Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНаказ №128 Про прийняття на озброєння Збройних Сил України комутатора телефонного цифрового польового малої ємності к-1210

Скачати 44.24 Kb.

Наказ №128 Про прийняття на озброєння Збройних Сил України комутатора телефонного цифрового польового малої ємності к-1210
Скачати 44.24 Kb.
Дата конвертації09.06.2017
Розмір44.24 Kb.
ТипНаказ
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
20.02.2013 м. КИЇВ № 128
Про прийняття на озброєння Збройних Сил України комутатора телефонного цифрового польового малої ємності К-1210

1. Прийняти на озброєння Збройних Сил України комутатор телефонний цифровий польовий малої ємності К-1210 (код предмета постачання за Класифікатором озброєння, військової техніки та майна Міністерства оборони України – В1864047Y, національний номенклатурний номер – 5805 61 007 8332) з основними тактико-технічними та експлуатаційними характеристиками, викладеними в додатку до наказу.

Техніка Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.
Міністерство оборони України Міністе́рство оборо́ни Украї́ни (Міноборони України) - центральний орган виконавчої влади і військового управління, у підпорядкуванні якого перебувають Збройні сили України.

2. Повне, скорочене, умовне найменування, тактико-технічні та експлуатаційні характеристики, експлуатаційно-технічну та конструкторську документацію комутатора телефонного цифрового польового малої ємності К-1210 вважати такими, що не містять інформації з обмеженим доступом.

3. Функції замовника комутатора телефонного цифрового польового малої ємності К-1210 покласти на Департамент розробок і закупівлі озброєння та військової техніки Міністерства оборони України, функції забезпечення покласти на Головне управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України.

Інформацíйна систéма (англ. Information system) - сукупність організаційних і технічних засобів для збереження та обробки інформації з метою забезпечення інформаційних потреб користувачів.
Констру́кторська документа́ція (КД) - частина технічної документації у вигляді графічних і текстових документів, котрі в сукупності або окремо, визначають склад і будову виробу та містять необхідні дані для його розробки, виготовлення, контролю, експлуатації, ремонту і утилізації.
Військо́ва те́хніка - озброєння, бойові й небойові машини, прилади, апарати й інші технічні засоби, якими оснащуються збройні сили. Зброю, як засіб ураження часто виділяють у самостійне поняття (звідси висловлювання «озброєння та військова техніка» (ОВТ).

4. Наказ розіслати згідно з розрахунком розсилки.

Міністр оборони України П.В.ЛЕБЕДЄВ

Додаток

до наказу Міністерства оборони України
ОСНОВНІ


тактико-технічні та експлуатаційні характеристики комутатора телефонного цифрового польового малої ємності К-1210

1. Повне найменування – комутатор телефонний цифровий польовий малої ємності К-1210.

Скорочене найменування – комутатор К-1210.

Умовне найменування – К-1210.


2. Комутатор телефонний цифровий польовий малої ємності К-1210 призначений для забезпечення телефонним зв’язком в польових умовах абонентів з телефонними апаратами системи “місцева батарея – центральна батарея” (система “МБ – ЦБ”) в ручному режимі, з телефонними апаратами системи “автоматична телефонна станція” (система “АТС”) в автоматичному режимі та для управління радіостанціями (РС).
Автома́тика (грец. αύτόματος - самодіючий) - галузь науки і техніки, яка розробляє технічні засоби і методи для здійснення технологічних процесів без безпосередньої участі людини.
Телефо́н - вид електрозв'язку, що дає змогу передавати і приймати мовлення на відстань за допомогою електричних сигналів (що передаються дротами) або радіосигналів.

3. Комплект комутатора телефонного цифрового польового малої ємності К-1210:

блок комутатора телефонного цифрового польового малої ємності К-1210;

крос абонентський польовий КР-351;

слухавка;

блок акумуляторів AV550-01;

комплект монтажних частин;

комплект змінних частин;

комплект укладальних засобів;

комплект експлуатаційної документації.

Експлуатаці́йна документа́ція - вид конструкторських документів, які окремо або у сукупності з іншими документами визначають правила експлуатації виробу і (або) відображають відомості котрі, засвідчують гарантовані виробником значення основних параметрів і характеристик (властивостей) виробу, гарантії і дані по його експлуатації протягом встановленого терміну служби.

4. Основні технічні характеристики комутатора телефонного цифрового польового малої ємності К-1210:

режими роботи абонентських ліній: місцева батарея (МБ);

Та́ктико-техні́чні характери́стики (ТТХ) - сукупність кількісних і якісних характеристик одиниці військової техніки або зброї, що описують її можливості. Потрібні для визначення переваг та недоліків зразка техніки.

центральна батарея (ЦБ);

автоматична телефонна станція (АТС);

управління радіостанціями (РС).

автоматичний телефонний зв’язок не менше 10 абонентів;

кількість ліній: 10 абонентських;

2 аналогові з’єднувальні;

1 інтерфейс Ethernet.

забезпечення дистанційного управління до 2 км;

можливість набору номера: імпульсний;

тональний.

2

Продовження додаткасистема електроживлення:

від джерела постійного струму (27±9) В;

від автономного елемента 24 В;

робота від одного блока акумуляторів не менше 24 годин;

умови експлуатації від -35º С до 50 º С;

маса не більше 10 кг;

габарити 235×245×95 мм (Ш×Д×В).
5.  Комутатор телефонний цифровий польовий малої ємності К-1210 за стійкістю до впливу механічних і кліматичних факторів відповідає вимогам групи 1.14 ГОСТ В 20.39.304-76.

Директор Департаменту розробок і закупівлі

озброєння та військової техніки

Міністерства оборони України А.А.АРТЮШЕНКО

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

до наказу Міністерства оборони України

від №

“Про прийняття на озброєння Збройних Сил Україникомутатора телефонного цифрового польового малої ємності К-1210”

  1. Обґрунтування необхідності видання

Прийняття на озброєння Збройних Сил України комутатора телефонного цифрового польового малої ємності К-1210 дозволить забезпечити війська телефонним зв’язком в польових умовах в ручному та автоматичному режимі.
  1. Цілі і завдання видання

Прийняття на озброєння Збройних Сил України комутатора телефонного цифрового польового малої ємності К-1210.
  1. Загальна характеристика і основні положення

Визначення найменування, коду предмета постачання за Класифікатором озброєння, військової техніки та майна Міністерства оборони України (ВК 001-2000) і національного номенклатурного номера, грифу таємності, служби забезпечення, основних тактико-технічних характеристик комутатора телефонного цифрового польового малої ємності К-1210.
  1. Стан нормативно-правової бази в цій сфері правового регулювання

Нормативно-правовою базою в цій сфері є наказ Міністра оборони України від 10.08.

Міністр оборони України Міністр оборони України - посада утворена, як наслідок постанови Верховної Ради України від 24 серпня 1991 року «Про військові формування в Україні», якою було визначено: «підпорядкувати всі військові формування, дислоковані на території України, Верховній Раді України; утворити Міністерство оборони України; Урядові України приступити до створення Збройних Сил України».
2010 № 416 “Про затвердження Положення про організацію розроблення (модернізації) озброєння та військової техніки для потреб Збройних Сил України” (зі змінами).
  1. Фінансово-економічне обґрунтування видання

Впровадження вимог наказу не потребує додаткових матеріальних та інших витрат.
  1. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків видання

Реалізація наказу дозволить створити умови для організації забезпечення Збройних Сил України комутатором телефонним цифровим польовим малої ємності К-1210.

Директор Департаменту розробок і закупівлі

озброєння та військової технікиМіністерства оборони України А.А.АРТЮШЕНКО


Скачати 44.24 Kb.

  • Міністра оборони України