” та спортивного комплексу "Олімпія" навчально-тренувальний збір заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх.

 2. Затвердити склад учасників навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх у кількості 14 осіб (додається).

 3. Відрядити для участі в навчально-тренувальному зборі заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх у кількості 13 осіб, а саме:

з 03 по 19 травня 2015 року з місць проживання до м. Києва та зворотно; з 04 по 18 травня 2015 року з місць перебування до м. Києва.

Взяти до відома, що 1 особа офіційної делегації національної збірної команди України з 27 квітня по 04 травня 2015 року перебуває в м. Лондон (Великобританія), де бере участь у турнірі світової серії зі стрибків у воду (наказ Мінмолодьспорту від 27.03.2015 № 855 "Про участь офіційної делегації національної збірної команди України зі стрибків у воду у турнірі світової серії "). 1. Витрати на забезпечення участі у заході здійснюються:

14 осіб – за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Мінмолодьспорту.

 1. Відповідальною за проведення навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх призначити головного тренера штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду Токмачову Т. В., визнавши її відповідальною за виконання вимог заходів безпеки під час проведення навчально-тренувального збору.

 2. Визначити, що організаційне забезпечення проведення навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх здійснюють відділ циклічних та швидкісно-силових літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту (Мирський Л. М.) та Управління "Укрспортзабезпечення" (Войтович Я. В.).

 3. Визначити старшого тренера штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду Заспу Сергія Васильовича матеріально та фінансово відповідальним.

 4. Заспі С. В. подати письмовий звіт про результати проведення навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх до відділу циклічних та швидкісно-силових літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту (Мирський Л. М.) та фінансовий звіт про відрядження до Управління “Укрспортзабезпечення” (Войтович Я. В.) протягом п’яти робочих днів після завершення заходу.

 5. Департаменту економіки та фінансів виділити асигнування, а Управлінню „Укрспортзабезпечення” (Войтович Я. В.) сплатити видатки та компенсувати витрати на проведення навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх у сумі 156300 (сто п'ятдесят шість тисяч триста) грн згідно із затвердженим кошторисом, що додається.

Кошти у сумі 6480 (шість тисяч чотириста вісімдесят) грн необхідно видати готівкою.

Витрати провести за рахунок асигнувань із загального фонду державного бюджету, передбачених на проведення спортивних заходів заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх за КПКВК 3401320, КЕКВ 2220, 2240, 2250.

Кошти на харчування перерахувати на особисті карткові рахунки 3 особам - учасникам навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх.


 1. Відповідальними за своєчасну підготовку договорів доручення та договорів про придбання товарів і послуг, необхідних для організації та проведення навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх, визначити Управління “Укрспортзабезпечення” (Войтович Я. В.) та старшого тренера штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду Мовчан Р. П.

 2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на департамент олімпійського спорту (Вірастюк Р. Я.).

Перший заступник Міністра

молоді та спорту України І. Є. Гоцул

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Мінмолодьспорту

17.04.2015 № 1112


СКЛАД

учасників навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх

з 04 по 18 травня 2015 року, м. Київ


№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батьковіСпортсмен,

тренер


Територіально-адміністративна одиниця

Основний склад:

За рахунок Мінмолодьспорту з 04 по 18 травня 2015 року:

1

Джусова Маргарита Вадимівна

спортсмен

Запорізька обл.

2

Люлько Валерія Валеріївна

спортсмен

Донецька обл.

3

Таценко Влада Володимирівна

спортсмен

Луганська обл.

4

Шелестюк Діана Володимирівна

спортсмен

Миколаївська обл.

5

Кривопишин Микита Володимирович

спортсмен

Миколаївська обл.

6

Левченко Віталій Анатолійович

спортсмен

Харківська обл.

7

Науменко Євген Ігорович

спортсмен

Запорізька обл.

8

Руденко Микита Сергійович

спортсмен

Луганська обл.

9

Бокова Юлія Станіславівна

тренер-лікар

м. Київ

10

Гуменюк Сергій Миколайович

тренер

Миколаївська обл.

11

Журавльова Ірина Володимирівна

тренер

Запорізька обл.

12

Іваненко Ольга Сергіївна

тренер

Луганська обл.

13

Пашнєва Оксана Вікторівна

тренер

Харківська обл.

14

Токмачова Тамара Володимирівна

головний тренер

Луганська обл.

Директор департаменту

олімпійського спорту

Р. Я. Вірастюк

Заступник директора департаменту олімпійського спорту – начальник відділу циклічних та швидкісно-силових літніх олімпійських видів спортуЛ. М. МирськийCтарший тренер штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду
Р. П. Мовчан
Скачати 69.76 Kb.

 • Пашнєва Оксана Вікторівна