Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНаказ №1571 Про проведення заключного навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І європейських іграх

Скачати 75.14 Kb.

Наказ №1571 Про проведення заключного навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І європейських іграх
Скачати 75.14 Kb.
Дата конвертації30.03.2019
Розмір75.14 Kb.
ТипНаказ
МІНІСТЕРСТВО молоді та спорту УкраїниНАКАЗ
____21.05.2015___ м. Київ № ______1571____
Про проведення заключного навчально-тренувального збору

заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів

до складу національної збірної команди України зі

стрибків у воду до участі у І Європейських іграх


Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2015 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 14.02.2015 № 397 (зі змінами), та доповідної записки директора департаменту олімпійського спорту Вірастюка Р. Я. від 15.05.2015 № 1129/4.2/15
НАКАЗУЮ:


 1. Провести з 02 по 15 червня 2015 року у м. Києві на базі ДП “Олімпійський навчально-спортивний центр “Конча-Заспа” та спортивного комплексу "Олімпія" заключний навчально-тренувальний збір заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх.

 2. Затвердити склад учасників заключного навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх у кількості 15 осіб (додається).

 3. Відрядити з 01 по 15 червня 2015 року для участі в заключному навчально-тренувальному зборі заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх у кількості 9 осіб з місць проживання до м. Києва.

Взяти до відома, що після завершення заключного навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх національна збірна команди України відряджається з 15 по 22 червня 2015 року до м. Баку (Азербайджан), де братиме участь у І Європейських іграх.


 1. Витрати на забезпечення участі у заході здійснюються:

15 осіб – за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Мінмолодьспорту.

 1. Відповідальною за проведення заключного навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх призначити тренера національної збірної команди України зі стрибків у воду Іваненко О. С., визнавши її відповідальною за виконання вимог заходів безпеки під час проведення навчально-тренувального збору.

 2. Визначити, що організаційне забезпечення проведення заключного навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх здійснюють відділ циклічних та швидкісно-силових літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту (Мирський Л. М.) та Управління "Укрспортзабезпечення".

 3. Визначити старшого тренера штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду Заспу Сергія Васильовича матеріально та фінансово відповідальним.

 4. Заспі С. В. подати письмовий звіт про результати проведення заключного навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх до відділу циклічних та швидкісно-силових літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту (Мирський Л. М.) та фінансовий звіт про відрядження до Управління “Укрспортзабезпечення” протягом п’яти робочих днів після завершення заходу.

 5. Фінансово-економічному управлінню (Петренко Н. Л.) виділити асигнування, а Управлінню „Укрспортзабезпечення” сплатити видатки та компенсувати витрати на проведення заключного навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх у сумі 160000 (сто шістдесят тисяч) грн згідно із затвердженим кошторисом, що додається.

Витрати провести за рахунок асигнувань із загального фонду державного бюджету, передбачених на проведення спортивних заходів заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх за КПКВК 3401320, КЕКВ 2220, 2240, 2250.

Кошти на харчування перерахувати на особисті карткові рахунки 4 особам - учасникам заключного навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх. 1. Відповідальними за своєчасну підготовку договорів доручення та договорів про придбання товарів і послуг, необхідних для організації та проведення заключного навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграх, визначити Управління “Укрспортзабезпечення” та старшого тренера штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду Мовчан Р. П.

 2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на департамент олімпійського спорту (Вірастюк Р. Я.).

Перший заступник Міністра

молоді та спорту України І. Є. Гоцул

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Мінмолодьспорту

21.05.2015 № 1571

СКЛАД

учасників заключного навчально-тренувального збору заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрибків у воду до участі у І Європейських іграхз 02 по 15 червня 2015 року, м. Київ


№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батьковіСпортсмен,

тренер


Територіально-адміністративна одиниця

Основний склад:

За рахунок Мінмолодьспорту з 02 по 15 червня 2015 року:

1

Джусова Маргарита Вадимівна

спортсмен

Запорізька обл.

2

Люлько Валерія Валеріївна

спортсмен

Донецька обл.

3

Шелестюк Діана Володимирівна

спортсмен

Миколаївська обл.

4

Кривопишин Микита Володимирович

спортсмен

Миколаївська обл.

5

Левченко Віталій Анатолійович

спортсмен

Харківська обл.

6

Науменко Євген Ігорович

спортсмен

Запорізька обл.

7

Руденко Микита Сергійович

спортсмен

Луганська обл.

8

Гуменюк Сергій Миколайович

тренер

Миколаївська обл.

9

Журавльова Ірина Володимирівна

тренер

Запорізька обл.

10

Іваненко Ольга Сергіївна

тренер

Луганська обл.

11

Пашнєва Оксана Вікторівна

тренер

Харківська обл.

12

Погребна Тетяна Володимирівна

тренер

Миколаївська обл.

13

Вістяк Ірина Іванівна

тренер

Луганська обл.

14

Лісовський Андрій Васильович

тренер-масажист

м. Київ

15

Бокова Юлія Станіславівна

тренер-лікар

м. Київ

Директор департаменту

олімпійського спорту


Р. Я. ВірастюкЗаступник директора департаменту олімпійського спорту – начальник відділу циклічних та швидкісно-силових літніх олімпійських видів спорту
Л. М. Мирський

Cтарший тренер штатної команди національної збірної команди України зі стрибків у воду

Р. П. Мовчан
Скачати 75.14 Kb.

 • Пашнєва Оксана Вікторівна