Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаНаказ №291 смт Компаніївка Про проведення районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Наказ №291 смт Компаніївка Про проведення районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Сторінка1/2
Дата конвертації22.04.2017
Розмір79.5 Kb.
ТипНаказ
  1   2УКРАЇНА

НАКАЗ

НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ

КОМПАНІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
від «24» грудня 2013 року № 291
смт Компаніївка

Про проведення районного

етапу Всеукраїнської

виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового

та образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край»

На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від05 грудня 2013 року №637 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», з метою участі у зазначеній виставці кращих робіт учнів навчальних закладів району
НАКАЗУЮ:
1.

Навча́льний заклад (осві́тній заклад) - організація, що на постійній і безперервній основі здійснює освітній процес з метою навчання, виховання, розвитку і самовдосконалення особистості.
Затвердити Умови проведення районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (далі виставки-конкурсу) серед учнівської молоді

(додаток 1).

2. Заступнику з навчально-виховної роботи Компаніївського центру дитячої та юнацької творчості (Сало Л.Я.) організувати проведення районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та забезпечити її організаційно-методичне керівництво.

3. Керівникам навчально-виховних закладів здійснити організаційні заходи щодо проведення виставки-конкурсу у підпорядкованих навчальних закладах, починаючи з 15 січня 2013 року та забезпечити участь переможців у районному етапі виставки-конкурсу відповідно до Умов.

4. До 15 лютого 2013 року направити експонати та необхідну документацію на районну виставку-конкурс на адресу: смт Компаніївка, вул Кірова, 11, центр дитячої та юнацької творчості.

Керівн́ицтво - (адміністрування, розпорядництво) є однією з функцій управління, а в умовах командно-адміністративної системи саме тією функцією, що разом з контролем включила в себе всі інші функції.
Компаніївка Компані́ївка - селище міського типу в Україні, центр Компаніївського району Кіровоградської області. Населення - 4,5 тис. осіб (2016).
Документа́ція - сукупність офіційно визнаних, взаємопов'язаних та складених у визначеній формі документів, які містять передбачувану інформацію про виріб, процес або діяльність даного підприємства. Відповідно до області застосування Документа́цій поділяється на бухгалтерську, конструкторську, нормативну, технічну, товарну, тощо.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Начальник відділу освіти В. Шмега

Додаток 1

до наказу начальника

відділу освіти райдержадміністрації

від «24» грудня 2013 року № 291

Умови

проведення районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсудекоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

1. Місце та час проведення

Районна виставка-конкурс проводиться в смт Компаніївка на базі центру дитячої та юнацької творчості з 15 по 25 лютого 2013 року.

Експонати на районну виставку-конкурс надаються оргкомітету за адресою: смт Компаніївка, вул Кірова, 11, центр дитячої та юнацької творчості.

Термін подання експонатів – до 15 лютого 2013 року.

2. Мета та завдання виставки-конкурсу

художньо-естетичне виховання учнівської молоді, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини;

Виховання Вихова́ння - процес та практика засвоєння дитиною загальноприйнятих у суспільстві норм поведінки.

підведення підсумків роботи гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва та творчих об'єднань учнів;

підтримка та розвиток декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді;

пропаганда та

  1   2