Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНаказ №14-2016 Про підсумки проведення Олімпіади з програмування І та ІІ рівнів складності серед студентів внз І-ІІ рівнів акредитації м. Києва

Скачати 64.42 Kb.

Наказ №14-2016 Про підсумки проведення Олімпіади з програмування І та ІІ рівнів складності серед студентів внз І-ІІ рівнів акредитації м. Києва
Скачати 64.42 Kb.
Дата конвертації09.04.2017
Розмір64.42 Kb.
ТипНаказ

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


РАДА ДИРЕКТОРІВ
ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ м. КИЄВА
01042,м. Київ, вул. Патріса Лумумби, 17 тел.
Навча́льний заклад (осві́тній заклад) - організація, що на постійній і безперервній основі здійснює освітній процес з метою навчання, виховання, розвитку і самовдосконалення особистості.
Патрі́с Емері́ Луму́мба (фр. Patrice Émery Lumumba; 2 липня 1925 - 17 січня 1961) - революціонер і перший прем'єр-міністр Демократичної Республіки Конго.
, факс 8(044) 528-65-96

E – mail: RADA_2009@ukr.net

сайт: spylka.com.ua

НАКАЗ
від 20 квітня 2016 р. м. Київ № 14-2016


Про підсумки проведення Олімпіади з програмування

І та ІІ рівнів складності  

серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації м. Києва.
Міським методичним об’єднанням викладачів інформатики та програмування 12 квітня 2016р. – були проведені Олімпіади з програмування І та ІІ рівнів складності  серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. на базі кафедри програмування та комп’ютерної техніки Київського національного університету ім. Т.Шевченка, (відповідальний Оптико-механічний коледж КНУ ім. Т.Шевченка ).

В олімпіаді брали участь 11 ВНЗ І - ІІ рівнів акредитації м. Києва: • Київський технікум електронних приладів;
  Електро́нний при́лад (ЕП) - прилад для перетворення електромагнітної енергії з одного виду в інший, в процесі взаємодії створених в ньомо електронних потоків з електромагнітними полями, в середовищі, яке заповнює його внутрішній простір (вакуум, газ, напівпровідниковий матеріал, тощо).


 • Коледж морського і річкового флоту КДАВТ ім. Сагайдачного;

 • Промислово-економічний коледж НАУ;

 • Коледж інформаційних систем і технологій ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана»;

 • Київський коледж комп'ютерних технологій та економіки НАУ;

 • Оптико-механічний коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

 • Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну;

 • Київський технікум готельного господарства;

 • Приватний вищий навчальний заклад «Економіко-правовий технікум МАУП»;
  Інформацíйна систéма (англ. Information system) - сукупність організаційних і технічних засобів для збереження та обробки інформації з метою забезпечення інформаційних потреб користувачів.
  Вищий навчальний заклад Ви́щий навча́льний за́клад (ВНЗ, виш, вуз) - освітній, освітньо-науковий заклад, який заснований і діє відповідно до законодавства про освіту, має один з чотирьох рівнів акредитації, реалізує відповідно до наданої ліцензії освітньо-професійні програми вищої освіти за певними освітніми та освітньо-кваліфікаційними рівнями, забезпечує навчання, виховання та професійну підготовку осіб відповідно до їх покликання, інтересів, здібностей та нормативних вимог у галузі вищої освіти, а також здійснює наукову та науково-технічну діяльність.


 • Київський коледж зв’язку;

 • Коледж економіки права та інформаційних технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК».
  Інформаційні технології Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.

Протоколи перевірки робіт студентів олімпіад з програмування І та ІІ рівнів складності  серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а були складені на основі даних автоматизованих систем по перевірці студенських робіт.

Ас (фр. as - туз; в переносному розумінні - вмілий, сміливий) - майстер повітряного бою. Часом слово вживається і для означення будь-якого висококласного спеціаліста.Призові місця розподілити таким чином:
Олімпіада з програмування І рівня складності:

1 місце: Мовша Максим Володимирович - студент Київського технікуму електронних приладів;

2 місце: Корнієнко Олег Романович - студент Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ;

3 місце: Стадник Андрій - студент Оптико-механічного коледжу КНУ ім.. Т.Шевченка;

3 місце: Василевський Антон Павлович - студент Коледжу морського і річного флоту Київської державної академії водного транспорту ім. П.К.
Судноплавство - використання водних шляхів (морів, річок, озер, каналів та інше) для руху суден.
Сагайдачного;

3 місце: Калишка Дмитро - студент Київського коледжу зв’язку.
Олімпіада з програмування ІІ рівня складності:
1 місце: Масенков Владислав Ігорович -- студент Промислово-економічного коледжу НАУ;

2 місце: Кривенко Станіслав - студент Оптико-механічного коледжу КНУ ім.. Т.Шевченка;

3 місце: Бибка Надія Яківна - студентка Коледжу будівництва, архітектури та дизайну;

3 місце: Стрюков Іван Геннадійович - студент Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ.
Члени журі відмітили високий рівень виконання завдань в олімпіаді з програмування наступних студентів:

 1. Гіденко Сергія Олексійовича - студента Київського технікуму електронних приладів;

 2. Морозова-Леонова Олександра - студента Оптико-механічного коледжу КНУ ім.. Т.Шевченка;

 3. Вєтрову Дар’ю Віталіївну - студентку Промислово-економічного коледжу НАУ.

Виходячи з підсумків Олімпіади з програмування,


НАКАЗУЮ:

 1. Оголосити подяку адміністраціям Київського національного університету ім.. Т.Шевченка та Оптико-механічного коледжу КНУ ім. Т.Шевченка за організацію та проведення олімпіад з програмування І та ІІ рівнів складності серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. м. Києва, а саме:
 • Дорожко Тетяні Панасівні – директору Оптико-механічного коледжу КНУ ім. Т.Шевченка;

 • Бугрову Володимиру Анатолійовичу - проректору з науково-педагогічної роботи Київського національного університету ім.. Т.Шевченка;

 • Бичкову Олексію Сергійовичу - завідувачу кафедри  програмування та комп'ютерної техніки Київського національного університету ім.. Т.Шевченка;

 • Іванову Євгену В'ячеславовичу -асистенту кафедри  програмування та комп'ютерної техніки Київського національного університету ім. Т.Шевченка;

 • Турик Людмилі Олександрівні - голові комісії програмування та інформаційних технологій Оптико-механічного коледжу КНУ ім. Т.
  Інформа́тика (англ. Computer Science, нім. Informatik) - наукова дисципліна, що вивчає методи та процеси створення, перетворення, зберігання, передачі інформації та використання її в різних галузях людської діяльності.
  Шевченка;

 • Пугачову Олександру Павловичу – викладачу спецдисциплін Оптико-механічного коледжу КНУ ім. Т.Шевченка. 1. Оголосити подяку та нагородити Грамотами Ради директорів за підготовку, організацію та проведення олімпіад з програмування І та ІІ рівнів складності  серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. м.Києва:

 • Проскуру СвітлануЛеонідівну - голову ММО викладачів інформатики та програмування, голову циклової комісії інформатики та програмування Київського технікуму електронних приладів;

 • Круш Ольгу Євгеніївну – викладача спецдисциплін Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ;

 • Карлюченко Олену Григорівну – заступника директора з виховної роботи Коледжу інформаційних систем і технологій КНЕУ ім. В.Гетьмана;

 • Карпенко Наталію Дмитріївну – викладача спецдисциплін Київського технікуму готельного господарства.
  Виховна робота у Збройних Силах та інших військових формуваннях України - це система організаційних, морально-психологічних, інформаційних, педагогічних, правових, культурно-просвітницьких та військово-соціальних заходів, спрямованих на формування і розвиток у воїнів професійно необхідних якостей, моральної самосвідомості, що має забезпечити високу бойову і мобілізаційну готовність органів управління, з’єднань і частин, зміцнення військової дисципліни та правопорядку, згуртування військових колективів.
  Київський технікум готельного господарства - державний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації. Технікум забезпечує ступеневу систему безперервної та послідовної туристичної освіти.

 1. Оголосити подяку та нагородити Грамотами Ради директорів студентів-переможців олімпіад.

 2. Оголосити подяку всім викладачам, які готували студентів та брали участь у роботі олімпіад.

 3. Рекомендувати адміністраціям ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації здійснити моральне та матеріальне заохочення призерів та викладачів, що їх підготували.

Голова Ради директорівВНЗ І-ІІ р.а. м. Києва А.К.Похресник


Скачати 64.42 Kb.

 • НАКАЗ від 20 квітня 2016 р. м. Київ № 14-2016 Про підсумки проведення Олімпіади з програмування І та ІІ рівнів складності
 • Олімпіади з програмування І та ІІ рівнів складності серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. на базі
 • Призові місця
 • 2 місце: Корнієнко Олег Романович
 • 3 місце: Василевський Антон Павлович
 • 3 місце: Калишка Дмитро
 • Бибка Надія Яківна
 • Дорожко Тетян і Панасівн і
 • Бичкову Олексію Сергійовичу
 • Євгену Вячеславовичу
 • Пугач о ву Олександру Павловичу
 • Проскуру СвітлануЛеонідівну
 • Круш Ольгу Євгеніївну